Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Régen várt álom beteljesülése fórum

Régen várt álom beteljesülése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Régen várt álom beteljesülése

2009. febr. 27. 15:27

Kedves Ildikó.

Gratulálok a kislányotok születéséhez!!!

Én, ahol lakom nem bíztam meg egy orvosban sem.Ajánlottak egy kiváló ultrahangos nőgyógyászt,aki egy pár km-re lévő városban dolgozott.Inkább átjártam hozzá,mert benne megbíztam.Sokan mondták,hogy itt is találnék orvost.De nem mindegy milyet!!! Ez az orvos a megye legjobb ultrahangosa!!! Szerencsére náluk nem történt semmi baj.Megéri viszont keresni egy olyan orvost aki nem csak ismert,de elismert is!!!

Kívánom,hogy a második babátoknál minden rendben legyen!!!

Mi is szeretnénk kistesót,év vége felé szeretnék terhes lenni!!!

13. Priska
2009. febr. 25. 20:32
Gratulálok a szép kicsi lányodhoz,gratulálok a férjednek, nagyszerü ember. Az egész családnak nagyon jo egészséget kivánok. Nagyon szoritok a kicsi mütétjéhez, sikerülni fog. puszillak benneteket.
12. miccer
2009. febr. 24. 21:58
Én is csatlakoznék a gratulálók sorához. Amit az apás szülésről írtál az én élményeimet is tükrözi, tényleg hihetetlen élmény, és nagy biztonságot ad. Nagyon szép Adri, sok boldogságot Neki és Neketek!
2009. febr. 24. 20:34

Gratulálok a szép kicsi leányzóhoz, és az egész családodnak jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok!


Minden jót!

10. e2add1f84e (válaszként erre: 8. - Ildenc)
2009. febr. 24. 19:07

Én is gratulálni szeretnék: a babádhoz, a férjedhez és elsősorban hozzád, hogy nagyszerű ember vagy.

Az én fiam is 6 újjal született: és nagyon helyes, tehetséges fiú, már férfi lett belőle (30 éves). Igen Ady Endre is 6 újjal született, ezt a születése után Czeizel E. írta meg nekünk, mert abban az időben minden rendellenességgel született baba adata hozzá került. Ő teljesen megnyugtatott, hogy minden rendben lesz a fiammal. És ez így is lett. (Neki egyébként a születése után azonnal elkötötte a szülészorvos ezt a 6. újjat, ami 1 hét után szinte leesett, és csak egy kis pötty emlékeztetett a dologra.)

Jó egészséget kívonok gyönyörű kislányodhoz!

2009. febr. 24. 17:05

Gratulálok én is a picihez, aki nagyon szép baba!

Ady Ebdrének is 6 ujja volt az egyik kezén.:)) S Dotottya84 írta jól: zseni lesz!

2009. febr. 24. 13:28

Köszi a hozzászólásokat!

Nagyon jól esik.


Picikénk műtétje március 16.-án lesz, amikor épp a 3. hónapot tölti be.

Előtte még vérvétel és pár vizsgálat. Állítólag meg tudják oldani úgy, hogy ne látszódjon a sebhely.


Bosszantó, hogy egy ilyen csepp babának az élete első hónapjaiban ilyen műtéten kell átesnie. Ráadásul altatásban, amitől nagyon félek.

:(


Amikor a Kezembe kaptam másodjára, rögtön úgy szólítottam, hogy kis sámánlány.

De Ő nem csak ettől különleges.

Mindentől az, mert megadatott nekünk, hogy kisbabánk lehessen és minket választott szüleinek.


Fő, hogy egészséges!!!

Imádjuk Őt!!!

:)

2009. febr. 24. 13:17

Gratulálok a babátokhoz,nagyon szép kislány!Ami a 6.újjacskát illeti,légy nagyon büszke rá mert akiknek az átlagnál egy újjal több van azok az emberek zsenik,és ez nem vicc.Egy dokumentum filmben láttam hogy a legtöbb ilyen ember valamilyen szakterületen messze magasan jobb volt az átlagnál!!!!!!! :0)

Nagyon jó egészséget nektek!

2009. febr. 24. 12:44

Ildenc gratulálok hogy ilyen tündéri kislány anyukája vagy, és gratulálok a férjednek is h ilyen erős volt és végig melletted volt.

Jó egészséget kívánok nektek, és remélem két év múlva olvashatjuk a következő beszámolódat!

2009. febr. 24. 11:53
Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz!és csak annyit fűznék hozzá,hogy ne várd se most se később,hogy az orvosi vizsgálatok megbizhatóak lesznek. Én pont a fordítottját éltem meg,azt hitték a nagyobbik fiamról,hogy beteg. Teljesen tönkretették az élményt,amit a várandóság jelent. Sok álmatlan éjszaka és sírás A kisfiam is örzi ennek a traumának az emlékét. Lassan már 3 éves és a testvérkéjének szokta mondogatni,mikor sír,hogy na,ne sírj,nem kell félni Anya vigyáz Rád,Apa megvéd. Az ő életéért sokat kellett harcolni,mert folyton azt mondogatták,hogy nem lenne szabad megszületnie és erre föl 2006 áprilisában egy erős és egészséges kisfiú látta meg a "holdvilágot" Amit mi tudtunk,éreztünk és az orvosok erre csak azt mondták-van ilyen,hogy a vizsgálatok tévednek,mert ha sok a víz az UH kép torzul és olyanokat is láthatnak vagy épp nem,ami valójában ott van vagy épp nincs is ott. A labor is tévedhet-ez előfordul- Szóval nem szabad nagyon bízni az orvosokban,inkább az érzéseidre figyelj és a babára,ha ő odabent azt mondja,hogy anyu minden rendben,akkor az úgy is van:)
2009. febr. 24. 11:41

Szia!


Nagyon szép a kisbabád :) Tündérke :)

Hogy van? Mikor lesz a műtéte? :/

Sok boldogságot hozzá, és jó egészséget kívánok Neked is és a Csöppségnek is :)

2009. febr. 24. 11:34
nagyon szép a kislányod:)jó egészséget nektek,reméllem minden rendben lesz veletek...és m ilyen ügyesen tartja magát az nem semmi!!!!
2009. febr. 24. 11:25
Nagyon szép történet volt!Gratulálok a picihez és sok egészséget kívánok nektek! :)
2009. febr. 24. 11:03
Ennek a cikknek már régen meg kellett volna íródnia. A szívem szerint már két éve, hogy anyának kellene lennem. Az élet máshogyan akarta és erre csak most került sor.
A lényeg, hogy most klaviatúrát ragadhatok és leírhatom azt, amit eddig én csak olvashattam és remélhettem, hogy egyszer velem is megtörténhet.

Ugrás a teljes írásra: Régen várt álom beteljesülése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook