Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bélendometriózis műtétem volt, előtte Mistral fogamzásgátlót szedtem, mekkora a teherbeesés esélye? fórum

Bélendometriózis műtétem volt, előtte Mistral fogamzásgátlót szedtem, mekkora a teherbeesés esélye? (tudásbázis kérdés)


7. agi807 (válaszként erre: 6. - Bugi83)
2019. márc. 23. 10:00
Értem. Hát igen, sajnos komoly rizikót jelentenek, ezért is lenne jó inkább spontán. Eléggé elkeseredtem, éjjel megjött, és szinte ugyanolyan fájdalmakkal...majdnem mentünk az ügyeletre. Annyira bíztam benne, hogy a műtét segíteni fog, de úgy látszik én már ilyen "pokolian fáj minden hónapban" típus maradok 😞
6. bugi83 (válaszként erre: 5. - Agi807)
2019. márc. 20. 13:09
Sajnos igen.Nekem nem volt értelme várni, mert nálam nem lehetett megnyitni, és esély volt az endó visszatérésére. A szurik így is hatalmas rizikót jelentenek.
5. agi807 (válaszként erre: 4. - Bugi83)
2019. márc. 20. 11:44
Ezek szerint műtét után 1-2 hónappal már cisztáid voltak? Durva 😐 De a lényeg, hogy sikerült a babó 😍 Mi most fél évet kaptunk próbálkozásra (mindkét petevezetékem nyitott), ha addig nem sikerül, akkor lombik.
4. bugi83 (válaszként erre: 3. - Agi807)
2019. márc. 19. 16:42
Semmi nem történt sajna. Márciusra volt időpontunk,de sajna ciszták miatt nem tudtunk addig kezdeni.😐 Valamelyik oldalon mindig jött egy-egy.
3. agi807 (válaszként erre: 2. - Bugi83)
2019. márc. 19. 13:15
De jó! Gratulálok! Megkérdezhetem, hogy júniusig mi történt? Próbálkoztatok, vagy gyógyszert szedtél?
2019. márc. 19. 06:20
Szia. Lombikkal sikerült elsőre. Most itt szundizik a karomban a 3hetes kisfiam 💖💕 januárban volt a műtét, júniusban beülti.
2019. márc. 18. 16:32
Sziasztok! 1 évig szedtem Mistral fogamzásgátlót IV.stádiumú endometriózis fájdalmak miatt (1 év volt a várólista). Idén Januárban műtöttek, ezt követő 3.héten hagytam abba a szedését. Ha valaki volt hasonló helyzetben, mikor sikerült teherbeesnie műtét után? Spontán, vagy lombikkal próbálkoztatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook