Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


81. bessi
2009. okt. 16. 00:00

Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de nagyon elvagyok magamba. Meg a héten délutános vagyok. Volt mélység meg unalom, de semmi olyan ami kimozdítana erről a holtpontról. Csak most egy pici. De ez nagyon feldobott. Jósoltattam magamnak és azt mondta jósnő, hogy decemberbe már lesz pocaklakóm! Lehet, hogy hülyeség, de én hiszek az ilyesmiben. Egyébként hétfőn megyek hsg-re. Remélem minden jó lesz. Meg lenne egy kérdésem. Mennyire drága az a Closty amit szednetek kell? És ezt írják fel inszem elött? Bocsi a hülye kérdésekért, de ilyeneken jár az agyam kedd óta. Meg próbálom magam rávenni, hogy szokjak le végre a cigiről. De hiába szugerálom magam nem sikerül. Pedig jó lenne. De segítség nélkül nem fog menni.

Ha elöbb nem kerülök gépközelbe, hétfőn mindenképpen irok, hogy mi volt. És kitartás! Tudom, hogy mind a négyőnknek sikerülni fog.

Puszika!!!

2009. okt. 15. 15:05

Sziasztok Lányok!!


Na, végre egy kis protekcióval megszereztem magamnak az időpontot a HSG-re, és képzeljétek, hogy már jövő kedden megyek és megcsinálják!! :)) Ennek nagyon örülök, bár eléggé be vagyok tojva, mert nem altatnak, és nincs semmi érzéstelenítő, szóval nem egy kellemes beavatkozás!! És utánna , lehet egy kis, vagy sok :( vérzés is! Na ez nem fog hiányozni!!! Úgyhogy Bessi, tessék tényleg jelentkezni, hogy mesélj nekem, hogy milyen volt, ha már tényleg túl vagy rajta!! Egyébként ez a doki nagyon szimpi, aki nekem csinálni fogja, és képzeljétek dolgozott is ott Tapolcán, a PRI-ben, lehet, hogy most is dolgozik ott is, mellékállásban, bár lehet, hogy már eljött onnan!! nem tudom, de régen, dolgozott, hiszen sógornőmnek is ő csinálta a lombikot.És megemlítette nekem a lapart, mivel mondtam neki, hogy PCO-m van, és én meg mondtam, hogy abban is bennelennék, csak legyen értelme!! Meg hát az továbbra is furcsa, hogy Dr. Török miért nem említette, bár lehet, hogy később ő is javasolta volna, nem tudom!! Mindegy, a lényeg, hogy megint előbbrébb léptünk més ez jó érzéssel tölt el!! Most nagyon jó a kedvem, és ezt Nektek is köszönhetek, ez komolyan így van!! Mert kedden meg szerdán, eléggé le voltam törve, még sírtam is!! na de sebaj, lesz még jobb is!! És akkor olvastam ezt a fórumot, és teljesen felvidultam !! Ezt komolyan mondom! nagyon jó hogy vagytok Csajszik!!

Szóval mindegyikőtöknek megy a drukk, és várom, hogy beszámoljatok minden fontos fejleményről!!

Millió puszi!!

2009. okt. 15. 07:18

Szép jó reggelt Lánykák!

Drága Kicsi Vroni, olyan kis aranyos vagy, hogy biztatni próbálsz, nagyon jól esik, tényleg! Hát...arany doki elmondta, hogy hogyan kell beadni a szurkát,de ez nekem nem fog menni, úgyhogy majd megkérem nagynénimet nyomja már bele a hasfalamba, hiszen ő ápolónő, biztos ezer ilyet csinált már!Hétfőn pedig 9-re kell mennünk, apa gyorsan leadja a kiskatonákat, amiket ilyenkor "cenrifugálnak" meg egy kicsit átválogatják, aztán jöhet az inszem:-D ha hazaértünk akkor meg elkapom a Zuramat...de úgy ám, hogy három nap után majd alig fog tudni felkelni az ágyból :-P

Én azt olvastam(hogy mennyi valóságalapja van, nem tudom, hiszen annyi mindent találni már itt a neten), hogy a minimum tüszőméretnek 17 mm-nek kell lennie. Ebből kifolyólag, ha valóban naponta kb. 2 mm-et nőnek, akkor nekem szombaton az egyik lesz 22mm, a másik pont 17mm és remélem, hogy meghozzák a várva-várt eredményt! Bár tisztában vagyok vele, hogy az első nagyon ritkán sikerül, de sajnos nem tudom azt mondani, hogy ezt a tényt eltudom fogadni, egyszerűen nem megy!

Amúgy mától táppénzen vagyok, mert körülöttem a melóhelyen majdnem mindenki influs, biztos, ami biztos, bár nem mondták, de gondolom nem tenne jót most nekem egy kis láz vagy esetleg bármi más. Jó lesz ez így, úgyis töknek érzem magam angol terén, legalább lesz időm vele foglalkozni rendesen.Kérdésedre válaszolva, a gondolataimat csupán annyira tereli el a babatémáról, hogy még mindig parázok tőle, úgy érzem rohadt nehéz lesz és az az igazság, hogy roham tempóban haladunk, pedig van a csoportban olyan is, aki nem tanult még angolt,de sajnos a tanár szerint úgy kell haladnunk, ahogy azt megszervezte a cég :-( Szóval nem tudom, hogy lesz ebből középfokú nyelvvizsga?!

Én úgy tudom, hogy HSG-nél kontraszt anyagot használnak, aztán röntgen, hogy mennyire is vagy átjárható, milyen hosszúak a petevezetők, stb....bár nem jelentkeztél Bessikém(gondolom nincs rá időd vagy lehetőséged)azért én mégis csak bepróbálkoznék a laparral!

Esztike, Veled mi a helyzet? Tessék jelentkezni csajok, mert úgy veszem észre, hogy csak nekem és Vronikának van állandó "szófosása", ha-ha-ha

Mindenkinek millió puszi!!

78. vroni
2009. okt. 13. 20:00

Sziasztok Csajok!


Úgy látom, ma elleptétek Tapolcát! :-)))

Először is Drága Kata! Ne izgulj, szerintem az tök jó, hogy Closty-val 2 tüsződ van. Főnököm mondta, hogy először ő is Closty-t kapott, és Neki csak 1 tüsző lett tőle. Úgyhogy Neked máris duplája van. :-) És tényleg, csak pozitívan!!! Szombaton szuri? És magadnak kell beadni? Elmondta hogyan kell? Hétfőn meg már túl is leszel az egészen?! Hát ez tök jó. Aztán 1-2 hét, és már újságolhatod a jobbnál jobb híreket. És ne foglalkozz azzal, hogy milyen képet vágott a doki, mikor én nála vagyok, akkor meg csak morog vmit a "bajusza alatt". Olyankor mindig azt gondolom, hogy mással biztos másként bánik, nekem meg csak mellékesen megjegyzi, hogy ez a helyzet, és kész. De gondolom, azért vághatott furi képet, mert nagyobbnak kéne lenni, vagy fogalmam sincs. De szombatig még sok idő van, addig nődögél majd (gondolom én). És gondolj arra, hogy hétfőtől 3 napig ki se kéne mozdulnotok az ágyból, mivel megkaptad az "utasítást" a múltkor, hogy 3 napig próbálkozni kell. :-)

Más! Hogy megy az angol? :-) Eltereli a gondolataidat?

Nekem még semmi, közbe bele-beleszúr a hasamba, de egyébként semmi. Ma vagyok a 29. napon. Nagyon remélem, hogy megjön magától, mert akkor befonom a hajam.

Esztike, ez nagyon jó hír, hogy párod eredménye jobb lett. Bessi Hsg ügyben pedig szerintem segítségedre tud lenni. Lehet, már túl is esett rajt, és hamarosan jelentkezik! Katához csatlakozva, tényleg nem kell félni, laparhoz vágnak is, még ha csak lukakat is, de kibírtuk (nyugi, előtte én is be voltam ám sz.rva). Nekem is említette a röntgeneset a Török doki, de azt is mondta, hogy mivel PCO-m van, így ha laparra "szavazok", akkor ott tényleg egyszerre meg is lehet "javítani", ami nem olyan, amilyennek kéne lennie. Nekem pedig akkor csak gyógyszerrel volt menszeszem, de gondolom, hogy attól függ, hogy hányadik nap, mivel tőlem is kérdezték, hogy mikor volt utoljára. Ha a röntgeneset választottam volna, akkor pedig csak inszemmel lehetne babánk (bár úgy néz ki, hogy így is).

Egyébként tudatlannak érzem magam. A Hsg az a röntgenes átvilágítás? Ahhoz nem kell befeküdni ugye? Bocs, ha rosszat írok, de hiányos a tudásom, még mindig...

Azt hittem, csak velem van úgy, hogy egy csomó kérdés kavarog a fejemben, amit meg szeretnék kérdezni, de mire kivárom a soromat lefáradok, vagy nem is tudom, és kimegy a fejemből, hogy miket akarok kérdezni, és nekem is egy csomó kérdés megválaszolatlan marad... Múltkor már úgy voltam, hogy felírt 2 gyógyszert, és bármilyen hülyén hangzik, addig, míg be nem szálltam a kocsiba, egy sziasztokon kívül mást nem is mondtam, még a férjem is hiába kérdezte, hogy mi volt, aztán gyors leírtam, miket mondott a doki, hogyan szedjem őket, és utána tudtam csak elmondani mi volt. Olyan lüke vagyok :-), minden egyszerre elfelejtek, ahogy kilépek onnan. Pedig nem szokott a memóriámmal gond lenni. :-)

Hát igen, az inszem tájékoztatóba engem is teljesen letört az a kevésnyi százalék, de a nullánál mégiscsak több és sok párnak elég is volt az inszem.

Sajnos még én nem tudtam beletörődni, hogy inszem lesz, olyan igazságtalanság. De fel a fejjel lányok, hamarosan remélhetőleg minden egyenesbe jövünk.

Bessi ne felejts ám el minket, kíváncsiak vagyunk, mit sikerült ma intézned!

Puszi Nektek!

2009. okt. 13. 17:37

Sziasztok Lánykák!

Ma voltam Tapolcán, Dr. Török csinált hüvelyi u.h.-t,hát.....az az igazság, hogy nagyon elvagyok szontyolodva, mivel csak két tüszőt látott, egy 14 és egy 9 mm-eset, azt mondta nem valami sok, ahhoz képest, hogy szedtem a Closty-t :-( Szombaton pontban 17 órakor kell beadnom magamnak hasfalba a t.repesztő szurit és hétfőn reggel 9-kor kell jelenteznem inszeminációra :-D

Tudom, hogy pozítivan kell hozzáállni, de ha láttátok volna doki bá arcát, akkor szerintem senki sem tudna örülni és mosolyogni,egyszóval ez van, lesz ami lesz, addig kell menni míg sikerrel nem járunk!De azért egy kicsit (vagy nagyon?) elvagyok keseredve!?!

Esztike viszont a Te hireidnek nagyon-nagyon örülök, kár hogy személyesen nem ismerhetlek, pedig ezekszerint Te is ma voltál a PRI-be, lehet, hogy láttuk is egymást?! Ha leírnád magad..

Szerintem a Hsg-től ne tarts, nem kellemes, de igazán kibírható, nekem és kicsi Vroninak laparunk volt, mégis kibirtuk :-) Én a helyedben megkockáztatnám rábeszélni a dokit,akivel műtetni akarod magadat, hogy inkább lapart csináljon, mivel avval sokkal több mindenre fényt tudnak deríteni! Egy próbát megér!!

Drága Vroni! Látod nem nagyon tudok prima híreket közölni, de talán még nincs veszve semmi! Bízom benne, hogy nálad magától megjön piri, mikor is kellene?

Bessikém, már túlvagy a Hsg-n vagy egyeltalán mizu?L.szi jelentkezz, ha lesz egy kis időd, hiszen látod mindannyian szorítunk érted is!

puszi nektek kis sorstársaim

2009. okt. 13. 13:29

Sziasztok Csajok!!


Már meg is jöttünk Tapolcáról, szerencsére "csak" 2,5 órát kellett várni, és beszélhettünk is Török dokival! A párom eredménye viszonylag jobb lett, legalábbis ahoz jó, hogy inszeminációba kezdjünk bele, úgyhogy csatlakozom hozzátok! :))

Csak sajna még előtte kell egy HSG, amitől kicsit tartok, mert van akinek fáj, na mindegy, majd valahogy kibírom a cél érdekében!! Egyébként egy kérdés, ez a vizsgálat adott ciklusnapokon történik, mert úgy olvastam , hogy a ciklus 6.és 12. napja között szokás. De mivel nekem nagyon hosszú ciklusaim vannak, remélem nem kell megvárnom, míg megjön, hanem bármikor elvégzik!?? Mert ugye ma vagyok a 19. napon, és akkor nagyon sokat kéne várnom. :( Azt nem szeretnék!! Szóval most ezt kell megszerveznem, minél előbb mehessek be a kórházba! Egyébként ma is taliztunk soproni párral, beszélgettünk is, így legalább gyorsabban ment az idő! :)

Meg hát visszafelé úton kicsit elkeseredtem, mivel elolvastam a tájékoztatót, az inszemhez, és hát nagyon kevés az a 5-15 %, persze több, mint a nulla, de akkor is!! :(

És mérges is vagyok magamra, mert megint egy csomó kérdésem lett volna a dokihoz, de ugye olyankor minden kimegy a fejemből! meg van valami amit nem igazán értek, a betegségem,a PCO, nem szorulna rendezésre, vagy valamiféle terápiára,?? mert nem hinném, hogy az jó, hogy tele van cisztával..., és akkor hogy rendeződik a ciklusom?? Meg a lapar sem került szóba, mint egy lehetőség, és a HSG is egy elavult viszgálat, legalábbis többektől ezt hallottam!! Szóval van egy temérdek kérdés, ami megválaszolatlan!! na mindegy.., majd lesz valahogy!! Most úgyis csak várunk és várunk...

Bocsi Lányok a sok zagyvaságért:))

Puszi

75. vroni
2009. okt. 12. 20:25

Sziasztok!

Látom azért felétek zajlanak az események babafronton, nálunk most várakozás van, de remélem megjön magától a piroska.

Kata! Mikor kell menned uh-ra? Tudsz már vmit, mikor lesz az inszem?

Esztike! Sok sikert holnapra, reméljük, most jó lesz a párod eredménye! Drukkolok Nektek!

Bessi! Neked is sok sikert, talán holnap már túl is esel a hsg-n. De szerintem 21-ig biztos, mivel én, mikor laparra kértem időpontot (igaz másik kórházban), már rá 2 hétre mehettem is. A hsg meg meg van egyszerre, nem? Mármint, hogy nem kell befeküdni. Vagy rosszul tudom?!

Mindenkinek sok sikert és kitartást küldök és persze sok puszit! :-)

2009. okt. 11. 09:26

Sziasztok Csajszik!!


Sajna tegnap egész nap nem volt net, nem tudom miért!! De szerencsére ma már van, úgyhogy írok Nektek! Örülök, hogy ilyen gyakran írtok, legalább tudom kivel mi a helyzet! :)) Nagyon drukkolok mindenkinek ám!! Nálunk most nyugi keddig, akkor megyünk a 3. spermavizsgálatra! Nagyon izgulunk milyen eredményt kapunk, mert ugye az dönti el, nálam mi lesz, a köv. lépés!

Beszélgettünk a párommal, hogy azért a kudarcok benne lesznek a pakliban, de azért reménykedek, hogy ha nem is az elsőre sikerül megbabásodnom,nem kell éveket várni rá!! Mert már nagyon hiányzik egy picúr!! De azért igyekszünk nem rágörcsölni a témára, és élvezzük az életet, programokat szervezünk a családdal, meg hát a munka is húzós mostanában!! Mindig van vmi, ami egy kicsit eltereli ezt a témát, persze nem olyan nagyon! Kedden feltétlenül jelentkezem, és beszámolok Nektek a fejleményekről!! Millió Puszi

2009. okt. 10. 17:13

Sziasztok Csajszikák!

Nagyon örülök, hogy jelentkeztetek! Kicsi Vroni, megértem, hogy "kissé" kimerít az új munkaköröd, igazán nem hiányzott ez neked, de az is lehet, hogy a sors akarta így, hogy addig se görcsölj a baba-témán:-P Az lenne ám csak az igazán nagy öröm, hogy mikor nem is gondolsz rá, akkor kopogtatt az ajtón a kismanód, tudod nagyon sok hasonló esetről hallottam ám :-D

Drága Bessi, nagyon jó, hogy már legalább időpontod van a hsg-re:-D ha aznap nem is csinálja meg a doki, azért fűzd ám meg, hogy még 21-e előtt csinálja meg, hogy Tapolcára már tudd vinni az eredményt! Gondolni fogok rád és l.szi írd ám majd meg, hogy mire is jutottál!

Kedves Esztike! Veled miújság? Tudom, hogy nem nagyon érsz rá, de azért l.szi pötyögj már le pár sort a kedvünkért, rád is kíváncsiak vagyunk, ugye csajszik?!

Én ma szedem be az utolsó Closty-t, amit nem is bánok, mert iszonyúan 'lefárasztott' (cici feszülés, éhségroham, álmosság, és egy rakás hisztéria--amit annyira Uram nem díjazott, de kibírt :-P )

Millió puszi nektek!

72. bessi
2009. okt. 8. 20:10

Sziasztok lányok!

Végre van időpontom. Jövő kedden megyek Ajkára hsg-re, igaz elvileg csak a dokival beszélek, de nem bánnám, ha a vizsgálat is meg lenne aznap. Aztán 21-én Tapolca. Remélem végre megtudok vmi konkrét dolgot is. Akármi is legyen az. Ez az ajkai kórház egyébként csúcs. Fél órán keresztül hallgattam milyen zene szól a tfonba, mert ide-oda kapcsoltak mire végre egy illetékes emberrel sikerült beszélnem. Na mindegy. Az a lényeg, hogy van időpontom. Már az is vmi.

Vroni!

Össze fog jönni. Tudom, hogy most rossz. Bár az is igaz, hogy én még hozzátok képest nagyon az elején vagyok. De drukkolok nektek, hogy minél hamarabb összejöjjön.

Puszi csajok! Jók legyetek!

71. vroni
2009. okt. 7. 18:20

Sziasztok Csajok!

Szia Kata!

Szerintem sajnos ki van zárva, hogy egyszerre menjünk, inszemre, mivel ha minden jól alakulna, nekem csak jövő héten jönne meg (de szerintem később fog), így nem bírlak beérni. :-)

Én is jobban örülnék, ha egy csöppség miatt nem jönne meg, és talán tényleg csoda lenne, ha így lenne, de már tényleg nem tudom, hogy "természetes úton" lehet-e vagy sem. Na, mindegy.

Hát ez az új munkakör milyen?! Ott kezdődik, hogy másik irodába kerültem, szinte a főnök szeme előtt vagyok, mivel ott mászkál a hátam mögött, valamint nem adóügyintéző vagyok, hanem már költségvetési ügyintéző. Igaz, csak falunak, és ott vannak mellettem a városi ktgvetésesek, de megint megtanulni vmit, dokihoz futkározni, egy kicsit sok lesz. Főleg, hogy egyszerre itt a negyedéves zárás, mérleg, ktgvetés készítés, normatíva igénylés... Na, nem is sorolom tovább, egy az, hogy nem akarlak untatni benneteket, meg én is még a végén belekeseredek, még jobban. Néha látom az alagút végét, aztán mindig jön vmi új.

Sajnos, a közvetlen főnököm hiába tudja, hogy Tapolcára járunk, babát szeretnénk, nyugit, mégis áttettek más munkakörbe. Pedig ő is meddőségibe jár, lehetne egy kicsit együtt érzőbb. De hát mit várok?! Örüljek, hogy van munkahelyem...

Most futok, mert a kutyusunk úgy hallom hiányol, játszok vele egy kicsit! :-)

Puszi Nektek!

70. vnékata (válaszként erre: 69. - Vroni)
2009. okt. 7. 17:33

Szia Vronikám!

Köszönöm, hogy szorítasz értünk, ránkfér!!! Én is drukkolok Neked, hogy minél előbb megjöjjön a piri és mégis csak egyszerre mehessünk inszemre:-D

de még az is megeshet, hogy azért késlekedik, mert babócád van (tudom, tudom, de hát csodák igenis léteznek!!!) Amúgy pontosan mit is kell csinálnod ebben a teljesen új munkakörben?

Puszi

69. vroni
2009. okt. 6. 21:37

Sziasztok!

Mostanság csak olvasóként jelenek itt meg, bocsi. Velem a helyzet változatlan, várom, hogy megjöjjön, és én is kezdem a Closty-t.

Kata! Úgy sietsz! Így hogy megyünk együtt inszemre?! :-) Na jó, nem haragszok meg, ha megelőzöl. :-) Remélem jó hírekkel fogsz hamarosan szolgálni, és attól majd én is pozitívabban állok hozzá az egészhez. Meg így legalább lesz vki, aki beszámol mindenről! :-)

Persze, hogy okt-ban túlleszel az inszemen, nem hiszem, hogy olyan sokáig elhúzódna, 1-2 hét aztán megint 1-2, és már újságolod is a jó híreket! :-)Nagyon szorítok Neked!

Esztike! Kitartás. Kedden jobb eredményt fogtok kapni, tuti. A 2. mintát otthonról vittétek, vagy azt is ott kellett adni?! Csak mivel nekünk azt mondták, hogy azért kell 2 minta, mivel a 2.-at itthonról vittük, és az valakinél jobb szokott lenni. Mi egyébként a Török dokinál nem is voltunk, mikor a férjemet vizsgálták.

Nem tudom, Ti hogy látjátok, de én minél többször megyek Tapolcára, annál több pár van ott. Múltkor, mint írtam is, 3 órát ültem ott, hogy sorra kerüljek. És akkor még csodálkozok, hogy miért tompulok le teljesen, miért nem jut ott eszembe semmi, amit meg akartam kérdezni.

Azt hiszem, elmegyek aludni, mert hulla vagyok, ez az új munkakör teljesen lefáraszt. :-)

Jó éjt és puszi Nektek!

68. vnékata (válaszként erre: 66. - Ee02af809f)
2009. okt. 6. 16:34

Szia Esztike!

Türelem j.hét mindjárt itt van, akkor már biztosan többet fognak tudni és elmondják merre tovább :-) Drukkolok Nektek! Én megbetegedtem, elkezdtem szedni a Closty-t és ha Isten is úgy akarja, akkor még ebben a hónapban meglesz az inszem :-)

Puszi

67. bessi
2009. okt. 5. 20:12

Sziasztok! Bocsi, hogy így eltüntem, csak sürüek a napjaim. A nővérem szüretelni jár, mi meg anyuval vigyázunk a töpszli keresztlányomra. Velem ezen kívül semmi ujdonság nincs. Várom, hogy megjöjjön a mensim, és végre mehessek petevezetékátjárhatósági vizsg.-ra. De ezt leszámítva nagyon üresek a napjaim. Annyira utálok várni!!! Néha szeretném felgyorsítani az időt!

Puszi csajok!

2009. okt. 5. 18:05

Sziasztok!


Még annyit kihagytam, hogy férjemnek csináltak még egy vérvételt, egy hormonszintet néznek meg, plusz még antibiotikumot is kell szednie, mivel valamilyen bakteriális fertőzése van. :(

Remélem a 3. eredménye rendben lesz!!!

Kicsit ma leeresztettem, nagyon el is fáradtunk!!

De kell az erő, hogy az egészet végig tudjuk csinálni!!

Ezt kívánom mindannyiunknak!!

Szép estét Nektek!

2009. okt. 5. 17:00

Sziasztok Csajok!!


Végre megjöttünk Tapolcáról, hát nagyon fárasztó volt,iszonyú sokat kellett várnunk!! Sok pár jár ide, azt most már látom, még ismerőssel is összefutottunk, innen Sopronból.Szóval térjünk a lényegre: Hát megvolt a férjecskémnek a második spermavizsgálata, meg andrológiai vizs. is. Elég furcsa eredmények születtek, a Török doki azt mondta, hogy egymásnak teljesen ellentmondó lett a két spermavizsg. az egyik nagyon rossz lett, a másik már jobb, persze ez sem teljesen szuper. Szóval jövő héten lesz még egy neki, mármint még egy spermavizsg., kedden megyünk ismét. Aztán dől el hogyan tovább, vagy inszem, vagy lombik! Hát egyenlőre ennyit tudunk, rólam nem is igazán volt szó, a lapart meg sem említette, csak annyit mondott, hogy ha páromnak jobb az eredménye, akkor inszem, és akkor előtte nekem petevezetékátjárhatósági.Ha nem mindenképpen a lombik jön szóba. Úgyhogy ennyi, de nagyon furi, hogy az én kezelésem szóba sem került, vagy vmilyen gyógyszer szedése..

Most megyek, mert le kell vinnem a kutyát sétálni.:)

Puszi Nektek! Veletek mi van, minden ok?!!

64. vnékata (válaszként erre: 62. - Ee02af809f)
2009. okt. 2. 18:29

Szia Esztike!

Megértjük, hogy elfoglalt vagy és mi is reméljük, hogy Te is jól vagy, és tényleg tessék ám beszámolni a Tapolcai "élményről"

Erről jut eszembe, Én is biztosan ritkábban tudok majd jönni, mert beíratkoztam egy középfokú angol nyelvvizsga előkészítőre, ami heti két egész délutánomat-estémet fogja elrabolni (de mint tudjuk a tudást senki sem vesszi el tőlünk:-D )

Puszi

63. vnékata (válaszként erre: 61. - Vroni)
2009. okt. 2. 18:25

Kicsi Drága Vronikám!

Igenis tessék lenyugodni!! Látod, mondtam Én, hogy Tanárúr tudja mit kell tenni:-) Örülök neki, hogy már pozítivabb vagy :-D csak, így tovább! Még az is lehet, hogy együtt megyünk inszemre és együtt izguljuk végig, és együtt írjuk meg: SIKERÜLT! Mert ugye mi bízunk és hiszünk, ugye Drága!?!

Én is csak annyit tudok, hogy menses harmadik napjától jöhet a Closty (napi 2, 5napon át), aztán telefon Tapolcára, és majd akkor megtudom mikor is kell mennem hüvelyi u.h.-ra...folyamatosan fogják nézni a peteérést, aztán mikor itt az alkalom akkor jöhet a beavatkozás, ami dokink szerint nem kellemetlenebb egy rákszűrésnél, dehát akármilyen is, mi kibírjuk :-P ja, és még annyit mondott doki, hogy a beavatkozás napján tessék otthon is probálkozni még aznap és utána három napon át :-)

(azt hiszem ez nem lesz gond)

Sok pusszanat!

Kata

2009. okt. 2. 07:54

Sziasztok Lányok!

Mostanában kevés az időm, mert eléggé megy a hajtás a munkahelyen, ráadásul megbíztak még egy plusz feladattal, úgyhogy el vagyok havazva!! :( De azért olvaslak titeket!! remélem mindenki jól van, és minden reményeitek szerint alakul. Mi hétfőn megyünk Tapolcára, majd délután, ha hazaértünk, megírom mi volt!! Már nagyon várom!

Addig is Sziasztok, és nagyon szép hétvégét Nektek!

Puszi

61. vroni (válaszként erre: 60. - Vnékata)
2009. okt. 1. 07:44

Sziasztok!

Mi is túl vagyunk egy szüreten, mi elég hamar végeztünk.

Drága Kata! Már kicsit lenyugodtam keddhez képest, de még most sem vagyok képben teljesen. De legalább már annyit találtam a neten, hogy peteérés zavar esetén is inszeminációval próbálkoznak. Azt hiszem, majd ha megjön, és elkezdem szedni a Closty-t, akkor úgyis telefonálnom kell, és mennem, majd rákérdezek, hogy kell-e vmi vizsgálatra mennem még, mert az ég egy adta világon nem mondott semmit a doki, én meg amilyen hülye vagyok ott, nem is kérdeztem.

Neked milyen vizsgálatokra kell menned addig?

Mondtam a férjemnek, ha így lehet csak kisbabánk, akkor csak 1 lesz, nem 2. Bár aztán most így gondolom, lehet utána meg másként. De ha lesz, akkor a főnököm ne intézze nekem a bölcsi-helyet, ki akarom élvezni minden pillanatát (főleg ha órák óta sír és nem tudom mi baja). :-)

Na, megyek, dolgozok, bár humorom nincs hozzá. Ez az új munkakör úgy lefáraszt, hogy már 8-kor aludnék. :-(

Puszi!

60. vnékata (válaszként erre: 59. - Vroni)
2009. szept. 29. 19:13

Sziasztok!

Hát ismét itt vagyok, túl egy szüreten, túl egy almaszedésen és túl egy diószedésen :-()

Drága Vroni! Annyira megmosolyogtalak (na, nem azért mert nem érteném az aggodalmaidat), csak mintha én írtam volna ezeket a sorokat...na mármost, szerény véleményem szerint, bízz a dokiban kérlek! Nyilván azért erőlteti az inszemet,mert ő egy meddőségi specialista, Te pedig felkerested, hát segíteni akar, azt akarja, hogy minél előbb a kezedben tarthassad a kicsidet!

Azért l.szíves keresd meg mégegyszer telefonon és beszélj vele. Én nem vagyok orvos, csak sajnos tapasztalatokkal rendelkező nőcike,de annyit tudok, hogy nincs összefüggésben a menses periodikuságával a peteérés! Ő most ezt látja a legjobbnak és lehet, hogy természetes úton is sikerülne, de ki tudja mikor!? Ne ess kétségbe, fel a fejjel, a százalékos arányokkal pedig ne tessék törödni, ami abban a kis tájékoztatóban van, a nullához képest igen is sok a 5-15%! Igen, sajnos az a sok vizsgálat általában kell, de erről nem kaptál tájékoztatást Drága?

Puszi és jelentkezz!

59. vroni
2009. szept. 29. 18:46

Sziasztok!

Nem tudom, jó híreket kaptam ma, vagy sem, de teljesen megzavarodtam tőle.

3 óra várás után (ennyit még sose vártam) bekerültem, először azt mondta a doki, hogy most sem lát tüszőt, utána meg, hogy lát egy 10 mm-eset. Aztán kérdezte, hogy mikor volt a menszeszem, mondom 14-én, és hány naposak?! Hát hány, mondom, eddig csak gyógyszer segítségével volt, július 1-én. Mire felöltöztem, már közölte, hogy várhatnánk, de mire várjunk, meghozzuk a vérzést Norcolut-tal, aztán szedjek Closty-t, majd akkor kérjek időpontot, és inszem lesz. Hirtelen azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Semmi mást nem mondott. Aztán ahogy jöttünk hazafelé, gondolkodtam, minek akarja nekem 2 hét után meghozni a menstruációmat?! Akkor most volt tüsző, vagy nem? Persze, normál esetben már tüszőrepedésnek kéne lenne, ha jól gondolom, de én örülök, hogy végre magától megjött a lapar után a menszeszem. Hazaértünk, az volt az első, hogy felhívtam Tapolcát, még mondom ha hülyének néznek is, de én ezt nem értem. Természetesen a doki már nem volt ott, az asszisztensével beszéltem, nagyon aranyos volt, mikor mondtam, hogy szerintem félreértettük egymást a dokival (azt mondta, emlékszik rám, de annyi ember közül, aki ma ott volt, ezt kétlem). Mondta, hogy persze, a Norcolut-ot ne váltsam ki, mert nagy valószínűséggel most is meg fog jönni, és akkor a 3. napon kezdjem a Closty-t. Kérdeztem, hogy akkor is inszem lesz?! Hát, azt beszélték meg a doktor úrral, nem?! Én ezt nem értem. Akkor miért mondta eddig, hogy normál úton is lehet kisbabánk, ha helyreáll a szervezetem? Gondolom, nem úgy megy, hogy egyik hónapban megjön, következőben meg a 28. napon már ismét. Szerintem nem lesz ilyen pontos, és azért is volt olyan kicsike a tüszőm (úgy olvastam, hogy 18-22 mm-esnek kell lennie tüszőrepedéskor, így gondolom, hogy a 15. napon csak 10 mm-es, 10. napon semmit se látott, akkor még később nagyobb lesz, és nem 28 napra jön meg, hanem mondjuk 32-re. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy akkor most hirtelen miért sietteti az inszemet. Persze, jó, hogy nem azt mondja, hogy hagyjuk egy kicsit rendeződni a dolgokat, de mondhatná azt is, hogy először próbáljuk meg, hogy ekkor meg akkor időzített házasélet legyen. Vagy ez itt nem szokás, csak Győrben?! Meg aztán meg is ijedtem, olyan hirtelen jött ez az egész.

Kata! Még a végén együtt megyünk inszemre. :-)Elolvastam a kis tájékoztató füzetet, hát, sokkal okosabb nem lettem, és zavar az a kevés százalék is, amit ír a végén. Az a sok vizsgálat, amit az elején írnak, kell?!

Bocs csajok, hogy így rátok zúdítottam a gondjaimat, de ma egy kicsit összezuhantam, mérgembe kivasaltam, eltartott 2,5 órán keresztül, ez az átka, hogy hétvégén kihagytam a vasalást. :-)

Puszi Nektek!

58. bessi
2009. szept. 26. 21:08

Sziasztok! Beszéltem vele. Azt mondta csináltassak a háziorvossal vérvételt, aztán, ha mensizek hívjam fel a nőgyógyászatot. Ott majd megmondják melyik nap menjek. Vérvételre már hétfőn megyek, de a többit majd csak kb. 2 hét múlva tudom meg. Hosszú lesz azt hiszem, de majd csak kibírom.


Eszti ez jó hír! Örülök neki!


Roni!

Reméljük kedden már lát vmit a doki. Én drukkolok!


Remélem Kata kibirtad a szüretet.

Puszi csajok! Majd jelentkezem.

2009. szept. 26. 07:07

Szép jó reggelt Mindenkinek!

Pár napra eltüntem, esélyem sem volt rá,hogy net közelébe férjek :-(

Vroni, remélem kedden már lát majd Török doki egy kis tüszőt, szorítok nagyon!

Esztike, az nagyon jó hír és okt.5-e mindjárt itt van :-)

Bessi beszéltél már a nődokiddal?

Tücsi, nekem októberben lesz az első inszemem, remélem nem fog bezavarni 23-a! Nálunk végülis biológiailag eddig semmi gond sincs,eredményeink jók, átjárható vagyok, stb. Menses harmadik napjától 5 napon át kell majd szednem Cloystilbegit-et (lehet nem jól írtam), ami serkenti a peteérést, aztén két naponta uh, hogy doki elkapja a megfelelő időpontot és utána két hét múlva már remélem nagy betűkkel írhatom az örömhírt, hogy KISMAMI lettem :-) Te is előtte állsz talán, hogy érdeklődsz?

Puszi mindenkinek, most pedig elindulok szüretelni (aaaahhh, de utálom!!!)

2009. szept. 25. 14:30

sziasztok lányok!

inszemmel kapcs van valakinek tapasztalata??

55. vroni
2009. szept. 25. 13:51

Sziasztok!

Esztike! Örülök, hogy megjött, reméljük 5-én Te jó híreket kapsz!

Én tegnap voltam Tapolcán, kedden mehetek megint, mivel Török doki még nem látott tüszőt. :-( Nem tudom, hogy ez mennyire jelent rosszat, azt mondta, megnézzük kedden is, mivel július 1-én volt menszeszem, gyógyszerre, meg ugye most, spontán. Úgyhogy, nem tudom, mi van, okosabb nem lettem, pedig már azt hittem. :-(

Most mennek kell!

Puszi Nektek!

2009. szept. 25. 10:22

Sziasztok!!

Képzeljétek ma reggel spontán megjött a mestruációm, ennek nagyon örülök, nem kellett hozzá semmi gyógyszer!! Legalább vmi működik odabennt...:)

telóztam is Tapolcára, de ez nem változtatta meg az időpontot, ugyanúgy október 5.-én kell mennünk. Remélem ez jót jelent, igaz 67 napra..

ha van vmi fejlemény úgyis írok Nektek!!

Veletek mizujs?

Puszi

53. bessi
2009. szept. 23. 21:58

Nem tudom Ajkán hogyan csinálják. Azt sem, hogy mikor. Felhívom majd azt a nődokit, akihez járni szoktam. Talán többet megtudok tőle, mint a Csongrády doktortól. Vroni!

Remélem jó híreket hallasz! Majd gondolok rád:-)

Puszi mindenkinek!

2009. szept. 23. 18:48

Sziasztok Lányok!

Néhány napra eltűntem, de sajna mindig közbejött valami, meg hát a munkahely is húzós mostanában! A net is nagyon lassú, nem tudom mi lehetett vele?

Ami az egészségi állapotomat illeti, hát már egy hete görcsölget a hasam, meg érzékenyek a melleim, nem tudom mi ez, lehet, hogy spontán megjön? Nem tudom, de akkor gondolom szólni kell Tapolcán, mert így talán módosul az időpont?!

remélem mindannyian jól vagytok, én még várhatok október 5.ig, aztán ha van valami fejlemény írok Nektek, de Ti is írjatok ám!!!:)Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook