Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatból elégtelen? fórum

Párkapcsolatból elégtelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
152. a284cbe523 (válaszként erre: 132. - Wallon)
2010. nov. 22. 21:06
A férfi kinyitja a nő előtt az ajtót, megvédi, biztonságot nyújt neki, szórakoztatja és elbűvöli, cserébe a nő mindent megad a férfinak, amit egy nő csak adhat. Ez jó esetben így megy sokáig, de ha megtörik a varázs, oda a kapcsolat. És mindig csak egy a nő és egy a férfi és jó esetben az a párunk, ha így van, ápoljuk a varázst. Kapcsolatba bonyolódni könnyű, de megtartani azt...
151. tashadow (válaszként erre: 149. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 16:12
De mintha azt írtad volna hogy bunkónak érzed magad. Ez egyik esetben sem igaz. Ha nem tudod elengedni a füled mellett ne tedd. De az sokkal megalázóbb nekik ha nem reagálsz, nem süllyedsz le az ő szintjükre.
150. tashadow (válaszként erre: 146. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 16:09

Mármint a férfi szokik hozzá hogy mire kell odafigyelnie. Úgy értettem. Ha ez lehetséges.

Amíg csak ő jár a fejében addig nem nehéz figyelni ezekre a dolgokra. Ha már a kapcsolat jellege "családiasodik", akkor visszatérhetnek a férfi alaptermészetéből adódó figyelmetlenségek. Erre mondom hogy jó esetben ez talán nem történik meg, ha addigra már hozzászokott a szerepéhez. Persze a gyakorlat nem ezt mutatja, én ezt elhiszem. Majd ha lesz saját családom visszatérünk erre a témára. :)

149. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 148. - Wallon)
2010. nov. 22. 15:35
Mindegy,hogy mit gondolnak,ez igaz,de maradjunk annyiban,hogy nagyon nehéz egy-két dolgot csak úgy elengedni a fülem mellett....:-)
148. Wallon (válaszként erre: 147. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 15:21
Tudom, én férfi vagyok és úgy más a dolog, de ti nők egyáltalán miért foglalkoztok az ilyesmivel? Szerintem a legegyszerűbb elengedni a fületek mellett és gyorsan továbbállni. Az meg annyira mindegy, hogy ezek a férfiak mit gondolnak rólatok.
147. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 145. - Wallon)
2010. nov. 22. 15:08
Ha még csak fütyülnének....:-/
146. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 144. - Tashadow)
2010. nov. 22. 15:08
NAhh,hát elmondom neked,hogy ismerek jópár házas nőt,és bizony nekik tizen-huszon év után is marha rosszul tud esni egy-két beszólás a férjüktől,de főleg a nemtörődömségük,meg az "oda se figyelt,észre se vette"...Ehhez nem lehet hozzá szokni.Vagy ha hozzá lehet,akkor is rossz érzés lesz legbelül.
145. Wallon (válaszként erre: 142. - Tashadow)
2010. nov. 22. 15:07
Bátorságpróba? Az, hogy egy férfi csapat közepéről odafütyül valaki egy egyedül lévő nőnek? Ez kb. annyira bátor dolog, mint mikor a ketrecben lévő oroszlán előtt ugrálsz egy darab hússal a kezedben. :-) Szerintem leginkább csak a körülötte lévő férfiaknak akarja az ilyen bizonygatni, hogy ő milyen bátor. Márpedig akinek ilyen módon kell ezt bizonyítani (sőt, ha egyáltalán bizonyítani kell), ott pont, hogy gondok vannak a bátorsággal.
144. tashadow (válaszként erre: 140. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 14:41
Amíg szerelem van, addig ez biztos nem gond, mert az teljesen megváltoztat. Aztán mire kialszik a láng addig remélhetőleg hozzászokik a dologhoz. Vagy jobb esetben nem alszik ki. Mindenesetre előbb utóbb muszáj hogy az ember alaptermészete is változzon, különben rossz vége lesz.
143. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 142. - Tashadow)
2010. nov. 22. 14:36
Amúgy ezt csak falkában merik.Egyedül sose szólogatnak.:-)
142. tashadow (válaszként erre: 141. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 14:32
Hát én ezt úgy képzeltem, mint egy bátorság próbát, hogy feldobják vele a monoton munkájukat. Ráfütyülnek a csajra, aki nem reagál, vagy lenéző tekintettel válaszol. Utána büszkék magukra hogy meg merték csinálni.
141. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 139. - Tashadow)
2010. nov. 22. 14:19
Mármint melyik része bátor dolog?
140. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 138. - Tashadow)
2010. nov. 22. 14:19
Hát,ez baj :-(.Én a volt kapcsolataimból tudom,hogy az ilyen "nem figyelek oda" dolgok mennyire szarul tudnak néha esni az ember lányának...Néha annyira apróságokon csúsznak el a dolgok..
139. tashadow (válaszként erre: 137. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 14:18

Tényleg? :O

Pedig azt hittem hogy ez tök bátor dolog. De ha nem érzed hogy bunkó vagy úgy könnyű! :)

138. tashadow (válaszként erre: 134. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 14:10
Hát nekem se azzal van gondom, hogy felmerül a kérdés hogy segítsek-e vagy sem. Nyilvánvaló hogy igen. Csak mint azt írtam, "elvarázsolt" típus vagyok. Alapjáraton nem figyelek oda a dolgokra, csak ha van különösebb okom rá. Sajnos.
137. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 136. - Tashadow)
2010. nov. 22. 14:07
De,hidd el ez így van: ha visszaszólsz nekik,hogy mekkora bunkók,akkor is megkapod,hogy de fenn hordod az orrod,ha meg rájuk se nézel,akkor is megkapod,hogy még köszönni se tudsz.:-)) Itt nincs jó választás...:-)) Ha csak visszaköszönsz,akkor meg azt hiszik,ismerkedni akarsz :-DDD,és még rosszabb lesz.
136. tashadow (válaszként erre: 135. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 14:04
Ez azért egy kicsit más. Nem hiszem hogy azért csinálják, mert trendinek gondolják. Nem várnak ők ettől semmit, csak levezetik a feszültséget. Ők a bunkók, de ezt felvállalják, nem te.
135. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 133. - Tashadow)
2010. nov. 22. 13:48
Ilyennel még nekem se volt dolgom szerencsére...:-D De azt pl. nagyon nem szeretem,mikor útépítő munkások,meg tetőfedők,kőművesek ordítoznak utánam az utcán..Szerintem ezt már minden nő tapasztalta,és tök kellemetlen.Ha visszaszólsz,azért vagy bunkó,ha nem,akkor meg azért.
134. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 132. - Wallon)
2010. nov. 22. 13:45
Nekem tök jól esik,ha előreengednek,meg segítenek,meg minden,szóval ez nem általános.Bár nálunk ez családon belül nem szokás,bátyám is,apám is mennek,mint a birodalmi lépegető,olyat meg,hogy segíteni...Pfff....Apám inkább,ha már nagyon nem bírom :-)).
133. tashadow (válaszként erre: 131. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 13:45

Nem általánosítok persze!


De én biztos vagyok benne, hogy vannak olyan körök, akiknél az ilyen viselkedés elfogadott. "Cámán bébi lájk máj fájör". Nekik erről szól az élet. És a kulturáltak, meg érezzék hátrányban magukat.

132. Wallon (válaszként erre: 129. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 13:42
Gáláns lovag? Van egy lányismerősöm, aki kimondottan utálja, ha egy fiú előreengedi az ajtóban vagy segíteni próbál neki. Ő azt vallja, hogy ha másban jár a nőknek az egyenjogúság, akkor ebben is legyen az. :-) Mondjuk én férfi létemre nem értek vele egyet...
131. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 130. - Tashadow)
2010. nov. 22. 13:30
Kisvárosban lakom...:-),de azért nem feltétlenül ilyen.
130. tashadow (válaszként erre: 129. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 22. 13:26

:-)))

Ez jó!


Igazi inter-kultúrális bepróbálkozás. Kultúra,gecó?

De hát a srác azt tanulta, hogy ez bejön a csajoknál. A "kisvárosi diszkó" egy ilyen hely, ezek szerint.

2010. nov. 22. 12:58

Ha hozzám odajönne egy férfi,hogy majd viszi a nehéz csomagjaimat,hááát....Nekem először az fordulna meg a fejemben,hogy el akarja lopni a cuccaimat :-)).Kevés ma már a gáláns lovag.

Egyszer olvastam egy lánynál,hogy kisvárosi diszkóban volt a barátnőivel,és kinézett magának egy helyes,fiatal pasit.A lány sem volt közömbös számára szemmel láthatóan,így bő fél órás szemezés,összemosolygás után a srác a tettek mezejére lépett,odament a lányhoz,és valami irtózatosan romantikusan megkérdezte: "Gyüssz topogni,gecó?" :-DDDD Hát,nem csodálkozom ilyenek után,ha nem nagyon kedvelik a nők a leszólítgatást.:-)) Bár szerencsére nem mindenki ilyen.

128. tashadow (válaszként erre: 127. - Gigi13)
2010. nov. 22. 12:40

Hát mire való a hoxa?! :-)))

[link]


Az arányok nem sokat változtak. Mint azt láthatod a válaszlehetőségeket kicsit kozmetikáztam az ábrámon.

"Nem tolerálom a leszólítás semmilyen formáját." -> "harapok" stb.

Egyébként fura hogy a "foglalt vagyok" ilyen kevés lett. Valószínűleg úgy értelmezték a kérdést hogy ha szabadok lennének akkor mit válaszolnának, vagy csak simán barátkozni akarnak. A fene tudja, kicsit torz lett az biztos. Meg azt se mutatja, hogy aki harap az mekkorát. Az ujjpercedet, a csuklódat, a karodat...

127. Gigi13 (válaszként erre: 126. - Tashadow)
2010. nov. 22. 10:06

DEjó, ezt te csináltad??? :-))

Vagy találtad valahol??

2010. nov. 21. 16:19

Tehát a szavazás eredménye arról hogy ki hogyan reagál arra ha leszólítják:

[link]


Abban igaza volt a lányoknak hogy a válaszadók 50%-ánál fontos az udvariasság. Viszont 30% kapásból leharapja a fejedet. Ami valljuk be nem egy rossz arány. Viszont ha a férfiak "bátrabbak" lennének, akkor az a 30% panaszkodna hogy sokat zaklatják őket, nem az az 1% aki most lelkesen várja őket.

125. tashadow (válaszként erre: 115. - Gigi13)
2010. nov. 19. 17:16

"De láthatóan nem ugyanabban a tásaságban, körben forgunk, Bubu!"


Erről van szó. Pont ettől érdekes ez a fórum, hogy különböző kulturális környezetben élő emberek beszélgetnek a tapasztalataikról, amik teljesen mások. Mert ezek a közegek ritkán találkoznak egymással. Mintha kasztokra lenne szakadva a társadalom, kizárólag közösségi értelemben. Nekem is van 1-2 pasi haverom, akik szintén hozzám hasonló problémákkal küszködtek,mint én. Ez pont a tükörképe a te barátnői körödnek, csak pasiban. És az ilyen "körök" nem találkoznak egymással.

124. tashadow (válaszként erre: 92. - Gigi13)
2010. nov. 19. 17:01

"arról kérdezhetnéd komoly képpel a szépségeket, hogy hogyan élnék meg, ha valaki az utcán (pl. egy közvéleménykutató:-)) csak úgy, ismeretlenül leszóítja őket.. "


:)


Mindjárt itt a hoxa-n is ki lehetne írni egy ilyen szavazást. Persze a válasz lehetőségeket még át kell gondolni :)


Bevásárlás:"segítőkész lovag azonnali 10 ponttal indul" Ez abszolút mázlipont. Megtenni megtenném, élnék a lehetőséggel ha észrevenném hogy mikor adódik. Itthon is sokat átvállalok a cipekedéssel járó munkákból. Ahogy magamat ismerem biztos elsétáltam már pár ilyen lehetőség mellett. Nekem állandóan jár a fejemben valami, még bevásárlás közben is. Buszon is, amikor át kéne adnom a helyet valakinek. Mondjuk ezt jól kompenzálom azzal, hogy meggondolom mielőtt elfoglalok egy helyet, bár még így is előfordult, hogy kibámultam az ablakon, addig megérkezett anyuka a gyerekkel. Esetleg a busz még fékez is, a gyerek megbotlik, mert nem tudott leülni. A trollok csak erre vártak, és lecsapnak az alkalomra, megkezdődik a lincselésem. Ennyit rólam és az "udvariasságról". Nem vagyok az a "nyitott szemmel járó" fajta. Ez a szakmámban(fizikus-informatikus) előny, az életben pedig gyakran hátrány.


buli: Abszolút sör/bor párti vagyok. Jöhet bármi.

Soha eszembe nem jutott még, egyszerre több lánynak udvarolni. Egyszer nyomultunk 2v2-ben haverral gólyabálon. Vagyis 2-en szólítottunk le 2 lányt. Hát eléggé eltoltuk a dolgot. Mármint mind a 2-en külön-külön elszúrtuk. Aztán leléptek. Ezt az egyik hozzászólásban részleteztem már, ha gondolod visszakeresem.


múzeumban: Hát én nem is tudom. Nekem ez egy kicsit sznobul hangzik. Pláne ahogy előadod. Mintha ezen múlna hogy valaki mennyire érdeklődő. Nem igazán az én világom, mármint nem a műveltség, hanem ez a "villogás".

123. Wallon (válaszként erre: 122. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 16:55
Lehet, hogy kicsit félreértetted a dolgot. A társkeresőn, ha én írok, akkor azért kb 5-ből egy levélre jön válasz, csak a lányok kezdeményezni nem szoktak ott nálam. A jóképű haveromnál meg igen.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook