Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párod pókerezik, de nem dolgozik és nem is akar. El tudod fogadni? fórum

Párod pókerezik, de nem dolgozik és nem is akar. El tudod fogadni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. 2d34642fcf (válaszként erre: 31. - Szuszika)
2011. okt. 28. 18:51
vannak legális pókerklubbok...
40. 2d34642fcf (válaszként erre: 23. - Tejbegríz)
2011. okt. 28. 18:46
olyan nincs hogy soha nem veszít.... viszont 1-2 jobb hónappal szépen kereshet... amiből több hónapnyi tartalék lehet...
39. 2d34642fcf (válaszként erre: 19. - B36166b928)
2011. okt. 28. 18:44
Ez időigényes dolog, én rengeteg pókeres fórumot olvasok, nem hoxásat és hasonlót hanem póker portálon. Volt aki a szülői házat mentette meg az árverezéstől a zálog vagy mi miatt, a pókerből..... Ésszel kell csinálni és minikmum 6 havi tartalékot összszedni arra az esetre ha bukó széria van, mert igen nincs pókeres akinek nincs, csak akinek van esze az a bukó szériát is kibírja anyagilag. (mint írtam legalább 6 havi tartalék) , és sokan igen szép életszinvonalon tartják el belőle asszonkát...
38. 2d34642fcf (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2011. okt. 28. 18:33
Miért van az hogymindig a feleség, vagy barátnő majrézik? A pénzt sem szereted amit megkeres? 1 jó játékos szépen kereshet....
2011. okt. 28. 18:31
Sokan vannak így 1 főállású póker játékos a többszörösét keresheti, a kétkezi munkásn. persze ha tud is játszani.
36. b36166b928 (válaszként erre: 35. - Githaj)
2011. okt. 5. 07:38
Köszönöm! A házasság és a gyerekvállalás gondolata vele már számomra elképzelhetetlen.... és asszem mellette a sok probléma miatt is vége lesz ennek. Következő hónapban szeretnék is elköltözni tőle. Ezt az életvitelt, amit ő folytat, valahogy nem bírom.
35. githaj (válaszként erre: 24. - B36166b928)
2011. okt. 5. 07:24
Remélem nem gondolod komolyan, hogy ilyen emberrel házasságra lépnél? Lehet hogy felépítené a házát hitelek nélkul, de az is lehet, hogy késobb meg eljátszaná.Mielobb szabadulj meg tole, mert a játékszenvedély nagyon veszélyes.
34. b36166b928 (válaszként erre: 31. - Szuszika)
2011. okt. 5. 07:17
Legális helyeken látszik, de valóban nincs bejelentett munkahelye (sem), de már munkanékülin sem lehet...
33. b36166b928 (válaszként erre: 29. - 02dd40895d)
2011. okt. 5. 07:16
Tiltott. De Magyarországon is vannak legális pókertermek!
32. 02dd40895d (válaszként erre: 31. - Szuszika)
2011. okt. 4. 18:53
Így igaz!
2011. okt. 4. 17:44

Amellett, hogy tiltott szerencsejátéknak minősül amit csinál a fórumindító párja, még egyéb következményei is vannak annak, hogy nincs bejelentett állása. Ha lebetegszik, vagy történik vele valami, az orvosi kezelést, ellátást neki kell fizetni, nincs táppénz, stb.

Másik. Ha lebukik, akkor nem csak az ő vagyonát fogják vizslatni, hanem a párjáét is...

30. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2011. okt. 4. 13:39

Ezt en sem tudnam hosszu tavon elfogadni ! Hogy mit tennek ilyen helyzetben ?

Hat kiadnam az utjat es kesz :)

2011. okt. 4. 13:31

Előző hozzászólásomat pontosítom!

TILTOTTNAK minősül, minden olyan póker szervezése, és a játékban való részvétel is, ami a hivatkozott törvényi előírások megszegésével valósul meg!! Azaz tiltott a pókerezés akkor is, ha azt magánlakásban folytatják, akkor is!!!

2011. okt. 4. 13:27

Pókerról mindenkinek!

1.) A vonatkozó törvény (1991. évi XXXIV. törvény

a szerencsejáték szervezéséről) szigorúan szabályozza a játék feltételeit. Minden olyan pókerezés (mindegy, hogy az hol történik) tiltott szerencsejátéknak minősül! Ezzel jó, ha mindenki tisztában van!

2.) Ha legális körülmények között játszik valaki, akkor pedig már nehezen "dugható el" a jövedelme, ha azt szerencsejátékból szerzi. Arról nem is beszélve, hogy az is felmerülhet NAV részéről, hogy bejelentett munkahely, munkaviszony nélkül, miből is teli valakinek pókerezésre?!?

3.) Bármit mondjon bárki a pókerről, az mindig is szerencsejáték volt és az is marad! A "nagyokosok" sokszor érvelnek azzal, hogy 70% ész és 30% szerencse! Semmivel nem kell hozzá nagyobb szerencse, mint a kockához, vagy éppen a ruletthez! Függetlenül attól, hogy mindenhol akadhatnak olyanok, akik csupán szeretnek játszani, de minimális kombinációs képességgel se rendelkeznek. Na ezekkel szemben LEHET NYERNI! A szerencse abban is állhat, hogy éppen ilyenekkel sikerül egy asztalhoz sodródni. Akkor viszont mán nem kell túl nagy tudás, hogy valaki ezeket kifossza!

4.) Végül egy mondás jut eszembe, amit talán éppen a "Hét mesterlövész" című filmben hallottam, és "átültethető" a pókerre is. Ott mondta valaki egy "gyorskezű" ifjúnak:

"Minél gyorsabb valakinek a keze, annál hamarabb találkozik azzal az emberrel, akinek a keze, még gyorsabb!"

Azaz, minél inkább azt hiszi valaki magáról, hogy tévedhetetlen és olyan okos a pókerban, hogy mindig csak nyerhet, annál nagyobb az esélye, hogy olyan valakivel kerül egy asztalhoz, aki nála is fifikásabb. Aztán úszik a pénz, a ház, a kocsi, a vagyon!

27. 02dd40895d (válaszként erre: 24. - B36166b928)
2011. okt. 4. 12:49

Végigolvasva az összes hozzászólást, úgy látom, hogy a "megerősítés" amit szerettél volna itt megkapni, 100%-ban megérkezett.

Te is eldöntötted már szerintem azt, hogy ez így nem maradhat, bár egy kicsit még bizonytalankodsz és félsz a várható következményektől (konfliktus, egyedüllét, stb.) de nem hiszem, hogy sokáig tart ez már.

Ezek után már nem is győzködnélek, hiszen nincsen rá szükséged.

2011. okt. 3. 18:34
mindenkinek csak ekkora nehézségei legyenek az életben!
25. tejbegríz (válaszként erre: 24. - B36166b928)
2011. okt. 3. 16:27

Háááát nem tudom...... az az igazság, hogy én egy kicsit pesszimistán állok ezekhez a dolgokhoz és ahogy olvasom szerintem Te is. Nálam ez abból fakad, hogy annyi ilyet hallani amikor elkapja az embert a gépszíj, a gyors meggazdagodás reményében olyan dolgokba is belemegy ami nem éppen legális.....aztán onnan könnyen a hűvösön találhatja magát. Tényleg nem akarok vészmadár lenni mondjuk valószínű a szíved mélyén talán Te is érzed kicsit ennek a lehetőségét ezért is vagy bizonytalan kettőtökkel kapcsolatban is.

Azt viszont nem ártana ha tisztáznátok, hogy milyen szerepet szán Neked a továbbiakban ebben a kapcsolatban. Mondd meg, hogy neked igenis fontos az, hogy tudd hányadán álltok, ezért a neki szegezett kérdéseid kapcsán ne bújjon ki a válaszadás elől.

24. b36166b928 (válaszként erre: 23. - Tejbegríz)
2011. okt. 3. 12:19

Vezettük egy darabig egy táblázatba, többet keres vele, mint én a fizetésemmel. Jól csinálja, de nem mohó is lett. Olyan értelemben, hogy pénzmániás lett egy kicsit. Hiába van neki mellette a kocsma, többet és többet akar, hogy építsük a "jövőnket", amivel kapcsolatban nagyon nem kérdezett meg, vagy nem érdekli, hogy én mit szeretnék... hanem neki van egy elképzelése és azt akarja valóra váltani. Ami nem is lenne annyira rossz, csak szerintem nem 32 évesen kellene belevágni egy építkezésbe, hogy majd hitel minden nélkül felépíti. Annyira azért mégse keres szerintem jól, hogy hitel nélkül pikk-pakk felépítsen egy házat. Így viszont ki tudja mennyi idő lenne... de aztán lehet, hogy ezt nem is így kellene felfognom.

Nem mennék bele ilyen nagy befektetésbe, amíg nem házasodtunk össze, de most a kapcsolatunk sem áll úgy, hogy erről szó lehetne. :(

2011. szept. 30. 15:23
Ha soha nem vesztene és havonta hozna annyi pénzt amit egy tiszuetsséges munkával meg lehet keresni akkor nem nagyon érdekelne a dolog....... de gondolom ennek az esélye igen csekély, tehát húzzon el dolgozni! Én tuti nem tartanám el!
2011. szept. 30. 15:13
Én tuti kiraknám. Mindentől függetlenül, nem felnőtt. Hogyan várod el,hogy rólad meg a gyerekeidről gondoskodjon? Vagy mit fog csinálni,ha ne adj isten valami baj lesz. Nem lehet rá számítani,mert látványosan leszarja,hogy mi van veletek,csak magával törődik. Én szabad utat adnék eme tevékenységének. Csinálja ,csak nélkülem.
2011. szept. 30. 11:50
amiket leírtál én nem szeretném elviselni.
20. csgybzs (válaszként erre: 19. - B36166b928)
2011. szept. 30. 11:34

Ez így van. A másik pedig a hozzád való hozzáállása...... tiszteljen, becsüljön, beszéljen Veled szépen és viselkedjen is szépen, és segítsen, ha már egyszer Te 200%-ot teszel bele. Nem csak élni kell a nagyvilágba és döngölni a mellét, hogy mert ő pókerrel is milyen jól keres.....

Engem leginkább az irántad tanúsított viselkedése zavar.

2011. szept. 30. 11:29
Köszönöm a válaszokat! :-) Azért megnyugtató és erőt is adó, hogy nem csak én gondolom így... mert amikor végre sikerült vele beszélnem, még engem hülyézett le, hogy miért vagyok ezek ellen, amikor az eszével keresi a pénzt és csak előre akar törni. Ezt másképp nem lehet?! - kérdem én... Biztos ketten el lehetne érni valamit, ha mást nem, csak annyit, hogy normális anyagi háttér mellett boldogok legyünk és ne attól kelljen félni, hogy bármelyik pillanatban nagyot bukhat, ha olyanja van.
18. b36166b928 (válaszként erre: 13. - Cucicsillag)
2011. szept. 30. 11:25

Már kezdek beletörődni, hogy ennek vége lesz, csak erőt gyűjtök. A pókeres dologra meg úgy általánosságban is kíváncsi voltam. Én most leszek 2, párom 32.

A szívem mélyén már döntöttem.

A vállalkozással nincs sok vesztenivalóm, anyagilag én nem vagyok benne, csak vissza kell adnom a vállalkozóit és az engedélyeket.

Amit a fejébe vesz... annak úgy is kell lennie... biztos, nem engem választana, annyira ismerem. :-(

17. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Csgybzs)
2011. szept. 30. 11:11
bólogatok lelkesen!
16. csgybzs (válaszként erre: 11. - B36166b928)
2011. szept. 30. 10:55

Ebben az egészben a póker a legkisebb gond (ahogy szerinted is). A tapló hozzáállás és az, ahogy kihasznál Téged, nem igazán azt tükrözi, hogy szeret Téged. Kéznél vagy, csinálod a dolgod, élhet melletted kényelmesen... a szex is kéznél van. Mi kell még?


Én nem lennék senki házicselédje az tuti. Főleg, ha nem kapnék vissza hozzá érzelmileg semmit.


Fiatal vagy még ahhoz, hogy egy ilyen tuskóra pazarold az időd.


De a Te döntésed kell, hogy legyen. Az a baj, hogy nem lehet vele beszélni, magyarul nem érdekli. Akkor talán Téged se és keresd a boldogságod!

15. 702b020dc9 (válaszként erre: 11. - B36166b928)
2011. szept. 30. 10:54
ennek smmiképp nem lesz jó vége!
14. 702b020dc9 (válaszként erre: 10. - Era06)
2011. szept. 30. 10:52
Nagyon sokan vannak ilyenek!! hallotam már jó párat, mindenét elvesztette, a családját is.
13. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - B36166b928)
2011. szept. 30. 10:51

És hány éves is mindehhez?

Mai ésszel már nem sokat teketóriáznék egy ilyen pali mellett, mert csak elvesztegetett idő.

Mérlegelj, aztán lépj vmit, bár azt nemtom, mennyire húzott bele téged ebbe a nagy biznisszbe...

Valszeg ,ha választás elé állítanád adott esetben, akkor a szenvedélyét választaná inkább:(

2011. szept. 30. 10:50

Szerintem akármilyen nehéz is hagyd.. :S ez már így is fog maradni! Ráadásul nem is egyirányba néztek,ennek nem lenne jó kimenetele! Könnyen lelehet csúszni nagyon mélyre... lehet hogy most szerencséje van.. de ez nem lesz így mindig!

Tényleg vele szeretnél gyereket ,családot?? :/

vágülis te tudod helyetted senki nem dönthet de ne csak magadra figyelj hanem gondolj a gyerekeidre is hogy vajon milyen életük lenne! Ne is te magad legyél szem előt.. :/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook