Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akiknek a párjuk éjszaka dolgozik... :( Gyertek beszélgessünk! fórum

Akiknek a párjuk éjszaka dolgozik... :( Gyertek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. okt. 18. 18:41

:( Most nálunk valamivel talán jobb a helyzet. a naplómban írtam is róla.

Tudom, egy idő után abbahagyná a sírást Kopi, de nincs szívem hallgatni. Muszáj felvennem, és döncölni. :)


Most megint egyedül maradtunk. Utálom ezt. :(

145. gera175
2011. okt. 18. 16:37
Hát, elvagyunk... Noel persze nagyon jól, én már nem annyira. Épp aludtam egy nagyot, Noel szunyál, gondoltam én is ledőlök. De hamarosan felébred ő is. A cigitől, még most is émelygek. Kíváncsi vagyok meddig tart és mikor fogom ismét megkívánni. Bár, én mindig mentolos EVE-t szívtam, ez meg sima PallMall volt. Hidd el, semmi baja Kopinak. Az nem fájdalom, ami csak fekve fáj. Nem hülyék ők, csak picik. Tudja, hogy sakkban tud tartani. Velem is csinálja ezt néha Noel, de egy idő után leteszem, ordít, és egyszer csak rájön, hogy fekve is lehet létezni.
2011. okt. 18. 14:03

Na én ezért nem merek rágyújtani, mert emlékszem egy hét kihagyás után mikor régen rágyújtottam, annyira rosszul voltam, hogy szinte egész nap csak fetrengtem. Most ezt nem tudom Kopi mellett. :D

Amúgy Kopim jól van, de még mindíg üvölt ha lerakom. :( Nem tudom miért lehet ez. Nálatok még nem volt ilyen? Tökre olyan érzés, mintha fájna valamije, pedig tuti nem. Már arra is gondoltam, nem ám valami "rejtett" betegség kínozza.... De hát akkor nem hagyná abba a sírást, ha felveszem... ÁÁÁ... teljesen ki vagyok ettől. :(

na mindegy.

Amúgy minden a régi. :/

Ma sütöttem sütit. vagyis most sül. Ezt mióta Kopi velünk van, egyszer tudtam megcsinálni, akkor is éjszaka 11-kor. Azért haladunk... :D

Veletek mizujs?

143. gera175 (válaszként erre: 142. - 1d97508455)
2011. okt. 18. 13:45

Nagyon szédültem, és hányingerem is volt.

A férjem vett tegnap egy dobozzal, mert ő is ideges, no meg volt egy kisebb balhénk amiatt, amit privin írtam. Kicsórtam tőle 2 szálat... már a másikat is elszívtam. Nem szeretnék vissza szokni, érzem a szagát magamon, hiába mosta fogat, meg fújtam magam agyon parfümmel. De elgyengültem...

Hogy van Kopi? Ja, és hogy vagytok?

142. 1d97508455 (válaszként erre: 141. - Gera175)
2011. okt. 18. 12:54
:) Én is egyre többet gondolok rá, de félek, hogy nagyon beszédülök... Amúgy még mikor terhes lettem és abba hagytam, elrejtettem itthon egy szálat, lehet ma este ha elmegy párom dolgozni elszívom. Te nem szédültél be?
141. gera175
2011. okt. 18. 12:43

Csicsuka!

Ma rágyújtottam, elszívtam egy szál cigit! Nem bírtam tovább!

140. gera175 (válaszként erre: 139. - 1d97508455)
2011. okt. 12. 16:06

Szia Csicsuka!

Hát elég nehezen megy... nem nagyon akar kanállal enni, talán nem is tud. Egy idő után türelmetlen lesz, és elkezd sírni. Akkor oda adom neki üvegből vízzel felhígítva. Mindent megiszik üvegből, amit csak kap. Ma vettem a gyógyszertárban olyan tápszert, amit nem akart a doktornő felírni. Kíváncsi vagyok hogy alszunk éjjel, mert már egy hete alig pihenek, és eléggé kivagyok. Ma is jó ha másfél órát aludt Noel egész nap. Már le sem merek dőlni, mert mire elpillednék, már hallom, hogy ébren van. Persze apuka éjszakás, így nappal nem hagyhatom hogy nyűglődjön magában.

2011. okt. 12. 14:13

Sziasztok!

Gera hogy alakul a kajcizás?

Képzeljétek, bár nem karom elkiabálni, Kopi 2 napja átalussza az éjszakát. :)

138. gera175 (válaszként erre: 137. - 1d97508455)
2011. okt. 9. 20:00

Fogalmam sincs, de egy másik fórumon is azt írják az anyukák, hogy érthetetlen, hogy miért éheznek meg tőle, mert ők is így tapasztalják. Amúgy még az jutott eszembe, hogy eddig az AR-es változatú tápszert adtam neki, és már átaludtuk az éjszakát. És épp 4-5 napja a simát váltottam ki neki, és azóta nem is alszik éjjel.

De persze az ember ilyenkor mindennel próbál párhuzamot húzni.

2011. okt. 9. 13:27
Bár lehet hülyeség lesz amit írok, de nem lehet azért éhes hamarább még a péptől, mert talán nem tudja teljes mértékben a tápanyagot kivonni a szervezete belőle, mert új és szokatlan neki?!?!
136. gera175 (válaszként erre: 135. - 1d97508455)
2011. okt. 9. 08:14

Sziasztok!

Ettünk tejpépet, tegnap már másodszorra. Próbálkoztunk kiskanállal, de nem igazán tudja mit kezdjen vele. Elkezdett feszengeni egy idő után, úgyhogy felhígítottam és oda adtam üvegből.

Én azt gondoltam, hogy ez a pép szuperjó tápláló, de nem. 2 és fél óra múlva ismét éhes volt.


Ti hogy vagytok?

135. 1d97508455 (válaszként erre: 134. - Gera175)
2011. okt. 8. 19:41

Sziasztok!!!

Köszi. :)


Hogy telt a napotok?

134. gera175
2011. okt. 8. 14:43
Kopi babának boldog névnapot kívánok!!!!
133. gera175 (válaszként erre: 132. - 1d97508455)
2011. okt. 7. 14:22

Én is nagyon vártam, de ahogy közeledett az idő, úgy félek is tőle. Aztán tegnap este eldöntöttem... Ma tejpép, persze üvegből, aztán holnap ismét tejpép délben, de már megpróbáljuk kanállal. Ha nem megy, akkor hígítás és bele az üvegbe. Aztán pár nap múlva adok neki almát. A tejpépet majd azután estére adom neki, hátha az táplálóbb mint a tápszer.


Most a nappal olyan mint amelyen szokott lenni. Épp alszik Noel, 3-kor fog enni kb.

Evés után másfél órát ébren szokott lenni.Aztán bealszik. És így megy ez egész nap.

2011. okt. 7. 14:04

Én sem tartok be semmi ilyesmit. Nem ébresztem enni, és ha éhes, adok neki. Bár tudom nem szabadna főleg tápival ezt csinálni, de nem nézhetem, ahogy éhezik... :(


Kopi tegnap este óta 5ször kelt fel enni egy órácskákra. Úgy alszik, mint a bunda. Biztosan az idő miatt. :)

Nálatok hogy vannak a babók?


Gera dejó. ti már kezdhetitek a nem csak tápis kajcizást. :) Már én is nagyon várom.

131. gera175 (válaszként erre: 129. - 1d97508455)
2011. okt. 7. 13:49

Na, az én egyik barátnőm dettó. A kisfia volt, hogy egyik etetés utántól a másikig ordított, mert nem adott neki eleget enni. Mondván megfekszi a gyomrát. Szegény, nem is hízott soha eleget, havi 25 dekákat az első két hónapban is, amikor a legtöbbet kellett volna. Ő is mindig betartotta a fix 3 órát.

Én ilyet sosem csinálok. Mondjuk Noel, egyszerű jelét adja annak ha éhes: piciket köhécsel. Ha evés után 2 órával éhes, hát adok neki enni.Igaz, annál hamarabb nem, akkor csak itatom.


Ja, ma ebédre tejpépet evett. remélem nem fog fájni a pocija. Szerintetek mikor ér le a hasába?

130. zita-anyus (válaszként erre: 129. - 1d97508455)
2011. okt. 7. 11:13

Nem akarok rá semmi rosszat mondani,de én ezt soha nem csináltam/csinálnám a gyerekemmel!!!!!!!!!!!!

Sztem nekünk kell a gyerekhez alkalmazkodni,és nem fordítva.De ezt már megtárgyaltuk 1x.


Csajok tuti a hideg front miatt nyűgösebbek a picúrok.


Ja egyébként de bunkó vagyok: SZIASZTOK!!!!!!!

2011. okt. 7. 09:02

Képzeljétek... tegnap kérdeztem az egyik barátnőmet(7 hónapos kislánya van), hogy hogy sikerült napirendet kialakítani. Ő azt mondta, hogy eltervezte a napi teendők időpontját, és ha mondjuk máskor volt éhes a kislány, hiába üvöltött egy órát is akár, megvárta az időt. . . .

Úhhhh. . . . Akkor inkább ne legyen soha napirend. :D

128. 1d97508455 (válaszként erre: 124. - Zita-anyus)
2011. okt. 7. 09:01
Nem sokára költözünk, már előre készítem párom, hogy este ha ha hazaér, vagy mielőtt elmegy, egy órácskára magukra hagyom Kopival, elmegyek futni. :)
127. 1d97508455 (válaszként erre: 125. - Gera175)
2011. okt. 7. 08:59

Nekem is csak úgy jön a tejci, ha kézzel fejem. Szívóval egy csepp sem...

Képzeljétek, Kopi este 7-től aludt 1-ig, akkor egy órát fent volt, utána 6-kor kelt, kb fél órát sem bírt, gyors kajcizott, és már aludt is vissza, és még mindig alszik.

2 hónapja nem sikerült kialudnom magam, most ezt bepótoltam. :D

126. gera175
2011. okt. 7. 06:52
Ja, ruhákra visszatérve... nagy teszveszes vagyok, onnan is szoktam vásárolni.
125. gera175
2011. okt. 7. 06:50

Sziasztok!

Nálunk is káosz a köbön... Noel is nyűgös, tegnap 20 perce sem sétáltunk, mikor elkezdett nyűglődni.Egész nap nyűgös volt. 2 napja éjjel is felkel, 2 és 3 órakor, aztán 5-kor és 6-kor is.


Képzeljétek, tegnap este észrevettem van tejcsim. A probléma az, hogy Noel nem hajlandó szopizni. Mellszívóval nem tudom kiszívni, kézzel meg spriccel több pontból is.


Bebetto Solaris babakocsink van.

124. zita-anyus (válaszként erre: 122. - 1d97508455)
2011. okt. 6. 20:53

Hát az tuti hogy front van,holnaptól itt a hűvös.A kicsik meg eléggé nehezen viselik.De majd ha nő ez is könnyebb lesz.Figyelj ha nagyon tele a nemléteződ akkor nyugodtan menj sétálni!Neked is kell egy kis kikapcsolódás!!!!!Én van hogy itthon hagyom a fiúkat és egyedül megyek vásárolni a szomszéd városba.A kocsiba üvöltettem a zenét éneklek,taposom a gázt és kicsit kikapcsolok.De aztán mindig sietek haza hozzájuk :-)))))))


Babakocsink Anmar Hilux van.Nekem tetszik nagyon!

2011. okt. 6. 20:47
Nektek milyen babakocsitok van? mi már hármat vettünk, de egyik sem volt jó. :( Most újra keresgélek, csak nem tudom milyet. Már volt Hauck, Pierre cardin és egy Raf pol-unk. mindegyikben volt valami, amiért nem tökéletes.
2011. okt. 6. 20:40

Örülök, hogy vége a napnak. Kopi ma teljesen zizi volt. Tuti a front miatt. Nagyon nehezem bírtam vele, egész nap nem akart aludni, nyűglődött... Áhh... Nehéz volt az tuti. Főleg, hogy egész nap fájt nekem meg a fejem, mert frontérzékeny vagyok. Már gondolkoztam, hogy elmegyek sétálni, Kopit meg itthon hagyom apának. :/

Nálatok hogy telt a nap?

2011. okt. 6. 20:37
Na majd ráveszem páromat, h menjünk el a tescoba. Utálja amúgy. :) Auchanban néha megyünk csak, mert kicsit messze van, de akkor majd ha megyünk körbe nézek ott is. :) Köszi a tanácsokat.
2011. okt. 6. 20:29

Sziasztok!

Auchanban és Tescóban én is nagyon sok ruhát szoktam venni.Én azon az elven vásárolok,hogy inkább nagy legyen,mint kicsi.Mert ha nagy a body fogod felhajtod az ujját és kész.

Én hétvégén megyek baba börzére.Még sosem voltam,de mindenki mondja hogy milyen jó cuccokat lehet kifogni filléres áron.Kíváncsi leszek.

Overált is inkább nagyobbat vegyél,hogy nem kelljen decemberben másikat venni,mert addigra kinövi.Meg az úgyis kicsit csalóka a vastagsága miatt,úgyhogy eleve nagyobbat kell venni egy picivel,meg ugye alá is kell tudni öltöztetni!

2011. okt. 6. 19:34
És te milyen ruhából mennyit veszel? lehet hülyén hangzik, hisz már tudnom kellene ezeket, de mivel tél lesz, nem tudom, mire lesz szükség, és hogy mondjuk overált mekkorát vegyek...
118. gera175 (válaszként erre: 117. - 1d97508455)
2011. okt. 6. 19:30
Én az Auchanban és a Tecsoban veszek nagyon sok mindent. Valóban, a 62-es méret mindenben más. Én is épp azokat gyűjtögetem most.
2011. okt. 6. 18:03

Sziasztok!

Ennek örülök Zita, hogy leírtad a hozzátáplálás kezdését. :)


Annyira gondban vagyok most. Kopi kezdi kinőni a rucikat, amik vannak neki, el kellene mennem vásárolni, csak az a gond, hogy utálok vásárolni. Ma bent voltam az itteni brendonban, hát 10 perc alatt fel adtam. Olyan fura, az egyik 62-es ruci tök kicsi, a másik pedig tök nagy. No meg az eladók is ott nyüzsögnek körülöttem és osztják a sok kéretlen tanácsot. :/

Ti hogy vásároltok? Tudnátok adni pár tippet?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook