Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy igaz szerelem és boldogság beteljesülése fórum

Egy igaz szerelem és boldogság beteljesülése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy igaz szerelem és boldogság beteljesülése

2016. márc. 21. 23:21
Kérnek válaszokat ha tudnátok adni őszinte választ adni a kérdésemre segítsetek kérdezzetek ? Idén jól kezdődött az újevem,tavaly decemberben ki utaztam Svédországba a tesom hoz haza jöttem,január 2.-án a legjobb barátom ,aki 2 nap múlva el kellet utaznia egy 2 hónapos hosszú útra ,hogy őszinte legyek nem nyaralni bemutatott a barátnőjének akit nem szeretett,tudta,hogy el kell mennie váratlanul így azt mondta mondta utazás előtt ,hogy vigyem haza magammal ismerjük meg egymást hátha Diana lesz nekem (Sanya)a nagy ő,mivel Diana kilátástalan helyzetben volt van se otthona se barátja szak olyan barátai akik kihasználják ,a szüleihez nem megy,nem volt hova mennie meg is kert,hogy fel e jöhet-e hozzam mert éhes en persze dobszó nélkül mindjárt beleegyeztem örültem neki,hogy megkért rá az en kérdésem Diahoz otthon este lefekvés előtt az volt megcsináljam -e neked a másik ágyam ?Diana válasza az volt nem kell így örültem neki gondoltam be jövök neki az első 2 nap halas is volt velem is aludt aztán a 3 nap elhúzott egy olyan helyre ami nekem nem tetszett utólag meg tudtam csavohoz ment egy lepusztult csöves helyre ahol meg áram sem volt egy pár napra aztán vissza jött megint elment adtam egy újabb esélyt neki velem is volt 6 hétig de Diana nem szeretetet belém igaz én szeretem még.Kilatastalan helyzetben van amióta nincs velem mindent megadtam Diananak amit csak lehetett.Mitévő legyek ,hogy nyerjem meg Diana szívét?Hogy segítsek rajta,hogy jobb helyzetben legyen ?
13. 1d24c08698 (válaszként erre: 12. - Ae1f03b8fa)
2010. máj. 24. 09:08

Figyelj már...hát nem tudjátok megbeszélni,hogy ez neked sok?????

húúú.az tényleg sok:((((

nem minőségi.mennyiségi szex..az nem kóser:(((

12. ae1f03b8fa (válaszként erre: 11. - 1d24c08698)
2010. máj. 24. 09:05
Hetente hét napon át, kétszer néha háromszor...?
2010. máj. 24. 08:58

Most mi van???????Normális vagy?????


Anyám..két kulturált ember meg tudja beszélni a szexet!!Megerőszakolt????Hát nem szereted????akkor miért vagy vele????

A szex..nem házastársi kötelesség.hanem egy élmény hiszen szerelmeskedtek!!!!!

2010. máj. 24. 07:53

Nem hiszek a véletlen találkozásokban. A világ törvénye olyan, ami egyszer elkezdődött, azt be is kell fejezni. Nem valami nagy öröm ez. Semmi nem érkezik idejében, semmit nem ad az élet akkor, amikor felkészültünk rá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendsze r volt mindenben. Két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak amikor megértek e találkozásra … Megértek, nem éppen hajlamaikkal vagy szeszélyeikkel, hanem belülről, valamilyen kivédhetetlen csillagászati törvény parancsa szerint, ahogy az égitestek találkoznak a végtelen térben és időben, hajszálnyi pontossággal, ugyanabban a másodpercben, amely az ő másodpercük az évmilliárdok és a tér végtelenségei között-

(Márai Sándor)

2010. máj. 6. 10:17
:))
2010. máj. 1. 08:24
Bizony,ilyen történet is van!sok boldogságot!
7. dca7af89ee (válaszként erre: 6. - Babu222)
2010. ápr. 28. 09:39
Köszönöm neked:) Neked is:)
2010. ápr. 27. 20:37
Nagyon sok boldogságot kívánok!!!:) Puszi
5. dca7af89ee (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2010. ápr. 27. 18:24
Köszönöm szépen:)
4. dca7af89ee (válaszként erre: 3. - 2ed619333f)
2010. ápr. 27. 18:24
Nagyon köszönöm:) Örülök nektek:)
2010. ápr. 27. 11:27
A második páromat én is igy ismertem meg...első látásra, villámcsapásként mindketten...azóta is azt mondja, nála abban a néhány másodpercben dőlt el minden:)) Én akkor még férjnél voltam, ő már akkor válófélben. Azóta én is elváltam, és több, mint 10 hónapja boldogok vagyunk:) Gratulálok nektek!:)
2010. ápr. 27. 10:42
Gratulálok acsodás történetetedhez éd nagyonn sokboldogságot kivánok az esküvőtőkig is és utáns pedig nagyon hosszú bolkdog életet a férjeddel.
2010. ápr. 27. 10:03
Rólam: Ez lesz második és remélem az utolsó esküvőm. Az elsőt elég szerény körülmények között tartottuk, és elég rövid életű is lett, hála az istennek. Ha akkor nem válok el, nem ismerem meg életem szerelmét!
Kicsimről: Ő apukám mellett volt gyakornok. Így ismerkedtünk meg, de ezt lejjebb olvashatod.

Ugrás a teljes írásra: Egy igaz szerelem és boldogság beteljesülése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook