Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pokoli üresség az életem fórum

Pokoli üresség az életem (beszélgetős fórum)


26. Lávli* (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 27. 07:57
Itt mindenki jobban ismer téged, mint te saját magadat, igaz? :D
2020. júl. 27. 07:55

Vajon ki és miért törölt több hozzászólást?! :/

De amúgy továbbra is azt mondom, hogy "ők ketten egy pár", mármint az élettársad és a fia, te sajnos felesleges harmadik vagy ebben a történetben.

Sok pasi tuti szívesen viszonozná a szeretetedet, szóval szerintem mindenképp költözz el, bármilyen nehéz is lesz az "újrakezdés" egyedül.

Ők meg hadd szeretgessék egymást kedvükre.

24. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 26. 23:30
Próbálsz úgy tenni, mintha "adnál", csak éppen nem ezt sugárzod és megérzik...
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - D7ba7bf7ff)
2020. júl. 26. 23:10
A hozzászólásod második felével sajnos nem tudok egyet érteni, hiszen én szoktam adni... :(
2020. júl. 26. 22:09

Ezeket írtad:


"Nagyon szeretetéhes vagyok, nagyon nagy szeretethiányom van."


"Az életem arról szól hogy én nem kapok semmit ami ami egy ember egészséges igényeihez tartozna, teljesen le vagyok embertelenítve, és egy üvegfalon keresztül eközben folyamatosan néznem kell ahogy mások megkapják amire normálisan szükségük van."


"Az én családomban nem viselkedünk így egymással, csak köszönés vagy maximum egy egy puszi. Szóval nálam az ilyen teátrális ölelkezéseknek nagyon nagy jelentősége van és mély érzelem kell hozzá."


Számomra teljesen átlátszó a történet!


Van egy minta, amiben azt éled meg, hogy nem kapsz szeretetet, érzelmeket, és testi-lelki intimitást.


Ezt a magaddal hozott mintát kisugárzod és bevonzod a számodra "megfelelő" embert!


Ez az ember pont azt teljesíti, amiben "hiszel"!


Ebben az esetben felesleges aggódni, mert a másik fél a vonzás törvényének megfelelően jár el!


Egyszerűen azt kapod, amit úgy érzel, hogy "megérdemelsz!"


Önvizsgálatot kéne tartani és megkeresni, hogy hol sérült a szeretettel és az intimitással kapcsolatos viszonyod. Ez egyedül a TE felelősséged!


Azért nem ölelnek meg, mert tudatosan vagy tudat alatt érzik az energiamintázatodat!


Érzik hogy nem tudsz ADNI! (Csak KAPNI szeretnél!)


Lényegében egy "energiavámpír" vagy! 🦇 🧛 🦇


Azt akarod, hogy mindig "süssön" rád a Nap, anélkül hogy bármit is adnál cserébe!


Márpedig a SZERETET lényege az ADÁS-KAPÁS természetes egyensúlya, mindkét fél részéről!


Egyoldalúan NEM LEHET SZERETNI! 😞 🖤 😪

2020. júl. 25. 14:42

Szerintem sem szeret, tényleg miért vagy vele?

Megtűr vagy vezeted a háztartást, mosol, főzöl, takarítasz. Az ő lakásában éltek?

2020. júl. 25. 14:22
Te is tudod a választ. Nem szeret. Kell keresni mást, mert ennek így nincs semmi értelme. Meg micsoda dolog az, hogy ignorálnak? És a tapintat?
2020. júl. 24. 23:22

Meselj azert picit tobbet a kapcsolatrol pl:kor? Miota vagytok egyutt? Mindug ilyen volt?

Hat igy lathatalanba en azt mondanam hogy miertelme ha nem vagy boldog? Miert nem akarod ott hagyni? Gyerek? Kozos haz? Mi kot ossze?

18. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2020. júl. 24. 23:17
Semmi köze a gyermeknek ehhez, csupán annyi, hogy azt szereti, kimutatja felé.
17. michelle.r (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 21:12
Te is tudod, hogy mi a válasz. Nem szeret. A kérdés az, miért nevezed a párodnak, miért vagy vele?
2020. júl. 24. 19:45
Miért nem vele beszéled ezt meg?
15. soyle74 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 18:15

Hát sajnos ezzel éreztetik veled, hogy felesleges vagy a számukra. :/

Lépj inkább tovább, és olyannal állj inkább össze, aki megbecsül téged, akinek valóban fontos vagy.

2020. júl. 24. 18:00
Az én családomban nem viselkedünk így egymással, csak köszönés vagy maximum egy egy puszi. Szóval nálam az ilyen teátrális ölelkezéseknek nagyon nagy jelentősége van és mély érzelem kell hozzá. Ők meg ilyanok, hogy nem csak szimplán megveregetik egymás vállát... Hanem tényleg ölelkeznek. Teljesen szerelmesek egymásna apa és fia. Aztán bejön a fiú és onnantól mintha nem is léteznék. Hiába vagyunk hárman a helységben ők leülbek egymással beszélgetni, engem teljesen ignorálnak. MINDKETTEN.
13. shanta1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 17:20

Egyszerű ,hagyd ott.Megéri feláldozni magad?

Először idegileg,később egészségügyileg is tönkre teszed magad.

Persze a te életed...

12. New(l)
2020. júl. 24. 15:21
Ezt még olvasni is nyomasztő volt... Mégis mi tarthat egy ilyen helyzetben?
2020. júl. 24. 14:51

Bennem felmerült a kérdés, hogy vajon nő vagy férfi a fórumindító?

Mondhatnánk, hogy lényegtelen, de talán mégsem az.

Én biztosan leülnék ezt megbeszélni a párommal. Aztán, ha nincs változás, megoldást kell keresni. Ha szétválni valamilyen okból nem akartok, akkor megpróbálnék olyan társaságba járni, ahol ezt az igényemet valahogyan kielégíthetem: pl. társastánc. Jóóó, tudom, az nem olyan, mint egy társ ölelése, de mégis jól esik az érintés lágysága, melegsége. Ad némi önbizalmat is, ami gondolom mostanra már a béka feneke alatt van.

De ha nem vagy egy táncos alkat, vannak más közösségek is, ahol barátra lelhetsz. Egy olyan barátra, aki lehet, hogy nem fizikai, hanem lelki síkon tud átsegíteni ezen a problémán, és nem mondod majd többé azt, hogy "pokoli üresség az életed".

Legvégső soron van még egy olyan megoldás is, hogy keresel egy másik partnert (akár párhuzamosan). Nem te leszel az egyetlen a világtörténelemben.

Egy a lényeg: ne éld így le az Életed!

2020. júl. 24. 13:59
Ennél még az is jobb, ha egyedül vagy.
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2020. júl. 24. 13:56

Ja.:)

amúgy keress gyerek nélkülit.


Neked van, vagy szülhetsz még?

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 13:28

Tehát ki tudja mutatni a szeretetét.

Feléd vajon miért nem? Mert nem szeret,nem kötődik hozzád érzelmileg.


Keress olyan embert aki szeret és ki is tudja mutatni feléd ezt a szeretetet!

7. soyle74 (válaszként erre: 5. - Magdi985)
2020. júl. 24. 13:27

Ja vagy úgy... :/

Mondjuk az azért durva lenne, bár sajnos nem lenne meglepő a mai világban. :/

6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 13:23
Miért vagy vele? Beszéltetek erről? Mit mond?
5. Magdi985 (válaszként erre: 4. - Soyle74)
2020. júl. 24. 13:23

“ És neki vajon miért jó veled kapcsolatban lennie? “


Mosás, főzés, takarítás?

4. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 13:21

Akkor bizony váltanod kéne egy olyan pasira, akitől kapsz szeretetet.

Neki csak a fia a fontos látod, te nem, szerintem ne vesztegesd az idődet ilyen emberre, mert neked is jár a boldogság.

És neki vajon miért jó veled kapcsolatban lennie?

Fura helyzet valóban. :/

3. Magdi985 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 13:19

Írj kérlek arról is, mi a jó a kapcsolatotokban, mi miatt vagytok együtt.

Illetve, az életkorotokat.

2020. júl. 24. 13:18

Miben tudunk segíteni?

Minek vagy vele?

2020. júl. 24. 13:10
Nagyon szeretetéhes vagyok, nagyon nagy szeretethiányom van. Az élettársammal üres az életünk és velem mindig visszafogott ha gyöngédségről van szó. Nem ölel meg, ha én ölelem őt, nem ölel vissza. Ágyban hogy néha tegye rám a kezét karoljon át, néha úgy kell utalásokat tenni rá, kérni, mert magától 10-ből ha egyszer csinálná. Sosem ér hozzám napközben. Sosem mond semmi jót és nem dicsér, beszélgetések közben mindig lekicsinyli a mondanivalómat stb. Nagyon boldogtalan vagyok. Talán könnyebb lenne ezt elfogadni beletörődni, mondván ilyen ember, csak hogy nekem minden szeretet és árintés hiányom ellenére végig kell néznem ahogy a (felnőtt) fiával a szemem láttára ölelkezik, dicsérgeti, és partneri szinten beszélget vele. Akárhányszor megjelenik itt a fiú ölelkeznek. Ha 1 óra múlva én megyek ölelni, meg sem mozdul. Ez így egyben amit leirtam ez engem teljesen kiborít. Kérlek ne gyertek azzal hogy milen dolog már féltékenynek lenni a saját fiára azt hiszem mindenki értheti a lényeget és, hogy miért fáj ez. Pokol és szenvedés az életem. Az életem arról szól hogy én nem kapok semmit ami ami egy ember egészséges igényeihez tartozna, teljesen le vagyok embertelenítve, és egy üvegfalon keresztül eközben folyamatosan néznem kell ahogy mások megkapják amire normálisan szükségük van. Csak meg akartam ezt osztani valakivel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook