Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Saját készítésű ajándék tippek Karácsonyra! fórum

Saját készítésű ajándék tippek Karácsonyra! (beszélgetős fórum)


1 2
2013. okt. 4. 19:49
Kössél pulcsit!
31. Sena
2010. dec. 3. 10:00

Sziasztok! Állítólag ma 20-90 %-os kedvezménnyel lehet vásárolni a bp-i, Boráros téri Rayher (vagy hogy is hívják) kreatív hobby boltban.

Csak gondoltam szólok, hátha valaki oda valósi.

2010. dec. 3. 00:25

Szerintem szakácsnak nem túl jó ötlet konyhai eszközt venni, mert nem tudhatod, hogy mit szeret, mit tart elég jónak.. Meg nem is igazán személyes.. Csak a munkájára emlékezteti, pedig rád kellene igazán emlékeznie karácsonykor..

A horgászat megintcsak kényes téma..

Én is az emlékre voksolok, ha van valamennyi képetek így egymásról.. Ha nincs, akár saját magadról is készíthetsz egy képösszeállítást kicsit kidekorálva..

29. 0716d92a9e (válaszként erre: 26. - Dominós)
2010. dec. 3. 00:19
Ahhoz már egy kicsit nagyobb méret kellene..:-)) ...kb 2 méteres..:-o ..hogy a "leeső" rész elég legyen..:-D
28. Narumi099 (válaszként erre: 27. - Ebelin24)
2010. dec. 2. 22:37
Köszönöm szépen:) Valami olyasmire is gondoltam, mint gyertyaporból gyertyát csinálni pohárkába (családtagoknak gondoltam). Barátom nem szereti nagyon sem az alkoholt, sem a lekvárt. De jó ötlet, hogy az üveg megmaradna:) Valahogy megpróbálom továbbgondolni.
2010. dec. 2. 22:09

Kreatív boltokban tudsz venni olyan naptárt,ami pont olyan mint egy falinaptár (sőt,az is :D ) és minden hónapra ragszthatsz egy képet Róla,Rólad vagy Rólatok :)

Ha már szakács,biztos örülne házi készítésű lekvárnak,tojás-vagy csokilikőrnek,házi csokinak!

A lekvárosüveget,likőrösüveget(Ikea)is fel tudod díszíteni képpel,apró csillagokkal,ilyesmi :)

Recepteket pedig dögivel találsz a neten!

Ráadásul remélhetőleg a lekvár,likőr elfogy,de az üveg megmarad emléknek és a majdani nyaralásotokon szedhettek bele homokot :) Szóval maradandó!


Én akárkinek akármit is veszek Karácsonyra,mindig készítek is valamit mellé :) Én imádok bíbelődni ezekkel,mert addig is arra gondolok akinek éppen a meglepit készítem.

Szólj ha vmi tetszik és kell hozzá segítség :)

26. dominós (válaszként erre: 13. - Geccho)
2010. dec. 2. 21:57
Ez nagyon eredeti...valódi bőr hmmmm...én speciel jobban örülnék egy bőrkesztyűnek. :-))))
2010. dec. 2. 21:56
Olyanra is gondoltam, hogy egy halacskát kinyomtatnék vászonra és megvarrnám párnahuzatnak. Nem tudom, ez jó ötlet-e.
2010. dec. 2. 21:50

Én a valahanyadik évfordulónkra csináltam olyat, hogy a nagyobb túrákról, nyaralásról, ünnepekről mindenről készült (rólunk) képeket összeszedtem, feldátumoztam, és könyvszerűen megcsináltam, időrendi sorrendben, és mindenhez írtam valami jó emléket.:D Muris volt mindenre visszaemlékezni.

Jó lett:)

23. miccer (válaszként erre: 14. - Sztike7)
2010. dec. 2. 21:46
Én is ilyet csináltam tavaly :)
2010. dec. 2. 21:46
Igen, Pen javaslata tök jó (én is erre gondoltam), mikor írtad, hogy szakács :)
2010. dec. 2. 21:46

A kuponfüzet tetszik:) És az jó is, ha minden hónapra egy jut:)

Szakácskellékeket azért nem szeretnék, mert az már kész van:) A hógömbös is tetszik:) Sőt, egyik honlapon láttam házi hógömböt:)

2010. dec. 2. 21:42
Közös kép,szépen megcsinálva egy jó keretben?
19. Pen80 (válaszként erre: 17. - Sunshine24)
2010. dec. 2. 21:41
Inkább saját készítésű szakácskönyv - csak nem kaja receptekkel, hanem rólad, vagy olyan receptekkel, amik afrodiziákumokból állnak. Néhány fotóddal megspékelve, de azért ízlésesen, nem túlozva.
18. Pen80 (válaszként erre: 14. - Sztike7)
2010. dec. 2. 21:39
Ez tök jó ötlet! Lekoppintom, remélem, nem baj :)
17. sunshine24 (válaszként erre: 15. - Narumi099)
2010. dec. 2. 21:39
Ha szakács, akkor szerintem tök egyszerű dolgod van. Szakácskönyv, valamilyen edény, konyhai kellék. Rengeteg mindent vehetsz.
16. Marylu93 (válaszként erre: 8. - Narumi099)
2010. dec. 2. 21:37
Naptár közös fotókkal? Vannak letölthető programok is ahol saját magadnak megcsinálhatod
15. Narumi099 (válaszként erre: 9. - Ronnie13)
2010. dec. 2. 21:37
Nem tanul, 27 éves, szakács és szeret horgászni. Utóbbi időben sajnos nem nagyon volt ideje.
2010. dec. 2. 21:35
Én egy kuponfüzetet csináltam neki, a jövő évre, amit csak nálam válthat be. Minden hónapra jut egy kupon. Például: gyertyafényes vacsi, hangulatfördő, mozi est, villás reggeli, romantikus séta stb.. Mi az idén nem veszünk ajándékot, és ezt találtam ki. De szerintem ennek jobban fog örülni, mintha vennék valamit.:)))))
13. Geccho
2010. dec. 2. 21:35
Ahol én lakom van a egy perfomance művészlélek az körülmetéltette magát és a börböl gyürüt csinált és odaadta a barátnöjének :)
2010. dec. 2. 21:35
Ha van valami hobbija, akkor szerencsés vagy. Ha nem, hát akkor valami hasznosat. Szerintem a férfiak nincsenek elolvadva a szívecskés bögrétől meg kispárnától. Az a legjobb, ha szeret olvasni. Egy jó könyvnél nincs is jobb ajándék.
2010. dec. 2. 21:30
Foto konyv,Kotni salat-sapkat,hogomb benne kozos fenykeppel /en ezt fogom csinalni/
2010. dec. 2. 21:28
kösd át magad szalaggal :) hidd el, minden pénznél többet fog érni...de csak a szalag legyen ám rajtad! ;)
2010. dec. 2. 21:28
Mivel foglalkozik? Tanul még? Szívesen írok ötleteket, ha írsz még a párodról, hogy mi a hobbija, vagy miket szeret csinálni, mik érdeklik :)
2010. dec. 2. 21:23
Barátommal 10 hónapja leszünk együtt. Megállapodtunk, hogy 4000 forint értékben ajándékozzuk meg egymást, mert nem a pénzről szól a karácsony. Hanem az a lényeg, hogy szívből jöjjön. Vennék neki egy határidőnaplót, és valami személyes kis kütyüt szeretnék neki csinálni. Nem vagyok valami nagyon kreatív, ezért kérek tanácsot. Előre is köszönöm az ötleteket:)
2009. nov. 18. 06:01
Horgolt harang, angyalka. Én most ilyeneket csinálok. De dekupague technikával is lehet pl hungarocell golyókból hógömböket. Vagy kásagyöngyből csillagokat, stb..
6. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2009. nov. 17. 22:17

A 810-811.bejegyzésnél tobozdíszeket is találsz,az is egyszerű.

Ha adsz egy e-mail címet,elküldöm a sablont az angyalkának.

A 836, bejegyzésnél láthatod őket közelebbről is:))

5. Marcsykaa (válaszként erre: 4. - 1fb0dcbfc6)
2009. nov. 17. 22:06

Szia! Köszi az ötletet! huu de nagyon tetszik az az angyalka a 827-dik bejegyzésnél van! Azt szívesen megcsinálnám, és már elképzeléseim is vannak hogy milyen csomagolásban adom oda:) Nővérem pedig végképp szereti az ilyeneket.

Tudnál nekem segíteni légyszíves hogyan kell elkészíteni?

Köszi:)

2009. nov. 17. 21:57

Szia!Ugyan mi karácsonyi vásárra készítünk díszeket,de nézz bele a naplómba,hátha találsz benne olyat,ami megtetszik.Egyszerű őket elkészíteni és nem kerül sokba a hozzávaló.

Készítettünk:kis és nagyobb angyalkákat,tobozdíszeket,képeslapokat és kis manókat.

Ha valamelyik érdekel,segítek szívesen:)

2009. nov. 17. 21:57
Hát igen, de édesanyám nagy "gyártója" az ilyen naptáraknak:( Valami igazán szépre gondolok, ami nem képkeret, nem gyertya,hanem szép és örülnek és elcsodálkoznak, h ezt én csináltam:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook