Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatból elégtelen? fórum

Párkapcsolatból elégtelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
92. Gigi13 (válaszként erre: 89. - Tashadow)
2010. nov. 19. 09:29

A közvéleménykutatás nem rossz ötlet! :-) Pl. arról kérdezhetnéd komoly képpel a szépségeket, hogy hogyan élnék meg, ha valaki az utcán (pl. egy közvéleménykutató:-)) csak úgy, ismeretlenül leszóítja őket..

Leszólítási ötletek, helyzetek (amikor én örültem volna neki, anno...mikor annyira vártam, hogy végre, valaki...:-)

- bevásárlás után, szép szingli csaj megy haza, többet vásárolt, mint bírná... hazakísérés, teher levétele szép szingli csaj válláról. (Hozzáteszem, ha egy szép csaj totál megrakodva magy haza az utcán egyedül a bevásárlásból, sztem nagyobb a százalékos esély arra, hogy ne éljen párkapcsolatban, aza, hogy szinglire bukkantál.) Ez esetben egy kedves, természetes-segítőkész lovag azonnali 10 ponttal indul. Telefonszám elkérés sikeressége 80 %)

- buliban: jó a zene, barátnőkkel, totál nem velük szeretnél már lenni (ti. a szingli), azaz nézelődök jobbra-balra, nacsak ott egy mosolygó (!) pasi... Namármost, ha meghívod egy sörre, borra, limonádéra(isten ments a limonádésoktól, de hátha ez az eseted! :-)) szintén min. 5 ponttal indulsz, telefonszám elkérés sikerességének eselyé egy 10 perces beszélgetést követően elég kiszámíthatatlan. Ha limonádés a lány akkor heves végkifejletre ne számíts, ha sörös/legjobb időszak, ha pálinkát, erőset kér a lány, akkor még egy mesésé éjszakára is benevezhetsz..:-) Fő szabály, barátnős lányok esetén: CSAKIS egynek udvarolj, nem ér átlovagolni a másik lányra. A barátnők tuti elkönyvelnek szoknyapecérnek. Ha egyet próbálsz ki, akkor "komoly ismerkedő" kategóriába tartozol, akiből egy nő mindent remél! A többi csajjal nem flörtölni! Azt az egyet csodállni! A telefonszám elkérési esélyed a csodálat kifejezésének hatékonyságával növekedhet! :-)

- a nők álma, hogy a lovag egy múzeumban, kiállításon szólítja le. Mert akkor ő, ti. a pasi, Nyílvánvalóan művelt, érdeklődő fazon. Ezérthát kezdeti pontszámod, majdnem megegyezik a segítőkész cipekedőjével, és hát döntsd el, melyikhez fűlik jobban a fogad! :-) tehát min. 10 ponttal indulsz te is! Ha a kiállításról pár mondatot érdemben, vagy átvándorolván egy más jó kis témára magávalragadóan tudsz beszélni +10 pont, vagyis a telefonszám elkérési esélyed hihetetlenül megnövekedik! Ha - találkozásotok vége felé (!) - a lány csodálatát is elkezded.. szemérmesen, ennek esélye nőttön nő! :-)


Sok sikert,

most ezek a szituációk jutottak eszembe.

Ne feledjétek Fiúk:

Mi, nők, nélkületek, a kezdeményezésetek nélkül csak szinglik maradunk, amit nem szeretünk. Rátok várunk!!! Úgyhogy ha már kezdeményeztek (jó szituációban) nagy eséllyel váltok herceggé!

:-)

91. Castellina (válaszként erre: 89. - Tashadow)
2010. nov. 19. 08:34

Én elég könnyen ismerkedek idegenekkel, nekem pl semmi bajom, ha az utcán leszólítanak, ha azt kulturáltan és kedvesen teszik. A bunkókat nagy ívben elkerülöm.

Úgyhogy tessék csak próbálkozni, hátha mások is így gondolkodnak:)


Bár én elég közvetlen és nyitott vagyok, és igyekszem mindenkihez kedves és barátságos lenni, hiszen felebarátom:))

90. Castellina (válaszként erre: 76. - Wallon)
2010. nov. 19. 08:27
Persze, bár inkább csak barátkozás szintjéig, a többit már meghagytam nekik.
89. tashadow (válaszként erre: 88. - Tashadow)
2010. nov. 18. 23:48

Remélem nem azt szűröd le a válaszomból hogy próbálok kibúvót keresni a férfias viselkedés elől. Szó sincs róla. Igenis inspiráló hatással van rám a lelkesítő hozzászólásod. Csak próbálom számodra megvilágítani a dolgokat, amennyire tőlem telik.

Azt is fontolgatom hogy egyszer kipróbálom a leszólítást, csak hogy ne a levegőbe beszéljek, és saját tapasztalatot tudjak felmutatni. Próbálom kísérletként felfogni, így akármilyen megaláztatás is ér, csak mint a kísérlet eredménye fogok rá gondolni. Nem a visszautasítástól félek, azt természetesnek veszem, hanem hogy mindezt megalázó módon teszik, nem úgy ahogy a történetemben a lány. "Nekem van barátom!" Ennyi. Gyönyörű szép, elegáns, tiszta megoldás, egy olyan embertől akihez semmilyen korábbi érzelmi szálak nem fűznek. Nincs benne semmi megalázó.

88. tashadow (válaszként erre: 43. - Gigi13)
2010. nov. 18. 19:49

"számelméletekben gondolkodtok"

Ez csak azért lehet mert nem éri be a pici lelkem azzal, hogy azért "lógok ki a sorból", mert egyedien reménytelen eset vagyok. Valahova be kell sorolnom magam, és ha van egy elméletem arról hogy mi történik ezzel a világgal, akkor ezt könnyen megtehetem. Olaj a tűzre, hogy sok olyan embert ismertem/olvastam akik keresztül mentek ezen a fázison, ha már túl is jutottak rajta. Csak én ragadtam le valahogy. Jól mondjátok, az önbizalom hiány olyan mintha meg lennék kötözve, és ha egyszer lerázom ezt magamról, akkor onnantól kezdve szabad leszek. Igazad van, annak az "elméletnek" amit itt előadtam, nem sok tapasztalati alapja van. Kellemetlenül is érzem magam miatta.


"De mi van ebben olyan szörnyű?"

Belegondoltam és szerintem nem is ez a bajom:

1. Nem magamat sajnálom. A vélt társadalmi normákat nem csak azért tartja be az ember, hogy önmagát védje. A férfiak többségének van egy első negatív tapasztalata, ez kulcsfontosságú lehet. Nálam ez nagy sérülést okozott. Ez valami vélt empátia féle, amit azokkal szemben érzek akiket le akarnék esetleg szólítani, ezzel megóvva őket attól hogy ez a vélt társadalmi protokoll megsérüljön. Vagyis hogy városban az idegenek nem szólnak egymáshoz. Nem akarom tovább csavarni ezt a gondolatmenetet. Persze nem tudatosan, de talán őket védem magamtól, még ha ez önpusztító magatartásnak minősül is. Még egyszer: nem tudatosan, nem szándékosan.

2. Te magadból indulsz ki. Nem tudom hogy manapság városban mennyire tolerálják a leszólítgatást. Most nem ellened beszélek. Isten ments! Csak próbálom magyarázni a bizonyítványt. Nem feltétlenül van igazam.

3. Teljesen igazad van abban, hogy a bizonytalanság a leszólítás kimenetelét illetően jó dolog, értelmet ad az egésznek. Ebből is látszik, hogy nem ellened beszélek.

4. Azt is látnod kell, hogy engem tényleg nem érint kellemetlenül a visszautasítás: Történet:

Általános osztálytalálkozó. Egy lány ért oda először, a megbeszélt helyszínre. 10 éve nem láttuk egymást, sőt régebben sem voltunk beszélőviszonyban. Talán olyan fejet vághattam, amiből azt vette le hogy ki akarok kezdeni vele, nem tudom. Minden előzmény nélkül, egyszer csak megszólal: "Nekem van barátom!" Én meg próbáltam tekintetemmel meglepődöttségemet kifejezni: "Oké!". Ilyennel még azelőtt soha nem találkoztam, hogy valaki ennyire nyílt legyen velem. Egyáltalán nem esett rosszul, sőt kicsit még hízelgő is volt, pedig visszautasítást kaptam. Tud valamit ez a lány.


"Rinyálást abbahagyni!

Lépni!"


Ötlet: Belekezdek valami közvélemény kutatásba. Azok bárkit megszólíthatnak, anélkül hogy társadalmi protokollt sértenének. Mennyi csajt leszólíthatnék így. Ahogy engem is leszólítottak már párszor, nem is akárkik.(Csak vicc)

87. 8285925b39 (válaszként erre: 86. - Gigi13)
2010. nov. 18. 16:55
Igen... az úgy jó .... úgy lenne jó! ;))
86. Gigi13 (válaszként erre: 80. - 8285925b39)
2010. nov. 18. 16:31

Az én pasim is kezdeményezett, és értékelem is ezt! Na, nem csak ezért, de... tényleg, nőnek érzem magam mellette, ezért is!

:-)

85. 8285925b39 (válaszként erre: 83. - 8285925b39)
2010. nov. 18. 15:59
... jah, és ez idő alatt máshoz se közelített... szóval szaaa'ma, szegény egész életében rám fog várni. :))))
84. 8285925b39 (válaszként erre: 83. - 8285925b39)
2010. nov. 18. 15:57
... amúgy meg szinte mindig én léptem először.... mondjuk kettőt kivéve, az egyik a volt férjem volt, a másik egy exem, akivel végülis 3 évig voltam... :)
83. 8285925b39 (válaszként erre: 82. - F36e266467)
2010. nov. 18. 15:55
Csaba Dráááága, azéééé' minden Nőnél nem lépkedhetsz Te! :DDD .... amúgy ez van. Van egy kollégám, 6 éve... hat éve kering körülöttem... észreveszem, és jókat vigyorgok magamban, és persze nem lépek, mert nem kellllll.... de ő se közelített konkrétan, túúúdod fekete-fehéren! :))))
82. f36e266467 (válaszként erre: 80. - 8285925b39)
2010. nov. 18. 15:51

Ellent kell, hogy mondjak nektek. Nálunk mindig én tettem meg az első lépést.


Persze ennek az utsónak 4 éve.


Ha azóta nagyot változott a világ, akkor nem szóltam :O))

2010. nov. 18. 15:50

A második tippem lehet az ödipális korszak.


Ha nem férfinek érzik a nők, hanem barátnak, akkor ott is elállítódhatott a személyiség.

80. 8285925b39 (válaszként erre: 75. - Castellina)
2010. nov. 18. 15:49
...pont...pont.... még aki kerülget, és látszik, hogy akar valamit, még ott is a nőnek kell megtenni az első határozott lépést... borult egy világ! :))
79. f36e266467 (válaszként erre: 78. - A0c1361e44)
2010. nov. 18. 15:48

Mert az a probléma gyökere. Nőknél az apával valókapcsolat.


Ha meg van, hogy mi volt ott a gond, akkor helyre lehet tenni és a probléma megszűnik :O)

78. a0c1361e44 (válaszként erre: 77. - F36e266467)
2010. nov. 18. 15:45
Mert?
77. f36e266467 (válaszként erre: 76. - Wallon)
2010. nov. 18. 15:25
Párkapcsolati nehézségek esetén férfiaknál az anyukával való kapcsolatot érdemes megnézni.
76. Wallon (válaszként erre: 75. - Castellina)
2010. nov. 18. 15:21
Na de ha tetszett egy pasi, akkor azért próbáltad valahogy egyértelműen a tudtára adni?
2010. nov. 18. 14:34

Szerintem a mai pasik gyávák..

Ha nekem tetszett egy pasi, sajnos nekem kellett odamennem ismerkedni, mert ha a pasikra várnék, sose lett volna barátom..

2010. nov. 18. 00:58
Sok sikert kívánok a továbbiakban!
73. 02db590b2c (válaszként erre: 71. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:54
Ertem en,csak jo helyen kell lenned jo idoben:),meg vmin nyilvan valtoztatni,ha az eddigi helyek nem jottek be.
2010. nov. 17. 22:52

Ja es nekem is atlagos kulseju parom van.Nem egy "hejde" ahogy lentebb irtam:) viszont hatarozott magabiztos,jo fellepesu,intelligens es mind ez sugarzik is belole,akkorakat szoktunk egyutt nevetni,hogy az ablak majd bereped,tehat jol erzem magam a tarsasagaban(ami nayon fontos)persze ezeken tul nekem nagyon tetszik is,meg ha nem is egy Brad Pitt.Egy az izlesunk rengeteg dologban,es nagyon jol megertjuk egymast.Ezt azert irtam le,hogy a kulsod ne vegye el ennyire az onbizalmadat!


Olyat kene talalnod aki passzol hozzad es akinek te is tetszel kulsore is,hogy mukodjon a kemia.

71. Wallon (válaszként erre: 70. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 22:51
Köszi a tanácsokat, megfontolandó van közte. De azt szeretném leszögezni, hogy nem az a gond, hogy otthon ülő magányos remete vagyok, aki soha nem megy emberek közé.
70. 02db590b2c (válaszként erre: 67. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:45

A futas az maganyos dolog,bar neha ott is ossze lehet futni egy ket csajjal,bar az nem a legjobb hely ismerkedesre.Baaar a tajfutas!Ott sokan osszegyulnek es van hobbi szinten is.A fotozas ugyan ez,marmint maganyos dolog,baaar:) vannak hobbi fotos csoportok is.A tanc az jo!Felteve ha nem otthon magadban muveled:)az olvasas megint kilove ismerkedes szempontjabol.Baar(na jo mostmar befejezem)olvashatsz pl egy egyetem aulajaban is,ott sok fiatal megfordul vagy konyvtarban.A fotoidat,amiket keszitesz feltolthetned a netre is amolyan blogszerube,es lehet lennenek olvasoi,nezoi rajongoid.Sose lehet tudni.

Ezeken kivul meg neha elmehetnel egy ket buliba,nem a legtrogerebb helyekre nyilvan,hanem vmi szinvonalas zenei izlesednek megfelelo helyre.Akar koncertre,fesztivalokra.

69. Wallon (válaszként erre: 68. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 22:43
Akkor tisztázásképp leírom: ismerkedem neten, jelenleg is, csak már nagyon elegem van belőle, mert folyton olyan lányokba akadok bele, akiknek vagy nem tetszem, vagy valami gáz van velük. Egyetemista koromban buliba is sokat jártam, manapság már ritkábban, ahogy mondtam, annyira nem az én világom. Az utcán leszólításnak viszont tényleg nem látom értelmét.
68. 02db590b2c (válaszként erre: 65. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:37
Ha minden dolgot ilyen kategorikusan elutasitasz,pl neten nem ismerkedsz,buliba nem jarsz,utcan nem szolitasz le senkit(bar az szerintem se jo otlet) stb. akkor nem csoda ha nem talalsz olyan kozeget ahol ismerkedni tudsz.Sajat magadnak szukited be a lehetosegeket.Legy egy kicsit nyitottabb es mereszebb!Ez csak jo tanacs.
67. Wallon (válaszként erre: 66. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 22:35
Hobbik? Eredetileg hobbinak indult a futás, de mostmár néha versenyzés szintjén is megy a hosszútávfutás. Ezenkívül egy ideje táncolni tanulok, illetve fotózok. Kb ennyi, ezek meg a haverok gyakorlatilag az összes szabadidőmet kitölti. De ha nagyon szórakozásra vágyom, akkor inkább előveszek egy könyvet és olvasok.
66. 02db590b2c (válaszként erre: 65. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:30

Nem mondom.Azert is kerdeztem,hogy mi erdekel,hobbi?

Ezen csupan meglepodtem,semmi tobb.En se vagyok Tv fuggo,inkabb a neten logok ha van idom,de ha vmi erdekes megy megnezem.

65. Wallon (válaszként erre: 64. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 22:27
Ha híreket meg napi aktuálist akarok, akkor ott az internet. Tévét már csak azért se nézek, mert egész egyszerűen nincs tévém. Meg hiába lenne, egyszerűen ez az X-Faktor meg hasonlóak egyszerűen nem köt le. De ugye nem mondod azt, hogy aki nem néz TV-t annak már normális hobbija, sőt élete se lehet?
64. 02db590b2c (válaszként erre: 60. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:24
Nagyon nem mindegy,mert a showban van tole sokkal sarmosabb helyesebb srac ispl Vastag Csaba,es rola megis sokkal tobbet irnak es pikk-pakk oriasi rajongotabora lett.De ha nem nezed hiaba irom.Bar szerintem ez is fura.Miert nem nezel Tv-t?Meg egyaltalan soha?Egy hireket se,vagy egy kis napi aktualist?Akkor mik azok a dolgok amik erdekelnek az eletben?Hobbi?
2010. nov. 17. 22:21
Mármint reality... és nézz kicsit több tv-t. A tv barát. :))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook