Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Recardio tapasztalatok fórum

Recardio tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. máj. 9. 23:43

Figyelem ujjabb átverés!

Az uj neve: cardiline ne dőljetek be!

átverés

átverés

átverés

2020. máj. 8. 10:05
Ez kamu és átverés! A cég nincs bejegyezve Magyarországon, nincs elérhetősége, így le sem informálható. Számítógép által generált telefonszámokról hívják az embereket, hogy ne lehessen őket megtalálni, ha kiderül, hogy szőlőcukrot árulnak 40 000Ft-ért.
2020. márc. 15. 20:07

Gyerekek ha tenyleg elhiszitek ezt a sok moslekot amit errol irnak akkor nagyon tudlak sajnalni. Ha meg tenyleg eli is hagyod az orvos altal beallitott gyogyszereket akkor meg is halhatsz! Ha ez bekovetkezik akkor meg is erdemled.

Mindig voltak es lesznek is naiv konnyen felrevezetheto emberek.

mondjuk erre hivja fel a figyelmet:


"ReCardio: figyelmeztet a Magyar Hypertonia Társaság"


ES


"A ReCardio-ról semmilyen tudományosan megalapozott ismeretet nem közöltek, ezért a hazai szakhatósághoz fordulnak."


valamint:


"Már a rendőrség is vizsgálja az egyik olyan honlapot, amelyen feltehetően hamis vérnyomáscsökkentő szert árulnak – számolt be szerdán az RTL Klub Híradója."


" ATV alapján, hogy Semmelweis Egyetem nevével visszaélve reklámoznak egy ismeretlen gyógyszert. A ReCardio nevű készítmény hirdetése azt ígéri, hogy az garantálja a szív- és érrendszeri betegségek „teljes mértékű gyógyulását”, miközben nem rendelkezik semmilyen engedéllyel."


En nem azt mondom hogy a vitminok nem jok igenis jok a megelozesben meg a sok testmozgases a paleolitikus dieta De a varvavart csodat nem ez a recardio fogja elhozni nektek



Magan velemeny: szerintem K2 vitamin es foghagyma kura tobbet er egy kis test mozgassal mint ez a recardio .

9. Tortyakov (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2019. nov. 2. 17:49
Lol 😂😂
2019. nov. 2. 12:52

[link]


Ez a Király Kinga professzor, feltaláló, stb... annyira jóképű nő😂

7. 0adc8842b1 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2019. nov. 2. 12:26
Tudod, hogy mennyi orvos elfogadja az általuk nem teljesen ismert természetes "táplálék kiegészítőket"? Ugyanakkor nem reklámozhatják, mert az a gyógyszerek ellen van, hiszen akkor nem fogynak. Sok olyan gyógytermék van, ami jobb eredményt ér el, mint a sablonos vérnyomáscsökkentők? A felírt vérnyomás csökkentőket sem szabad úgy szednmi sokszor, ahogy felírták. Ezért van, hogy nyáron nem csökkentik az adagot és a plusz magas hőmérséklet miatt sokan elájulnak, rosszul lesznek. Pedig olyankor csak kevesebb csökkentőt lenne szabad szedni. Te meg ha nem ismersz valamit, minek mondasz véleményt? Semmi köze a kuruzsláshoz!
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Csipke50)
2019. nov. 1. 16:30
De elhagyni az orvos által felírt gyógyszereket ennek a szedése mellett? Akkor felesleges orvoshoz fordulni a problémákkal, bízd magad a kuruzslókra!
5. Csipke50 (válaszként erre: 4. - 4cb1f3a3b9)
2019. nov. 1. 15:58
Köszi a válaszod! Én is úgy gondoltam, hogy talán nem árt, hisz nem kemikáliákból, hanem gyógynövényekból áll.
4. 4cb1f3a3b9 (válaszként erre: 1. - Csipke50)
2019. nov. 1. 11:34
Olvastad már a hosszú tájékoztatót? Mert az is ott van. Igen én is sokszor kapok hirdetést. De utána máris a megrendelésre lehet csak ugrani. Én megkérdeztem az angiológián a főorvosnőt. Ő azt mondta, hogy "Érdekes" - nem gyógytermék - mert nem értágítással csökken a magas vérnyomás, hanem az érfalakról oldja a pakkokat, és valóban takarítja az ereket. Ezáltal lesz olyan a hatása, hogy akár a vérnyomás csökkentőket is el lehet hagyni. Két - három adagot javasol és utána mérni a vérnyomást. Gyógyszerek szedése nélkül. Ha 3-5 napon belül nem emelkedik a vérnyomás, akkor nem is fog. Kivétel, ha sok a kola, vagy több adag kávé, idegeskedés. Én adom anyukámnak, főleg hogy ne idegeskedjen és ne legyen magas vérnyomása a szemműtétnél. Nyugodtan adjad, mert mellékhatása, semmi. Hiszen csak növényi termékből van összerakva.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Csipke50)
2019. nov. 1. 10:03

Mivel nem gyógyszer és nem is tanácsos a hipertóniát ezzel kezelni.

Ne szórakozzatok már az egészségetekkel!

[link]

2. cicaaa65 (válaszként erre: 1. - Csipke50)
2019. nov. 1. 09:12

Az mégis mi?


Nincs kedvem kiguglizni :D

2019. nov. 1. 08:57
Sziasztok! A Recardio valóban hatásos? Szedte valaki? Tapasztalat? Gyanús, hogy csak hirdetési oldalakra akadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook