Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rájöttem miért utálok főzni: nem a főzést magát utálom,... fórum

Rájöttem miért utálok főzni: nem a főzést magát utálom,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
17. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 16:59
Jo faszit kell osszeszedni :D hianyzik a kis dog. Bevasarolt, elmosogatott, fozni nem tudott, en meg azt szeretek, es tudok. Mindrnkinek megerte.
16. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 16:50
Jesszus! Akár én is írhattam volna. 😊 Kiegészíteném azzal: ki kell találni, mi legyen, majd jön a lábosba, fazékba, tepsibe valók pucolása. A legrosszabb, hogy tudok főzni, mert volt kiktől tanulnom.
2022. nov. 10. 16:47
Én ezek közül minden utálok, amit említettetek. Főzni is, rendet rakni is, bevásárolni is, mosogatni is... Csak enni szeretek... Asszem ott rontottam el, hogy nem valami 19. századi nemesi családba születtem. 😂
14. Sertzu
2022. nov. 10. 16:21
Én vásárolni nem szeretek, de különösebb gondom sincs vele. Általában munkából hazafelé megoldom (tömegközlekedés, úgyhogy mindig csak aznapra :'D). Főzni nagyon szeretek, ha van rá időm is, akkor teljes kikapcsolódás, imádok új ételeket kipróbálni. Viszont a mosogatás. Na az. Azt gyűlölöm :DD
13. globus (válaszként erre: 10. - ,zumba)
2022. nov. 10. 15:43
Vásárolni jó, csak nem répát, krumplit. Hanem cipőt, táskát, ruhát, parfümöt ✔
2022. nov. 10. 15:28
Ne is mondd! Most végeztem! 😴
2022. nov. 10. 15:26
Ha úgy oda lenne nekem is pakolva minden létező amiből válogatni lehet mint a konyhafőnökös játékosoknak, szerintem nagyobb örömmel főznék és próbálnék ki új ételeket mint jelen helyzetben.😀
10. ,zumba
2022. nov. 10. 15:20
Nem tudom... nem jó vásárolni, nem jó főzni, nem jó mosogatni, vasalni, takarítani, semmi sem jó.
9. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 14:27
Ugyanígy vagyok én is
2022. nov. 10. 14:11
Azt hiszem karácsonyra írok a jézuskának, mindenkinek ,,magamat is beleértve,,,kérek egy jó inast🤵🏻🤔
7. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 14:06
főzéssel párhuzamosan kell pakolni, rendet rakni és mosogatni. akkor ne vészes. mire kész a kaja, tiszta a konyha is.
6. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 14:04
Hát, nem lehet szeretni mindent. Én pl. szeretek bevásárolni és főzni is, csak mosogatni ne kelljen, mert azt utálom.
2022. nov. 10. 14:00

Bevásárolni én is! Nem is megyek boltba. :DD Életem másik fele intézni. És az az aggasztó, hogy egyre jobban frusztrálnak az emberek, vagyis inkább a tömeg. Szabályosan rosszul vagyok egy nagyobb boltban pl. Komolyan aggasztó.

A rendrakás, mosogatás nekem okés. :) Azt utálom még, hogy ki kell találni mit főzzél! 21 éve vezetek háztartást, azóta találgatom.. néha besokkalok és semmit nem főzök hetekig!! :DDDDDDDDDD

2022. nov. 10. 13:51
Nekem mindig rendes holmit hoztak, ha rendeltem.
2022. nov. 10. 13:39

Detto.


Mondjuk főzni se szeretek, de a bevásárláshoz képest még "áldásos" meló. XD

Meg lehet oldani rendeléssel is, csak úgy drágább és nem biztos hogy minden benne lesz a csomagban amit szeretnél venni, vagy benne lesz csak nem olyan minőségben (pl:rohadt zöldség).

A mosogatást nálunk intézi a gép.. :D

2022. nov. 10. 13:20

Én meg pont a főzést utálom.


Nincs gondom a vásárlással és a rendrakással sem, csak főzni nem szeretek nagyon...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook