Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a szórópisztolyos barnítást? fórum

Próbálta már valaki a szórópisztolyos barnítást? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 18. 06:43
Nekem hamar lekopott..
2010. dec. 21. 10:03

Ja az ára, kb. 1 havi szoli bérlet...


De a bőröd meghálálja!!!

2010. dec. 21. 10:02

Nekem volt úgy, hogy 1 hét után, mikor ültem akádban, x helyeken maradványok maradtak a festékből. . . de ezt szivaccsal könnyedén letudom 'dörzsölni'.


Szóval EGÉSZSÉGES, és alakalmakra (Buli, esküvő, szalagavató, szilveszter) tökéletes. . . előtte 1-2 nappal bebarnítani.

2010. dec. 21. 10:01

Én ezzel foglalkozom. . .

Nagyon jó dolog, de hangsúlyozom, ez egy ALKALMI dolog!


NEM OLYAN mint a szolárium, vagy a napozás, hogy - tulajdonképpen úgy megégeti a bőrödet, - h bebarnulsz, EZ 1 FESTÉK!

Mondhatnám úgy is, hogy ez CSAK 1 festék, de ezt így nem mondom. . .


Amivel mi dolgozunk világelső a piacon, és nagyon egészséges, nagyon jót tesz a bőrnek, TELE VAN Aloe Verával. . Kisgyermekeket is lelehet fújni. . .


Elviekben 5 - 10 napot marad a bőrön, de ez egyén függő természetesen. . .


A foltosodásról annyit, hogy csak akkor foltosodik, h nem megfelelőek az előkészületek (radírozás. . . )

És az utókezelés is figyelmetlenül folyik. . . Mivel a barnítást követően 8 - 12 óráig nem lehet zuhanyozni, valamint olyan tevékenységet végezni, ami izzadással jár. . .

Lenge ruhában kell lenni (nem farmerban, nincs öv, nincs melltartó. . . ) h fel tudjon szívódni, ne zavarja meg semmi sem. . .


Akinek savas a bőre, nekik előbb lejön. . . Valamint gyümölcssavas tusfürdő nem ajálott, mivel ezzel is felgyorsítjuk a kopását a bőrről.

5. b65658c36a (válaszként erre: 4. - B65658c36a)
2010. ápr. 30. 20:11
Ja, több mint egy hétig tart, akkor kezd el kopni. Szerintem ez annak jó, aki fehér, nem szolizhat, vagy nagyon gyorsan le akar barnulni, mert ettöl tényleg jó barna leszel. Ott a Páskomliget utcában 2500 Ft.
2010. ápr. 30. 20:07
Sziasztok! Én kipróbáltam és szuper! De állítólag nem mindenhol és nem minden anyaggal sikerül ez tökéletesre, mert már több barátnöm volt a II. kerületben és nekik nem lett jó! Én a 15. ker-ben lakom, oda járok az ergoline non-stop szoliba, ott nagyon jól csinálják ezt, mindenhol egyenletesen, szépen megfog, és a gépek is jól barnítanak. Nekem csak jó tapasztalatom van a fújással kapcsolatban, ott már 2-szer fújattam. Szerintem jó dolog, sokáig tartós, csak jól nézzétek meg hol csináljátok, ezt a szolit tudom javasolni!
3. b73e24f31f (válaszként erre: 2. - Jázmin1975)
2010. ápr. 30. 19:13
kicsit sok
2010. ápr. 30. 19:12
Nálunk 3000ft egy alakalom és egy hétig tart.
2010. ápr. 30. 19:05

Mik a tapasztalatok?

Mennyi ideig tart a barnaság?

Mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook