Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemét voltam! Régóta szédít, most rájöttem, hogy van... fórum

Szemét voltam! Régóta szédít, most rájöttem, hogy van... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. febr. 24. 16:03
Ez az én szememben is felesleges szarkeverés.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 21:39
Nem házasok. Nincs közös lakás, nincs közös gyerek, semmi.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 21:37
Nincs semmi gyerek, semmi, pár hónapos kapcsolatról van szó, amit a mai napig tagad nekem a pasi. Ez a második alkalom, hogy van valakije, miközben nálam is próbálkozik.
2023. febr. 23. 21:20

Milyen érdekes válaszok , vélemények születtek. Érdekes!

Én szeretném tudni, hogy ha a párom másfelé kacsingatna a tudtom nélkül...

Amikor valaki félre írogat, félre szándékozik micsodálni, akkor az illető vállalja a kockázatot, hogy lebukhat. Benne van a pakliban, hogy lebukhat. Így vagy úgy az igazság előbb, utóbb kiderül.


Én helyeslem az FI döntését, a lánynak joga volt tudni , hogy a kandúr hamis. Gondolom FI is szeretne értesítést, ha a pasija félre tervez kavarni.

Azt is olvastam, hogy ezzel nem lehet tudni kit nyomorítottak meg...!?Most ez komoly?

Hagyjuk már ezt a túl lihegést! Attól, hogy esetleg a csaj tisztában lesz a dologgal, nem nyomorodik meg az élete, mert egy szédelgőtől megszabadul...,de az is lehet elnézi neki.


Bezzeg én írtam volna, hogy írogatok,partnert keresek titkon a kapcsolatomban, már hajam nem lenne.. :D Pedig én is olyan átkozott lennék, mint a fickó. :D Érdekes, hogy egyes hazugságokat hogy támogatnak egyesek..

44. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 20:56
Ettől neked mennyivel jobb?
43. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 20:27
Van nekem is olyan ismerősöm, aki tudja hogy a férje félrejár, biztosan ő sem szeretne hasonló üzeneteket kapni. Nem vagyunk egyformák.
2023. febr. 23. 20:12
Szemét, de hasznos. Legalább tudja, hogy kivel van/volt kapcsolatban. Inkább most, mint 10 év múlva.
41. michelle.r (válaszként erre: 40. - PöttyösPanka)
2023. febr. 23. 19:57

Én biztosan nem tálalnék ki. Pontosan azért, mert nem tudom, hogy egy idegen erre hogy reagál, mennyire töröm össze az életét, milyen gondokat okozok ezzel az életében - ha vannak, a gyerekei életében.


Én nem akarnék Istent játszani. Nem akarnék én lenni, aki be.baxxxa az atombombát a nappali közepére, aztán mint aki jól végezte dolgát, tovább áll. A történetből egyedül a pasi érdemli meg, hogy pofán vágják. De valószínűleg ő sínyli meg az egészet a legkevésbé.

40. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 19:30
De hogyan tud dönteni, ha nincsenek meg a szükséges információi? Előbb megkérded, hogy akarná-e tudni, ha más nőknek csapja a pasija a szelet? Ha igennel felel, akkor kitálalsz? Ha nem, akkor nem?
39. michelle.r (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2023. febr. 23. 19:21
Erről egyedül az érintett nő dönthet. De itt most esélye sincs rá, hogy fenntartsa. Akkor sem, ha szeretné, esetleg kénytelen is lenne rá.
38. michelle.r (válaszként erre: 31. - Csikil4ny)
2023. febr. 23. 19:18

Mert ahogy nekünk itt, úgy ennek a nőnek sem volt semmi fogalma arról, hogy a pasi barátnője szeretné-e tudni, hogy kinek ír a pasija, és merre jár. Miért gondolja bárki is, hogy joga van beleavatkozni mások életébe?


De azt sem, hogy egy bosszúszomjas idegen dolga megoldani. Már csak azért sem, mert messze nem a csaj miatt tette, hanem azért, hogy a pasinak betartson.

37. Ágio8405 (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2023. febr. 23. 19:16
Nekem is ✋🏻
36. temmp (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 19:05
d.) Még mielőtt gyereket csinál neki ez a gyökérkefe felnyílik a szeme, elküldi a bánatba, talál egy másikat, aki érdemes rá, hogy vele élje le az életét, "neki" szüljön gyereket...
35. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 18:54

Ezt végigasszisztáltam egy megcsalt nő mellett. Nem kívánom senkinek! Mégis jól tetted - és az a valaki is, aki a kolléganőmnek küldte el a beszélgetésüket. Felnyitotta a szemét. Fájt neki, szenvedett, de végül minden álomszerűen alakult náluk. :) (Azt hiszem, az ő befejezésük elég ritka. :D)

Én is tudni akarnám, mi folyik a hátam mögött.

2023. febr. 23. 18:42
Figyi, csajok! Ha valamelyikőtöknek szexuális ajánlatot tesz a férjem, légyszi szóljatok már nekem róla! Köszi!
33. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 18:38
Tehát azért kéne fenntartani azt a látszatot, hogy ez egy jó kapcsolat, mert a nő valószínűleg anyagilag függ a férfitól?
32. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 18:36

"de akkor sem értem, hogy a bosszún kívül mi értelme volt?"


Pontosan így igaz, de nem vagyunk egyformák.

31. csikil4ny (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 18:10

Mindenki a maga tapasztalata és értékítélete szerint foglal állást egy témában.


Én egyedül nevelem a gyerekemet. A férjem betegségéről nem szólt senki, persze kiderült. Szóval igazságpárti vagyok. Az sem tetszik, hogy mindenki ott csal, ahol csak tud. Tisztelet a csekély kivételnek.


Én megköszönném, ha figyelmeztetnének hasonló esetben, akármelyik pontban lennék. A c-ét megtapasztaltam.


Alább írtam, hogy írnak össze-vissza, a nagy számok törvénye alapján találnak partnert rá. Idén már kaptam 4 ismerkedős üzenetet, más kérdés, hogy nem válaszoltam egyre sem.


A te oldaladra is kíváncsi vagyok. Miért gondolod úgy, hogy jobb, ha nem tudja a csaj, hogy kivel él együtt?

30. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 18:02
Hogyan tudott régóta szédíteni? Lezárod a beszélgetést, ha kényelmetlen, azt'jó napot.
29. Myra
2023. febr. 23. 17:45
Mindenkinek joga van az igazsaghoz. Jol tetted hogy megirtad.
28. michelle.r (válaszként erre: 22. - Libikóka)
2023. febr. 23. 17:42
A pasi igen. De nem hiszem, hogy végig gondolta, milyen lavinát indít el.
27. libikóka (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 17:41

Én sem vitatkozásra gondoltam,az meg hogy idegenként nem ártakozunk mások kapcsolatába még akkor is igaz ha ezt nem bosszúból teszi valaki hanem "jószándékból",ha ez létezik.


Igaz,, a hírnök aki rossz hírrel jött,,az is fejevesztetten állt hamar.

26. michelle.r (válaszként erre: 24. - Csikil4ny)
2023. febr. 23. 17:41

Gondolod, azért leplezte le a pasit hogy a másik nőt megvédje?


De mi lehet a folytatás?

✅a. a nő kidobja a pasit, és él boldogan a saját fizetéséből, a saját ingatlanában. Kicsit szomorkodik, aztán újra tervez.

✅b. közös albérletben élnek, vagy együtt nyögik a hitelt, a kapcsolat borul, a nő ott marad a gyerekkel/gyerekekkel, vagy kap gyerektartást, vagy nem, de beköszöntenek a nehézségek. Vagy mindketten maradnak, mert egyedül egyik sem képes fenntartani magát, és megnyomorítják a kölykök életét.

✅c. a pasi lakásában élnek, kapcsolat borul, a nő kereshet egy bérleményt a gyerekeivel együtt.


Ergo, a bosszú csodás, csak nem tudjuk, kinek az életét nyomorította meg. És még mindig kérdés, miért kap valaki olyan üzeneteket, hogy feküdj már le velem.


Nyilván az is benne van, hogy se gyerek, se közös teher/vagyon, de akkor sem értem, hogy a bosszún kívül mi értelme volt?

25. michelle.r (válaszként erre: 22. - Libikóka)
2023. febr. 23. 17:32
Nem vitatkozunk. Csak reflektáltam arra, amit írtál. A nem helyett sem-et kellett volna írnom.
24. csikil4ny (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 17:06
Én nem szeretnék olyan pasival élni, aki másnál próbálkozik. Az más kérdés, hogy otthon mennyire tud jó férj és jó apa lenni.
23. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 16:57

Ha ez a történet esetleg nem igaz, csak egy fikció, akkor is azt gondolom alkalmas arra, hogy egy esetmegbeszélés tárgyát képezze, mert ilyen dolgok fordultak már elő a történelemben.


Az én véleményem:

Feltehetőleg te is tettél olyan kijelentéseket a beszélgetés során, ami miatt ez az illető odáig merészkedett, hogy megkért feküdjél le vele. Gondolom, nem állítottad le, az első szexuális tartalmú üzenetnél, hogy inkább beszéljetek az előző nap sugárzott szappanopera aktuális részéről, vagy az alcsútdobozi hóvirágünnepről.

22. libikóka (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. febr. 23. 16:53

Most akkor mit is vitatunk?


Írom immár harmadszor hogy én sem tenném,,de ha az érzelmeimet kell ezzel kapcsolatban leírni és ezt érzem ezen nincs mit szépíteni, akkor azt mondom megérdemelte.

2023. febr. 23. 16:44
Nekem a "kedvencem", hogy a párjukkal közös profil kép alól írogatnak. Azon már nem akadok fenn, hogy a kapcsolatban beállítás nem ment meg ettől.
20. michelle.r (válaszként erre: 14. - Libikóka)
2023. febr. 23. 16:42

Nem tudjuk a körülményeket. De könnyen lehet, hogy ettől most borul egy kapcsolat, és egy vagy két gyerek most apa nélkül fog felnőni. S mindez egy bosszúszomjas nő mitatt.


Igen, igen, tudom, a pasi miatt. De egy idegennek semmi köze két másik ember bármilyen xar kapcsolatához.


Szóval én nem tettem volna. Persze nekem még soha senki nem írt semmilyen felületen, hogy feküdjek le vele.

19. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2023. febr. 23. 16:38
Egyet értek. Mielőtt még elkezdenénk sajnálni szegény f@szkalapot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook