Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


1193. bbogus
2012. szept. 26. 20:42
De ezt sajnos csak így lehet "túlélni"
1192. karena (válaszként erre: 1191. - Bbogus)
2012. szept. 26. 20:19

hát igen, lassan sikerül tökéletesre fejlesztenünk a

fájó gondolatok elhárítását

1191. bbogus (válaszként erre: 1190. - Karena)
2012. szept. 26. 20:16
Lelkileg?Meglepő,de valahogy nem viselt meg.Igyekszem nem gondolni rá,hogy lassan 17 hetes lennék.Ha belegondolok,persze szar,ezért inkább nem agyalok rajta.Sokat segít,hogy Tesómnak van babája,2 hónapos.Igyekszem sokat ott lenni,és van kinek pl.vásárolgatni,stb.
1190. karena (válaszként erre: 1188. - Bbogus)
2012. szept. 26. 20:12

Bbogus!Nagyon örülök, hogy végre túl vagy ezen a szörnyűségen ! Lelkileg hogy vagy? Én biztos vagyok benne, hogy neked sikerülni fog.Tudom, hogy te soha nem adod föl, hidd el, ha az első babáról lenne szó, akkor én sem hagynám abba a küzdelmet.

Most próbálj feltöltődni, testileg, lelkileg/és sajnos anyagilag is/ remélem túl vannak az utolsó áremelésen ebben az évtizedben !

1189. yzzi (válaszként erre: 1187. - Karena)
2012. szept. 26. 19:41

Szia! Akkor hétfőn! Sok sikert nekünk! :)

És természetesen a többieknek is! :)

1188. bbogus (válaszként erre: 1187. - Karena)
2012. szept. 26. 19:41

Karena,mindent bele.Nagyon-nagyon szurkolok.

Én gyógyultá lettem ma nyilvánítva.Voltam ma kontrollon,minden oké.Élhetem a régi életem.Januárban folytatás,addig pihi és szurkolás nektek.

1187. karena (válaszként erre: 1178. - Yzzi)
2012. szept. 26. 19:35

Sziasztok. Yzzi, akkor hétfőn találkozunk:)

Én beültetésre megyek hétfőn.

1186. bbogus
2012. szept. 26. 19:01

Pompon,nem értem.Akkor most plussz gyógyszert kell szedned?Milyet?

Gondolom a Pergoveris is kapod,ár alapján erre tippelek:)Örülj,ha csak 10 kell belőle,én a végefelé dupláztam naponta:(

1185. yzzi (válaszként erre: 1184. - D1eb7dd316)
2012. szept. 26. 16:37

Igazad van, ha Isten úgy akarja, hogy ne legyen baba, akkor nem is lesz!

De lehet, hogy csak azt akarja valamiért, hogy küzdj meg érte!

Szerintem ne add fel! Egy kis babóca mindent megér! :)

2012. szept. 26. 16:03
Ahogy így olvasom a hozzászólásokat, nem is biztos, hogy én ezt folytatom...ha isten úgy akarja, hogy ne legyen baba, nem lesz...:-(
1183. sept
2012. szept. 26. 12:02
Sziasztok.Lessz valakinek mostanában,vagy volt mostanában inszeminácioja?Menete érdekelne.
1182. pompom122
2012. szept. 26. 11:54
Sziasztok! Meglett a genetika eredményem, szóval az egyik kromoszóma párom egyik fele rossz, tehát heterozigota lett a MTHFR C677T! Ez okozhatta a vetélést is és slussz poén a felnőttkori szív és érrendszeri probléma akár a mélyvénás trombózis is....ja és ez okozza a velőcsőzárodási rendelleneséget is, de nem kell izgulni a lakosság felében így van és van rá gyógyszer.... Ez az egész azért alakulhat ki mert a folsavat a szervezetem nem alakítja át a hiba miatt. A 16 ampulla vér meghozta az eredményt... De nem tudom erre mit gondoljak vagy mondjak.... Tegnap egésznap olyan voltam mint a holdkóros, de indulhat a következő lombik egy újabb gyógyszerrel.... mert a GonalF-et már 3.-nak nem írják fel..... Ja csak ez a gyógyszer ampullája kb.: 7 e Ft és csak 10 kell belőle és persze a többi gyógyszer..... Tiszta happy ez a nap is....:)))) Csak pozitívan....
1181. KovácsnéRami (válaszként erre: 1180. - Yzzi)
2012. szept. 26. 11:13
Köcce!:-)
1180. yzzi (válaszként erre: 1179. - KovácsnéRami)
2012. szept. 26. 10:59

Értem. Én is Letroxot szedek. Egyszer mértek 4.9-es tsht, aztán kétszer volt 2,9 úgyhogy el is küldtek endokrinológushoz. Nekem is azt mondta a doktornő, hogy csak azért írja fel, mert babát szeretnék.

Sok sikert a homeós bogyóhoz! :)

1179. KovácsnéRami (válaszként erre: 1176. - Yzzi)
2012. szept. 26. 10:38

Gyògyszer mellett jò a tsh. Letroxot szedek râ! Azt mondta az endokrinològus h tartomânyom belül van a felső hatâron csak azertvadott gyôgyszert rà, mert babát szretnènk!

Vsak azert kérdeztem, mert találtam egy homeòs bogyòt fogyisat, ami csak alulmukodes eseten szedhető! Elolvastam tüzeraebben ès mivel van bent jòd jò a pajzsmirigy alulműködésre. Szòval mîg nem kezdünkbaddig szednèm!

1178. yzzi (válaszként erre: 1172. - Jadiba)
2012. szept. 26. 10:08

Szia!

Általában mindenki 9-re kap időpontot és érkezési sorrend van.

Pénteken csak a Várnagy doktor lesz, mert Kovács doktor csütörtökön ügyeletes. Én is pénteken megyek az utolsó uh-ra, de reggel 7-re, mert Kovács doki megnéz mielőtt hazamegy. Aztán hétfőn petesejt leszívás! :) Már nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen!

1177. RenCsibi
2012. szept. 26. 10:06
Köszi a tanácsot, de nekünk Kaposvár nagyon messze van.. :(
1176. yzzi (válaszként erre: 1175. - KovácsnéRami)
2012. szept. 26. 10:04

Igen, ha magasabb a TSH, akkor a pajzsmirigy alulműködik!

Mennyi lett a TSH-d?

2012. szept. 26. 09:35
csajok! ugye jòl tudom, ha magasabb a tsh akkor a pajzsmirigy alul működik?! help!
1174. karena (válaszként erre: 1172. - Jadiba)
2012. szept. 25. 21:30

Szia! Általában uh-ra mindenki 9-re kap időpontot:)

Ne aggódj, nagyon gyorsan megy, általában érkezési sorrendben mehetünk be.Eddig a legtöbb, amit vártam 10- 15 perc volt.

1173. jadiba (válaszként erre: 1172. - Jadiba)
2012. szept. 25. 21:10
Szóval 9 órára kell mennem. :) Félreütöttem. :)
1172. jadiba
2012. szept. 25. 21:07
Sziasztok! Én pénteken megyek UH-ra (10. napon). ) órára kell mennem. Az lenne a kérdésem, hogy időpontra hívnak mindenkit, vagy érkezési sorrendben lehet bemenni? Addigra már meglesz a 3. napos és a cukorterheléses eredményem is, úgyhogy nagyon kíváncsi leszek, hogy mit tanácsolnak. Viszont tartok az eredményeimtől... Mondjuk furi lesz, mert ugyebár a Kovács dokinál kezdtem, de pénteken a Várnagy fog megvizsgálni. :S Szerintem jövő héten lesz náluk mégegyszer jelenésem...
1171. sept (válaszként erre: 1170. - KovácsnéRami)
2012. szept. 25. 17:16
Énis ill Mi is a Kovács dokihoz járunk.Szerintem is jó fej doki.És a lehetöségekhez mérten probál mindent megteni.Na és az Aszisztensekröl már nem is beszélek.
1170. KovácsnéRami (válaszként erre: 1169. - KovácsnéRami)
2012. szept. 25. 15:53
Azt még el kell mondanom, hogy nagyon szegítőkész és jó fej volt a Kovács doki. Minden bizalmam benne van!!!
2012. szept. 25. 15:51

Megvolt a genetika! Utána elmentük a meddőségibe és ott kérdezte a Kovács, hogy minek voltunk genetikán?! Hát mondom a férjem rossz eredményi miatt az andrológus küldött el minket és akkor már nekem is megcsináltattuk. Jó ez így szép és jó, de addig nem kezdhetünk lombikot, amíg nincs eredmény, mert mi van ha találnak valami olyan betegséget amitől a terhességet meg kellene szakítani.És akkor őt meg előveszik. Hát a szemem az kikerekedett és mondtam neki, hogy csak decemberre ígértek eredményt. Erre az övé is, azt mondta az lehetetlen. De annyit tud segíteni, hogy felhívja azt a drnőt, mert jó barátja és megkéri, hogy sűrgesség meg ezt a dologot, hogy mielőbb tudjunk indulni. Azt ígérte, hogy 4max6 hét múlva meglesz. Legszívesebben ott helyben tépkedtem fel volna az ereimet.

De mindennek van jó oldala!!! Nézegette a papírjaimat és rájött, hogy magas a prolakinom, erre kért egy kontroll vvt, meg még hozzá egy két dolgot. Felírta a bromót, csütön kell telózni az eredményért és ha most is magas lesz akkor el kell kezdenem a bromót 2szer féllel. Holnap meg azzal kapcsolatban kell hívnom, h mit sikerült a genetikán intéznie.

Nem baj, addigra lejjebb meg a prolaktin meg az inzulin is, fogyok is még kicsit. Szóval ez biztos valami jel akart lenni a sorstól.

2012. szept. 25. 08:35

Sziasztok!

Voltunk konzultáción múlt szerdán, tegnap reggel pedig már vérvételen...

Jövő kedd ultrahang....

Majd megint vérvétel...

és utána mi lesz?

1167. KovácsnéRami (válaszként erre: 1165. - RenCsibi)
2012. szept. 24. 21:43
Mi Kaposvárra járunk a Jenei doktorhoz! Én csak jókat tudok róla mondani! Nagyon alapos! Tényleg az ügyön van hogy jobb legyen a sperma kép és ő nem mindjárt lombikra küldött minket, hanem vizsgálatokra. Ő küldött genetikára is!
1166. Bcicus (válaszként erre: 1165. - RenCsibi)
2012. szept. 24. 14:17
Andrológusnak és Bp-en Kopa dokit ajánlanám, ő a legprofibb itthon.
1165. RenCsibi (válaszként erre: 1158. - KovácsnéRami)
2012. szept. 24. 14:13

Nagyon köszi! :)

Hát igen... egy jó andrológus, az kellene, de eddig - mint írtam - nem találtunk rá! :(

Ha esetleg tudnál ajánlani, az nagyon jó lenne. Eddig és jelenleg is Kecskemétre jártunk/járunk...

Most újra néznek majd spermaképet, utána kérek időpontot Pécsre.

1164. sept
2012. szept. 24. 13:58
Köszönöm,igyekszem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook