Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! fórum

Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! (beszélgetős fórum)


117. maacka (válaszként erre: 103. - 5e48d37001)
2009. nov. 24. 08:28

Nekem még sosem volt G pontos orgazmusom, de nekem a csiklo ingerlésére viszont nagyon folyik és az a nem nyenge, hogy ha egyszer elmegyek utána simán eltudok még ameddig csak csinálja a párom. Akár 6-7... a sok viszont már nem jó, mert fáj, de ezért talán nem is hiányzik a G pontos.

Amúgy én is szoktam csinálni a páromnak a G pontos és imádja. Legelőször nem sikerült, mert kissé feszült voltam és talán nagyon akartam, hogy neki nagyon jó legyen.. De másodjára minden szupi volt. :) Én kissé méllyebben találtam meg, mint 2-3 cm, de valóban olyasmi, mint a dió külseje, olyan érdes, egyébként olyan, mint a csajsziké, ha benyúltok magatoknak érezni fogjátok... olyat kell keresni. A Pasim nagyon szereti. Rengetek jön, és azt mondta sokkal mássabb, mint a sima orgazmus, méllyebbről jön, de ő nem szereti csak havi egyszer, de olyankor legalább alig bír lábra állni ;) Egyébként, ha simizem vagy nyalogatom az ánuszát azt imádja elsem tudom mondani milyen arcot vág, de ezt mindig igényli amit persze szivesen csinálok, mert imádom. Amúgy ezt mással nem nagyon tudom elképzelni, csak vele. Szerintem ehhez erős érzelmek kellenek

2009. nov. 23. 07:17
Biztos!!Mondom van fenn erotika shop oldalán férfi prosztata izgató!Szerintem azt lehet egyedül is használni!
115. gore9
2009. nov. 22. 16:15
van olyan aki magának csinálta?
114. e9d038e42d (válaszként erre: 113. - D7c2974ab9)
2009. nov. 16. 07:11
Elküldenéd nekem azt a linket, légyszíves!
113. d7c2974ab9 (válaszként erre: 112. - E9d038e42d)
2009. nov. 15. 00:02

Köszi, utánanézek.

Viszont találtam egy csajt a neten, aki foglalkozik ilyennel. Klasszikus masszázzsal egybekötött prosztata izgatás, szerencsés esetben egy óriási orgazmussal a végén :-)

112. e9d038e42d (válaszként erre: 111. - D7c2974ab9)
2009. nov. 11. 07:05
Én láttam sex-shopban prosztata izgatót lehet venni!
2009. nov. 11. 01:51

Sziasztok!

Bocs, de a prosztata masszázs dologgal kapcsolatban érkeztem meg ide :-)

Éppen mostanában döntöttem el, hogy mindenképpen ki fogom próbálni - keresgélek is a neten, de hihetetlen, hogy gyakorlatilag nincs ilyen lehetőség!

De akkor hogy fogom megtudni, hogy milyen érzés...

Aki már élvezte a dolgot, tud nekem tanácsot adni, hogy merre keresgéljek, vagy kit?

Nagyon köszi!

110. c6560fb39d (válaszként erre: 109. - E9d038e42d)
2009. nov. 10. 14:51
Már kérdeztem,de nem válaszoltál,hogy rajta vagy-vagytok-e az ügyön,mert ha nem próbáljátok nem fog menni.:)
109. e9d038e42d (válaszként erre: 108. - 5e48d37001)
2009. nov. 10. 07:13
Hátha nekem a párom ilyet csinálna rohadtúl örülnék neki!NAGYON IRIGYLEM a párodat!
108. 5e48d37001 (válaszként erre: 107. - E9d038e42d)
2009. nov. 9. 22:10

Ő azt hitte,hogy Ő ennyire különleges,és Ő csinálja annyira jól a dolgát ami ezt válltja ki.De közöltem vele,nálam mindig ez van:DDD

Amúgy tetszett neki

107. e9d038e42d (válaszként erre: 105. - 5e48d37001)
2009. nov. 9. 07:27
A párod mit szólt az első spricchez??
2009. nov. 8. 11:36

Húúú,én a terhességeim alatt nagyon kívántam a szexet,nem győzött a párom teljesíteni.:)

Hát mit ne mondjak,amikor először volt a spriccelés nagyon meglepődtem,mert a G pontos dolog már elötte is működött,de a spriccelés csak pár alkalom után jött,és valóban nem kevés, volt ám ágyneműcsere és szárítgatás,de megérte.:) Azóta több nagy törölközővel vagyunk bebiztosítva.

105. 5e48d37001 (válaszként erre: 104. - C6560fb39d)
2009. nov. 7. 22:30

Igen volt mindig,csak terhesseg es szoptatas alatt nem,mondjuk akkor nem is kivantam a szexet.

Jo ez a spricceles csak annyi melo van vele,mindent elaztat.Muszaj takaritani utana.

Csiklonal ritkan van,csak akkor ha nagyon be vagyok indulva.

104. c6560fb39d (válaszként erre: 103. - 5e48d37001)
2009. nov. 7. 22:15

Hát ilyet még nem hallottam,hogy a csikló ingerléssel is előfordul,az ám az igazi!!!:))

Ez nálad mindig is volt vagy csak egy ideje?

Nálam csak a G pontos ingerlésnél,de az valami észveszejtő érzés valódi extázis.:)

103. 5e48d37001 (válaszként erre: 96. - C6560fb39d)
2009. nov. 7. 20:20
Ez nalam is van.Eloszor csak csordogal folyamatosan,utana spriccel ami 1,2 de akar 4,5 is lehet.Lehet ,hogy a G pont ingerlese okozza,nem tudom,de teny,hogy csiklo ingerles alatt is folyik,sot csiklo orgazmus alatt illetve elotte spriccel is.
102. nevemsenki (válaszként erre: 101. - C6560fb39d)
2009. nov. 6. 23:44
Nem a változó korra gondoltam, hanem az aktiv nemi életre. Ugyan nem tudom meddig müködik, de már 42 vagyok, még kb 20-25 év ;) És ez a 42 is ugy elrohant.)
2009. nov. 6. 19:46

Az intim torna egyszerű,én eleinte 2x20 később 3x20 összehúzást-eresztést csináltam és egyre többet,most már 15mp.-ig tudom tartani a szorítást ezt is kell közben csinálni,tartani a szorítást nem is olyan könnyű,eleinte 3mp.-ig sikerült csak,de a torna megerősített és egyre tovább sikerül tartani.:)

Azt mire érted,hogy nincs túl sok időd? :O

Ha a változó korra gondolsz van szex utána is,sőt nem kell a fogamzásgátlással bajlódni sokkal felszabadultabb a dolog,csak egy kicsit több előjáték kell a hüvelyszárazság miatt ez sincs mindenkinél úgy,és lehet dokihoz is menni,mert azért megérti,hogy a szex fontos van rá hormonpótló,de az is lehet,hogy nem kell,mert ha rendszeres a szex nem alszik el a szervezet csak egyszerűen csinálni kell!!! :)

[link]

[link]

Én tuti vigyázni fogok,hogy ne maradjak szex nélkül.:)

100. nevemsenki (válaszként erre: 99. - C6560fb39d)
2009. nov. 6. 10:10

Köszi:-)

Igazad van, én is azt tapasztalom, hogy az idő előrehaladásával egyre jobb, élvezetesebb a szex,és kirobbanóbb az orgazmus. 20 évesen az én szexuális életem sem közelítette meg a mostanit.

Az tény, hogy én magam későn érő típus vagyok, 30 körül jártam, amikor azt mondtam, hogy ez igen, valami ilyesmi az igazi szex, noha fiatalkoromtól voltak orgazmusaim. A hüvelytorna ötletet köszi, utánaolvasok, kipróbálom. Elmúltam 42, tehát túl sok időm nincs, előkerülhetne az a G pont :)

99. c6560fb39d (válaszként erre: 97. - Nevemsenki)
2009. nov. 6. 07:36

Nem tudom mennyit számít vagy egyáltalán számít-e a kor,de valahol olvastam,hogy a nőknél 30 éves koruk körül változik meg valami szervileg is ott bent,ebben van valami,mert így visszagondolva nekem is más a szex mint 18-20 évesen.Mondhatnám,hogy fiatalon a hüvelyem nem sokat nem érzékelt a dologból,de 30 után ez nagyot fordult,és egyre jobb.Tehát lehet,hogy nálam sem ment volna a G pontos dolog a 20-as éveimben.Az is biztos,hogy az intim torna rásegít a dolgokra én egy éve csinálom minden nap,és érezhető változás lett a párom legnagyobb örömére.:)Az is meglehet,hogy a G pontra be kell érnie egy nőnek.Soha nem volt problémám a szexel,de azt nem gondoltam volna fiatalon, ahogy telik az idő egyre jobb lesz.:)Nekem egyedül még nem sikerült,nem esik kezemre,és a csúcsfelé közeledve olyan intenzíven kell csinálni,hogy ezt csak a párom tudja véghez vinni.Most azon dolgozunk,hogy olyan pózt találjunk,hogy a rendes szex közben is bejöjjön a G pontos dolog.:)

Ne add fel!! Ha jól fel vagy húzva kérd meg a párodat,hogy keresgéljen egy kicsit,az én pasim egyből rátapintott a lényegre.Kívánom,hogy sikerüljön ha nincs meg elsőre,másodszorra...akkor sem szabad feladni,soha nem tudni mikor találtok rá!:)

98. e9d038e42d (válaszként erre: 97. - Nevemsenki)
2009. nov. 6. 07:03
Pedig csak próbálkozz!!Remélem kirobbanó lesz!
2009. nov. 5. 21:49
irigykedve olvasom!!:-) Én is akarooook ilyet!!!!! De próbáltam én már egyedül is, és nem találom:-(
96. c6560fb39d (válaszként erre: 95. - E9d038e42d)
2009. nov. 4. 10:51

Éppen a napokban beszéltünk erről,hogy be kellene kapcsolni a videót,és felvenni a G pontos gyönyört is.:)Tegnap megleptem egy kis felvétellel a férjemet,ugyanis valami nagyon fincsit álmodtam és hangulatba jöttem,viszont lehetőség reggel nem volt arra,hogy esetleg be is teljesüljön a dolog,ezért amikor elment mindenki,egy kicsit kényeztettem magam.Majd küldtem egy sms-t a férjemnek,hogy készült egy kis meglepi.:) Mit ne mondjak nem hagyta szó,és tettek nélkül.:)

Mit szólt a párom az első spricceléshez(?),úgy örült kb. mint egy 6 éves,amikor beteljesül a legnagyobb vágya.(azóta sokszor akarja is a dolgot na, én sem tiltakozom ellene)Napokig a hatása alatt volt,de én is mert nem is bíztunk benne,hogy meglesz a dolog,már annak is nagyon örültünk,hogy elsőre megtaláltuk a G pontot és sikerült is a csúcsra jutni.Egyébként úgy tudnám ezt érzékeltetni,hogy G pontos érzésre olyan amikor elkezdik izgatni tehát az alap érzés,mint szeretkezésnél az orgazmus,a csúcs pedig,nagyon erős a test minden pontjára szétáradó gyönyör,valóban nem lehet csendben viselni a dolgot,az képtelenség.:)

Ami engem illet az első spriccelésnél,de inkább folyik,mert ott van a keze,szóval meglepődtem pedig tudtuk,hogy lehet rá számolni csak ez elég ritka dolog,(a G pont nem,az megvan mindenkinek) ráadásul nem kevés legalább 2dl. folyt ki, elég rendesen eláztattunk mindent. Azóta megnéztem egy pár videót erről a spriccelésről,és meg kell mondjam szerintem sok csak trükk,mert ha valóban a Gpontos dolgot éli át valaki,az nem tud vigyorogni a kamerába.Te dolgozol az ügyön? :)Van egy kimondottan G pontos oldal is,érdemes tanulmányozni.Nálunk úgy működik,hogy jól beizzít a párom,pl. orálozás közben is lehet már a G pontot simizni, amíg nincs rendesen beindulva az ember addig elég kicsi,(a végén kb. 10 forintos nagyságúra duzzad)de érezni mert durva a felülete,egészen fent hasfal felől érezni,nem túl mélyen.Ha már hangulatban jött az ember akkor kell egy kicsit erősebben ujjal izgatni,ahhoz pedig,hogy egyre jobb legyen és bekövetkezzen a csúcs elég rendesen oda kell nyúlni,erőteljesen(ujjak hívogató mozgatásával) lehet elérni,hogy beteljesüljön a dolog,érdemes keresgélni,kísérltezni.Szerintem sok nő megijed a pisilési ingertől,pedig az tuti,hogy nem fog bepisilni,hanem valami egészen más egetrengető élményben lesz része.:)Kívánom,hogy sikerüljön!:)

95. e9d038e42d (válaszként erre: 94. - C6560fb39d)
2009. nov. 4. 07:10

Irigylem a párod!Egy ilyen spriccelős dolgot szívesen megnéznék én is.Esetleg operatőr házi videózásra?? :-)

Egyébként a párod mit szólt először a spriccelős orgazmushoz?

94. c6560fb39d (válaszként erre: 92. - E9d038e42d)
2009. nov. 3. 13:27
Akkor elmesélek még valamit már csak,hogy legyen mit olvasni,esetleg hozzászólni.:) Nálam a G pontos dolog úgy néz ki,ha beindul márpedig beszokott,és túl vagyok a gyönyörön,spriccelésen...szóval utána még (kicsit később 1óra)érzem,hogy kívánom de nagyon a szeretkezést,úgy veszem észre ha megvan bolygatva a G pont nem olyan mint a csiklói orgazmus,hogy utána érzékeny,hanem még többet kíván. Persze lehet,hogy csak nálam működik így a dolog,nem vagyunk egyformák.:)
2009. nov. 3. 13:16

Ez még a 91 hsz.-hez tartozik!


Ha a vágytól kellően felizgulva az ujjaddal „továbblépdelsz”, megtalálod a levezető lépcsőt.

Itt egy izomkötegen haladsz tovább a végbél felé – egy olyan úton, ami telis tele van vibrációval és feszültséggel, érzékiséggel. Ez az az izom, ami akaratlan görcsével segít létrehozni szeretkezés közben a kielégülést. Fedezd fel, milyen nyomásra, stimulálásra „válaszol” érzékenyen, és legközelebb partnereddel is vágj bele!

2009. nov. 3. 07:03
Beindult a fórum!
2009. nov. 2. 16:38

Ezt most találtam!!!

Néhányan még azt sem tudják, pontosan hol található a G-pontjuk, viszont akik megtapasztalták… Nincs ez másképp a PS-sel sem.

Próbáld megtalálni ezt a különös területet a vaginád mellett! Készülj fel egy, talán a G-pontnál is többet tudóbb élményre, ismerd meg a PS pontodat – ami sok nő szerint igazi kincs – és járd be azt az érzéki túrát, mely a tökéletes beteljesüléshez, az eget rengető orgazmushoz vezet!

1981-ben az amerikai Feminista Nők Szövetsége írt először a könyvében arról a gyöngyszemről („szivacsról”), amely a húgycső alatt fekszik a vagina és a végbélnyílás között, a perineal sponge-ról.

Fiúk,lányok dologra!!!! Ez már az ötödik,erre varrjatok gombot!:))

90. c6560fb39d (válaszként erre: 88. - C1e9612cd3)
2009. nov. 1. 19:03
Megvan csak még a robbanás hiányzik,de nem adjuk fel! :)
89. c6560fb39d (válaszként erre: 85. - Jazzpop)
2009. nov. 1. 19:01
És azt tudod miért érzi a párod,hogy mikor fogsz robbanni,mert az én férjem ujjal ingerel, és amikor közeledik a csúcs egyre jobban szorít a punci, a végén már az ujját majd el törte.:)Mit ne mondjak meg kell dolgozni érte,de boldogan vállalja.
88. c1e9612cd3 (válaszként erre: 82. - C6560fb39d)
2009. nov. 1. 17:53

találjátok meg azt az U pontot! Tényleg nagyon fincsi az ingerlése!

Amúgy nem nehéz megtalálni, csak simizni kell, és te érezni fogod, hogy hol van! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook