Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
12483. asparagus (válaszként erre: 12479. - Timcsi0121)
2021. máj. 3. 10:58
Ilyet nem tanácsolunk, mindenki akkor eszik, amikor tud, vannak három műszakos regenorozók is, a hangsúly a háromszori étkezésen/zsírbevitelen van.
12482. Alex1975 (válaszként erre: 12480. - Edit0425)
2021. máj. 3. 10:23
Szia engem érdekelne a 3 db
2021. máj. 2. 12:06

Sziasztok! Idén januárban csináltattam egy intolerancia vizsgálatot, a következő eredményt kaptam: Tej IgG pozitív, Élesztő IgG pozitív, Tojás IgG enyhén pozitív. Az eredmény kézhezvétele óta kerülöm a tejet és tejszármazékot tartalmazó ételeket teljes mértékben, növényi tejet és azzal készült ételeket fogyasztok kizárólag. Tavaly decemberben diagnosztizáltak egy autoimmun bőrbetegséget. A betegség tünetei aktívan jelen voltak a mindennapjaimban korábban, de a tej nélküli étrend bevezetése óta jelentősen jobb a helyzet, a betegség minimális tünetekkel, ritkán jön csak elő (gyógyszert is szedek rá az elimináló diéta mellé).


A kérdésem az lenne, hogy a fenti tények ismeretében elkezdhetem-e fogyasztani a Reg-Enor folyadékot, tekintettel a tejsavó tartalmára?

12480. Edit0425
2021. máj. 2. 09:44
Sziasztok! Eladó lenne 3 db bontatlan Regenor. 2021 09 30. lejárattal. Sajnos aki használta már nem fogja többé. 4000ft/ db...
12479. Timcsi0121
2021. ápr. 30. 12:19
Sziasztok én holnap kezdeném ezt a regenor életmódot azt tanácsolják este hat után ne együnk,nekem ezzel csak az a problémám hogy 12-20 ig dolgozom az ebédet még csak megoldom otthon vagy melóhelyen de a vacsorát nem bírom 6 kor megoldani csak 8 után mert nincs rá időm.Ez nagyban befolyásolja az eredményt.Mert hogy elég későn kerülök ágyba.
12478. Judit022 (válaszként erre: 12466. - Egy hitetlen emberke)
2021. ápr. 22. 11:58

ma 11:53


Szia! Olvastam hosszú leírt tapasztalatodat. Köszönöm, hogy megosztottad. Én 4 hete csinálom, nagyon nehéz, de mindent betartok. Az első héten lement 1kg, azóta semmi. Szeretném megkérdezni, hogy neked rögtön beindult a fogyás és folyamatosan ment le, vagy voltak megtorpanások? Üdv, Judit

12477. asparagus (válaszként erre: 12476. - Lya!)
2021. ápr. 6. 23:12
Szia, erre utaltam, sajnos vagy szerencsére nagyon másképpen működik minden ember. Írtam üzenetet.
12476. Lya! (válaszként erre: 12474. - Asparagus)
2021. ápr. 6. 12:43
Szia, köszi a választ. Az a baj, hogy sajnos én csak a szomszédasszonyomon keresztül rendeltem mindkettőnknek a Regenort és így nincs mentorunk. Ő anno csinált egy kúrát, neki gyorsan volt is eredménye, bár sokkal kevésbé pontosan tartotta a dolgokat, mint mi, elmondása szerint. Szerinted volna arra lehetőség, hogy segítséget kapjunk? És ha igen, akkor hogyan? Nem szeretnénk feladni a kúrát...minden lehetőség érdekel. Köszönöm előre is.
12475. asparagus (válaszként erre: 12472. - Katrina)
2021. márc. 26. 12:06
Lehet, hogy az a célja, de ha visszaolvasol majdnem 10 évet, én is ugyanígy kezdtem, minden hozzászólásom visszakereshető és mára ez lett a főállásom úgymond és nagyon szeretem! Sok sikert neki, jó munkatársakra szükség van, mert azért vannak buktatók. Nekünk nagyon sok képzés, előadás neves szakemberektől van a hátunk mögött.
12474. asparagus (válaszként erre: 12471. - Lya!)
2021. márc. 26. 12:03
Szia, ezt a kúrát érdemes segítséggel csinálni, mert nagyon sok pont van, ahol el lehet rontani.
12473. asparagus (válaszként erre: 12470. - Andiiii91)
2021. márc. 26. 12:03
Szia, rendeződött? Igen, előfordul, a hormonok helyezkednek :)
12472. Katrina (válaszként erre: 12466. - Egy hitetlen emberke)
2021. márc. 26. 07:45
Miért érzem azt, hogy ez a hozzászólás csak egy reklám?
12471. Lya!
2021. márc. 24. 21:31
Sziasztok! A nővéremmel már évek óta"szemeztünk" a Regenorral, de most végre eljött az idő és belevágtunk, február 1-től indultunk. Sajnos nincs még semmi eredményünk, pedig nagyon szigorúan tartjuk a szabályokat. Esetleg, ha valakinek hasonlóan nehezen indult el a fogyás és lenne ebben tapasztalata, azt nagyon megköszönném.
12470. Andiiii91
2021. márc. 6. 11:57
Sziasztok. Tapasztaltatok menstruacio kesest a regenor kura alatt?? En kb ciklus vegen kezdtem el, de azota sem jott meg...ennyire befolyasolhatja a hormonokat is?😐
12469. doboska.p
2021. márc. 5. 19:37
Én ma rendeltem meg.......
12468. harti
2021. márc. 2. 12:13
Sziasztok! Holnap kezdem el a regenor szedni! Szeretnék egy kis bátoritást!
12467. asparagus (válaszként erre: 12466. - Egy hitetlen emberke)
2021. márc. 2. 00:03
Szia! Igen, ez mind kell hozzá, és ha végigolvastad a fórumot, akkor olvashattad, hogy több száz embernek sikerült már a kúra, nem csak fogyás miatt, hanem egészségi állapot javulás miatt főképpen! Gratulálok a döntésedhez és az eredményedhez is és sok sikert a továbbiakhoz!
2021. márc. 1. 13:21

Sziasztok!

Mostani tapasztalatomat szeretném veletek megosztani a Regenorral kapcsolatban!Mivel nagyon szerettem volna valamilyen természetes úton -módon lefogyni(nem műtéttel),ezért már a fogyókúrás szerek nagy részét ami a piacon található,kipróbáltam,de nem sok sikerrel/3-4kg általában lement,de az hamar is visszajött és nem is kell mondanom,mert biztosan sokan tudjátok Ti is ,hogy mennyit kell hozzá sanyargatni magunkat!:( Nagyon sok fogyókúrás fórumon utánnanéztem a Regenornak és sehol sem találtam valamire való bejegyzést vele kapcsolatosan/kivéve hivatalos,forgalmazó helyek/!Ezért döntöttem úgy ,hogy akit érdekel megosztom vele a saját tapasztalataimat!Mielőtt valaki is azthinné,hogy reklámnak szánom,azt el kell keserítenem,hogy még csak nem is árulom!Csak a saját rossz tapasztalatomból kiindulva/sehol sem lehet róla ,olyan véleményt találni,amit valaki a saját bőrén tapasztalt/ szántam rá magam,hogy elmondjam a saját véleményemet és aki elolvassa ,annak egy kis segítséget nyújtson az én tapasztalatom!Mivel nem ismerjük egymást itt a fórumon személyesen,ezért emondom nektek,hogy nálam hitetlenebb embert nem igazán lehet találni/nem csak a fogyibogyók kapcsán!)Szóval:Nagyon szerettem volna lefogyni,mert a súlyom már elérte a 95kg-ot a 173cm-hez képest ezt már nagyon soknak éreztem.Egészségügyi problémáim még nem voltak,csak a megjelenéssel éreztem gondot/nem volt elég önbizalmam és már nem szerettem új emberekkel megismerkedni sem!/Ezért az egyik ismerősöm unszolására,de szó szerint értsétek, unszolására ,kipróbáltam a Regenort.Nagyon nem hittem benne ,de úgy döntöttem még egy utolsó...utolsó próbálkozást megér!Én úgy kezdtem hozzá,hogy mindent elolvastam róla,amit csak találni lehet az interneten!Többek között ezt a fórumot is!/bevallom elég kiábrándító volt a sok negatív vagy semmit nem mondó vélemény !!!/Persze milyen egy ember,aki fogyni próbál és már sok mindent kipróbáltmár,már nem tud hinni a sok reklámozott fogyiszereknek!DE úgy döntöttem ,mégis csak belevágok.Amit 4 hónap elteltével nagyon-de nagyon nem bántam meg!4 hónap alatt sikerült 95kg-ról 79kg-ra lefogynom és mindezt éhezés nélkül/itt még ide kell írnom ,hogy a kúra ideje alatt nem lehet enni gyümölcsöt és én majd megpusztultam 1 szelet almáért ,szóval vannak dolgok amikről le kell mondani a kúra idejére ,de nagyon megérte!És még mindig folytatom,mert még kb.5kg-ot szeretnék leadni!A legfontosabbat elfelejtettem leírni,ami talán egy kúránál sem tapasztalható,hogy: a bőröm nem nyúlt meg,ahogy a kg-ok menntek lefelé,úgy észrevétlenül a bőröm is húzodott vissza/nem mondon hogy nem férne rá egy kis torna,mert elég puha lett,mert izmom az nincs!De most elkezdtem mellette szobabiciklizni és azt veszem észre,hogy így még könnyebben megy a fogyás!Ami nagyon fontos ,hogy a tiltólistán leírt dolgokat nem szabad fogyasztani/Gyümölcs,tej,tejföl,olaj és ami olajjal érintkezik/ Remélem van olyan ember,akinek segíteni tudtam ezzel a kicsit hosszúra sikerült bejegyzéssel!Én nagyon örültem volna,ha valakitől /a saját tapasztalata alapján/egy kis segítséget kaphattam volna a Regenorról!Az ígéretemet,amit saját magamnak tettem,hogy ha ez nekem sikerül,akkor a tapasztalataimat megosztom ezen a fórumon,hogy tudjak segíteni azoknak az embereknek ,akik érdeklődnek a Regenorról megosztom veletek!!Ez is sikerült! !Kitartást mindenkinek,a Regenorral fog sikerülni,csak elszántság és kitartás kell hozzá!

12465. Mimike67
2020. okt. 11. 14:23
2 bontatlan regenor eladó!!10000 forint
12464. asparagus (válaszként erre: 12463. - Roxa7)
2020. szept. 18. 21:27

Itt hülyeségeket nem én irkálok..

Mellesleg épp a Regenor tapasztalatok megosztása c. topikban vagy, beszámolnál esetleg a saját tapasztalataidról is?

12463. Roxa7 (válaszként erre: 12462. - Asparagus)
2020. szept. 17. 10:51

Sokakkal ellentétben nem kommentelgetek anélkül, hogy értenék a témához.


"Amikor hirtelen lemondunk a cukorról (és a szénhidrátról) testünk influenzaszerű elvonási tüneteket produkál. Innen ered a jelenség találó angol elnevezése a „keto flu”, azaz ketogén influenza. Kezdetben előfordulhat: fejfájás, fáradtság, koncentrációs zavar, idegesség, szédülés, hasfájás, székrekedés vagy éppen hasmenés"


Ismerős? Érdekes módon épp ezekről számol be a regenoroskok nagy része, akik betartják a diátát. Nem...nem azért történik mert a csodás regenor kimossa a méreganyagokat a szervezetből, abba kéne hagyni a hülyítést.

12462. asparagus (válaszként erre: 12461. - Roxa7)
2020. szept. 16. 22:53
Nyomod a ketózist, de fogalmad sincs róla, mi az..
12461. Roxa7 (válaszként erre: 12458. - Anna1110)
2020. szept. 14. 21:00

Szia!

Ez a ketogén típusú diéták velejárója, sok embernél jelentkezik, és a legtöbbnél el is múlik pár hét után, miután a szervezett hozzászokott a magas zsír alacsonyabb fehérje/szénhidrát bevitelhez. (Ketózis) A regenorral nincs összefüggésben, sem "méregtelenítéssel".

12460. Andi_B 17 (válaszként erre: 12458. - Anna1110)
2020. szept. 14. 16:16

Szia, elvileg teljesen normális, émelygésem nekem is volt. 3-4 napig. Ennek tudtam be,mert azóta elmúlt.

Elvileg attól is lehet, ha nem iszunk elég folyadékot vagy nem eszünk elegendő zsiradékot. Én rengeteget ittam és a zsírra is figyeltem, de mégis előjött.

Én 5mg-al kezdtem 1 hétig, aztán emeltem.

12459. Astra12 (válaszként erre: 12458. - Anna1110)
2020. szept. 14. 12:36
Szia! Erről azt olvastam, hogy a hirtelen méregtelenítés miatt van, érdemes csökkenteni egy darabig a Regenor mennyiségét, míg a szervezet hozzászokik.
12458. Anna1110
2020. szept. 14. 10:11

Sziasztok!

Én két hete használom a REGENOR-t. A diétát szinte teljesen betartom. Kb egy hét után azaz most egy hete állandó szédülést, émelygést fejfájást érzek.Volt valakinek hasonló? Lehet ez a kúrától?

12457. Andi_B 17 (válaszként erre: 12456. - Vikinca)
2020. szept. 10. 12:24

Szia :)

köszönöm a tippet :) vasárnap lesz kerek az 1 hónap, akkor centivel lemérem magam.



Ma még kíváncsiságbol mértem magam mert eddig mindig csütörtökön mértem és majdnem 1 kgval több voltam reggel mint 1.5 hete... :( remélem ez csak átmeneti és a sport majd segít pluszban kicsit centikben atalakulni..Ha centibe megindulna akkor mar nem is zavarna a kg..

12456. Vikinca (válaszként erre: 12455. - Andi_B 17)
2020. szept. 9. 16:18

Szia!


Nekem is hasonló volt az indulás,utána egy hónapig semmi,és azután is csak lassan ment-szerintem ez az induló súlytól is függ.Rajtam nem volt sok fölösleg,kb 4-5 kg ment le 3 hónap alatt.Viszont az emésztésem szuper lett.


Szerintem ezalatt a 2,5hét alatt inkább a felesleges víztől szabadult meg a szervezeted.A sport mindig jó!


Még egy tipp: én leszoktam a mérlegelésről-inkább centizem magam ;) (derék-csípő-comb-kar).

12455. Andi_B 17
2020. szept. 9. 14:06

Sziasztok !


Én 1 hónapja csinálom a kúrát. Első 2,5 hétben lement 3,5kg. Azóta megállt a fogyás :(

Mindent betartok, nem eszek túl sokat , de a 30g zsír minden főétkezésnél megvan. ( Ha főzeléket eszek akkor kanállal belekeverem stb.)

Sokat iszom és semmit tiltottat nem fogyasztok.



Van valakinek hasonló tapasztalata?



Elkezdem a mozgást is újra, legalább 30 percet, hátha megdobja :)

12454. asparagus (válaszként erre: 12453. - Roxa7)
2020. aug. 15. 22:45
Te még nem láttál olyat, hogy kenyérdarabot tesznek az uborkás üveg tetejére?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook