Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pre seed készítmény fórum

Pre seed készítmény (beszélgetős fórum)


2010. nov. 7. 16:22
Köszi,lehet kipróbálom,veszteni valónk nincs..
4. millica (válaszként erre: 3. - Nit09)
2010. nov. 7. 14:28

Szia!


Ha beírod google-ba a nevét sok helyet kidob ahol meg tudod rendelni. És én ahogy láttam ,mindegyik ugyanazt kínálja. Egyforma a doboza .

2010. nov. 6. 16:47

Sziasztok!

Hallottam róla én is de annyira nem merültem bele.

Hogyan lehet hozzá jutni?

2010. nov. 5. 10:37
senkinek nincs tapasztalata? Nem semmi ,hogy ennyire nem ismert itthon a termék. Én külföldön lakom és most akadtam rá erre a készítményre. Hát külön honlapja van itt és rengeteg ,nagggyon sok pozitív tapasztalat. Volt olyan nő aki már túl volt 12 inszemináción és akkor kipróbálta a pre seed terméket és abban a hónapban terhes lett :S ez durva. És még nagyon sok olyan tapasztalatot olvastam akik már abban a hónapban pozi teszttel büszkélkedhettek. Persze mindezek mellett fontos az is hogy a női oldalról a ciklus ,pé rendben legyen. Én lombik előtt állok és most kipróbáljuk miért ne? Páromnál vannak gondok kevés jól mozgó katona. És még kérdéses volt az is hogy a méhnyaknyákom elöli azt a keveset is :S Nos ez a szer ezt kiküszöböli ha fennáll. Nem vesztünk semmmit.
2010. aug. 19. 10:40

Sziasztok!

Ismeri valaki a pre seed készítményt? Aki használt már leírná a tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook