Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » PayPal számlával tapasztalat mostanság milyen? fórum

PayPal számlával tapasztalat mostanság milyen? (tudásbázis kérdés)

7. vica66 (válaszként erre: 2. - Johannia)
2018. jan. 10. 10:50

Ugyan nem friss, de talán segít:

[link]

6. vica66 (válaszként erre: 3. - ChrisTai)
2018. jan. 10. 10:42
A PayPal számládat törték fel?
2018. jan. 9. 16:14
Es ilyen esetben nem ad teritest a PayPal?
2018. jan. 9. 16:14

Én se kötném össze főszámlával. Én egyedül ebay és egyéb külföldi webshopokból való vásárlásra használom, de egy külön kártyával, amire csak meghatározott összeg van mindig töltve és az van összekötve a paypallal.

A többiben nem tudok segíteni, ilyesmire nem használom. A paypal oldalán gondolom vannak kondíciós feltételek, ott nézd meg. Például itt:

[link]

2018. jan. 9. 16:05
Ha rám hallgatsz, nem kötöd össze a kártyáddal. Nekünk feltörték nemrég, és igen gyakori ez mostanában.
2018. jan. 9. 14:57

Sziasztok,


Nemreg kotottem ossze a paypal szamlamat a bankszamlammal. Tobb kerdes is felmerult bennem. Volna itt valaki, aki rendszeresen hasznalja a PayPal szamlajat? És mostanaban?

Probaltam utanaolvasni, de csak jobban osszezavart. :S


Olyan kerdeseim lennenek:

Olvastam olyat, hogy 1 dollart levon a bankszamlamrol, ha osszekotom a bankszamlat a paypallal. Ez eddig nem tortent meg. Baj-e?

Akkor, hogy van valami tranzakcios dij, ami orszagonkent elter, ha utalni akarok rá, vagy onnan elutalni a sajat bankszamlamra. 3,5 Eurot olvastam. Ez igaz?


Ha usa dollaros szamlat akartam nyitni, akkor miert jelenik meg, hogy HUF az aktualis penznem? Köze lehet ahhoz, hogy magyar a bankszamlam es valahogy erzekelte, es azt tette be automatikusan?

Hiaba valasztottam ki main currency-nek az usa dollart, megsem az jelenik meg. Lehet valamit elrontottam?


Penzt varok dollarban a szamlara. Most akkor az forintban fog megjelenni es levonnak egy rakat penzt a penzvaltas miatt is?


Elnezest, ha bugyutak a kerdesek, de nem tudok eligazodni az oldalon, es az infok, amiket talaltam regebbiek vagy datum nelkuliek. Es nem tudok megbizni bennuk, mert ugye a feltetelek is mindig valtoznak stb stb.

Vagy ha tudtok egy megbizhato forrast/linket, lehetoleg magyarul, kerlek titeket osszatok meg velem.


Koszonom a segitseget!

2018. jan. 9. 14:56
PayPal számlával tapasztalat mostanság milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook