Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatból elégtelen? fórum

Párkapcsolatból elégtelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. nov. 16. 22:27
Szerintem, mint férfi a férfinek! Nézz szét a neten és keress segítséget... úgy értem szakembert, pszichológust, mert valószínű, hogy valami nem stimmel és ős segíteni tud neked és ne félj tőle ez nem ciki, pláne ő előtte
2010. nov. 16. 22:23
Szóval... Itt lennék én. Harminchoz közeledő srác, akivel állítólag semmi gond nincs, talán csak kicsit komolyabb és érzékenyebb az átlagnál. Ennek ellenére párkapcsolatok terén egy hatalmas csőd. Rengeteg próbálkozás, rengeteg visszautasítás, korom ellenére eddig összesen egyetlen kapcsolatot tudok "felmutatni", az is két hónapig tartott és bizony nem volt felhőtlen. Ezen kívül semmi, de tényleg semmi, még olyan se nagyon, hogy lány kezét fogtam. Persze, próbálkozok minden felé, de mindig ugyanaz: barátnak nagyon jó vagyok, de semmi több. És ez most már nagyon zavar, változtatnék, csak sajnos nem tudom, hogy mi a gond. Hátha ti tudtok valami okosat mondani...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook