Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pilates vagy Callanetics? fórum

Pilates vagy Callanetics? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
278. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 277. - E16386a4e9)
2008. júl. 7. 17:55
Ez a beszéd!!!! Hajrá!!!!!!! :DDDD
277. e16386a4e9 (válaszként erre: 276. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 7. 17:50
Ez tényleg Csernus-i válasz volt.Igazad van!Ki más is rakhatna rendbe, mint én magamat.Kellett már egy ilyen "kijózanitó" válasz a sok ???-re.Komolyan!Tudod mit? Mától csak a kávémba teszek cukrot, a többit hanyagolom. Ha meginognék jelentkezem.
276. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 274. - E16386a4e9)
2008. júl. 7. 17:19

Előre kérek bocsánatot, de én a Csernus módszer híve vagyok :)))

Szóval, ha nem hagyod abba az édesség evést, nem fogsz lefogyni. Igen, kényelmeten, rémesen érzed magad legalább 3 napig. Ha kibírod, elmúlik. Ugyanis éppenolyan függőséget okoz a szénhidrát, mint a cigi vagy a kokó.

A másik baj, hogy keveset eszel. Az anyagcsere éppen attól áll le, ha nem eszel. Amit viszont megeszel, azt azonnal beépíti, mert örül, hogy végre kapott valamit.

Vagyis: ha eldöntötted, hogy le akarsz fogyni, hagyd abba az édességevést, bármilyen nehéz is. Ha nem hagyod abba, barátkozz meg a gondolattal, hogy az életben nem fogsz lefogyni.


Bocsi, előre szóltam :))). De ha saját magammal szemben is nem lettem volna ilyen kemény, még mindig 77 kiló lennék. Én is addig fogyókúrázgattam 58 kilós koromban, míg nem majdnem elértem a nyolcvanat. Nem volt egy sétagalopp az út visszafelé, de megérte.


Ha nem tudsz lemondani az édességről, vedd a Norbi update 1 édességeit. Drága, de nem hízlal.

275. e16386a4e9 (válaszként erre: 273. - Klimpírozi)
2008. júl. 7. 17:14
A Rossmann-ban most vettem egy DVD-t kezdőknek, de van középhaladóknak is. (999.-/db.)
274. e16386a4e9 (válaszként erre: 272. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 7. 17:11
Ebben igazat tudok adni neked.De sajnos nekem pont az a problémám, hogy az édességet szeretem. Amúgy nem eszem sokat, szinte minimális kaján élek, de ha az édességet kihagynám az borzasztó lenne.Próbáltam az Atkins diétát, amelyik a szénhidrátmegvonásra épül, de csak rövid ideig tudtam tartani.Pedig nálam bejött.( ami a kg csökkenést illeti)De nálam ez olyan, mint másnak a cigi.Arra már kitaláltak millió módszert, hogyan lehet leszokni, de az édességről hogyan lehet leszokni? Aki tudja, kérem irja meg!
2008. júl. 7. 17:01
callanetics-en elaludtam, félidőtől énekeltem és fütyültem torna közben, a Pilatest megismerném, szívesen..
272. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 271. - Gyerzsi)
2008. júl. 7. 16:53
Ne fogyózz, mert meghízol!!! Csak pattintsd ki az étrendedből a hízlaló dolgokat, cukor, sütik, pékáruk, tészták. Itt a nyár, egyél sok fehér husit, sajtot, gyümölcsöt, zöldségeket, joghurtot. Mellék callanetics és meglátod, nagyon meg fogsz lepődni!
271. Gyerzsi
2008. júl. 7. 16:33
Köszi a bíztatást, remélem tényleg hamar látszani fog, mert a combom sajnos eléggé jujjuj. Sajna akit hízásra hajlamos alkattal vertek meg az istenek annak muszáj tornáznia orrvérzésig, ja meg fogyózni is. Na igen, kissé elengedtem magam. Most nyögöm. :))
270. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 268. - Gyerzsi)
2008. júl. 7. 15:46

Ha ezt érzed, teljesen jól csinálod! Kitartás, napról napra jobb lesz. Könnyebb nem, mert mindig lesz olyan izomréteg, ami akkor kezd dolgozni, de belehalni már nem fogsz.


A jó hír pedig, hogy nagyon gyorsan lesz látszata.

269. Napra_forgó (válaszként erre: 268. - Gyerzsi)
2008. júl. 7. 15:08

Szia! :o)

Én is a DVD alapján csinálom...

Bár sokadszorra már nagyon unalmas a szöveg. ;o)

Nem akarlak lelombozni, de valószínűleg az edzetlenség miatt szakad a combod. :o)

De, ha csinálod, hamar erősödik, és akkor nem fogod ezt érezni. :o)

268. Gyerzsi
2008. júl. 7. 13:53
Sziasztok! Először (valamikor réges régen...)én is a kék könyvel kezdtem, és működött is, persze ez + 20 kg-al ezelőtt volt :(((, és én is rengeteget szenvedtem azzal a bizonyos z üléssel. De 3 hete újra elkezdtem, de most a Ditrói féle dvd alapján. Szerintem sokkal jobb mint a könyv, mert mindent rendesen elmagyaráz és megmutat. Mostmár rémálmom a z ülés is egész tűrhetően megy, persze egyenlőre csak a könnyített változat. Ami viszont így is a kínok kínját okozza az első combomban az a "álljunk lábujhegyre, sarok összezár, fenék behúz, medence felbillent, majd pár centivel lejjebb ereszkedünk és a fentiek újból aztán ugyan ez felfelé". Már a második után szét akar szakadni elöl a combom! SOS!!! Mit csinálok rosszul? Vagy csak a comb izmaim ennyire pacalok? :(((
267. Zkelah
2008. júl. 5. 23:03
Ez az. :D Felemelem csinálom, csak kábé három után olyan érzés, mintha a világ legtermészet-ellenesebb pózát erőltetném magamra... :D A könnyitéssel is kábé ez van... :S Lehet nem vagyok elég laza.. Na de ma is nekiállok, majd csak rájönnek a dolgok, hogy muszáj lesz megszokni. Isteni érzés különben. Az összes többit simán csinálom, de utána érzem az izmaimban, hogy most aztán jól meg lettek dolgoztatva... Nem úgy, mint mikor Bíró Ica aktív zsírégetését lezavartam kétszer és csak lestem, hogy semmi extra érzésem nem maradt pár perccel később.. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre.
266. Tracsi (válaszként erre: 264. - Zkelah)
2008. júl. 5. 11:46

Igen a hasizomerősítő után talán az a legnehezebb gyakorlat.

A könyvben le vannak írva a könnyítések azokat alkalmazd.

Én is sokat kilódtam vele. Nevetséges de néha a saját lábamat vertem hogy miért is nem tudom felemelni vagy megtartani! :-)))

A legnehezebb de a leghatásosabb is mivel tényleg eltünktei a tomporon lévő felesleges párnákat!!

Szóval kitartás és menni fog!!!

265. Zkelah
2008. júl. 5. 02:25
amiből* :D
264. Zkelah
2008. júl. 5. 02:25
Sziasztok! Egy ideje olvasom a fórumot, és Neked köszönhetően Tracsi (csak így tovább :) ) én is vettem egy kék könyvet, amit el is kezdtem csinálni a gyakorlatokat és nagyon oda vagyok érte! Viszont van az a Z üléses gyakorlat, ami nem igazán megy, mert egyszerűen folyton úgy érzem a csípőmnél, mintha be akarna görcsölni, ha nem hagyom abba azonnal, ahogy fel emelem a lábam... :S Mit csinálok rosszul? Vagy sokat kellene nyújtanom, hogy ne legyen ilyen gondom vele?
263. Tracsi (válaszként erre: 262. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 25. 10:30

Hát sajnos attól hogy 38 nadrágot vegyek magamnak még nagyon messze vagyok! Én most még a 42 méretnek is nagyon örülnék!

De ami késik nem múlik!

262. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 261. - Tracsi)
2008. jún. 25. 08:15
Tudom milyen ez. Amikor először vettem ismét 38-as nadrágot, elsírtam magam :).
261. Tracsi (válaszként erre: 260. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 25. 06:01

Ezen is látszik hogy ha valaki a fejében nem dönt el valamit az nem is fog megvalósulni!!!


Ma 2 éve először megint 8-sal kezdődik a súlyom!!!

Ez olyan jó! Igaz csak minimálisan vagyok a 90 alatt de alatta vagyok és ez az igazi öröm! :-))))

260. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 259. - Tracsi)
2008. jún. 24. 21:35
Ez így van. Nem lehet segíteni annak, aki nem kér belőle. Sajnos az apám is ilyen. Minden évben majd' meghal az allergiájától, de nem hajlandó kipróbálni azt, ami a környezetemben már többeknek használt. Neki csak a gyógyszerei, amit a doki ír fel, s amelyek évről évre egyre kevésbé hatnak. Ne tudd meg milyen végignézni egy rohamát, amikor sose tudom, hogy nem fog-e ott a szemem előtt megfulladni.
259. Tracsi (válaszként erre: 258. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 24. 14:12

Ezzel szembesülök nap mint nap én is! Anyukám nagyon túlsúlyos! De tényleg nagyon. Folyamatosan mondom neki hogy mozogjon de nem hajlandó!

De enni azt nagyon tud!

de Ő nem eszik semmit! Az egészsége meg egyre jobban romli!

És nem tudok vele mint csinálni!!!!

258. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 257. - Tracsi)
2008. jún. 24. 14:10

Semmiképpen!

Csak tudod, örülök, ha ezt látom. Annyi olyan ember van körülöttem, aki baromira szeretne 20-30 kilót lefogyni, aztán amikor elmondom, hogy én mit tennék a helyébe akkor jön az, hogy nem tudna kenyér nélkül meglenni, alig eszik valamit, nincs ideje tornázni, magának külön főzni, stb.

257. Tracsi (válaszként erre: 256. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 24. 14:08

Na azért nem kell szenté avatni!!!! :-))))))

Én csak próbálkozok!

Végülis nekem lesz könnyebb ha elérem!

256. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 255. - Tracsi)
2008. jún. 24. 14:06
Meg lennék lepve, ha nem sikerülne! De komolyan!!! A kitartásod, az elszántságod nagyon szép! Nem a kifogásokat keresed, nem hivatkozol időhiányra és miegymásra, gyereket nevelsz, diplomára készülsz és mindent megteszel azért, hogy elérd azt a súlyt, amit kitűztél magad elé. Komolyan le a kalappal előtted!!!
255. Tracsi (válaszként erre: 254. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 24. 14:02

Hát én most még az idén annyit akarok fogyni ahol most Te tartasz! Remélem sikerül!

Már csak azért is mert nagyon meglegem van és állandóan folyik a fejemről a víz!

És ezt nagyon utálom!

254. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 253. - Tracsi)
2008. jún. 24. 13:57

Hehehe :)

Egy ugrabugra sincs benne. Ráadásul azt hiszem 990 ft a fukar áruházban.

De azért egy jó sportmelltartó nem árt!

Nekem van még egy sinkó andrea 3in1 lemezem, amit szintén imádok. Van rajta egy kick-box edzés, egy erősítő és egy streching. Ezeket használom felváltva a callanetic-szel, a pilates-szel és még egy szteppert is kaptam ajándékba. Minden nap edzek egy órát.

253. Tracsi
2008. jún. 24. 13:53
az jó mivel nem nagyon bírom az utrálást! Ráadásul a melleim miatt sem lehet ugrálni mert lassan már dekázok velük! :-))
252. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 247. - Tracsi)
2008. jún. 24. 13:51

Megnéztem a fotóidat. Mit mondjak??? Nagyon büszke lehetsz magadra :)))).


Most jött el a te időd, most már óvatosan jöhet egy aerob mozgás is, attól fog igazán égni a zsír. Próbáld meg Norbi Zsírpusztítás élőben dvd-jét, szerintem pont erre jó, aerob zónában tart, de nem ugrálsz, kíméli az ízüleket.

251. Tracsi (válaszként erre: 250. - Sheckler)
2008. jún. 24. 13:47

Nem az eredeti van meg!

Valamivel olcsóbb volt de nem sokkal! :-(

De anyák napjára kaptam a családról. Csak úgy én sem tudtam volna megvenni!

De a comb erősítésére jók a gugolások meg a kitörések.

Nagyon jó az Alexandrának az Új kihívás dvd-je.

Sok combizom erősítő van rajta! Az olcsóbb mint a leg magic! :-)

250. Sheckler (válaszként erre: 249. - Tracsi)
2008. jún. 24. 13:38

Azt olvastam hogy te az "eredeti" leg magic-et kaptad a férjedtől, és ahoz van feladatsor...nekem 21 000 kicsit sok érte:s

de majd látom hogy mi lesz...nem akarok ilyen kis vaskos combokat...

249. Tracsi (válaszként erre: 248. - Sheckler)
2008. jún. 24. 13:34

Most elkezdtem a leg magik gyakorlatokat.

Az nagyon bevált!

De a callanetics gyakorlatokban a nyújtók tényleg jók a comb formálására! Legalább is nekem az is jó volt!

Csak vigyázni kell a térdedre!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook