Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatból elégtelen? fórum

Párkapcsolatból elégtelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
32. arcansas (válaszként erre: 31. - Tashadow)
2010. nov. 17. 07:41
Egyetértek!
31. tashadow (válaszként erre: 28. - Keus)
2010. nov. 16. 23:45
Ezzel teljesen egyet értek. Az embernek rendbe kell hoznia az életét, hogy jól érezze magát. A párkapcsolat már csak "ráadás", nem pedig egy elérhetetlen szükséglet.
30. tashadow (válaszként erre: 26. - Wallon)
2010. nov. 16. 23:43

"olyan hely, ahol vannak lányok"


Igaz, tényleg ez az egyik legnagyobb gond. Különösen annak aki nem híve az utcai letámadásnak, vagy a disco-nak. Akit letámadnál több mint 50% az esélye arrak, hogy az illető már foglalt. Ki akarná így lealázni magát.

29. 8e8f7f5ff5 (válaszként erre: 8. - Wallon)
2010. nov. 16. 23:28
Félreértettél, nem mondtam, hogy légy olyan, amilyen nem vagy. Nem kell megjátszani magad, az hosszútávon úgysem menne. Arra próbáltalak rávezetni, hogy lazulj el, ne görcsölj, ne agyalj azon, hogy Te csak barátnak való vagy. Ha ezt bebeszéled magadnak, azt fogod sugározni is a nők felé, hogy hé, itt vagyok, leszek a barátod! Nem kell! Ill. nyilván, ez tud jó is lenni, de /pill. Te párkapcsolatra vágysz, akkor pedig ezt kell sugallnod, és úgy kell viselkedned, hogy ez át is jöjjön - ha érted mire gondolok. Tényleg nem arra bíztatlak, hogy játszd el a macsó hódítót, de valahogy a kiszemelted tudomására kell hozni a szándékot. Ezt pedig csak ráutaló magatartással érheted el :).
28. Keus
2010. nov. 16. 23:25
Biztosan hallottad már azt is, hogy "csak az van kívül, ami belül is". Ha határozott vagy és magabiztos, azaz magadban biztos, akkor sugárzod azt például, hogy melletted biztonságban érezheti magát a nő. Az ember kisugárzását (ami vonzhatja a másikat) a személyisége alkotja. Az önbizalmat pedig a sikerélményeink, melyeket a megmérettetéseinken keresztül szerezhetünk. Szerintem, ne keseredj el, -hiszen ez is érzékelhető a másik számára- próbáld meg ne akarni túlságosan azt a vágyott kapcsolatot. Fogd fel úgy ezt "a még kapcsolatnélküliséget" ajándék időnek, hogy még dolgozhatsz magadon, formálhatod, építheted még magad, míg rád talál a szerelem. Talán úgy, hogy "csak" teszed a dolgod, csinálsz valami olyat, ami kihívás számodra, ami nem rutinszerüen megy, hanem kell hozzá némi "befektetés". Ez például elégedettséget ad, büszkeséget, ami megerősíti az önbizalmadat. A tűz és szenvedély benned is ott van, csak lehet, hogy most szunnyad. Eröltetésről pedig szó sincs, de gerjesztésről igen! Válassz olyan tevékenységeket minél gyakrabban amiket szívesen csinálsz, ami lelkesedéssel tölt el, ami igazán örömet ad az majd lobbantja a tüzet! Sok sikert!
27. tashadow (válaszként erre: 18. - Wallon)
2010. nov. 16. 23:25
Mesélj! Engem érdekel minden tapasztalat a netes társkereséssel kapcsolatban. Különösen az érdekel, hogy miért gondolod hogy nincs értelme. Általában kit tartasz felelősnek a negatív tapasztalatokért? A szikra hiánya a gond ott is, vagy a jelöltek okoznak csalódást úgy általában?
26. Wallon (válaszként erre: 21. - Arcansas)
2010. nov. 16. 23:14

A haverokkal az a baj, hogy mostanában a közös programok kimerülnek a közös ivászatban. Ha valaki mást akar szervezni, akkor jön az "igyunk meg egy sört"...

Na, de ez a "olyan hely, ahol vannak lányok". Pont ez az egyik gond. Eddig mindig kifogtam: csupa fiú középiskola, csupa fiú egyetem, csupa férfi munkahely. Hosszú évek óta keresem, hogy mi az a hely, ahol vannak korombeli lányok. A disco meg nem az én világom.

25. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - Wallon)
2010. nov. 16. 23:11
Ha vigasztal, én sosem nézem az utcán a pasikat...
24. Wallon (válaszként erre: 17. - Arcansas)
2010. nov. 16. 23:06
Nem is tudom, az tény, hogy nem vagyok egy Brad Pitt. Ráadásul más nyaralót örököl, nekem csak az jutott, hogy már most erősen kopaszodom és világít a fejem a sötétben. :-) De az nagyon feltűnő, hogy ha egyik-másik haverommal sétálok utcán, akkor mindig felénk pillantgatnak a lányok, ha egyedül megyek senki nem néz rám.
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - Wallon)
2010. nov. 16. 23:06

Mert a te korodban lévő lányoknak már nagy az igényük. egy veled egy idős lány, már más szemmel nézi a fiúkat.

Nagyobb elvárások. Külső, anyagi, egzisztencia, stb.

A fiatal lányoknak csak az a fontos, hogy villogni tudjon a fiújával, meghivja valamire, elvigye ide-oda aztán majd alakul.

Neked most nem az a legfontosabb, hogy jól kijöjj a nőkkel, hanem, hogy csajod legyen:)

2010. nov. 16. 23:05
Holnap még visszanézek ide!JÓéjt:)
21. arcansas (válaszként erre: 18. - Wallon)
2010. nov. 16. 23:04

Jaj sajnálom,hogy rosszak a tapasztalataid.Én is sokszor feladtam,de mindig ott kötöttem ki..a jelenlegi párommal is úgy indult.Csak ezért írtam.


Szóval akkor akikhez te közelednél,ők nem közelednek...? Nézz meg más lányokat,hátha.Ne add fel!

De a haverokkal tessék eljárni gyakrabban,olyan helyekre,ahol vannak lányok(nem feltétlenül discoba).Sajnos ami ezeken kívüli ismerkedés,az nagyon ritka és véletlen...

Anno mindig arról álmodtam,h csak úgy random meghívjon valaki valamire.Hát teljesült.A legótvarabb 35éves pasi a villamoson 20megállón át bámult,mire elhíott 1 kávéra,persze nemet mondtam:DDDD

2010. nov. 16. 23:01

Szerintem a fiúknak és lányoknak is kell szórakozni magukat.

Akkor nem jöhet a kiváncsiság...

19. Wallon (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2010. nov. 16. 23:01
Miért? Amúgy vicces, de a tőlem idősebbekkel sokkal jobban kijövök, mint a fiatalabbakkal.
18. Wallon (válaszként erre: 13. - Arcansas)
2010. nov. 16. 22:59

Csak tisztázás képp: vannak barátaim, ilyen téren nincsen gond. A hobbikkal meg az a baj, hogy a legtöbb nagyon fiús. Na jó, járok táncolni, de ott se tolonganak értem a lányok.

A netes ismerkedés meg megy nagyjából két éve folyamatosan, jópár lánnyal találkoztam már onnan. Hát, tudnék mit mesélni... Sok értelme nincs és már nagyon elegem van belőle.

17. arcansas (válaszként erre: 14. - Wallon)
2010. nov. 16. 22:59
Ha ennyire az elején lekoptatnak,akkor puszta külsőségről is lehet/van szó.Még nem találkoztál olyannal,akinek kívül is tetszenél elsőre!Márpedig a külső megfog,a belső megtart.Pár barátom lehet,h csak azért a barátom mert nem jön be külsőrE?Hát elgondolkoztató...
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Wallon)
2010. nov. 16. 22:59
Ugye 20-21 éves lányokkal kezdesz? Nem 27 évesekkel, ugye?
2010. nov. 16. 22:59
Az én párom 24 éves volt, mikor megismerkedtünk. Én voltam neki az első komoly kapcsolata. Lett volna lehetősége több is, mint elmondta, de valahogy úgy érezte egyik lánnyal sem tudná megtenni. Velem megtette. Magyarul velem volt együtt először. Nekem izgalmas volt őt bevezetni az élet ezen útvesztőjébe, de akad problémám belőle bőven. Tudtam, hogy gond lesz, ennek ellenére bele vágtam vele, mert nagyon szerelmes lettem belé. És már évek óta szenvedek, mert Ő kíváncsi milyen másik lánnyal. Eddig még nem csalt meg, ezt tudom. Nem olyan fajta, és hazudni sem tud. A legkissebb füllentésen is rögtön rajta kapom. Amikor rátör nagyon ez a kíváncsiság, akkor mindig szakít velem. De nem hagy el, mert szeret. A szakítások nem tartanak sokáig, maximum egy-két nap, de úgy, hogy el sem megy. Szóval Ő is szenved, én is, de nagyon szeretjük egymást. Nem tudom mi lenne a jó megoldás, ami egyikőnknek sem fáj. Valami ötlet? Amúgy Wallon, azért meséltem el elsősorban ezt neked, hogy ha eljön az igazi, akkor tudni fogod. Ahogy a párom is érezte, hogy én vagyok az, akivel érdemes megtennie. És szilveszterkor leszünk 5 évesek. Csak az a pici probléma...
14. Wallon (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2010. nov. 16. 22:56
A leteperéssel már nincs gond. ;-) Inkább azzal, hogy el se jut odáig a dolog. Annál hamarabb jön a "nincs meg a szikra" lekoptatós szöveg...
2010. nov. 16. 22:56

Nyílván azért nincsenek meg benned ezek,mert nincs tapasztalat.Ki sem próbáltad,milyen lennél egy lány mellett igazán.Így hogy várhatná el bárki is?:)))

Szerintem sem feltétlenül van veled gond.

Szerintem a megoldás afelé lenne,hogy járj el szórakozni,éld ki a hobbijaidat,szervezz magadnak programokat,akár szórakozóhelyen,akár uszodában,akár valami sport pályán,lényeg hogy legyél emberek közt.Talán barátok is kellenének,haverok,akikkel együtt lóghatnál,akik mesélnék a sztorijaikat,jókat szórakoznál velük,addig amíg meg nem ismersz egy lányt.

A nők a határozottságot szeretik,ha egy pasiból árad az egyéniség,az erő,a saját határozott vélemény,és persze,ha nem görnyedt hátú aki lefelé néz és szégyenlős...Húzd ki magad,fel a fejjel:)(Én ismerkedtem már neten,nincs abba semmi)

12. 116212323c (válaszként erre: 1. - Wallon)
2010. nov. 16. 22:54

szerettem volna tök őszinte lenni, előtte megnéztem az adatlapodat, de semmi kép és info is csak éppen éppen....

Ismertség hiánya miatt nehéz megmondani mi a baj...mert van, ezt Te mondod...

Szoktak vmi konkréttal elutasítani? vagy mindig ugyanaz? hogy barátnak vagy jó?

11. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Édesmandula)
2010. nov. 16. 22:52
Ilyesmire gondoltam:))))
10. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Wallon)
2010. nov. 16. 22:51

Hát legyél férfi!

Ne legyél barátnak való!

Valószinű, hogy túl lányos vagy, nem? Vagy nem jó helyen keresed a partnert.

Nem vagy semmiről lemaradva, a mai lányok is közel nagymama korban akarnak szülni, férjhez menni. Bocs mindenkitől:)

2010. nov. 16. 22:51

És még kérdezik hogy miért járnak a férfiak hoxá-ra.

Ha nincs kapcsolatunk, legalább olvasunk róla. :)

Pótlék hoxa függőség.


Meg jó néha összeakadni 1-2 sorstárssal.

8. Wallon (válaszként erre: 4. - 8e8f7f5ff5)
2010. nov. 16. 22:46
Azt már sokat hallottam, hogy biztonságot kellene sugallnom, de egy dolgot még nem mondtak el: azt hogy kell? ;-) A tűz meg a szenvedély meg tudod olyan dolog, ami vagy jön belülről vagy nem. Ha nem, akkor felesleges erőltetni, abból semmi jó nem lesz.
7. Wallon (válaszként erre: 2. - A284cbe523)
2010. nov. 16. 22:41
Pszichológus nem ciki, évekkel ezelőtt már voltam is, de néhány alkalom után azt mondta, hogy nincs semmi igazán komoly baj. Tény, hogy az önbizalmam nincs épp a csúcson, de ilyen helyzetben kinek lenne?
2010. nov. 16. 22:39
:) teperd le, oszt ha jó volt, nem akar barátnak többet :DD
5. Gubóka (válaszként erre: 1. - Wallon)
2010. nov. 16. 22:37

ne aggódj. sajnos van ilyen..barátomnak se volt nagyon elöttem snekije. 1 lány.. 25 volt mikor megismerkedtunk. ö is kedves félénk érzékeny.


van aki ezt nem értékeli. és vannak sajnos oylanok akik nagyon értékes emberek, mégis sokáig kell keresgélniük mire megtalálják a párjukat.


szeerntem ez azon mulik h nem azokat a lanyokat szurtad ki akik ertekelnenek ennyi :)

2010. nov. 16. 22:33
Nőként azt tudom mondani, hogy én azokra a férfiakra tekintek "csak barátként", aki emberileg megfog, akiben meg tudok bízni, de férfiként nem vonz (nem pont külsőre, hanem egyszerűen mondjuk nem olyan a vérmérséklete, nem látok benne fantáziát, nem kelt bennem szexuális vágyat, stb.). Talán nincs benned elég tűz és szenvedély, talán nem úgy viszonyulsz a nőkhöz, ahogy azt egy férfitől várnák. Nem azt mondom, hogy legyél rámenős vagy érzéketlen, de a nőknek nem csak megértés és támogatás kell, hanem az, hogy meghódítsák őket. Adj bele többet, ne félj férfi lenni! És néha tedd félre a komolyságod és az érzékenységed, mert a nők a vicces és biztonságot sugalló, férfias férfiakat kedvelik ;) Szerintem nincs veszve semmi, csak meg kell találni az egészséges egyensúlyt. Sok sikert!
2010. nov. 16. 22:32
Szerintem meg nem kell egyből orvoshoz fordulni. Ha Te jól érzed magad a bőrödben és nem érzed, hogy veled lenne a gond, akkor lehet még csak nem találtad meg az igazit. Még nem vagy olyan öreg. Ha viszont úgy érzed valami nem stimmel, önbizalom hiány vagy zárkózottság, akkor érdemes szakemberhez elmenni.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook