Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a reflux tünetei? fórum

Mik a reflux tünetei? (tudásbázis kérdés)


8. Lávli* (válaszként erre: 6. - Lolka0817)
2020. dec. 30. 20:20

Szívesen.

Ugyan ilyen panaszaim voltak, de még a bal fülem is fájt hetekig. Oda is kisugárzott a mellkasból a fájdalom.

2020. dec. 30. 19:19
Sziasztok! A Gasztroenterológia rendelésre úgy emlékszem BEUTALÓ-val lehet menni, s talán időpontot kell kérni előte. Beutalót szerezni, majd időpontot kérni. Állítólag ez a menetrend. Feltétlen ki kell vizsgáltatni. A 2 tünet eléggé fárasztó, kellemetlen érzés.
6. Lolka0817 (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. dec. 30. 19:07

Nagyon köszönöm a tanácsokat kedves tőled!

Neked is ilyen, vagy hasonló tünetek voltak?

5. Lávli* (válaszként erre: 4. - Lolka0817)
2020. dec. 30. 19:05

Addigra hatni fog a gyógyszer, azért akkor kell menned.

Tudom, milyen rossz. De ne nyugtalankodj, lényeg, hogy már látott orvos.

Többször egyél keveset, és mellőzd a túl fűszeres, zsíros ételeket, savas gyümölcsöket, csokit, kávét.

Jobbulást kívánok!

4. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. dec. 30. 19:00
2 hét múlva kell vissza mennem.kaptam savlekotot pantoprazolt, de nyugtalanító ez a torok, s mellkas szorító érzés..
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2020. dec. 30. 18:45
Igen, lehet reflux is, de biztosra kellene menni, egy gasztroenterológiai vizsgálattal lehetne pontot tenni rá, hogy ez tényleg az.
2020. dec. 30. 18:37

Ez így mind stimmel.

Kaptál gyógyszert és életmódbeli változtatásokhoz tanácsokat?

2020. dec. 30. 18:34

Sziasztok.szeretném megkérdezni, hogy aki ennek a betegségnek a rabja ki milyen tüneteket tapasztal?

Most voltam vizsgalaton (fül orr gégészet), egyre többször berekedek, torok fájás, mellkas, garat égés érzete, olykor nehéz légzés tapasztalok ... A torkomban látok (a mandula mögött) fehér részt,és nem kellemes. A doktornő azt mondta ez valószínű reflux lesz, mert a garat alsó része felvan maródva..olyan, mintha gombóc lenne a torkomba... Ha valakinek lenne tapasztalata kérlek írjátok.

Nagyon köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook