Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Páromat szetetném meglepni névnapjára, valami saját készítésű dologgal, adnál ötletet? fórum

Páromat szetetném meglepni névnapjára, valami saját készítésű dologgal, adnál ötletet? (tudásbázis kérdés)


16. 04d410066e (válaszként erre: 14. - Dd874e511d)
2012. szept. 25. 15:14
Hogy lehet apának hívni a párod? Atyaég, bocs, de ettől mindig sokkot kapok. :O Ki az isten akar az apjával, vagy épp visszafelé a lányával szexelni? Totál perverz. Amúgy az ötlet maga jó, feltéve, ha tudsz táncolni, ha nem, inkább azt a részét ne erőltesd. :)
15. 447396604e (válaszként erre: 14. - Dd874e511d)
2012. szept. 25. 14:45
ez nagy igazság:) ott a pont
2012. szept. 25. 14:44

Szexy ltözék az esti lefekvéshez , egy kis tánc és tuti nagyobb lesz a sikered mint egy kézzel készített bármivel.

Mi nők azt hisszük a pasik értékelik az ilyesmit, pedig csak nem akarnak megbántani és ugy tesznek mintha örülnének, de amugy nem nagyon érdekli őket.

Mondom, este vacsi, falat bugyika, tánc és nem is kell más apának névnapjára:))

13. lucka
2012. szept. 25. 10:44
lehet neki díszdobozt is csinálni, tök egyszerű, fogsz egy cipősdobozt, veszel tapétaragasztót meg színes papírt (akár papírboltban a kisiskolásoknak való csomagot, akár rendes csomagolópapírból több összeillő fajtát), egész szépeket lehet ezekből kihozni.
2012. szept. 25. 10:11
Ha a párod szereti az édességet,készíthetsz neki saját készítésü bonbont,vagy a kedvenc süteményét.Én karácsonyra bonbont készítettem és egy szép dobozba tettem,nagyon tetszett neki.
11. 04d410066e (válaszként erre: 5. - Panka78)
2012. szept. 25. 10:01
:D Nekem a talpamat és a lábujjaimat imádja így. Talpam a falon? :D :D
10. b486c9cf7d (válaszként erre: 7. - Júlia*)
2012. szept. 25. 10:01
Emlekezne is ra mindorokke :D
9. b486c9cf7d (válaszként erre: 5. - Panka78)
2012. szept. 25. 10:00
:DD ez felderitett igy reggel.
8. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2012. szept. 25. 09:59

Salat kotni valami puha fonalbol telre?

A sima kotes nagyon egyszeru, gyorsan kesz is van egy sal belole.

2012. szept. 25. 09:59
:D Mekkora meglepi lenne, ha semmit sem kapna? :-)
2012. szept. 25. 09:53
Én házi készítésű kozmetikumot szoktam adni. :) Annak nagyon örül, mert hiú. A drogériás illatos krémekért nincs oda, a férfi verziókra meg érzékeny volt bőre. Kapott már tőlem testápolót, kézkrémet, ajakírt, most ránctalanítót csináltam. Ezeknek nagyon örül. Amikor összejöttünk, soha nem kent magára semmit, aztán kikezeltem az ekcémájából a kozmetikumok cseréjével, aztán saját krémmel rendberaktam a korpás-szeborreás viszkető fejbőrét, és azóta nagyon örül ilyesminek. De egy ajakírt pl. nagyon könnyű csinálni, nem lehet elrontani, és minden férfi is használ azt télen. Ha kell, adok receptet. :)
2012. szept. 25. 09:35

Az én párom mindig a kezeimmel van elfoglalva, hogy milyen szép, milyen szép hosszúak az ujjaim stb.

Vettem gipszkiöntőt, belenyomtam a kezem, -ugye így dombornyomatos lett- beletettem egy képkeretbe, és már kész is volt az ajándék.:)

2012. szept. 25. 09:33

varrni tudsz? ha igen akkor lehet csinálni telefontartót, kispárnát, vagy amire épp szüksége van.


de én készítettem már névnapra csengőhangot is az enyémnek a telefonjára. :-)

2012. szept. 25. 09:26

Én csináltam neki olyat régebben, igaz évfordulóra, hogy 8 kis boríékba (mert 8 órás volt a munkaideje), 16 kártyát. Az egyik színű kártyára leírtam egy emléket, a másikból pedig kívánságkártya lett (pl: amikor sértődött vagyok, vagy piszkálom, akkor beváltható egy hosszú forró csókra..:D..és persze lehet egyre sikamlósabb..)

A boríékokból minden órában egyet nyithatott ki..volt benne szomorú meg volt benne vicces emlék, szóval elérzékenyülve DE felizgatva jött haza.:))

Egy kívánságkártyát még azóta is tartogat.:)))

2012. szept. 25. 09:23

Valami ötletem azért van.. pl. valamilyen falikép.

A virágokat imádja.

Pl. képkeret, benne szárított virágok, vagy valami hasonló.

Nekem a kivitelezésben kellene segítség, meg még ötletekben.


köszönöm

2012. szept. 25. 09:21
Páromat szetetném meglepni névnapjára, valami saját készítésű dologgal, adnál ötletet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook