Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. jún. 14. 20:53
Sziasztok egy pár véleményt kérnèk ha lehetséges,az a helyzet hogy nem régiben én és a párom kb olyan 3 alkalommal alkalmaztunk a pharmatex hüvelykrèmet de az a helyzet hogy a havi mestruàcios vérzésem késik már lassan 1 hónapja,vettem 2 szer is tesztet de negatív jött ki ,egy véleményt hogy mi lehet esetleg ? köszönöm szépen előre is
339. Oneday (válaszként erre: 338. - Globus)
2020. aug. 17. 19:22
Ja, körülbelül..
338. globus (válaszként erre: 337. - Oneday)
2020. aug. 17. 18:15
Akkor ezt használva nefürgyéle?
337. Oneday
2020. aug. 17. 18:09

Sziasztok!

A használati utasításban benne van, hogy szappanos vízzel előtte még kívül sem lehet mosakodni, mert rontja a hatását (nem értem, a külső mosakodas igazából mennyire érinti a benti dolgokat..).. De nyilvánvaló, hogy feltenni az ember tiszta, tehát szappannal megmosott kézzel fogja. Az nem baj?

336. Pampalini (válaszként erre: 318. - 45d9ad4085)
2020. máj. 17. 08:39
Nézz utána. Nem 100%-os. És ha nem megfelelő orvos végzi, az egészségre is káros. Ennyi erővel ki lehetne venni a nők méhét is, ha nem akar már gyereket.
2019. márc. 13. 13:50

A Pharmatex korulbelul olyan, mint egy megszakitasos szexualis egyuttlet. Tehat vagy bejon, vagy nem.

Koznyelvbe van egy olyan kifejezes,hogy: Pharmatex-baby.

Ez mindent elmond azt gondolom.

2019. márc. 13. 13:45
100% biztonsagos?
2019. márc. 13. 13:38
Sziasztok. Most vasaroltam eloszor pharmatex huvelytablettat. Egy kis segitseget kerhetek hogy ez milyen allagban tavozik vagy hogy szex kozben eszreveheto? Koszonom
332. lovely13 (válaszként erre: 331. - Babóca119)
2016. szept. 12. 15:36
Igen Én is használtam. Nem érdekel esetleg 11 db. Elkezdtem szedni gyógyszert és így megmaradt.
2016. aug. 28. 08:50

Sziasztok aki szoptatos anyuka az mit mond. Lehet alkalmazni a.phatmatexnek a kupjat?? ?

Irjatok

2016. ápr. 24. 21:03
A havimnak pont 2 het mulva kell megjonni meg ha terhes is lennek akkor is meg fog jonni csak a ra kovetkezo nem biztos .. ja amugy a kupjat alkalmaztuk es belem engedos modszerrel !
2016. ápr. 24. 21:03
A havimnak pont 2 het mulva kell megjonni meg ha terhes is lennek akkor is meg fog jonni csak a ra kovetkezo nem biztos .. ja amugy a kupjat alkalmaztuk es belem engedos motszerrel !
2016. ápr. 24. 21:00
Sziasztok en uj tag vagyok :) ma alkalmazzuk a pantatexet nem egetett csak a ferjemnek volt egeto erzese :/ de en utana egybol mentem furdeni szappant haszbaltam mert tiszta feher trutyis lettem a kuptol es van eselye hogy teherbe estem/esek tole ?? Mondom ma alkalmaztuk elosszor :) koszonom a valaszokat elore is :)
327. PiciCic
2015. aug. 13. 06:59
Nem szedhetek fogamzásgátló tabit ezért nézelődtem mik a lehetőségek.Sokat olvastam a Pharmatex-ről(inkább rosszat)és megkérdeztem az orvosom mi a véleménye,aki nagyon nem ajánlotta,azt mondta nagyon megbízhatatlan,igy inkább marradunk a guminál.
2015. aug. 12. 21:15

Mi már 3. éve alkalmazzuk kb.

Csak ajánlani tudom. Eddig csak a tablettát használtuk.

2015. ápr. 24. 16:42

Sziasztok!

Mindenhol "riasztó", "elrettentő" véleményeket hallok a pharmatexről... Nekem más a véleményem.


2 gyermekem van, legalább 10 éve használom (mindegyiket próbáltam), és NEM született belőle "pharmatexbaby" ahogy többen nevezik.


Igenis nagyon jó megoldás azoknak, akik nem bírják vagy nem akarják a hormonális dolgokat, csak meg kell találni a számodra legmegfelelőbbet, -mert funciót is ellát amellett hogy fogamzásgátló"


Én azt gondolom a legutóbb forgalomba jött - LÁGY KAPSZULA a legjobb minden szempontból...

(Ez NEM csíp!)

2015. ápr. 10. 10:26

Sziasztok!


Ez a fajta fog. gátlás leginkább annak a korosztálynak javasolt, akiknél már nincsen rendszeres peteérés illetve ciklus, de még nem menopauzások, azaz nem maradhatnak védekezés nélkül.

(45-55 évesekre gondolok, nem fiatalabbakra.)

323. Arcade
2015. ápr. 9. 20:30
12 db-os Pharmatex hüvelytablettából használtam 3 db-ot.. a 3. után megjött a vérzésem, aztán a vége után pár nappal újra kezdődött. Azóta is tart, már 3 hete. Elmentem orvoshoz, nagyon mérges volt a tabletta miatt, azt mondta minden, csak nem fogamzásgátló.. vetélésem volt miatta.. aztán olvastam a Pharmatex bébikről sajnos.. senkinek nem kívánom ezt, és nagyon haragszom magamra, hogy egyáltalán kipróbáltam. Lehet, hogy valakinek beválik, de ez nagyon esetleges.. inkább menjetek orvoshoz, ennél csak jobbat tud ajánlani. Elképesztőnek tartom azt is, hogy még forgalomban lehet, de az biztos, hogy ha a későbbiekre is kihat és emiatt lesz valami bajom, akkor jogi lépéseket is teszek.. soha nem gondoltam, hogy ilyen történhet velem..szörnyű érzés.
322. Lolly89
2014. júl. 15. 22:42

Sziasztok!

Én 2010-11-ben használtam egy párkapcsolatomban több hónapig kúpos Pharmatex-et, minden probléma nélkül! Nőgyógyászt kérdeztem meg róla, elismerte, hogy jó alternatív fogamzásgátlási mód (mivel a hormontablettát abba akartam hagyni).

Aztán szétment a párkapcsolatom, pár hónappal később egy másik partnerrel egy alkalommal használtuk és becsúszott a baba.

Vigyáztunk a feloldódásra, nem volt szappanozás se, és mivel előtte több hónapig biztonságos (...) volt, így mertem használni.

Az apuka-jelölttel régebben volt párkapcsolatom, és mivel mindketten egyetemre jártunk (én 21, Ő 22) nem vállalhattuk be a kicsit.

Személyes véleményem, hogy a termék emberfüggő, valószínű, hogy akivel több hónapig sikeresen használtam, nem rendelkezhetett olyan potenciális megtermékenyítéssel, mint a második partnerem.

Nem állítom, hogy minden esetben ez állhat a termék sikeressége mögött, de a ciklus időszak és mindkét fél termékenysége közrejátszik.

2014. ápr. 1. 21:23

Sziasztok!

Van hüvelytablettám eladó , 1 db hiányzik belőle.

A 12-dbosat 2300ért vettem 2000 ft-ért ha kell valakinek átadom.

320. moonlight13 (válaszként erre: 319. - Xentoo)
2014. jan. 12. 10:33

Szerintem tablett v. kapszula mindegy! A hatása hasonló, tehát az alábbi infók alapján én már nem bíznék egyikben sem. Természetesen, ha kiegészítésként használod, meg tudsz számolgatni, kihagyod a veszélyes napokat, +megszakítást is alkalmaztok, akkor jó lehet.

Egyébként nekem is ajánlotta az egyik orvos a Pharmatexet, mivel nem szedhetek gyógyszert, de ezek után nem sok értelmét látom.

319. xentoo
2014. jan. 11. 23:53

Sziasztok!


Először is, a fórumot végigolvasva azt vettem észre, hogy itt néhány fogalmat tisztázni kellene.

A pharmatex többféle készítményt is forgalmaz. A legtöbben a HÜVELYTABBLETTÁRÓL és a KRÉMRŐL írták azt, hogy teherbe estek tőle. A legtöbb allergiás reakciót a krém váltotta ki.

Van még ezen kívül HÜLYELYKÚP (aminek a fogalmát ne keverjük össze a tablettájéval), erről vegyes véleményeket láttam.

De mi van a legújabb változattal, a LÁGY HÜVELYKASZULÁVAL? Ez annyira új még, hogy nem sokan használják, vagy miért nem találok erről kommenteket? Erről nem olvastam csak kb 1-2 hozzászólást.

Ha van valaki, aki ezt használja attól várnék akár pozitív, akár negatív véleményt.


Én személy szerint azért szeretném kipróbálni, mert a párommal ritkán vagyunk együtt, mindig óvszert használunk, de szeretnénk már végre (legalább egyszer) úgy teljesen természetesen is érezni egymást, nemcsak a gumin keresztül. Babát még nem szeretnénk családi okok miatt, tehát ez a fajta fogamzásgátlás csak egy alkalomra szólna és persze vigyáznánk arra is, hogy ne peteéréskor történjen.


Szerintetek így be lehet vállalni? Igen tudom, nagyon sok a rossz tapasztalat, de ezek nagy része rendszeres (gondolom heti több alkalom vagy minden nap) nemi életet él, tehát náluk a terhesség esélye nagyobb volt.

Főleg a ez a LÁGY HÜVELYKAPSZULA érdekelne, a többitől már eléggé elment a kedvem és még ebben sem vagyok biztos csak gondolkodom rajta!

318. 45d9ad4085 (válaszként erre: 281. - Martin715)
2013. aug. 7. 07:54
Kedves Martin. A vasectomia-ról hallottál már? Na az 100 %-os, az egészségre se káros. :D
2013. júl. 17. 18:51

Itt pl..csupa jó vélemény van!


[link]

2013. júl. 17. 13:18

Végig olvastam a hozzászólásokat,és nekem feltünt,hogy mindenki azt írja,odafigyelve használta.Mindenki írja,hogy utána nem tisztálkodot,,de mi van a közösülés előtti tisztálkodással,vajon azt is elhagyta mindenki?Vagy ügyelt arra,hogy a partner sem tisztálkodjon ne mosson előtte még kezet sem???Hisz írja a használati utasítás,hogy kevés szappanmaradvány is gondot okozhat!!!



A lényeg viszont az,hogy nincs 100%-os módszer,,a lányom gyógyszert szedett rendesen odafigyelve,,a fél éves tündérkém mégis itt alszik most mellettem,,és meg sem fordult a fejében hogy ne szülessen meg!


Hisz van 1 mondás is,,,CSAK AZ NEM ESHET TEHERBE AKI NEM CSINÁLJA!!!

315. krenaaa
2013. jún. 25. 01:10

Sziasztok!

Eladó egy doboz Pharmatex hüvelykúp, egy darab hiányzik belőle,1800Ft-ért odaadom.2015-ig jó

2013. máj. 6. 19:37
Szívesen. :)
313. Lugas
2013. máj. 6. 14:34
Köszi szépen, most már könnyebb lesz választanom :)
2013. máj. 6. 14:08

Szia, nem tudom, én egyiket se használtam soha----illetve egyetlen egyszer próbáltam a tablettát, de arra érzékeny lehettem mert jó alaposan felcsípte az egész berendezésemet.....azóta is ott ott a fiókban a többi.

Ki kell tapasztalni hogy Neked melyik a legkényelmesebb és legkevesebb gondot okozó formátum, és azt kell használni.

Szerintem fontosabb az hogy ne csípjen meg ne folyjon fel-alá az egész együttlét alatt, mint az hogy mennyibe kerül.

311. Lugas
2013. máj. 6. 12:44
,háát, ez a nurvaring... Ez után is kutattam, de ez is tartalmaz hormont. Nekem itt a hangsúly a pillanatnyi megoldason van, csak azon a pár napon tartom fontosnak a pharmatexet. Én így naptarozossal ( meg a te velemenyeddel) jónak tartom. Viszont meg azt nem tudom eldonteni, hogy ugye a tájékoztatójaban feltüntették, hogy új aktus előtt újat kell felhelyezni. Ha elég nagy az etvagyunk nem tudom megéri e a kapszula. Szerinted tabletta vagy krém? ( az tűnik "nagyobb" kiszerelésnek). Előre is köszi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook