Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Receptet keresek ...paprika eltevéséhez. fórum

Receptet keresek ...paprika eltevéséhez. (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 19:37
....AZÉRT KÖSZÖNÖM...:)
2010. aug. 5. 13:14
aham hát én sütni is ezekből szoktam amiket egészben fagyasztok le ... jó persze ha kicsi a fagyasztó akkor nem marad más mint a befőttes üvegezés... abban sajnos nem tudok neked segíteni mi soha nem tettünk úgy el paprikát ... max lecsónak
4. c2f8e79cdf (válaszként erre: 3. - Tücke)
2010. aug. 5. 13:05
sajnos kicsi a fagyasztónk. Egyébként amit én keresek, az szeletelt paprika, amit télen sült paprikaként lehet felhasználni...tojással esetleg krumplival önálló ételként.
2010. aug. 5. 13:02
én csak simán leszoktam fagyasztani vagy már eleve úgy hogy apró darabokban olyan kilkónként , a töltött paprikához meg már a töltelékkel együtt akkor frissen szoktam darálthúst venni és olyan 8-10es paprikás csomagokat csinálok ...
2010. aug. 5. 13:00
Anyukám szokott elrakni paprikát télire.....hasonlóan a lecsóhoz, csak paradicsom nélkül. Nekem eddig nem sikerült, mindig felforrott. Mit csináltam rosszul? Ha van valakinek bevált receptje,kérlek segítsetek...köszi!
2010. aug. 5. 12:58
Receptet keresek ...paprika eltevéséhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook