Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pecsételő vérzés menzesz előtt, mi lehet az oka? fórum

Pecsételő vérzés menzesz előtt, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 14. 08:21

Használatiból:

"Ha egy bevont tabletta bevétele maradt el, de a szokásos bevételi idő óta 12 óránál hosszabb időtartam telt el, vagy ha több bevont tablettát hagyott ki, a fogamzásgátló hatás csökkenhet. Az utolsó, be nem vett bevont tablettát amilyen hamar csak lehet, be kell venni, akkor is, ha ez egy nap alatt kettő bevont tabletta bevételét jelenti. A további bevont tablettákat a szokásos időpontban kell bevenni. Ezen felül a biztonság fokozása érdekében nem hormonális fogamzásgátló módszerre (például gumióvszer, pesszárium spermiciddel) van szükség a következő 7 nap folyamán."

2020. szept. 14. 08:18

Jó lett volna pluszban védekezni ebben a hónapban. Mondjuk a használatin rajta van, hogy mikor gond, ha elfelejtetted bevenni. Valszeg kicsit megbolydult a hormonháztartásod a késés miatt.

Sztem nincs baba, mert vérezgetsz, persze semmi nem kizárt.

Várd a mensit a megszokott időben, ha nem jön, akkor teszt.

2020. szept. 14. 07:20
Sziasztok Olyan problémám lenne, hogy 14 éve szedek fogamzásgátlót, még nem volt gond vele. Most sajnos elfelejtettem az elején menses után bevenni két szemet(tri regol) és kB menses utan két héttel elkezdtem pecsételően vérezni vagy inkább barna folyás ez három nap volt észrevehető.. Aztán most pont menses előtti héten két három nap megint megfigyeltem nagyon minimális pecsételést..persze a párommal voltunk együtt nem egyszer ezen idő alatt.. Mi lehet az oka? Jövő héten akkor várjam hogy megjön e? Lehetséges terhesség a háttérben? Van valakinek saját tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook