Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pharmatex krém + megszakítás, mekkora a teherbeesés esélye? fórum

Pharmatex krém + megszakítás, mekkora a teherbeesés esélye? (tudásbázis kérdés)


12. 9e36cbb27b (válaszként erre: 11. - Tamo87)
2011. márc. 10. 18:54

Én kb 2 hete vettem a patikában. Mondtam mi kell, rendelték és másnap mehettem is érte.

Ne a maratont bánd. Jó volt az biztos. Inkább oldd meg gyorsan a "védelmi" dolgokat, és mehet a "buli".

11. tamo87 (válaszként erre: 10. - 9e36cbb27b)
2011. márc. 10. 17:18

Én mikor kérdeztem azt mondták, hogy már nem lehet kapni a tampont. :S

Úgy látszik még több utána járás kell, de a krémről azt olvastam hogy biztonságos azért nem erőltettem aztán a tampont.

Mindenesetre ezt ússzam meg...nem lesz több maraton :)

10. 9e36cbb27b (válaszként erre: 9. - Tamo87)
2011. márc. 10. 17:11

Hát igen.

Az a gond ezekkel a tamponját kivéve, hogy elfolyik ha felkelsz. Nem véletlen aktus előtt lehet csak rövid idővel alkalmazni.

A tamponját én úgy szoktam venni hogy a patikába rendeltetek már előre, és 1-2 nap alatt beszerzik.

Egyedül ez az 1 terméke van amit merek megszakítással alkalmazni, az összes többit nem.

Van pedig itthon krém, talán még a szav. idő is jó; csak soha nem használom el.

Akkor már inkább a gumi vagy no sex, de azzal akkor sem.

9. tamo87 (válaszként erre: 7. - 9e36cbb27b)
2011. márc. 10. 17:02

Én is tampont akartam venni, de nem kaptam sehol.

Csak attól tartok, hogy ami benne maradt az előző menetről, és előváladékkal kijött az ellen elég volt e a krém. Mert azt írja hogy 2 órán keresztül nem lehet mosdani utána, de azt nem bírtam ki. Igaz belül nem öblögettem.

Régen sokáig szedtem a bogyót és nehezen állt vissza a szervezetem, ezért próbáltam valami hormon menteset. A gumit viszont egyikőnk se szereti. Hát, remélem megúszom, és csak a közelgő mensitől görcsölgetek, meg álmosodok.

2011. márc. 10. 16:59

Pharmatex nálunk nem jött be, kúp mellett fogant az én szép fiacskám :)

Kiszállással együtt esetleg....

Akkor már tényleg inkább gyógyszer, gumi... Együtt...Nem egyszerű.

Szerintem se parázz előre!

2011. márc. 10. 16:46

Én csak a pharmatex h.tampont tartom megbízhatónak, mert az szivacs ugyebár.

A többi elfolyhat meg hasonlók, és az orvosom szerint sem a legbiztonságosabb önmagukban alkalmazva.

A megszíakítással némiképp azért már csökkent a terhesség lehetősége.

Szerintem nem lesz gond. Ne aggódj.

(bár azok után hogy anno én 4 évi tablettaszedés mellett lettem terhes, már nem lepődök meg semmin.)

2011. márc. 10. 16:28

Inkább írass gyógyszert!

Azt ajánlom!

5. tamo87 (válaszként erre: 4. - Tiramisú86)
2011. márc. 10. 15:58

Köszi a választ :)

Tényleg maraton volt. Rég voltunk előtte együtt és bepótoltuk :)

Csak pont peteérés időszakára esett. Az előző párommal sokáig próbálkoztunk gyerekkel, de 3 vetélés lett a vége. Most még nagyon nem akarok. Ahhoz még friss a kapcsolatunk. Csak elég álomkóros vagyok és sokat eszek mostanában és a hasam is görcsölget. De lehet hogy csak a félelem miatt beképzelem a dolgokat.

2011. márc. 10. 15:53

A pharmatex keszitmenyek onmagukban jok, csak nagyon maceras oket a megfelelo modon hasznalni. En kuppal probalkoztam egyszer. Annyi eleg is volt.

A megszakitasos modszer meg csak lehetsz "biztos" ha a parod nem csopog. Nagzon sok ferfi elobb is kibocsaj egy kis mennyiseget, ami boven eleg a kiehezett petesejt szamara e "BUMM" igy lett a...

Amugy szerintem ne aggodj emiatt, biztos meg fog jonni.


Ps: Gratula a maratonhoz ;-p

2011. márc. 10. 15:37
Használat után néhány napra rá, gombáztam :(. Canesten combival rendbe jöttem..
2011. márc. 10. 15:24
Azt még hozzá tenném, hogy több menet volt egymás után, de mindegyik előtt használtunk krémet. Köszi a válaszokat előre is!
2011. márc. 10. 15:22
Pharmatex krém+megszakítás. Teherbe esés esélye? Volt akinek így csúszott be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook