Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
10. pemete
2008. szept. 20. 21:34
Hát igen! nem egyszerű a védekezés!!! Spirálon gondolkodtál már? Én már elgondolkodtam rajta, csak az ára késztetett habozásra. Valamelyik nap beszéltem egy csajjal, akinek annyi idős a kisfia, mint az én Danusom, és ő tetett fel. Azt mondta 46ezr forint volt, ebben hormon is van, és 5 évig jó. Ami ha leosztom nem is sok, de így egyben elég nagy érvágás lenne...
9. 3afdbd21b7 (válaszként erre: 6. - Pemete)
2008. szept. 18. 14:23

Erre a hírre egy kicsit beijjedtem.... Bár már másfél éve mi is ezzel védekezünk, de a párom már javasolta, hogy ha legközelebb veszek, akkor csak kérdezzem meg hogy van-e csemege is belőle vagy csak a csípőst árulják, mert tényleg eléggé irritál:)


A krémet még nem próbáltam, az óvszert útáljuk, gyógyszert nem szedhetek, szóval akkor most mit lehet??? Másik babót még nem akarunk...

2008. szept. 16. 18:33
én tampont használtam,24 órás védelemet adott ugyhogy az jó volt,nem volt kellemetlen az illata,ize az nem volt.Kicsit csípet de ugy gondoltam,h igy hat,ugyhogy elviselhető volt.Ami negatív volt benne h alig bírtam leszedni,mire rájöttem a technikára addigra már lelki szemeim elött láttam h nőgyógyászhoz kell mennem,és azzal levetetni.Kissé bepánikoltam :)
2008. szept. 16. 17:23
Szóval akkor melyiket ajánjátok(krém, kúp, tampon, tabletta, kapszula)? Engem is érdekelnének a rutinos használok tapasztalatai...
6. pemete (válaszként erre: 5. - Ekidli)
2008. szept. 5. 21:04
A tablettával nagyon vigyázz, én az mellett maradtam terhes! Pedig minden előírást betartottunk! Szóval én azt nem ajánlom senkinek! Az óvszer mellé meg pláne, mert szerintem szétmarná, mert engem az a hülye tabi úgy mart belülről, mint az állat, sőt még a páromat is!
2008. máj. 25. 14:16

Sziasztok!

Én is használom a pharmatexet, igaz csak 3 hete, de szerintem eddig bevállt. Én tablettát szedek, az nem drága, sok van 1 dobozban, és nincs kellemetlen szaga,de még nem kóstoltam XD. A többit még nem próbáltam, de szerintem a tampont tudnád úgy használni, hogy a párod ne vegye észre. Az 24 órás védelmet nyújt. A többit pedig asszem mind 8-10 perccel az aktus előtt kell betenni, úgyhogy az esélytelen. Remélem segítettem valamit.

2008. máj. 22. 10:24

Sziasztok!

Én is tanácstalan vok, hogy melyiket használjam.Légyszi segítsetek!!

2008. ápr. 30. 11:30
Helló.Kérdezném aki rutinos pharmatex használó, hogy a partner tudta nélkül lehet használni? Mert olvastam, hogy kellemetlen az íze, rossz a szaga, ha ez így van akkor észreveszi ő is. Mi eddig óvszerrel védekeztünk, ez nekem is neki is megfelel, de én 100 százalékban nem merek az ővszerben sem megbízni. De azt sem szeretném,hogy a párom azt gondolja, hogy nem bízok benne. Másrészt meg ő nem tartaná helyesnek az ilyen készitmények használatát. Én viszont bátrabb lennék dupla védelemmel.
2008. ápr. 9. 20:39
Heló! Küldtem üznetet remélem elolvasod. Köszi!
2008. ápr. 3. 15:42

Gondoltam nyitok egy új topicot, mert az újat többen látogatják. Sokan érdeklődnek, hogy milyenek a pharmatex termékek.

Nos egy kis ízelítő: Szóval kiprobáltuk többször is a krém fajtát. Hát.. szerítem túl krémes, picit utánna kellemetlen hogy jön ki. A tampont is kipróbáltuk és szerintem jó.Párom szerint is. Picit féltem tőle, hogy érezni fogom. DE! tényleg NEM lehet érezni semmitse. A kiszedéshez kell egy kis türelem, de azért nem nagy kunszt. A funkciót ellátta mind2, de 100% minden előírást betartottunk. Szóval nekem bevált (kényelmi szempontból a tampon jobban).

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook