Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2010. ápr. 8. 14:26

Sziasztok!


Véleményeket,tapasztalatokat szeretnék hallani, cserélni. Hogy vált be? Ki szereti? Ki nem? És miért?

69. yonki
2010. ápr. 4. 08:46

Sziasztok!

Sürgősen eladó pharmatex hüvelytabletta. Lokális fogamzásgátló, mely 100%-ban nyújt védelmet. Mindössze 10percet kell várni vele, és3órán át tart a védelem.

Tegnap vásárolt, blokkal együtt tudom küldeni. Eredeti ára 1700ft/12db. 1db hiányzik belőle.

Ha valakit érdekel írjon a yonki83@gmail.com-ra privátba.

Üdv

2010. márc. 24. 11:37

Sziasztok!

Az én tapasztalataim a pharmatex termékekkel kapcsolatban: Barátnőm hat éve a tablettával védekezik, soha semmi gondja nem volt vele. Nekem csipett, még akkor is, ha előtte benedvesitettem. Én szülésem óta, vagyis négy éve a krémet használom, minden rendben volt, mellékhatásokat nem okozott, az együttlét hangulatát nem rontotta.

A megfelelő használatára mindig odafigyeltem, az elmúlt hónapokban meg 200%-osan, mivel elváltam és néhány hónapja tartó kapcsolatom van. Hat hetes terhes vagyok....fel sem tudom fogni. Főleg azt nem, hogy pénteken délutánra már nem lesz pici a pocakomban. :( A dokim azt mondta, hogy előfordul, hogy a krém nem birkózik meg egy nagyobb mennyiségű ondóval. Ezek után nem tudom mit csináljak. Nagyon szerettem ezt a fajta védekezési módot, most kétségbeesetten keresgélek, hogy mi lehet még, ami ennyire kényelmes, és nincs befolyással a szervezetemre. Fogamzásgátló tablettát nem szedhetek, a spirállal gondjaim voltak, néhány hét után le kellett venni. Most a nuvaringen gondolkodom..Bár van bennem némi ellenérzés a hozzászólásokat olvasva róla. Legszivesebben maradnék ennél a krémnél, bizva abban, hogy kétszer ugyanoda nem csap a villám, de az, hogy minden hónapban aggódnom kelljen, hogy megjön e a havim vagy sem...az sem túl csábitó.

67. emix (válaszként erre: 66. - Emix)
2010. márc. 1. 13:13

Ezt a mondatomat szeretném javítani mert elírtam: Aztán ha sokat gyakoroltok :) és magabiztos lesz a férfi partner akkor már mehet csak kenőcsel!


...akkor már mehet kenőcs nélkül!

66. emix (válaszként erre: 64. - Nina8905)
2010. márc. 1. 13:09

Ha nem akarsz megszakított közösülést akkor az a tuti ha kenőcsöt és gumit is használtok!

Én egy éve használom a kenőcsöt!

Bár az utóbbi időben mellőztük a kenőcsöt és csak a megszakításos módszert alkalmazzuk!De ezt csak összeszokott pároknak ajánlom!Sok múlik a férfin,ha nem eszmél abban a pillanatban akkor máris megtörtént a baj!

Ha viszont gumit nem akartok használni,akkor kenőcs és megszakításos együtt!

Aztán ha sokat gyakoroltok :) és magabiztos lesz a férfi partner akkor már mehet csak kenőcsel!

65. moofly (válaszként erre: 64. - Nina8905)
2010. jan. 19. 08:31

Ahogy elnézem,az utóbbi időben csak kérdések vannak,válaszok nem nagyon.Én pont ezért akarom kipróbálni,hogy ne kelljen megszakítani.-az olyan "nem teljes"

De ha a terhesség kivédésén van a hangsúly,akkor inkább azt alkalmazzátok sztem.

Puszika :)

2010. jan. 18. 22:35

Hello!


Arra volnék kíváncsi, hogy akik, kenőcsöt meg hasonlókat használtak, ők megszakított közösülést alkalmaztak vagy nem? Melyik esetnél mekkora az esély a teherbe esésre. Nem igazán tudom hogy hogy kezdjek neki megszakított közösüléssel vagy sem? Ebben szeretnék segítséget kérni.


Köszi mindenkinek

63. moofly
2010. jan. 17. 21:53

Sziasztok! :)

Háát nem sokat olvastam vissza,de húzom a szám jobbra-balra a megoszlott véleményeken.

Mi most akarjuk először kipróbálni a pharmatex krémet (a szervezetemet nem kívánom kitenni hormonnak és egyéb izének)

Valami olyat kerestem,ami "ideális" és kényelmesebb kint a gumi...

Csak beszélgettünk róla,és ott kötöttünk ki,hogy sorban jöttek a kérdések: vajon milyen a szaga (máá nem az alapja) milyen az íze,mennyi babra van vele,mikor célszerű "használatba venni" hogy ne rontsa a hangulatot és az élményt,stb.

Lehet hogy írtatok már erről..

Kinek mi tapasztalata van ilyen ügyileg?

Puszika

2010. jan. 5. 19:40

Sziasztok.Ma voltam az onkologián.Megvizsgáltak és méhszájsebem van.Vettek kenetet úgyhogy 3 hétig izgulhatok,hogy kell e müteni ,vagy sem.Holnap reggel pedig ultrahang.

Remélem nem lessz semmi komoly gond.Kicsit be vagyok tojva.

61. pamii
2010. jan. 5. 10:47
szerintem katesz ne a többieket kérdezd hanem menj el egy nőgyógyászhoz. ő biztosan többet tud segíteni mint mi.
2010. jan. 4. 12:56

Sziasztok.

Már 4-5 hónapja használom rendszeresen a pharmatex hüvelytablettát.

Néha csipett egy kicsit,de semmi különösebb próblémám nem volt vele és terhes sem maradtam.

A próblémám,pár hete kezdődőtt amikor feltettem a tablettát együtt voltam a párommal és utánna elkezdtem vérezni.Ez másnapra el is múlt.Nem gondoltam semmi rosszra.

Erre tegnap megint együtt voltunk természetesen a használtam a tablettát és utánna újfent elkezdtem vérezni.

Ma már kicsit alábbhagyott,de kezdek megijedni.

Nem tudom,hogy a tablettától van e ,vagy valami más szervi bajom van.

Van valaki akinek volt hasonló tapasztalata a tablettval kapcsolatban?

Puszi Kata.

2009. dec. 28. 13:31
Én nemrég láttam először a Pharmatexről egy cikket egy női újságban. Ott nagyon megtetszett, mert számomra pont megfelelőnek tűnt, mivel nem kedvelem a gumit, viszont nem is nagyon szeretném hormonálisan megoldani a fogamzásgátlást. De ahogy itt olvastagok... eléggé megoszlanak a vélemények, tapasztalatok, többen lettek mellette terhesek. :S Oké, tudom, hogy nincs 100%-os módszer, én is ismerek olyanokat, akik gumi vagy tabletta mellett lettek terhesek, de azért nem ilyen arányban. :S Meg ahogy írják, 60-70%-os védelem nem valami biztató. :( Pedig már azt hittem, megtaláltam a megfelelő módszert. :( Kipróbálni kipróbálnám, mert ugye nem mindenki egyforma, lehet, abba a csoportba tartoznék, akiknek nagyon bejött, több éve alkalmazzák, nincs vele semmi bajuk... De lehet, hogy már első alkalommal kiderülni, hogy bizony ez nálam nem működik. :S 18 évesen meg nem akarok sem abortuszt, sem gyereket.
2009. dec. 28. 12:14
Sziasztok! Szerintetek mennyire biztonságos ha pharmatex hüvelytablettát óvszerrel használjuk???
57. pamii
2009. dec. 28. 11:36
egyébként azt akarom megkérdezni, hogy 2 hónapja nem szedem a fogamzásgátló tablettát egészségügyi okok miatt és így visszatértek a hatalmas görcseim amik előtte voltak.ennek a gyógyszernek van menstruációs görcsöket csillapító hatása vagy ezt még senki nem figyelte meg?
56. pamii
2009. dec. 28. 11:33
krisztoczának üzenem, hogy ha 30-40 éves leszel az orvosok már nem fogják javasolni a fogamzásgátló tabletta használatát.max a spirálét vagy egyéb más hormonmentes dolog használatát.
2009. okt. 31. 15:20
sziasztok!bár a pharmatexet használom,de csak rövid ideje,egyenlőre nem lettem terhes..remélem nem is leszek mostanában!viszont lenne egy kérdésem:ha ti a 3 órás hatóidőn belűl többször is szeretkeztek akkor is feltesztek még egy tabit?mert én nem szoktam,de lehet hogy kellene...de nem tudom!valami vélemény?
2009. aug. 28. 14:30
én pharmatex kúp mellett lettem terhes, most volt abortuszom.több az enyémhez hasonló hozzászólást láttam, és aki olvasta remélem ezek után kétszer is meggondolja hogy használja e ezt a terméket. Szó se róla, kiegészítő szerként oké, pl megszakításnál, az előváladékban található esetleges spermák kivédésére biztos elég, viszont egy egész ejakulátummal szemben állítólag csak 60-70%-ban hatékony, ami elég rossz arány! Gondolkozzatok előre, mert utólag már sajnos késő lehet..
53. Mimi87
2009. aug. 14. 10:16

Eladó Pharmatex 54mg egyadagos hüvelykrém.

Sosem volt használva, csak megvettem.

2011. 02-ig jó.

Ára : 2000 Ft.

Érdeklődni itt lehet: blonde87@freemail.hu

52. Melory79 (válaszként erre: 24. - Emix)
2009. aug. 6. 19:48

Szia!

Én is pharmatex krémet használok, mivel ezt együttlét elött kell felrakni, mi legutóbb megfeledkeztünk róla és utólag használtam, de azonnal!

Szerinted terhes lehetek vagy hatott utólag is?

Olvastam, hogy te is így jártál.

Csak arra lennék kiváncsi, hogy terhes lettél-e vagy nem?

2009. aug. 6. 19:43

Sziasztok!

Én pharmatex krémet használok,mivel ezt együttlét elött kell felrakni, mi legutóbb megfeledkeztünk róla és utólag használtam,de azonnal!

Szerintetek terhes lehetek vagy hatott utólag is?

Várom a mielöbbi hozzászólásotokat, mert a teszt még korai, de tapasztalokra kiváncsi vagyok, de nagyon, hogy járt-e már így valaki?

2009. júl. 4. 15:12
A kapcsolaunk elején pharmatext-t használtunk.Gyakran csípet, és kellemetlen folyásom volt tőle.De az óvszernél jobb volt.
2009. jún. 29. 22:37
Sziasztok! Én most regisztráltam, mert szívesen kipróbáltam volna ezt a szert, akármilyen formában. Mivel azonban "ősanya" típus vagyok, így most kissé megrettentem a próbától. Én akkor is teherbe esek, ha csak rám néz a párom. 5 féle fogamzásgátlót próbáltam, mindegyiknek súlyos mellékhatásai lettek, de nekem a legsúlyosabb a Novaring volt, pedig kényelmes volt. Viszont a hormontartalmától (ösztrogénektől) tüdőembóliát kapta, és szívelégtelenség lépett fel, úgyhogy 34 évesen majdnem meghaltam. Maradt elvileg az óvszer, de én azt nagyon utálom. Ennyi idősen meg már nem szeretnék gyereket (már szültem kettőt). Ráadásul a petevezeték-elkötést sem vlgzik el, mivel véralvadás-gátlót szedek,így semmiféle műtétet nem tudnak rajtam elvégezni. A párom rendkívül önfeláldozó, így már azt fontolgatja, hogy ő sterilizáltatja magát. Hát mi van már ezzel az orvostudománnyal, hogy nem tud semmi használható módszert kitalálni!? Van esetleg valakinek, valamilyen javaslata? Nagyon várom és előre is köszönöm!
48. pemete (válaszként erre: 43. - Nikyy88)
2009. jún. 25. 11:32
Kb annyira, mint a sima megszakítás. Csak az használja a pharmatexet fogmazásgátlásra, akinek mindegy, hogy lesz-e gyerek vagy nem!
47. lexxi
2009. jún. 25. 11:07

Sziasztok

Én most szeretném kipróbálni a pharmatex-et.Látom vannak jó és rossz vélemények is.Én azért kipróbálnám.Viszont én még szűz vagyok,így nem tudom melyik lenne nekem a legjobb.A tabit meg a kapszulát fel tudnám helyezni elég mélyen?

Ja,és lehet mellette gumit használni vagy nem?

Bocsi ha ezt már kérdezték volna,nem olvastam végig a topicot.

2009. jún. 23. 17:35

Sziasztok!

Én 3 hónapja használom a Pharmatex-et,abból is a ágy hüvelykapszulát,nekem eddig bevált.Szerintem csak megfelelően kell alkalmazni,akkor talán nem lesz gond.A kúpot egyszer próbáltam,annak még a szaga is kellemetlen:(

2009. jún. 21. 14:11

Hello, én régen használtam kúpot, és nagyon gyűlöltük mindketten a párommal, nagyon csípte mindkettőnket, baromira csúszott és folyt, stb, inkább a fogamzásgátló tabletta mellett döntöttünk.

Több helyen olvastam, hogy valaki kúp, krém mellett még óvszert is használ.

Nekem úgy rémlik a betegtájékoztatóból, hogy nem ajánlott gumi használata, mert a krém, kúp stb károsítja azt.

Lehet rosszul emlékszem...

44. zsutta
2009. jún. 21. 13:33

Sziasztok!

Nem olvastam végig minden hozzászólást, csak egy dolgot szeretnék elmesélni.

Én hüvelytablettát használtam 3 hónapig, és most 4 hónapos terhes vagyok. Amit persze nem bánok, csak épp nem azért használtam a Pharmatex-et!

Azelőtt évekig Nuvaringet használtam, imádtam, és azt hiszem jövőre is azt fogom használni! Ódákat tudnék róla zengeni, nem tudom, miért nem azt használja mindenki!!

Szóval sokkal óvatosabban, mint mi!

2009. jún. 20. 22:08
Sziasztok! Most néztem utána a tablettának, és hát kicsit megdöbbentem az itt olvasottak alapján. Ajánlották nekem, mondták is, hogy marhat. Nem tudom, hogy merjem-e kipróbálni, mert félek, hogy terhes lehetek, mert úgy vettem ki a hozzászólásokból, hogy nem mindenkinél hat egyformán. Azt szeretném megkérdezni, hogy valakinek van e tapasztalata, hogy mennyire biztonságos a tabletta és a megszakításos együttlét?
42. 12e44458f8 (válaszként erre: 41. - C4cd20e0ca)
2009. jún. 18. 15:11
a tablettával nekem is ugyan ez volt a problémám és nem csak engem mart, hanem a páromat is, nekünk a kúp vállt be.
2009. máj. 4. 16:45
Próbáltam a Pharmatexet, a tablettát. Nekem nem jött be, mert valami eszméletlenül mart, és habzott meg folyt :S Amúgy sem tartom valami szuperbiztonságosnak, nem tudom. Amúgy nekem még egyszer sem volt problémám az óvszerrel,szerintem ez a legkíméletesebb módja a teherbeesés megelőzésének. A tablettát letettem, mert fájt a fejem tőle, meg hát akkor is természetellenesen avatkozik bele a nők hormonháztartásába.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook