Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatból elégtelen? fórum

Párkapcsolatból elégtelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. nov. 19. 16:04
Érdekes amit írsz. Én egyáltalán nem vagyok jó képű, ismerkedtem már a neten és engem is kerestek meg és nem egyszer igen csak jó nők. Mondom, valami nem stimmel. Mondjuk 100 levélből egy-két válasznak be kéne esnie. Vedd lazán és csak flörtölj. Bár nem tudom, milyen vagy, de légy egy picit laza, ne legyél karót nyelt és főleg zárkózott. Nyíltsággal nagyon sokat elérhetsz és ez rajtad is látszódni fog. És persze azért ne igazolványképet tegyél fel, de ne is autó előtt pózolót. Mosoly fontos. A nők szeretik, ha egy pasi laza, vidám, okos és magabiztos, meg határozott. És ez látszik az emberen. Kisugárzás. Valami erre felé nem stimmel szerintem, ezért írtam az önismeretet. Valamiért nem vonzod a nőket, ne adja ég még taszítod is. Valahol benned van a megoldás. Hidd el kevés Brad Pitt járkál az utcán. Legyen tartásod, és legyen önbizalmad. És az önbizalom az nehéz ügy, mert ugye az most nem nagyon van, honnan is lenne, hiszen éppen azért indítottad a fórumot. Mindenképpen belül nézzél szét. Fontos lehet, milyen körülmények között, kikkel, vagy kivel élsz és a környezeted milyen hatást gyakorol rád. Ha nagyon rég minden ugyanaz, akkor itt az ideje valamin változtatni... ezek csak ötletek a részemről, de a legapróbb részlet is fontos lehet.
121. Wallon (válaszként erre: 120. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 15:54

Hogy meg vagyok-e elégedve a külsőmmel? Érdekes kérdés, alapvetően szerintem nincs vele semmi baj, ezt már mások is többször megerősítették. Mindamellett én tényleg nem tudok olyan lányról, akinek meglett volna a kémia, akinek tényleg igazán tetszettem volna.

Azt más miatt mondom, hogy neten sokat számít a külső. Van egy elég jóképű haverom, ő rendszeresen szed össze lányokat netről, méghozzá úgy, hogy társkeresőre szimplán felrakja a fényképét, mindenféle bemutatkozás nélkül. Állítólag innentől már csak várnia kell, mert a lányok írnak neki. Hát, nekem több mint 2 éves pályafutásom alatt egyetlen lány se írt, mindig nekem kellett kezdeményezni, egyébként még csak az adatlapomat se nézik meg. Jobb híján gondolom, hogy a külsőben kell keresni a különbséget.

120. a284cbe523 (válaszként erre: 119. - Wallon)
2010. nov. 19. 15:41
Ezzel arra célzol, hogy nem vagy megelégedve a külsőddel? pedig olyan lányt kell találnod akinek tetszel is, így a kapcsolatban, ha az már létrejött ez nem lesz lazító láncszem. Hívják ezt kémiának, meg sok mindennek, de fontos, hogy tetszél a lánynak és ő is tetszen neked. Biztosan van más is a háttérben. Van egy kollégám, a háta mögött úgy becézik "a rém". férfi és olyan ronda, mint Quasimodo. Még is talált magának párt az életben is és aztán az interneten is. Volt olyan lány akinek ő tetszett. Nagyon nem mindegy, hogyan viseled a külsődet, milyen a kisugárzásod. Ez meglátszik a viselkedéseden, az adatlapodon, írásodon, mindenhol. Nézz mélyen magadba!
119. Wallon (válaszként erre: 118. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 14:03
Pont ez az, pont a "hagyományossága" miatt lesz húspiac jellege a dolognak (mert azért lássuk, be egy szórakozóhelyen eléggé olyan jellegű). A neten pedig tényleg nagyon nagy a konkurencia, főleg a férfiaknak. Azt nem mondtam, hogy ott nem lehet ismerkedni, de néha az az érzésem, hogy nehezebb mint élőben. Például ott sokkal de sokkal többet számít a külső, magabiztosság ide vagy oda.
2010. nov. 19. 13:55

Nem, az teljesen más!


Annak ott a helye és ideje! Mondhatni hagyományos. A netes dolog az járható út, csak jó szűrő kell hozzá. Attól függ mit akarsz. Ott aztán lehet kalandozni, egy éjszakás kapcsolatot találni, szexelhetsz bőven, ha jól átlátod, de találhatsz rendes kapcsolatot is, de többszintű rosta szükséges, meg jól kell megszerkesszed a saját adatlapodat. Szerintem lehet ismerkedni az interneten. Csak ugye nagy a konkurencia és itt máris előjön a magabiztosság kérdése, ami az életben is.

117. Wallon (válaszként erre: 116. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 13:49
De ha mondjuk egy szórakozóhelyen szólítasz le valakit, akkor az nem ugyanúgy ezt gondolja a lelke mélyén? Sőt, akkor mi a helyzet a netes ismerkedéssel? Ott aztán tényleg mindenki több vasat tart a tűzben. Ennyi erővel akkor csak a spontán megismerkedés a nyerő.
116. a284cbe523 (válaszként erre: 115. - Gigi13)
2010. nov. 19. 13:39

Már elnézést, de milyenek azok a férfiak? Akik félnek? Mitől félnek? Addig úgysem lesz semmi a nő meg a férfi között, míg a félelem az úr. Mitől fél? A barátnőidtől? Nem értem, szerintem valami nem stimmel. Én nem látom ilyennek a férfiakat, általánosságban nem, ezek szerint a barátnőid nem jó körökben mozognak? (társkeresés, a férfiak szempontjából)


Tehát most normális emberekről beszélünk, akik dolgoznak, nem az éjszaka az egyetlen motivációjuk, van kifejlett egyéniségük, egzisztenciálisan stabilak, vagy jó úton haladnak felé, önállóak. Bár azért az utcán leszólítás akkor is necces, mert még is mit gondol a lelke mélyén egy öntudatos nő egy olyan pasasról, aki az utcán leszólít nőket? Vajon mit? (csak nem azt, hogy ez máskor, máshol mással is ezt csinálja). Bonyolult ez.

115. Gigi13 (válaszként erre: 114. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 13:09

Sok mindenben igazad van, sőt.

De láthatóan nem ugyanabban a tásaságban, körben forgunk, Bubu! Az én körömben senki nem karrierista, (mind diplomás, intelligens nők - ti. sokat olvasnak, műveltek -objektíven tekintve is), mindenki inkább már, legalábbis az egyetem és egy.két év munka után, a családalapítást választaná. Ha lenni, kivel.

Szóval a szinglik nem azért szinglik, mert ezt választják!

Én csak leírtam az egyik oldalt, hátha segít a párkereső férfiaknak abban, hogy ne rezeljenek annyira. Tök természetes, hogy a nő is erre vágyik, amire ő, így érdemes talán felfogni. Egy a cél: társkeresés terén. Nem ellenség a nő, hanem optimális esetben egy életre szóló legjobb barátja a férfinek.

(Na de mostmár tényleg eltérek a témától...

Bocs.

114. a284cbe523 (válaszként erre: 113. - Gigi13)
2010. nov. 19. 12:57

Kedves Gigi!


Nem vagy a bögyömben, csak leírtam mit érzek ki az írásodból. Azt, hogy ki mennyire értékes nő, így külső szemmel nem lehet megítélni, főleg nem te a barátnőidről, mert elfogult vagy velük szemben ami teljesen természetes. Én inkább azt mondom, ha valaki az élet egy bizonyos területén (és itt lehet szó ismerkedésről, párkapcsolatról, munkáról, vagy másról) hosszabb ideje sikertelen és sorra kudarcot vall, akkor érdemes a hibát magunkban keresni és nem a környezetünkre fogni. Egy korábbi mondatodra visszatérve a sok szingli az nem a pasik eredménye, hanem társadalmi jelenség. A nők önmegvalósítanak, karriert építenek és ide a család nem illik be, de a szingli élet nagyon is. De ez már egy másik történet!

113. Gigi13 (válaszként erre: 112. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 12:27

Csak helyeselni tudok. Ez egy komplex téma.

Szerencsére nekem nincsenek ilyen bajaim. Mindig is nagyon nyitott voltam, szerencsére. Meg most már nagyon úgy tűnik, meg találtam a páromat is.

De attól még észreveszem, hogy a környezetemben nem mindenki ilyen, aki egyébként nagyon értékes nő! És ezek a példák jutottak eszembe a fórummal kapcsolatban..

Egy egészséges nőnek, szerintem, KELL hogy legyen "valamiféle önvédelmi reakciója". Sőt, a férfiaknak is. Mi ezzel a baj? Na, nem mindha védeni szeretném magam?! :-)))

Nem értem, miért vagyok a bögyödben, BUBU??!! Hm?? Tipp? Fő a tudatosság!

112. a284cbe523 (válaszként erre: 111. - Gigi13)
2010. nov. 19. 12:08

Szerintem a téma komplexebb ennél és úgy látom van valamiféle önvédelmi reakciód is, ezt kiolvasni a soraidból. A flörtkisugárzás nem feltétlenül az ital elfogyasztásának mennyiségétől, a ledérségből ered, hanem a személyiségből. Ha tetszel egy pasinak és látod, hogy ez kölcsönös, csak egy apró jelet kell adnod, de ha sokszor nem történik semmi, akkor bizony a saját házad táján is szét kell nézned, mert biztosan valamivel megijeszted, vagy egyenesen eltaszítod a leendő udvarlót.


Ha az ember egyenesben van magával akkor vonzó lesz, kisugárzása pedig rendben. És ez most külső független.

111. Gigi13 (válaszként erre: 109. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 11:33

Igen, lehet hogy általánosítok.

Amit leírtam, az az én tapasztalatom. Vagyis egyedi, szintén. De gondoltam, közreadom, csakis segítő szándékkal. Mert kell, hogy tudják a férfiak.. De azért, gondolkodj el a statisztikán, azon, hogy mennyivel kevesebb házasság köttetik manapság, és mennyi a szingli. Szóval, ha minden olyan fenemódon klappolna ezzel a társkeresési dologgal, akkor nem lenne ez a fórum, nemdebár...?

Az is jó, hogy te leírtad a tiedet, mert ez számomra megintcsak tanulságos. Valóban, vannak ilyen nők, akik mindenkit magukhoz vonzanak. Irigylem is őket, ahogyan helyesen írtad (a rútak) Mert én nem vagyok ilyen, sem a barátnőim. Mi csak szimplán szépek, kedvesk, csinosak, intelligensek vagyunk. Nem rámenősek. Inni sem szoktunk annyit, hogy elvesszük azt a fajta női önvédelmi rendszerünket.. Saját kisugárzásunkból meg, ahogyan helyesen megfogalmaztad, nem ered ez a fajta kezdeményező készség és nyitottság... ami vonzza a pasikat.

Vagyis, kérdés, hogy ki kezdeményezzen az ilyen (hozzá teszem, szerintem, többségben) lányok esetében???

110. Szasz23X (válaszként erre: 108. - 5bfba16667)
2010. nov. 19. 11:17

Nem kell tökéletes, mert én sem vagyok az... Nekem is megvannak a saját kis hülyeségeim...És nem várom el a férfitól sem, hogy tökéletes legyen, olyan nincsen. Mindenkinek más a tökéletes...

De azért vannak határok...Rohadt türelmes tudok lenni, de azért az már nekem is sok, hogy vegyem is meg a lakást, újítsam is fel, és utána mossak-főzzek-takarítsak-neveljem a gyereket...

Subidubidú...Dinót is sétáltatom..

109. a284cbe523 (válaszként erre: 98. - Gigi13)
2010. nov. 19. 11:16
Általánosítasz. Ez elég sztereotip gondolkodást. A csinos relatív lehet, de maradjunk annál, hogy a többség által csinosnak tartott, vagy a mai megítélés szerint csinosnak mondható nő. Én az ellenkezőjét tapasztaltam a nők oldalán, mint pasi. A barátnőimet igencsak leszólítgatták, volt, hogy olyankor is, amikor ott voltam a közelben, így erről nekem más a tapasztalatom, de nem csak csinosság, hanem kisugárzás és magabiztosság kérdése is. Sok rút,(már elnézést a kifejezésért) nő szeretné ezt a problémát magáévá tenni. A kisugárzás legalább annyit számít, mint egy jó alak, vagy gyönyörű arc és az, hogy az ember hogyan viseli magát, mennyi feromont ereget... és itt most tekintsünk el a szélsőségektől (nagyon kövér stb).
108. 5bfba16667 (válaszként erre: 106. - Szasz23X)
2010. nov. 19. 11:15

Vannak:D


Nem mondom neki, h jelentkezzen, mert nem adom:P, de van. A nő ne dolgozzon, csak otthon, Dárga csempéz, ő falat fest, kifúr mindent, autót szerel, és még öltözni is tud. Tudod mennyit hisztizek, hogy kicserélhessek egy villanykörtét?

Hidd el, egyik sem tökéletes. ARANYKÖZÉPÚT!!!!!

107. Szasz23X (válaszként erre: 105. - Wallon)
2010. nov. 19. 11:13
Na erre nem tudok mit mondani... Nem vagyunk egyformák...Én biztos hogy megeresztek egy mosolyt vagy egy kacsintást ha valaki tetszik XD
106. Szasz23X (válaszként erre: 104. - Gigi13)
2010. nov. 19. 11:12

Jahogy :D:D

Amúgy nem tudom jól gondolom-e, de valahol az emancipunciknál tűnt el az, hogy a férfi az férfi...

Nekem úúúúúgy hiányzik :(

Igenis ne nekem kelljen már festeni/tapétázni/glettelni/csempézni...Meg tudom csinálni, de méééér éééén??? Amikor emellett főzök mosok takarítok...

Sajna tényleg azt kell hogy mondjam, amit soha nem gondoltam hogy mondani fogok:

Nincsenek már olyan férfiak, mint amilyen az én apukám pl... :((((((

Ha van, sürgősen jelentkezzen :D

105. Wallon (válaszként erre: 102. - Szasz23X)
2010. nov. 19. 11:11
Hát, én erre fiőként két dolgot tudok mondani. Egyrészt szórakozóhelyeken a lányok állandóan csapatban vannak, márpedig úgy nem sok fiú fog közülük valakit leszólítani. Másrészt szerintem a fiúk többsége csak olyan lányhoz megy oda, akitől kap valami jelet, namármost a haveri körömben többször hallottam erre panaszt, hogy bizony nem jönnek ezek a bizonyos jelek...
104. Gigi13 (válaszként erre: 100. - Szasz23X)
2010. nov. 19. 11:09

"De komolyan... Miért nem kezdeményeznek a férfiak mostanában? (szerintem ez is megérne egy fórumot)"


EZ az a fórum!

:-)

103. Gigi13 (válaszként erre: 101. - Szasz23X)
2010. nov. 19. 11:05
:-))) értem én! Ismerős!
2010. nov. 19. 11:03
úr isten...6 éve volt...anyám...öregszem :D nem akar senki leszólítani? XD
101. Szasz23X (válaszként erre: 99. - Gigi13)
2010. nov. 19. 11:02
Kérleeeek :D 18 éves voltam :D:D:D Persze hogy máshogy reagálnék (jelen állapotomban rávetném magam, hogy jéééé jó pasi) :D:D
100. Szasz23X (válaszként erre: 98. - Gigi13)
2010. nov. 19. 11:01

jéééé...Végre valaki kimondja :))))

Az én ismeretségi körömből is, (most ez bunkóság lesz) sokkal több picit csúnyácska csajnak van valakije, mint a nagyon szépek között...Én is filóztam már rajta, hogy miért... pasik, ennyire féltek?????? A jó csajok nem mind pénzhajhász csak-gazdag-pasira-hajtok típusú csajok, és nem mindnek Johnny Depp az ideálja :D:D

De komolyan... Miért nem kezdeményeznek a férfiak mostanában? (szerintem ez is megérne egy fórumot) :D:D

99. Gigi13 (válaszként erre: 97. - Szasz23X)
2010. nov. 19. 11:01

"Pedig édes srác volt. . ."

Talán ma már te is máshogy állnál hozzá, hogy egy kicsit átgondoltad, azóta... Vagy nem?

De basszus utcán? De basszus buliban? De basszus múzeumban? De basszus neten?

De basszus Hol a Fenében? Vagy hol NE lehetne ismerkedni? Van erre jogszabály?

Rendeznek -e még olyan társadalmi megmozdulásokat, ünnepeket, ritusokat, ami erre hivatott, vagy alkalmas lenne, manapság??? NEM.

Ennyi!

Az élelmesebbje, BÁRHOL ismerkedik. De főként ott, ahol meglát egy számára vonzó, kedves lányt.

A nem élelmesebbje meg... hoopon marad, és pár nélkül. :-(

Ha nem kap időben észhez..!

98. Gigi13 (válaszként erre: 94. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 10:57

"A csinos nőket, függetlenül attól, hogy szinglik-e vagy sem, állandóan leszólítják"

Pont ezt próbálom nektek elmagyarázni, hogy : Ez nem így van! NEM szólítják le napjainkban a csios nőket sem a férfiak. Amúgy, Ne haragduj, Bubu, de sztem ez elég relatív, hogy kinek milyen nőtípus "csinos", kinek melyik jön be. Szerencsére! Férfiakkal kapcsolatban úgyszintén! Minden zsák megtalálja a foltját! A csinosat úgy értem, hogy "neked szimpatikus" hölgy.. Ez a kishitűség netovábbja, és a tipikus "cseszdmeg a fűnyíródat, Nyuszika" gondolkodásmód, hogy ez a csaj olyan csinos, ugyis... (van már neki pasija, mindenki leszólítja, nem érdekelem én...) Honnan tudod? Honnan? Csak EZT gondoljátok, ti fiúk!

Én ismerem a női oldalt, akik arról rinyálunk egymásnak, hogy hónapok óta egy pasi sem nézett felém, nem szólítanak le, és nem ismerkedne velem senki a bulkikban...stb. És gyönyörű - számomra, ti. bizonyosan ez is szubjektív - barátnőim vannak. Szinglik!

Ja, bocsi, Bubu, én nem divatmodellekről beszélek. Nem olyan nőkről, aki "tökéletesek". Csupán igényesek, kedvesek, szépek. De nem a külső számukra az elsődleges szempont. Párválasztás terén sem.

Szóval, bizonyosan nektek, férfiaknak is meg vannak a saját problémáitok. Nekünk viszont elég nagy probléma, hogy igenis NEM nagyon kezdeményeztek. - Mondtam már ezt vajon?? :-)

2010. nov. 19. 10:53

Hát...A leszólítósdit nem annyira ajánlom :D:D

Velem volt, hogy mentem az utcán, tervezgettem a napomat, tök jól elvoltam a kis világomban :D

Erre odajön egy srác:

-Ne haragudj, zavarna ha meg akarnék Veled ismerkedni? Tökszép vagy :D

Én meg hirtelen felocsúdva...Hát...Felemeltem a kezemet rajta a szalagavatómra a nagyimtól kapott gyűrűvel XD Totál szingli voltam, de annyira meglepődtem XD Ez volt az első reakcióm :D Pedig édes srác volt...De basszus...Utcán? :D Nem az én terepem :D

96. Gigi13 (válaszként erre: 93. - F36e266467)
2010. nov. 19. 10:48
Ez jó! :-)
95. Wallon (válaszként erre: 94. - A284cbe523)
2010. nov. 19. 10:30

Az utcán leszólításnak én se látom sok értelmét és nem csak azért, mert a szép nőket annyian leszólítják. Egész egyszerűen az nem alkalmas ismerkedésre, ott az emberek sietnek, nem állnak szóba stb...


A nettel pedig nem is a húspiac jelleg a legnagyobb gond (bár az is). Érdekes módon ott megy a dolog, egész a személyes találkozóig. Sőt, sokszor volt már olyan, hogy egy-egy lánnyal két-három találkozó is volt, csak utána közölte, hogy "nincs meg a szikra". A másik gond, pedig, hogy nagyon sok olyan lány van ott, akivel van valami "gond": nemrég ért véget többéves kapcsolata, neadj isten még véget se ért, de már keresi az új jelöltet, "sorozatrandizik" (heti négy-öt randi hónapok óta), maga se tudja mit akar meg hasonlók.

94. a284cbe523 (válaszként erre: 92. - Gigi13)
2010. nov. 19. 10:11

Szia!


A csinos nőket, függetlenül attól, hogy szinglik-e vagy sem, állandóan leszólítják, így szerintem ezeknek a szappanopera jellegű ismerkedős forgatókönyveknek semmi értelme. Olyan szituációt kell teremteni, ahol őrá figyelsz és nem a melleire, arcára, fenekére. És ezt a kinti életben csak úgy lehet megvalósítani, ha az élet helyzet úgy hozza és beszélgetésbe elegyedtek. Utána már lehet lépést tenni, vagy előtte gy-két manővert.


A fórumindító ismerkedik a neten. Csalódott. A társkereső az egy picit húspiac, mivel itt az embert nem látod, csak a sok rizsát, amit leír magáról, de a képeket, azt igen. De így is létezik szimpátia és egy-két levél alatt ugyanúgy egymásra akad az a két ember, mint az életben. Persze évekig tartó sikertelenség esetén egészen biztosan van baj. Egyébként, ha nem akarsz görcsösen keresni, hamarabb fog sikerülni, vedd lazán és ne fájjon a fejed. Elsősorban légy tisztában önmagaddal. Nem rossz az internet sem, de azért nagyon kell tudni olvasni a sorok között, a randevúzás pedig kellemes időtöltés (általában) így nyugodtan keresgélhetsz, bár azért a sablonszövegektől és a túlrészletezéstől óva intelek, nem kell sok duma, csak valami figyelemfelkeltő egyedi apróság, vagy még az sem, de bármi is az, tükrözzön téged erősen.

93. f36e266467 (válaszként erre: 91. - Castellina)
2010. nov. 19. 10:00

Vagy csak kell egy jó szöveg.


Pl. egyik haverom csinálta:


- Szia, ne haragudj, csak eltévedtem, meg tudnád mondani, hogy merre laksz?


Neki bejött :O))))

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook