Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
310. 099c0bed40 (válaszként erre: 309. - Lugas)
2013. máj. 5. 19:41

Szia, a hüvelygyűrűt is nézted? ( Nuvaring).


Ezek a helyi készítmények elég jó hatásfokkal működnek, hátrányuk hogy sok esetben illúziórombolóak, a másik meg az hogy igen pontosan be kell tartani amit a használati utasítás ír.( előtte iksz idővel felrakni, várni, utána szappannal nem mosni, újabb aktusnál ismét védekezni, stb)

Ha pontos a vérzésed és tudod a naptármódszerrel kombinálni, akkor természetesen nő a védelem hatásfoka.


Menzesz előtt 3 nappal elenyészően kicsi a teherbeesés valószínűsége ( pontos ciklus esetén), úgyhogy biztosan véd.

Üdv: Eszter

309. Lugas
2013. máj. 5. 18:34
Sziasztok! Hát én is filózok ezzel a cuccal... Az a baj, hogy nem bírom az óvszert. Egyikünknek sem fekszik, elmegy tőle a kedvünk. Akkor nézegettem tovább fogamzásgátló módszereket. Hormonális készítmények kilőve nem szedhetek, meg így is elég telt vagyok, nem akarok további plusz kilókat. Nézegettem pesszáriumot, méhszájsapkát, de Magyarországon eltűntek, pedig eléggé jónak tűnt. Utána jött a pharmatex. Én a kapszulára vagy a tablettára szavaznék. Azt hiszem a tabletta jobban megéri. Végigolvastam a hozzászólásokat, tényleg vegyesek a vélemények, viszont arról nem esett szó hogy esetleg naptározóssal kombinálhatom-e? Szerintetek egy pharmatex készítmény védelmet tud nyújtani a menstruációm előtti 3 napban?
2013. máj. 3. 20:12
:) ne kérj elnézést, mások vagyunk, Ő így gondolja mert íkútalan...de nem baj, Ő is ember, nem csimpánz, ( vagy mégis) bár a partnere nem szívesen lennék az biztos.
307. IcalG
2013. máj. 3. 13:32
És mérgemben elgépeltem: nagy...
306. IcalG (válaszként erre: 281. - Martin715)
2013. máj. 3. 13:29

Martin,


első és utolsó hozzászólásom ehhez: dermesztően primitív a megjegyzés. Magy kérés, hogy gondolkodjuk kicsit, mielőtt kinyilatkoztatunk bármit is, pláne ilyen témában??? TV vs. gyerek? Én kérek elnézést a nevében az összes nőtől.

2013. ápr. 19. 20:52
Te meg aprócska troll vagy, úgy látom. Élvezed, vagy fáj?
304. moonlight13 (válaszként erre: 303. - 099c0bed40)
2013. ápr. 19. 20:46
:(
303. 099c0bed40 (válaszként erre: 302. - Moonlight13)
2013. ápr. 19. 20:44

na ez meg aztán mindennek a teteje....én tuti ugyenezt tenném a mocsadék szüleivel is, egyenek fényt aztán lássák meg milyen finom és tápláló.

Rettenetes hogy a mai világban ilyenek megtörténhetnek: hol volt a gyerekorvos, a védőnő, a családvédelmisek????????

2013. ápr. 19. 20:42
És aki megszüli, és utána fénnyel eteti?
301. 099c0bed40 (válaszként erre: 299. - 06718ca650)
2013. ápr. 19. 20:41
Hello, sebaj, a lényeg így is érthető volt és egyetértek Veled.
2013. ápr. 19. 20:41
Én meg üzenem neked hogy kicseszett nagy baromságolat írsz, úgyhogy jobban teszed ha szép csöndben maradsz.
299. 06718ca650 (válaszként erre: 298. - 06718ca650)
2013. ápr. 19. 19:51
na, összevissza írtam, bocs.
2013. ápr. 19. 19:51
ezt minden bizonnyal al összes nő fogja olvasni, és önygi lesz... valóban, sokkal jobb ha a gyereknek semmi jövője, lehetősége...
2013. ápr. 19. 19:42
Szerintem pont leszarja mindenki a hülye üzengetéseidet.
296. z.sz.k.
2013. márc. 2. 09:00
Hali félre értés ne essék senkit se akarok bántani leszólni és egyéb negatív kritikával illetni, olvasgattam a leírásokat, a termékkel kapcsolatban, elég vegyes. És mivel mindenki tudja, hogy egy nő az életében két dologért képes bármire, 1, hogy ne legyen gyereke, 2, hogy legyen neki, azt tudom tanácsolni Nektek, hogy ésszel kell b....ni. Nem értem, hogy miért álltok le vitatkozni, feleslegesen ezekről. Gyanítom, hogy itt mindenki felnőtt ember és eltudja dönteni magában, hogy mi a jó neki és mi nem. Ha valaki meg belesett abba a hibába, hogy akarta ellenére terhes lett, azt nem leszólni kell hanem okulni a példából ennyi. A másik amit meg nem értek, mit keres itt egy férfi? Nektek nehezetekre esik felhúzni az óvszert, mert, hogy zokniban nem lehet lábat mosni... bezzeg a nő mérgezze a testét mindenféle hormon készítménnyel... aztán mikor keresgélnénk a megfelelő megoldást a problémára, hogy nektek ne kelljen zoknistól lábat mosni, akkor meg felháborodás van, hogy ti buta nők blabla... nemhogy megköszönnéd, a nőknek, hogy odafigyelnek erre, és neked nem kell majd rengeteg gyerektartást fizetned, ha olyantól lenne gyereked akitől esetleg nem akartál!
295. Bea0124
2013. febr. 1. 10:30

Csajok direkt van egy lista vagy nem is tudom minek nevezzem táblázat féle ahol segítenek eldönteni kinek melyik választás a jó.A hüvely szárazság is benne van...Nekem szülés után a krém nagyon jó volt mert olyan voltam mint a sivatag :-D

Most kismami vagyok de azért mert akartuk.

294. baliskin (válaszként erre: 293. - SilverSun)
2013. jan. 31. 12:51
na akkor az tök jó! :)
2013. jan. 31. 11:19
Nem, ez legalább is amit mi használunk nem, vízbázisú és rá is van írva. Amúgy sosem történt még baleset pedig már egy ideje így használjuk.
292. baliskin (válaszként erre: 291. - SilverSun)
2013. jan. 31. 08:56
nem biztos, hogy így van, de a síkosító nem bántja a gumit?
291. SilverSun (válaszként erre: 290. - SilverSun)
2013. jan. 30. 16:30
Ja és elfelejtettem, mi szoktunk sikosítót is használni, lehet az is baj lenne? Ahogy nézem a lágykapszulánál tényleg szerepel hogy nem bántja a Latexet, de az a változat meg nem sikosít... Ennél bonyolultabb már nem is lehetne...
290. SilverSun (válaszként erre: 289. - Baliskin)
2013. jan. 30. 16:25
A tabletta számomra nem jó választás mert azt írja hogy az túlzott hüvelyváladék esetén jó, hát nekem nem túlzott... a Lágy hüvelykapszula nem rossz, de nem értem miért csak 6db-os... Érdekes a hüvely tabletta a legjobb árú mapaság, de az meg nem jó mindenkinek...
2013. jan. 30. 15:53
Nekem azt mondta a doki, hogy tabletta vagy az a drazsé használható gumival!
2013. jan. 30. 14:57
Én arra lennék kíváncsi, ha gumi mellett használnám mint kiegészítés az működne-e. Egyértelműen nem írja a tájékoztató hogy gumival lehet-e együtt használni. Olvastam azt is hogy szétmarhatja... Mindegyik verzió? Látom sokan a krémet preferálják, az működhet gumival??
287. baliskin (válaszként erre: 286. - Ania)
2013. jan. 27. 15:37
Bocsi... csak elég szélsőségesen reagálok erre a témára! :( :)
286. ania
2013. jan. 27. 14:18

Balskin: nem degradáltam le senkit, nem feltétlen azért esik teherbe valaki, mert hülye. Vannak balesetek. Viszont biztos olyan is, aki felteszi este 8kor, aztán a hajnali egymásratalálás előtt már nem, meg esetleg szappant használ utána rögtön. Sunwillre reagáltam elsősorban, miszerint ezzel csak az nem esik teherbe, aki meddőkkel hál. Azt írtam "nem értem".

Más. 100% os védelem akkor van bármivel, ha a férfi ösztrogénen él egy hétig, utána biztosan minden 100%osan fog védeni, más 100% os megoldás egyelőre nincs. (Van ismerős aki elős alkalommal, véletlenül kiszakadó gumival, utána szakszerűen használt 72 órás tablettával is várandós lett...) Biztos vannak helyzetek, amikor ha a fene fenét eszik is lenni akar az a gyerek. :)

285. baliskin (válaszként erre: 284. - Martin715)
2013. jan. 24. 10:47

Oké, oké nincs harag, csak valóban elég kemény volt a hozzászólásod...

Másrészről pedig igen, veszek valamit ami nem biztos, hogy megvéd.. de talán mégis több mint a semmi... vagy amíg nem akar valaki babát, addig ne is éljen szexuális életet? :)

284. Martin715 (válaszként erre: 282. - Baliskin)
2013. jan. 24. 09:44
Az előző üzenetem lehet egy kicsit keményre sikerült. Mindössze annyi a gondom, hogy veszel valamit ami nem biztos, hogy megvéd attól amire az a terméket kitalálták. Értem, hogy a többi módszer sem nyújt 100%-os védelmet csak innetől meg lehet izgulni, hogy mi lesz. Ha akkora lenne az esély a gyerekre mint a Lotto 5-ösre akkor valószínűleg nyugodtabbak lennénk. :)Baliskin a nyuszit visszavonom.
283. szoker
2013. jan. 23. 16:10
Imádom amikor egy férfi mond olyanról véleményt amit nem neki kell használnia. Nem azt kell nézni mit mondanak hanem azt ki mondja. A mai tv-k nem úgy vannak gyártva, hogy 100 bekapcsolást kibírjon. 100%-os védelem nincs!!! Ezt mindenki tudja gyógyszer mellett is teherbe lehet esni, a gumi kiszakadhat! Én kipróbáltam mindegy pharmatex terméket nekem volt égető érzésem de azon kívül semmi. Kedves baliskin a babád jönni akart hiába védekeztél :D Én vese beteg vagyok és vérszegény így gyógyszer ki zárva. Igaz az amit k.nani írt ahágy ember annyi szervezet van akinek bejön van akinek nem és ezt kéne tényleg figyelembe venni és jó lenne ha nem szólnánk le a másikat.
282. baliskin (válaszként erre: 281. - Martin715)
2013. jan. 19. 09:44

Kedves Martin!

De igen, csodálkoztam, hogy terhes lettem...És nem vagyok nyuszi...

Tablettát nem szedhettem... kipróbáltam három félét is.. egyik sem volt megfelelő... az óvszertől undorodok... maradt a pharmatex... Egyébként nem tudom, te mire szavaznál akkor, ha 100%-os védelmet vársz el... használjam együtt az összes létező fogamzásgátló gyógyszert, hüvelykúpot, kencét, óvszert?? mert ugye az óvszer sem 100%... pláne ha kiszakad... Abban viszont úgy látom egyet értünk, hogy végre kitalálhatnának egy olyat ami nem "hagy rést a pajzson". Bár jelenleg nem érdekem...

281. Martin715 (válaszként erre: 279. - Baliskin)
2013. jan. 18. 17:42
Én az urak oldaláról nézném a dolgot. Ha valamire az van írva, hogy fogamzásgátló akkor az legyen 100%-os. Ha az van ráírva, hogy 0,7-7% az esély arra, hogy teherbe ess mégis, akkor az egy kísérleti cucc és aki használja az a nyuszi. Tehát kedves gyógyszergyártók ez nem játék, ha bekapcsolok 100-szor egy TV-t akkor 100-szor be kell, hogy kapcsolódjon. Az a fogamzásgátló ami 100-ból 100-szor megvéd a terhességtől. Ja, hogy ilyen nincs? Akkor meg kellene csinálni és ha lehet ne legyen káros az egészségre, könnyen alkalmazható legyen és ne kelljenek hozzá laboratóriumi körülmények. Aki pedig ilyen anyagokkal rést hagy a pajzson ne csodálkozzon, ha terhes lesz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook