Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Párom szerint túlreagálom, hogy császárom lesz fórum

Párom szerint túlreagálom, hogy császárom lesz (beszélgetős fórum)


1 2
febr. 19. 20:45
Na..mire gondolsz? Nem tudom elképzelni...
febr. 19. 20:23

Már egyre kevésbé😉

És most te is megkaptad a magadét 😂

febr. 19. 20:15
Így van, a másik is ilyen Andi az is mindenkiben bele köt.
55. andi6020 (válaszként erre: 55. - Channa*)
febr. 19. 19:03
Hogy van erre neked energiád?
febr. 19. 12:39

Nekem is császár volt. En örültem neki. Ha nem derült volna ki korán, hogy csak az lehet, én szereztem volna papírt a mínusz 8-as szememre, hogy császár legyen, mert en a természetes úttól féltem.


Császár jó volt, meg se éreztem, utána sem fájt nagyon.


Szóval no para!


Ellenben a Párodnak nem túl magas az érzelmi intelligenciája, lehetne kedvesebb is. Ha mar most ez van, mi lesz később?

febr. 19. 11:09
Szánom bánom bűneim, valóban amikor beteg voltam megkérdezted jobban vagyok-e vagy látott-e orvos. Szarul voltam de messze a haláltól szerencsére 😊 de ahogy lenni szokott szokás szerint minden téren túlzol 😊
febr. 18. 16:03
Lényeg a lényeg, fi ha a párod eddig is türelmetlen volt ezzel a témával kapcsolatban illetve ennyire makacs és goromba volt eddig is, és őszintén csak besikerült a gyermek. Lehet nem a legjobb döntés vele felnevelni, így csak magadnak szülöd nem a családnak.
febr. 18. 16:00
így van én is ezt mondtam, de az nem volt túl népszerű..
febr. 18. 14:46
A császártól ne félj. A "párod" egy érzéketlen b.rom.
49. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 18. 14:05

A fiam is faros volt. A szülés előtt 24 órával viszont befordult a szülőcsatornába és szépen világra jött - 43 éve. Akkor még nem volt divat mindenért császározni. A farfekvésű babák is megszülettek, ha nehezebben is.

Bízz abba, hogy még befordulhat, ha meg nem, hát van segítség.

Menyem is császárral szült, gyorsabban rendbe jött mint én, vagy a lányom, akik hagyományosan.

febr. 18. 13:44

A gyerekszülés és felnevelésnek vállalása rögtön 2 emberen mulik. Egy férjnek ill. leeendó apukának is vágynia kell rá, és felkészülten várni akis jövevényt.

Csak így ÉRDEMLI MEG EGYÁLTALÁN? hogy párja kihordja és végig szemvedje a 9 hónapot, meg nemkülönben a szülést.

Egy férfi fizikailag el sem tudja képzelni mi ez egyáltalán???

Viszon lelkeileg tökéltesen a kismama kedvében járni és mindenben segíteni , ahogy majd a kisbabájával is, hiszen Ő EGY APA:!!!

Aki nem így tesz nem való neki az apaság.

47. Pasionella (válaszként erre: 14. - Charlize)
febr. 18. 10:40
Csóró pasi... már ne is haragudj de ameddig a párja a terhességet csinálja végig neki kutya kötelessége bármilyen ezzel kapcsolatos nyavajgast végig hallgatni. Normális férfinak nem fogy el a türelme és normális viselkedik még akkor is amikor nem könnyű a terhes párjával.
46. Sütikee (válaszként erre: 45. - Kannanana)
febr. 18. 10:27
Azt mondta az orvos, hogy az időjárás változást még jó darabig megérzem, de ez a legkevesebb. Legalább tudom, hogy jön a melegfront :)
45. kannanana (válaszként erre: 36. - Sütikee)
febr. 18. 09:20
Sajnálom! Nincs valami utókezelés, ami segítene a "fantomfájdalom" ellen? Úgy hallottam, hogy nemrég elkezdtek ilyen irányban is komoly kutatásokat végezni.
44. Charlize (válaszként erre: 37. - Sütikee)
febr. 18. 08:47

Akkor azt olvastam, 2 féle gerinc érzéstelenítés van. Epidurál meg eda talán???

Én nem azt kaptam, aminél a fejet sem szabad mozdítani, mert rettenet fejfájást okoz, de a szobában egy anyuka igen.

43. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Panna.33)
febr. 18. 08:11
Nekünk meg ágyneműt kellett cserélni, azt sem tudtam, hogy kössem a csomókat a lepedőre, hogy ráhúzhassam a matracra. Aztán szerencsére bejött a dokim, minden kismamát kiküldött, mire visszamehettünk, minden készen volt.
42. andi6020 (válaszként erre: 29. - Anyagi)
febr. 18. 07:56
Ja, hogy én rinyáltam? 😄
41. Egy lány 789900 (válaszként erre: 39. - Channa*)
febr. 17. 23:34
Szerintem jó ha megbeszélheti más nővel a terhességét. Nem dughatja mindenki homokba a fejét. De ez megosztó ez a része még érthető is. De szerintem nem állt készen rá, és igen ha akart engem és a gyereket, hallgassa 0-24be, vagy a gyereket ha sír kibssza az utcára? Mert 0-24be nem akarja hallani a hangját? Ez nem így megy az ilyen inkább ne is vállaljon gyereket. De nem tudjuk a hátterét így csak a te véleményed alapján válaszoltam.
40. Egy lány 789900 (válaszként erre: 22. - Enissa)
febr. 17. 23:31
Igen.
39. Channa* (válaszként erre: 13. - Egy lány 789900)
febr. 17. 22:18

Nem vagyok érzéketlen.

FI ezt írta: "Kicsit kezdi unni is a várandóságom, és, hogy minden erről szól."


Tehát, minden erről szól!


A mai kismamák többsége igazi ősanya. Kezdődik a babaprojektel, majd mindenkinek azt kell hallgatnia folyamatosan, hogy milyen a terhessége, majd azt, hogy manapság ciki a császár, ciki ha nem szoptat, ciki ilyen vagy olyan pelenkát használni (most a mosipelus a trendi, azaz mosható pelenka, mint régen), aztán el kell ájulni a gyereküktől, állandóan azt kell hallgatni, hogy mit csinál a gyerek, mennyit kakilt és az, hogy néz ki, majd csodálni kell az okosságát, szörnyülködni kell a sok különóra miatt, szinte harakizni kellene az érettségi miatt, mert az annyira borzasztó és még sorolhatnám. Persze, egymást is oltogatják, hogy mindenki kellően szarul érezze magát.


Hát, én erre sosem voltam kíváncsi és szerintem sokan nem. A figyelmességet egy férjtől nem úgy kell kiharcolni, hogy rázúdítom 0-24 ben a témát.


Egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy a gyermek apja ilyen kemény szavakat használt volna, vagy ha egyébként jól megvannak, ahogy FI írta, akkor ott FI-nek tenni kellett azért, hogy ilyeneket mondjon. Persze, ekkor sem lehetne, na de mindennek van egy határa. Nekem is kihullana a hajam, ha az életem hátra lévő részében csak egy téma létezne a kapcsolatomban. És gondolom a férfiak is így vannak ezzel.

38. Sütikee (válaszként erre: 33. - Panna.33)
febr. 17. 22:01
Igen, az nagyon jó volt hogy azonnal láttam a lányomat. Lélegzet visszafolytva hallgattam, amint az orvosok mondják, nyakára tekeredett a köldökzsinór kétszer is, de tudtam, hogy épségben kiveszik. Mondjuk a dokim nem is hagyta hogy spontán próbáljam meg, nem kínlódtatott.
37. Sütikee (válaszként erre: 35. - Charlize)
febr. 17. 21:58
Érdekes, úgy látszik kórház válogatja vagy nem tudom, én 2008-ban szültem. Nekem 16 órát kellett feküdni úgy hogy a fejemet sem emelhettem meg. Teljesen mindegy volt, hogyan született, lényeg az volt hogy egészségeses legyen. Mind a ketten ottmaradtunk volna, ha nem császároznak meg. Én szétszakadtam volna, mert nagyobb volt a gyerek mint én és téraránytalanság lépett fel, a gyereknek meg kétszer a nyakán volt a köldökzsinór. Az utolsó pillanatban fordult be!
36. Sütikee (válaszként erre: 34. - Kannanana)
febr. 17. 21:53
Mondjuk nekem nagyon magas a fájdalom küszöböm, de a második gyomorműtétem kegyetlenül megviselt, időjárás változásnál még mindig fáj az egyik hegem, főleg belül.
35. Charlize (válaszként erre: 25. - Sütikee)
febr. 17. 21:25
Du. 3-kor toltak ki a műtőből. Epidurállal műtöttek. 12 óra múlva, hajnali 3-kor felkeltettek, kiszedték a katétert, menni kellett zuhanyozni, közben ott volt a nővér és figyelt, nincs-e bajom.
34. kannanana (válaszként erre: 23. - Sütikee)
febr. 17. 21:15
Tapasztalatom nincs, de barátnők meséltek rémtörténeteket a felépüléssel kapcsolatban, de ezek szerint ez is nagyon eltérő. Nekem másfajta, jóval kisebb operációm volt csak, de a heg hetekig borzalmasan húzódott, fájt.
33. Panna.33 (válaszként erre: 32. - Sütikee)
febr. 17. 21:11

Gerincérzéstelenítés, kb. harmadikra sikerült, fura volt, mert nem fájt,mégis az ájulás kerülhetett mire sikerült.

De legalább amikor kiszedték, azonnal láttam a lányom.🥰

Ez altatás esetén biztos nem így lett volna.

Egyébként nem volt fejfájás.

32. Sütikee (válaszként erre: 31. - Panna.33)
febr. 17. 21:06
Akkor érzéstelenítés volt? Az csak nyolc óra...
31. Panna.33 (válaszként erre: 30. - Sütikee)
febr. 17. 21:05
Nem, nem altattak.
30. Sütikee (válaszként erre: 28. - Panna.33)
febr. 17. 20:24
Ja, ezek szerint altattak téged. Nekem gerincvelői érzéstelenítés volt, 16 órán keresztül nem emelhettem meg a fejemet sem. Én ebből indultam ki.
29. Anyagi (válaszként erre: 20. - Andi6020)
febr. 17. 20:16

Igen!

Legalábbis az elejét!

A leordítással kapcsolatban.... :)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook