Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Perui kovaföld fórum

Perui kovaföld (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2015. aug. 7. 12:11
Ugyanarról beszélek, nézd meg lentebb mit írtam. Még a perui forgalmazó uldalát is betettem, bár meglepett az amit most láttam rajta, mert régen ugyanitt egy építkezéssel foglalkozó cég árulta ezt, és építkezéssel kapcsolatos egyebeket. Úgy látszik, az új oldalon csak az étrendkiegészítőt nyomatják.
37. Katalin46. (válaszként erre: 36. - Bjudit55)
2015. aug. 7. 11:35
Lehet, hogy csak rossz kovaföldet fogyasztottál. Nekem a www.peruikovafold.hu oldalon vásárolt kovaföld nagyon bevált. De lehet, hogy mindenkire máshogy hat, vagy akinek nincs komolyabb baja az nem veszi észre a változást.
2015. aug. 7. 11:13
Komolyan mondom, még 60 évesen is hagyja magát az ember így megvezetni. Ez nem normális.
35. bjudit55 (válaszként erre: 34. - Katalin46.)
2015. aug. 7. 11:11

Nem volt dohos szaga. Olyan tiszta homok szaga van. Krém színű. vagy vaj színű. Olyan nem teljesen fehér. Sajnos azon kívül hogy ivás közben közé megy a fogamnak, vagy ropog a fogaim alatt, más hatását nem éreztem.


Most néztem, hát fel van bontva még egy doboz, nem is emlékeztem rá, akkor viszont több mint egy hónapig ittam. Förtelmes. Nem az íze, mert az nincs neki, hanem az a tudat hogy homokot iszok. Mikor lehajtom, még meg is borzongok utána és megállapítom, hogy én milyen hülye vagyok. :D

34. Katalin46. (válaszként erre: 32. - Bjudit55)
2015. aug. 7. 10:37
Nem volt büdös, olyan dohos szaga amikor kinyitottad a dobozt? Olyan kovaföldet vettem anno, de a szaga miatt inkább nem is fogyasztottam.
33. bjudit55 (válaszként erre: 32. - Bjudit55)
2015. aug. 7. 09:42

A perui forgalmazó ezt írja (google fordítás):

Diatomaföld tesz egy nagyon hatékony természetes rovarölő . Az inszekticid minősége diatomaföldet annak köszönhető, hogy a borotva éles széleit a diatom amely továbbra is. Ez kiküszöböli a rovarok által okozott kiszáradás.


Diatomaföld működik egy tisztán fizikai / mechanikai módon, nem "vegyi anyag", és így nem kémiai toxicitása és paraziták nem létrejöjjön egy toleranciát / mentelmi hozzá. Jelentette, hogy megöli 75% -a legyek és bolhák, hogy jöjjön vele kapcsolatba 72 óra; Diatomaföld kiváló kiküszöbölésére hangyák,, földibolhák, bolhák, százlábúak, sowbugs, rüh atkák, konflis, kullancsok, csigák, poratka és a csótányok, stb


A teljes oldal: [link]

2015. aug. 7. 09:01

Végig olvastam a témát.

Egyesek arról írnak íze van, hányingerkeltő, mások nem tudják az eredetit vették-e.


Eredetit lehet kapni a forgalmazó saját honlapján:

[link] és a bio boltokban.


Mikor először olvastam a kovaföld jótékony hatásairól és a hatásmehanizmusáról, egyből lázba jöttem, és azonnal rendeltem is 3 dobozzal a forgalmazó oldaláról, mert így nem kellett szállítási költséget fizetnem. No de jött a hétvége, a csomagot csak jövő héten várhattam, és nagy türelmetlenségemben vettem egy dobozzal rögtön bio boltban is. (Csak pár ft-tal drágább.) A doboz elfogyott, letelt pont egy hónap, hatás semmi. Se tisztulás, se jobb közérzet, se, se, se.

A 3 doboz meg bontatlan maradt.


Egyébként semmi íze, nem kell tőle félni. Ez gyakorlatilag darált homok.

Bővebb információ olvasható az oldalukon igen jó reklámmal, annak dőltem be én is.

2015. aug. 6. 21:44
Sziasztok! Én is rendeltem perui kovaföldet, fogyasztom is. Csak azt nem értem, ha a reklámban azt írja " Egyetlen gramm Perui kovaföld 300 m2 bélfelületről képes felszívni és kivezetni a gyulladásos folyadékot." akkor minek bevenni egy púpozott evőkanállal. Egyébkén púpozott teáskanállal teszek a reggeli kávémba... kettő az egyben....
30. Nikoszka (válaszként erre: 28. - Katalin46.)
2015. aug. 3. 13:13

Nekem tényleg nagyon jó :-)

Magas vérnyomás témában nincs tapasztalatom.

29. 5847448901 (válaszként erre: 28. - Katalin46.)
2015. júl. 31. 16:52
erre én is kíváncsi vagyok mert nekem magas de egyhavi még nem csinál csodát :)
28. Katalin46. (válaszként erre: 27. - Nikoszka)
2015. júl. 30. 13:09
Akkor legalább már nem csak én tartom csodaszernek :) Sokan mondták, hogy a magas vérnyomást is leviszi. Szerencsére nekem nem volt problémám a vérnyomásommal, de kíváncsi lennék, hogy fogyasztotta-e olyan ember, akinek magas volt a vérnyomása, és tényleg levitte-e a magas vérnyomását?
27. Nikoszka (válaszként erre: 25. - Katalin46.)
2015. júl. 30. 12:09

Komoly gyomorgörcsökkel küszködtem sav miatt, mivel sav miatt volt, görcsoldókra egyáltalán nem reagált. Már azt hitték epe olyan erős görcseim voltak, de minden vizsgálatnál azt mondták rendben van minden. Ha folyamatában szedtem a savmegszüntetőket, akkor nem jöttek elő görcsök. Egyszer egy görcsölésnél kipróbáltam a kovaföldet minden mindegy alapon, mert volt otthon. Kb másfél óra múlva teljesen élhetővé alakultak át a görcseim. :-)

Nekem ez egy minicsoda a sok szenvedés után :-), mindig van otthon.

26. ec7efbffe4 (válaszként erre: 25. - Katalin46.)
2015. júl. 28. 14:50
Szinte biztos voltam a hamisításban!:( Ahonnan rendeltem írtam az oldalra és öt perc múlva törölve lettem!:(
2015. júl. 28. 11:41

Régebben fogyasztottam borzalmas ízű kovaföldet és utána hallottam róla, hogy a jó minőségű kovaföldnek nincs rossz íze. Ezért utána jártam a kovaföldeknek és az OÉTI oldalon megnéztem melyik kovaföldek vannak engedélyeztetve, és kiderült, hogy sok kovaföld be sincs jelentve, és amik be is vannak jelentve, azok közül sincs meg mindegyiknek a zöld pipájuk.

Ezen a linken bárki ellenőrizheti: [link]

3 cég akiknek van zöld pipájuk:

15880/2015 Perui Kovaföld Magas Szilícium-dioxidot tartalmazó természetes étrend-kiegészítő por Via Naturfilosophia Kft.

13932/2014 NaturEssentia Édesvízi Kovaföld Magas szilíciumtartalmú természetes étrend-kiegészítő por NaturEssentia Bt.

12803/2013 Prémium kovaföld Szilícium-dioxidot tartalmazó étrend-kiegészítő por Szelesvíz Kft.

A NaturEssentia Bt. által forgalmazott kovaföld túl drága

A Szelesvíz Kft. kovaföldet vásároltam, de amikor kibontattam akkor elég fura szaga volt.

A Via Naturfilosophia Kft. által forgalmazott kovaföldet is kipróbáltam, és ez vált be a legjobban nekem, aminek nincs rossz illata és még az íze is jó. A www.peruikovafold.hu oldalon lehet megvásárolni 2500Ft/doboz áron.

Amiket tapasztaltam több havi szedés után, hogy a hajam és a körmöm gyorsabban nő és erősebb is lett. A gyomorégésre ajánlották és a fogyasztása után azonnal megszűnt :) szinte egy csodaszer. A bélműködésem is rendbe jött tőle, úgyhogy csak ajánlani tudom.

24. ec7efbffe4 (válaszként erre: 19. - Feketebárány74)
2015. júl. 27. 15:42
Nekem is pontosan ez volt a tapasztalatom,pontosan olyan,mint a mádi neurosan,abba is hagytam az iszogatást,mivel a neurosan hasmenésre jó ,nekem pedig szorulás ellen kellett volna és bizony jól beszorultam!:)
23. cccini
2015. júl. 27. 15:17
Sziasztok! En is nemreg kezdtem el inni. Valaki tapasztalt nyirokcsomo duzzanatot? Nem tudom hova tenni, hogy most mitol duzzadt be az agyekomnal.
22. mimma
2015. júl. 10. 14:11

Én is ma vettem Perui kovaföld port, 300 grammos kiszerelésben. Rögtön ebéd előtt feloldottam egy kisebb evőkanál port vízben. Meglehet sokat?

No, majd kíváncsi leszek rá,hogy mit tapasztalok.

2015. júl. 9. 18:13

El kezdtem én is szedni a kovaföld port.

Azt olvastam a tapasztalatokból, hogy jó az anyagcserére. Mennyi idő szedése után tapasztalható?

Köszönöm a választ.

20. 5847448901 (válaszként erre: 17. - Sába1948)
2015. máj. 31. 13:47
Én 3 hónapot olvastam de egyén függő is lehet,kinek előbb kinek később hat .
2015. máj. 17. 14:51

Én is kb. 1 hete iszom, bár ez a Herbastar féle kovaföld por, nem tudom ez mennyiben tér el az eredeti peruitól. Első alkalommal rögtön ismerős volt az íze, jé ez olyan, mint a Neurosan por, amelyet régebben ittam egy ideig. És csakugyan, még az összetevői is eléggé hasonlóak. Nekem nincs tőle hányingerem, gond nélkül meg tudom inni mindig.

Bár egyik alkalommal kipróbáltam kefírben elkeverve, hát mit ne mondjak, borzasztó volt úgy, inkább marad a vízben elkeverés.

A fejem sem fáj tőle, igaz kevesebb adaggal indítottam pár napig, lehet ezért nem. Változást még nem érzékelek, bár a pattanásaim viszont már jönnek elő egyre jobban... :S

Elég sok van abban a kis vödörben, amelyben forgalmazzák, nem tudom meddig lesz elég, de szerintem jó sokáig.

2015. máj. 8. 06:14
Sziasztok! Aki régebb óta használja írna tapasztalatot? Én még csak 1 hete iszom.... Mit várhatok tőle???
2015. márc. 6. 14:52

Sziasztok !

Én 2 hete iszom reggel éhgyomorra, a Tenmag kft-től rendeltem, állítólag az az eredeti perui kovaföld, tényleg nincs semmi íze, így nem okoz sem hányingert, sem semmiféle büfögést, de én még nem vettem semmi különbséget észre, dehát kb. 1 hónapnak is el kell telnie, mire lesz valami hatás.Valaki más? Tudtok írni már valami tapasztalatot???

2015. febr. 28. 20:01
Sziasztok! Már pár napja szedem (iszom). Az első nap kellemetlen tünetei már nem jelenzkeznek: nem öklendezek, nem büfögöm fel. De rájöttem, hogy csak tiszta vízzel szabad beszedni. A citromlével kölcsönhatásba kerül és borzasztó lesz az íze. Egyelőre csak fejfájásról tudok beszámolni. Gondolom ez a tisztulás folyamatához tartozik, ezért most csökkenteni fogom az adagot. Egy pozitív hatás: nagyon sokat iszok. És csak a tiszta vizet kívánom. Volt olyan éjszakám, hogy 4 pohár vizet ittam. Barátnőm már régebb óta issza. Nála előforduló pozitív hatások: gyönyörű, fényes haj, erősebb köröm, étvágycsökkenés, ebből kifolyólag fogyás. Remélem ez nálam is összejön :-). Ha vannak másoknak is tapasztalatai, szívesen fogadom!
2015. febr. 25. 14:52
Nem tudom milyet vettem. Szerintem nem peruit. (Valahol azt olvastam, hogy magyarok vagyunk, nekünk magyart kell venni. Annak jó a rezgése a magyar emberhez.)Az esti adagot kihánytam. Így reggel már óvatosan bántam vele. Rögtön éhgyomorra ittam 1 kávéskanálnyit, a pohárnyi vízben. Egy picit volt csak utóhatása, de az is hamar elmúlt. Holnap emelem az agagot. Lehet, hogy nagyon érzékeny a gyomrom és csak lassan szabad a napi 1 evőkanálnyit elérnem.
14. Nünüke :) (válaszként erre: 12. - Maciori)
2015. febr. 25. 08:06
Megköszönném ha megírnàd a tapasztalataidat :) !
13. bobe2 (válaszként erre: 12. - Maciori)
2015. febr. 25. 06:16
Szia. Perui kovaföldet vettél vagy valami másik fajtát?
2015. febr. 24. 15:31
Én ma ittam először. Mindenhol az olvastam, hogy íze semleges. Nekem viszonyt hányingerem lett tőle. Órákon át büfögtem fel azt a rosszt ízt. Egyelőre undorom van tőle. Ráadásul fél kilót rendeltem.
11. bobe2 (válaszként erre: 10. - Nünüke :))
2015. febr. 23. 10:21
A Tapasztalatokat én is szívesen meg hallgatnám ( olvasnám ). :)
2015. febr. 23. 08:37
Valakinek tapasztalata nincs azóta? Hasznàlt valamit?
2015. jan. 22. 08:34
Én fél pohár üdítőbe teszem bele általában van amikor 2 dl.-ben attól függ hogy sikerül .
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook