Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


111. vnékata (válaszként erre: 110. - Bessi)
2009. okt. 25. 20:11

Szia Bessikém!

Hát...ez engem is összezavart :-S

Nem értem Én sem, de a doki biztosan tudja, nem tetted fel neki a kérdéseid?

Puszi

110. bessi
2009. okt. 25. 19:38

Sziasztok Csajszik!

Végre tudok nektek írni. Szerdán voltam a doki bácsinál. Megnézett, és azt mondta, hogy van egy 23mm-es tüszőm. Ha majd a köv. piri megjön, telegrácsolnom kell Tapolcára és 3-ik nap bemenni, hogy megnézzék még meg van-e. Én ezt nem értem! Mikor megjön nem el kéne tünnie? Vagy elötte vmikor? Mikor elöször voltam a 21-ik napon 6-8 mm-k voltak a petesejtjeim. Most a 14-iken és most meg van egy ekkora tüsző. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nálam ilyen sokáig tartana az érés? Azt hittem most majd többet fogok tudni. De nem! Csak megint összezavarodtam. Most megit 1-2 hétig várnom kell. Aztán lehet megint nem fogok többet tudni. Szerencse, hogy beindult a szakozás a munkahelyemen. Így nem lesz annyi időm ezeken a dolgokon rágódni.

De nem érdekel csajok! Csak pozítívan álljunk a dolgokhoz! Leszünk mi kismamik!

Jó lenne, ha egyszerre.

Sziasztok és puszi mindenkinek!

109. vnékata (válaszként erre: 108. - Ee02af809f)
2009. okt. 25. 17:28

Szia Kicsi Esztike!

Hát ez szuper!!!!! Igen, nekem harmadik naptól kellett szednem a bogyót, de ezt majd doki bá ugyis elmondja. Tessék ám jelentkezni, hogy mikor mentek pontosan Tapolcára!Örülök neked!

Puszi

2009. okt. 25. 17:17

Sziasztok Csajszikák!!


Ne legyetek rosszkedvűek, bár tudom ezt nagyon nehéz mondani!! Hisz én is nagyon türelmetlen vagyok, meg persze pesszimista, hogy úgysem sikerül, de muszáj hinnünk, és bíznunk abban , hogy nemsokára kismamik leszünk!!!!

Én most egy jó hírt közlök,legalábbis nekem nagyon jó hír, ma megjött a piri, 31 napra, tök spontán, már másodszor!! Igaz a mennyisége kevés, de legalább telózhatok Tapolcára holnap, és már lehet, hogy kedden mehetünk is!! Lányok ugye inszem előtt, a mensi 3. napjától lehet kezdeni a gyogyót?? Mert nekem már kedden lesz a 3.napja.

Szóval én már ennek is örülök!!

Fel a fejjel és bízzunk!!! :)

Szép jó estét Nektek!

107. vnékata (válaszként erre: 106. - Vroni)
2009. okt. 25. 07:59

Szia Drága Vronika!

Hát ami azt illeti az én életkedvemet nem tudod elvenni, mert úgy érzem most nincs is! Fel a fejjel kérlek, tudom nagyon nehéz, de mást úgysem tehetünk! Ma hajnalban engem is elfogtak a sötét gondolatok és elraboltak, látom téged is...gyere húzzunk be nekik egyet és próbáljunk meg pozítivak maradni, hátha együtt sikerül!!!

Puszillak

106. vroni
2009. okt. 25. 07:17

Sziasztok!

Sajnos most az én idegeim is padlón vannak. Egész éjjel a tesztről álmodtam, felkeltem, meg is csináltam, naná, hogy negatív, menszesz sehol. Aludni már nem bírok, sírógörcsöt kaptam, úgyhogy szépen kiosontam, férjecském hadd aludjon, én meg a másik szobába a gép mellett próbálom kikapcsolni az agyam, de sehogy sem megy. Miért van az, hogy az ember éveken át azellen tesz, hogy nehogy terhes legyen, és mikor kisbabát szeretne, akkor meg egy csomó szenvedést kell megélnie, hogy összejöjjön, ha egyáltalán összejön?!

Bocsássatok meg, inkább befejezem, minthogy a Ti életkedveteket is elvegyem!

Pussz!

105. vnékata (válaszként erre: 104. - Ee02af809f)
2009. okt. 24. 13:43

Szia Esztike!

Mikor kellene, hogy megjöjjön piros? Kitudja miért fájdogálnak a cicik :-P,sosem lehet tudni.

Én már nagyon várom a j.hét pénteket, de egyre jobban félek, hogy rossz hírt kapok. Igazából nem érzek semmit sem, csak azt, hogy az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot...

Puszi

2009. okt. 24. 10:38

Sziasztok Lányok!!


Miujság, igen eltűntetek!!? :)

Remélem minden ok, Kata bízom benne, hogy jövő héten csupa jó dolgokat mondanak majd neked!!

Vroni jelentkezett már a piri?? Remélem igen és minden haladni fog a maga útján!!

Bessi hogy vagy, mizujság?

Nálunk semmi fejlemény, igazábólén is várom a pirit, desajnos semmi jele, hogy megjönne. A szervezetem mindig megtréfál, mert fájogat a hasam, meg nagyon érzékenyek a melleim, márbocs hogy leírom, de szinte alig lehet hozzájuk érni!! Bár ez szerintem a szokásos hormoneltolódásokból adódik, vagy nem tudom!! Minden esetre, most csak türelmesen várakozunk!!

Nagyon szép hétvégét Nektek, aztán tessék írni ám!!

Puszika

103. vnékata (válaszként erre: 102. - Vroni)
2009. okt. 21. 16:52

Drága Kicsi Vronikám!

Nem, már nem vagyok nagy "tesztcsináló", volt idő mikor tuccatjára vettem,de most eldöntöttem, hogy ki fogom bírni addig, mégha bele is őrülök :-D

És azt is eldöntöttem, hogy j.héten visszamegyek dolgozni, talán akkor gyorsabban megy majd az idő!

Ja, és 1:9999999999999999999999999999.-hoz is esély :-) Fő a bizalom, mást ugysem tehetünk!

Puszi

102. vroni
2009. okt. 21. 16:44

Sziasztok!

Terkonak köszi a biztatást, jó példával jár előttünk, reméljük, egyszer mi is vidámabban fogjuk fel, ami velünk történt. Legalábbis én magamból kiindulva, nem vagyok boldog, hogy Tapolcára kell járnunk, hogy kisbabánk lehessen, ha lehet, de el kell fogadni valahogy ezt a helyzetet is.

Esztike, örülök, hogy szerencsésen túlestél a Hsg-n. Azon pedig ne izgulj, hogy várnod kell a menszesz megjöveteléig, és csak utána tudnak vmit kezdeni, mert akkor már megnézik a zárójelentésedet és tudja is a doki, hogy mi a teendő. Nekem ugye nem mondta, hogyha nem jön meg, akkor szedjem be a Norcolut-ot, hanem felhívtam Tapolcát a múltkor, mikor voltunk, és hazaértünk, hogy minek szedjem be, ha a múltkor magától megjött, és mondta az asszisztens is, hogy akkor ne szedjem be, mert valószínűleg most is meg fog jönni, és tényleg csak félreértettük egymást a dokival. Na, de mivel még eddig nem jelentkezett, ma kiváltottam a Norcolut-ot, meg vettem egy tesztet is, majd vmikor rászedem magam, hogy megcsináljam, és gondolom negatív lesz, és elkezdem szedni a Norcolut-ot, utána meg a Closty-t, aztán telefonálhatok Tapolcára, hogy megmondják, mikor menjek. Ahogy elnéztem, Katának a gyógyszer abbahagyását követő 3. napon kellett mennie, ha jól emlékszem, úgyhogy kb.-ra ki is tudom számolni akkor majd, hogy mikor kell mennem, mivel ha abbahagyom a Norcolut-ot, az 5. nap szokott megjönni. De baromira örülnék, ha nem kéne szednem, hanem pozitív tesztet látnék, bár ennek az esélye 1:9999999999999999999999999999.

Kata, jó teszed, hogy gyerek-témájú könyveket olvasol, hamarosan úgyis aktuális lesz, hogy mélyebben belemerülj, már csak alig 1 hét, és megtudod a jó hírt. :-) Kibírod addig? Vagy nem vagy nagy "teszt-csináló"?:-)

Puszi!

2009. okt. 21. 13:47

Szia Esztikém!

Nyugi-nyugi, elindultál már az úton és ez a lényeg:-) Tudom, hogy ilyenkor nagyon lassúnak tűnik az idő, olyan, mintha állna,de próbáld magadat lekötni valamivel én például állandóan gyerek-témájú könyveket olvasok:-D

Puszi

2009. okt. 21. 11:59

Sziasztok Lányok!!


Reggel átvettem a kórháztól a zárójelentésemet és voltam a táppénzes papírért a háziorvosnál is. Aztán felhívtam Tapolcát, de a legnagyobb döbbenetemre azt mondták, hogy várjuk meg a következő menstruációt, aztán jelentkezzek, mert most úgysem tudnak semmit csinálni! Nem igazán értettem, de ha ez van, hát ez van! Én azt hittem már jövő héten mehetünk és megbeszélhetjük a dokival a következő lépést, meg a gyógyszeres kezelést, ami megelőzné az inszemet. Úgyhogy nem értem, de mindegy. Meg most akkor elég sokat kell várnom, mert nekem nagyon hosszú ciklusom van, legutóbb is 67 nap volt, úgyhogy lesz november vége, mire talán megjön...

Vroni neked mit mondott Tanár úr, ha nem jön meg beszedheted a Norcolutot, vagy más gyogyót?? Mert ha nem jön meg, akkor én lehet, hogy beveszek vmit, de előtte azért rákérdezek tőle!! Most akkor várhatok... Ezt utálom a legjobban!!

Többiekkel mizujs??

Puszi Nektek!!

99. vnékata (válaszként erre: 98. - Ee02af809f)
2009. okt. 20. 15:38

Szia Esztike!

Úgy örülök Neked és a híreidnek. Prima,hogy a petevezetőid átjárhatóak, szuper!! Szerintem az sem gond, ha kicsit kisebb a méhed, tudod, anyukámnak is az, de azért van két lánya :-)

Puszi és jelentkezz, hogy mikor mehetsz Tapolcára!

2009. okt. 20. 15:34

Sziasztok Csajszik!!


Végre itthon, a gép előtt!! Reggel mentem 8-ra a kórházba, és 11 körül jöttek értem, hogy mehetünk a röntgenbe! Hát mit mondjak, nekem rohadtul fájt, ha fogalmazhatok így,de csak néhány perc volt az egész! Úgyhogy kibírtam, de majdnem elájultam,és még néhány órát bennt tartottak pihizni.egy kicsi vérzés van, de minimális, és nem fáj semmim,persze érzem még, hogy ma ott volt valami, és kaptam egy görcsoldót is. De a lényeg, hogy mindkét petevezetékem tökéletesen átjárható, csak a méhem kisebb az átlagosnál, de ez nem jelent semmit. Szóval telózhatok Tapolcára és mehet az inszem!! Nagyon örülök neki!!

Amíg nem voltam "itt", jó sokat írtatok Lányok!! Jó volt olvasni Terkot, tényleg kell a kitartás, és türelem is!!

Örülök, hogy Neked Bessi nem fájt nagyon, és hogy minden rendben!! Kata, aztán most nagyon vigyázz magatokra, én drukkolok ezerrel!!! :))

Vroninak pedig azt kívánom, hogy minél előbb jöjjön a piri, és elkezdhesd szedni a gyogyót!!

Nagyon örülök, hogy mindenki sínen van és jól alakulnak a dolgok, remélem ez így is marad!!

Majd még jelentkezem Lányok!! Puszika

2009. okt. 20. 11:54
Bocs a helyesírási hibákért!!
96. c5eaed24b9 (válaszként erre: 95. - Vnékata)
2009. okt. 20. 11:49
Köszönöm szépen!Nagyon sok kitartást kivánok nektek és egy gyönyörü szép babókát!!
2009. okt. 20. 11:08

Szia Terko!

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek.Nagyon megérdemeltétek már a férjeddel, hogy végre sikerüljön a baba! Azt hiszem leírtad a kulcsmondatot is: "tényleg bízni kell és reménykedni!"Köszönjük szépen, a történeted úgy gondolom mindenkinek adott egy kis plusszt!

Puszi

2009. okt. 20. 10:40
Sziasztok lányok remélem nem zavar hogy irok nektek!Tudjátok mi is Tapolcára jártunk,2008 augusztusban keztünk el járni elöször,furcsa is volt mert nekünk minden eredményünk rendben volt csak a babokám nem akart jönni,szóval azthiszem megjártuk lelkileg a poklok utját de kitartottunk végigmentünk a hat inszemináción,az elsö háromban még reménykedtem hogy sikerülni fog aztán utánna már feladtam mert valahogy éreztem hogy ez igy nem fog menni,persze volt aki ez megcáfolta mert "sokan" vagy nem is olyan sokan,de volt akinek a 4 dik inszem sikerült szoval nem azt akarom mondani hogy ne bizzatok csak én igy gondoltam!Májusban márciusba vége lett az inszemnek és májusban nekiláttunk a lombiknak nagy izgalommal vártuk,elkeztem adin az ilyenkor szokásos szurikat,Decapeptyl,golnál stb,aztán eljött a leszivás ideje 35 db petesejt került leszivásra(túl sok volt)Persze szgény tanár úr nem tudta hogy igy fog reagálni a szervezetem mert ugye az elsö lombik vot és a minimális adagot kaptam!Persze engem teljesen taccsra tett hánytam 2 infulzió lement akikkel voltam ök meg olyan jól érezték magukat,aztán utánna a szokásos konzultáció tanárur elmondta hogy neszámintsunk semmi jóra mert a minöség a mennyiség rovására mehet,hát gondolhatjátok mit éreztünk,na mindegy mondták hogy majd telefonáljunk vissza mennyi lett jó!Hát a 35 böl 3 termékenyült meg ugyhogy abban kellet bizi!mikor a beülti volt megkérdezték hogy mennyit szeretbénk vissza,mondtuk hogy kettöt mondták hogy jó is mert a harmadik szegénykém már nem olyan "erös"!Na szóval megvolt a beülti és hazamentünk megadtam azt a tiszteletet a babáimnak hogy 3 napot csak feküdtem,persze mondta a tanár ur hogy csinálhatok mindent mint azelött csak ne emelgessek meg ilyenek,de én 3 napot tényleg pihennéssel töltöttem,közben járt az agyem vajon ott vannak,vagy van már a picikém(im)!Gondoltam most azért sem veszek tesztet mert ugye azelött mindig vettem aztán koppantam,de csak nem birtam ki,utolsó nap mielött mentünk volna vissza tapolcára megcsináltam a tesztet és 2 csikos lett persze csak halványan de a lényeg hogy ott volt a második is hát gondolhatjátok mit érezetem,este jött haza a férjem és mondtam neki hogy itt van a baboka a pocimban,egyböl mondta csináltál tesztet ugye??Pedig mondta hogy ne csináljak!!!És mondtam igen megmutattam neki örülö_örült de mondta majd holnap kiderül,reggel talán elsök is voltunk mecsináltam a tesztet A tanárurnak az aszisztense,és Attila is bent volt amikor a tesztet csináltam,és ök is nagyon boldogok voltak a férjem meg kint ült és mikor kimentem egy nagy mosollyal az arcomon láttam rajt hogy szó szerint egy nagy kö esett le róla de ez tényleg igy volt az a sok feszültség ami összegyült benne elszált!!!!!!Volt vérvétel is persze az is kimutatta hogy itt aztán van valaki,ugyhogy nagy volt a boldogság!!Aztán közben kiderült hogy mindkét baba ott van vagyis volt mert az egyik babaokám viszafejlödött,de a másik szépen fejlödött olyannyira hogy már a 21-dik héten járok és boldogan várjuk a KISFIÚNKAT!!!!!Most is belémrugott :-D ! Szóval ez az én történetem tapolcárol,és hogy tényleg bizni kell és reménykedni!Sok sikert minden kedves lehendö kismaminak!!Terko
93. vnékata (válaszként erre: 92. - Vroni)
2009. okt. 20. 10:08

Sziasztok!

Kicsi Vronikám, az az igazság, hogy talán j.hét péntekig végig kellene aludnom a napokat, hogy ne járjon az agyam ennyit :-D egyre inkább érzem, hogy nehezen viselem a bizonytalanságot:-S meg hát ilyenkor olyan lassan tellik az idő. És igen, Ultrogestan kúpot kaptam, reggel és este egy, remélem segít! Maga a beavatkozás eléggé kellemetlen, legalábbis nekem az volt, de csak egy pillanatra fájt. Na jó, megutána azért éreztem, hogy megpiszkálgattak, de mára már semmi!

Egyébként nem fizetős, a kúp meg kb. 1600Ft (30db).

Hányadik napon vagy, hogy még mindig nem akar jönni Piros?

Esztike megy a drukk! Bessikém Veled mizu?

Puszka mindenkinek

92. vroni
2009. okt. 19. 21:30

Sziasztok!

örülök, hogy túlestetek a mai napon. Először is Esztikének holnapra nagy drukk, és reméljük minden ok lesz nála is, nem lesznek fájdalmai.

Bessi! Örülök, hogy Te már túlestél rajt, és hogy minden rendben. Lehet, akkor Neked is jöhet az inszem?!

Drága Kata! Most aztán tessék vigyázni magadra, hogy az a picuri pocaklakó be tudja magát fészkelni :-) Gondolom ultrogestan kúpot kaphattál, ami a beágyazódást segíti. Vagy lehet, hogy rosszul tudom, akkor bocs. Basszusom, mindjárt itt van 30-a és már újságolod is a jó híreket Nekünk! Nagyon ajánlom, hogy így legyen! :-) Egyébként nem volt kellemetlen, nem fájt? És még egy kérdés csak, az inszem fizetős?

Én még mindig csak vagyok, telnek a napok, menszesz sehol. Ma "pihiztem", munka után játszottam kicsit a Kuszinkkal, aztán kivasaltam, jó kis pihenés. :-)

Esztike, várjuk, hogy holnap jelentkezz, mi volt!

Jó éjt, és puszi Nektek!

91. vnékata (válaszként erre: 90. - Bessi)
2009. okt. 19. 20:20

Hello Bessike!

Csakhogy végre pötyögtél már, ezt vártam eddig...Nagyon örülök, hogy túl vagy rajta és annak is, hogy szuper híreket kaptál, csak így tovább és szerdán is tessék ám jelentkezni!

puszi

90. bessi
2009. okt. 19. 20:09

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy csak most írok. Remélem Esztike még elolvasod. Nem volt annyira rossz, mint féltem tőle. Amikor a nőgyogyi vatyorászott az volt rossz. Olyan érzés volt, mint mikor beteg vagyok és görcsölök. De utána nekem semmi fájdalmam nem volt. Meg vérzek egy picit. De szerintem azért, mert elég rendesen megturkált. Legalábbis remélem, hogy azért. Egyébként most kifertőtlenített a doki rendesen. Szerintem fél liter betadint belém nyomott. Most viszont úgy érzem magam, mintha semmi nem lett volna. Úgy néztem, még a doki is meglepődött, hogy nem fájt a hasam másfél órával utána. A bébikémnek viszont már nem kell jönnie Tapolcára. Jók lettek az eredményei. Már csak én vagyok vissza, de majd szerdán kiderül az is. Ezek szerint látható biológiai oka nincs, hogy nem esek teherbe. Már nem tudom mit gondoljak. Lehet, hogy mégis igaza van némelyeknek, hogy nagyon akarom és azért nem össze? Van jó pár dolog még ami foglakoztat, úgyhogy nem érzem, hogy ezen járatnám az agyam. Végül is majd holnapután kiderül mi lesz velünk.

Esztike!

Holnap gondolok rád, hogy még annyira se legyen kellemetlen, mint nekem.

Puszi Csajok!

Még jelentkezem.

2009. okt. 19. 18:08

Sziasztok Csajszik!

Túl vagyok rajta, tüszőcske szépen repedt, nyálkahártya vastagság 10-es, Apuci 8 milliót produkált:-D Minden esélyünk megvan!Doki bá annyit mondott, hogy 30-án menjünk vissza vérvételre, akkor már tud mondani valamit a dologról, remélem csupa jót! Ja, és kaptam hüvelykúpot, valami U betűset. Bocsánat, hogy össze-vissza írok, de olyan össze-visszaság van a fejemben :-S

Veletek miújság?Vroni drága, mostmár tessék pihizni is!!Nekem is így kellett szednem a Closty-t :-D

Bessi, Esztike, HSG ügyben fejlemények?

Milliószor puszillak Benneteket!!!

88. vroni
2009. okt. 19. 06:46

Sziasztok Csajok!

Sok sikert Nektek mára, sokat gondolok Rátok, hogy minden zökkenőmentesen menjen. És Esztikével várjuk a fejleményeket, úgyhogy amint tudtok, jelentkezzetek!

Puszi!

87. vroni
2009. okt. 18. 11:38

Sziasztok!

Mára is megvolt a de. program, befejeztük a fafűrészelést, sikerült ismét lefáradnom. Megint érzem a pocim, hogy fájogat, meg meg tudnék inni egy dézsa vizet, olyan szomjas vagyok. :-)

Closty-t 3. naptól kéne kezdenem 2*1-et, ha jól emlékszem.

Örülök drága Kata, hogy túlestél a szurin, és hogy nincs semmi "mellékhatása". A holnapi inszem pedig már mindjárt itt van, és sikeres lesz és hamarosan lesz egy kis pocaklakód. :-)

Puszillak Benneteket!

86. vnékata (válaszként erre: 85. - Vroni)
2009. okt. 17. 18:41

Sziasztok Drágaságaim!

Túl vagyok a szurkán :-D Kicsit feszített, kicsit csípett, de semmi különös ezenkivül. Vronikám elhiszem, hogy le vagy fáradva, sűrű programod volt, de legalább ehettél jó kis disznóságokat :-P

Remélem, hogy magától is megjön az a fránya piri és elkezdheted a Closty-t! Amúgy mennyivel kezdesz?

Ezer pusszantás a pocakotokra és jó sok pihit a hétvégére!

85. vroni
2009. okt. 17. 17:02

Sziasztok!

Bocs, egy kicsit eltűntem, de semmire sincs időm. Bár pénteken csak 1-ig dolgozok, de gyors megfőztem, mire a férjem hazaért, aztán fát fűrészeltünk, hordtuk be a helyére, ma meg disznóölésen voltunk a mamáméknál. Kicsit lefáradtam.

Baba-fronton nálam változás semmi. Menszeszem sehol, hasam fájogat közbe, bele-beleszúr, akkor megállok egy pillanatra, aztán elmúlik, és megyek tovább. Nem tudom, mi lesz, ma a 33. napon vagyok. Másnem, ha nem jön meg, csinálok egy tesztet (bár biztos negatív lesz, de biztos, ami biztos), aztán nekiállok szedni a Norcolut-ot, hogy megjöjjön, aztán úgy el tudom kezdeni a Closty-t.

Bessi és Kata! Sok sikert Nektek hétfőre, sokat fogok rátok gondolni, hogy minden simán menjen!

Esztike Te pedig ne félj a keddtől, Bessi majd beszámol reméljük, hogy milyen volt, és kicsit felkészültebben tudsz menni, és szerintem nyugodtabban.

Kata! Hogy sikerült a tüszőrepis injekció? Nem fájt? Bár egy ápolónő már ezerszer csinált ilyet, biztos észre sem vetted, és már kész is volt. :-)

Most megyek, pihizek egy kicsit! További jó hétvégét Nektek!

Puszi!

2009. okt. 17. 12:51

Sziasztok Lánykák!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!Esztike Drága vagy, köszönöm, hogy gondolsz rám hétfőn, természetesen Én is ezt fogom tenni kedden, biztosan minden rendbe lesz. Aznap már haza is jöhetsz majd?Bessikém jelentkezz ám hétfőn, hogy mi is volt, rád is gondolni fogunk! És persze Vronit se hagyjuk ki a sorból! Hol vagy kicsi Vroni?

Puszi Nektek!

Ja, és a lényeg, ma ötkor adnom a tüszőrepit a pocakba:-D

2009. okt. 17. 07:56

Szép Jó Reggelt Lányok!


Látom a jövő hét nagyon mozgalmas lesz, drukkolok ám Neked is Kata és persze Bessinek is, hogy minden simán menjen!! Én meg majd kedden esem át a Hsg-n. akkor majd várom ám a jelentkezésteket, hogy mi is volt!! Vroni Veled mizujs? Remélem minden rendben van! :)

nekem tegnap óta kicsit fájogat a hasam, remélem nem felfázás, mivel akkor nem csinálják meg a beavatkozást kedden!! De remélem addig elmúlik!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!!

Puszi

2009. okt. 16. 08:27

Hi Girls!

Na, jó ez kicsit nagyképűre sikeredett, de olyan boldog vagyok, hogy mindenki szépen halad a kitűzött cél felé :-D

Esztike, Bessikém nyugi, mindig csak az legyen a szemetek előtt, hogy kell az a nyamvadt hsg a babóca végett és érte mindent!! Nem mondom, hogy életem legjobb élménye volt a lapar, de simán ki lehet és ki is kell bírni! Bessi, érdekes, amit írsz, mert nekem anno Török Dr. azt mondta, hogy legalább a hsg legyen meg, de jobb volna a lapar, de gondolom, hogy az enyénfüggő. A Closty nem drága, nagyjából annyiba kerül,mint egy doboz cigi:-(Amúgy én nem ítéllek el ez végett, mivel én is láncdohányos voltam, de a sokadik próbálkozásomra végre sikerült letennem, bár azt nem mondom, hogy nem tudnék rágyújtani:-S bármikor. Kicsit húzos, de nekem a nikotinell rágó vált be, csak ajánlani tudom. Nikotint jutatt a szervezetbe, ahogy rágja az ember, tehát nem érzed annyira a hiányát, ha pedig már eljutsz odáig, hogy csak a mozdulat hiányzik...hát ne nevess ki, de én egész fahéjakat rágcsáltam, mivel külalakra olyan mint egy szál cigi, kicsit lenyugodtam tőle,az íze meg elég intezív, ami elnyomja a hiányérzetet;ja és a környezetemben mindenkivel megosztottam a szándékomat, hogy még csak véletlenül se kínálgassanak, mivel ahol én dolgozom ott nagyon sok a bagós, hidd el menni fog és előbb-utóbb sikerül. Én sem tettem le egyből, hanem csak szép fokozatosan, minden második nap egy szállal kevesebbet szívtam el, igaz, hogy a reggi kávém mellé elszívott bagó hiányzik a legjobban, meg voltak eleinte emésztési zavaraim, lelassult az anyagcserém,de odafigyeltem, hogy nagyon sok rostos üditőt igyak és szép lassan ez a dolog bevált. Sok kitartás kell hozzá, meg persze megértő társ, aki elviseli,hogy azért válsz pillanatnyilag boszorkává, mert nincs meg a megszokott dózis :-P

Kicsi Vroni merre vagy?

Millió puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook