Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatból elégtelen? fórum

Párkapcsolatból elégtelen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
62. 02db590b2c (válaszként erre: 59. - Frenszy)
2010. nov. 17. 22:21
:DDDDDDD ez jo volt!
2010. nov. 17. 22:20

Az a baj, hogy ilyen a felfogásod. Mindent meg tudsz magyarázni, hogy miért van?!

Jelentkezz egy really show-ba és akkor találsz nőt magadnak.

60. Wallon (válaszként erre: 58. - Frenszy)
2010. nov. 17. 22:19

Oké, de tegyük hozzá, hogy annyira mindegy, hogy milyen fellépése van, annál sokkal többet számít nála, hogy szerepel a tévében.


Amúgy meg példálózhattok vele, mert tévét utóljára kb. 10 éve néztem, szóval fogalmam sincs, hogy ő kicsoda. :-)

59. Frenszy (válaszként erre: 57. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 22:15
Jézus komolyan nem láttam, hogy te is a szomszéd Pistit írtad. :D
2010. nov. 17. 22:14

Mégis kivel példálózzon a szomszéd Pistával, azt nem ismeri mindenki.

Teljesen egyet értek Bubu írásával.

57. 02db590b2c (válaszként erre: 56. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:13

Nagyon eredeti pofa es hetkoznapi srac ez benne a jo.Mondhatnam neked a szomszed Pistit,hogy naa az milyen fasza gyerek,de azt meg nem ismered.


Mindenesetre en egy kepet is szivesen megneznek rolad,mert lehet ott is bibidzik vmi,amin esetleg konnyen lehet javitani.Egy masik hajstilus,egy kis hajzsle,egy jo ing...sokszor apro dolgok is szamitanak.

56. Wallon (válaszként erre: 55. - 02db590b2c)
2010. nov. 17. 22:10
Jó, valahol igazad van. És bocs, de az ég szerelmére, ne valami TVs kirakatmajommal példálózzunk már...
55. 02db590b2c (válaszként erre: 53. - Wallon)
2010. nov. 17. 22:08

Szia!


Nem akarom a maradek onbizalmad is elvenni,es meg ne haragudj,de nekem rettentoen nyamnyilanak tunsz!

Ott van pl Kiraly L. Norbi az X-faktorbol,ki szereti,ki nem,az mas kerdes,de nem egy hejde jo kepu srac,viszont a magabiztossaga,a hatarozott fellepese lanyok ezreit veszi le a labarol.Tehat egy atlagos kulseju sracnak is van eseje a lanyoknal,felteve ha nem ugy all a dolgokhoz mint te!

Kicsit ossze kene kapnod magad.A kulsodbol a legjobbat kihozni,es magabiztosan leszolitani lanyokat.Nem kell nekik esni,de gyakorlasnak nem rossz.Es szerintem tedd felre ezt a csajos stilust,ha igazan nyero akarsz lenni a lanyoknal,mert ezt kevesen birjak,vagy tenyleg csak baratkent,a pasijanak kevesen allmodnak hozzad hasonlo bizonytalan,felenk tipust.

Tedd magad egy kicsit erdekesebbe,beszelgess,dobj be olyan temat ami erdekli a csajokat,vagy keress domina tipusu csajt,aki majd hordja a nadragot.

Az egesznek te magad vagy a kulcsa,merj valtozni!Ja es ismerkedni,mert itt virtualisan nem fogsz sokra menni.

2010. nov. 17. 22:04
Én is dettó így vagyok,ahogy a fórumkiíró!Párkapcsolatból elégtelen!Rájöttem valamire egyébként!Amikor boldog lehetnék valakivel,mindjárt hasít belém a (rossz?)felismerés,hogy nem hiszem el,hogy bárki is szerethet!Túl szigorú vagyok magamhoz!Ezt csak megjegyeztem!Köszönöm,de a tanácsokból nem kérek! :))) Úgy sem változok! :S Genetikailag vagyok ilyen balfaszul kódolva!
53. Wallon (válaszként erre: 51. - 5bfba16667)
2010. nov. 17. 21:47
Áh, a gyufából lángolás lesz, elsőre elég a szikra is. ;-)
2010. nov. 17. 20:56

Amúgy egyidős vagy a párommal. Ő túlságosan is kiélte magát előttem. Szerintem már beteg módon. Több mint 4 éve vagyunk együtt,tehát annyit dorbézolt a 23 éve alatt, amit én el sem tudok képzelni.


Na én ennek iszom a levét..

51. 5bfba16667 (válaszként erre: 50. - Wallon)
2010. nov. 17. 20:53

Elég egy gyufa.. A szikrához:D


Hát, gyakorolj marketingelni a tükör előtt:D

Egyszerűen ne állj be a sorba. :)

50. Wallon (válaszként erre: 49. - 5bfba16667)
2010. nov. 17. 20:43

Igen, igazad van. Csak sajnos hajlamos vagyok átesni a ló túloldalára, mert ha nagyon megy az "ebből jó sülhet" ki, akkor meg jön a görcsölés. De mint mindenhol máshol, itt is az arany középutat kell eltalálni, csak néha nem olyan egyszerű az. Marketingen meg még van mit fejleszteni, az igaz.


Dezodor megvan, sőt legközelebb viszek magammal hegesztőtrafót is, hogy meglegyen a szikra. :-)

49. 5bfba16667 (válaszként erre: 48. - Wallon)
2010. nov. 17. 20:19

Nem kíméllek: :)


Mindenki azt látja rajtad, amit mutatsz. Ha úgy mész egy randira, hogy na, Ő a 239. jelölt, helyes csaj, igazából már nem is reménykedek, ezt a csajos megérzi, azt gondolja, hopp na ennek nem is kellek, és uccu neki, egy ferrari tempójával.


Ha azt mutatod, hogy na, ez egy lehetőség, egy jó csaj, én egy jó srác, és ebből valami bazijó sülhet ki, akkor jányka is megérzi az igazi "hímszagot". A magabiztosság az, amit sugároznod kell. Te ez vagy. Önmagad marketingje vagy. Önmagad reklámja. Belőled csak egy van. Megismételhetetlen, leutánozhatatlan.


Ezzel jobb, ha tisztában vagy!!! Ezt tanuld meg használni. Jah, és menj el a bóóótba, vegyél Playbpy Hollywood dezodort, és fújd be magad. Az utcán majd közelebb mennek hozzád a csajszik:):)

48. Wallon (válaszként erre: 47. - Gigi13)
2010. nov. 17. 19:06
Óh, ne kíméljetek. ;-)
47. Gigi13 (válaszként erre: 44. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 17. 18:42
...hát, néha nem a vigasztalás a legjobb segítség.., vagy nem csak az. Szerencsére most itt minden segítséget megkap a delikvensünk! :-)
46. Wallon (válaszként erre: 41. - Arcansas)
2010. nov. 17. 16:12
Ebben valami érdekes: több kapcsolat is van az ismeretségi körömben, ami neten kezdődött, viszont valami mindben közös: valahogyan mindig a lány volt a kezdeményező. Ahogyan nálatok. ;-)
45. Wallon (válaszként erre: 43. - Gigi13)
2010. nov. 17. 16:01

"Basszus, lennék bár férfi! :-) "


Tudod mit? Cseréljünk pár napra. ;-) De amúgy igazad van. A netes részt leszámítva.

44. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 43. - Gigi13)
2010. nov. 17. 15:57
"Mert ilyen beszariak vagytok" - :-DDDD Hát,ezzel nem vigasztaltad meg :-)))))....
43. Gigi13 (válaszként erre: 36. - Tashadow)
2010. nov. 17. 15:27

"Csak állhat, ülhet és ölbe font karral várhatja azt a derék, nem félős férfit, aki végül is veszi a bátorságot és leszólítja. "

Azért ezt nem szószerint értettem ám! Pl. én egyedül mentem el egy bazinagy fesztiválra, egyedül táncolgattam, mikor a párom leszólított. És a barátnőimmel gyakran megyünk el táncolni, sörözni, csodaszép lányok, és nincs párjuk, soknak közülük.. Mert ilyen beszariak vagytok, meg számelméletekben gondolkodtok, hogy akkor most vajon hány százalékom van rá, hogy visszautasít majd a nő..?!

Basszus, lennék bár férfi! :-)

A konzervatívot csak-csupán úgy értem, hogy a nők többsége azért még mindig azt várja, hogy az első lépéseket (ti. egyben bátorságpróba is..) a FÉRFI tegye meg. És igen, néha elhajtjuk a férfit, ha nem az esetünk. De mi van ebben olyan szörnyű? Milyen unalmas lenne, és milyen felelősségteljes szegény férfi számára, ha minden nő, bizonyosan igent mondana! Hol lenne akkor az izgalom, hogy vajon mi lesz?? Kell ez a varázs, ez a bizonytalanság, szerintem!

Meg a TI első lépésetek!

Ja, és az internetes ismerkedés is egy lehetőség, nekem többször sikerült ott párt találnom. Kedves, intelligens férfiak voltak! És nőkből is van fent, próbálkozik épp elég!

Rinyálást abbahagyni!

Lépni!

Csak optimistán és főként BÁTRAN!

:-)

2010. nov. 17. 15:04
"aki mer,az nyer":))
41. arcansas (válaszként erre: 39. - Wallon)
2010. nov. 17. 15:04

szia!

mi is neten jöttünk össze...beszélgettünk,majd tali.Csak úgy spontán,némi netes beszélgetés után.Pár tali után alig merte elmondani mit érez,én meg visszautasítottam.Aztán kicsit megszakadt a személyes kapcsolat,és a különböző elfoglaltságok miatt,csak neten tartottuk a kapcsolatot.Majd robbant bennem a bomba.Vettem a bátorságot,mert rájöttem,nekem mégis ő kell.És csak remélni tudtam,hogy még van nála esélyem.Nagyon kacifántos volt a dolog,de összejöttünk,hála az én bátorságomnak:)

40. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 39. - Wallon)
2010. nov. 17. 13:18
:-))))) Hát,a legvégén én kaptam meg tőle,hogy "te egy nagyon aranyos lány vagy,de..." és hogy "biztos vagyok benne,hogy egy nap nagyon boldoggá fogsz még tenni valakit" :-))).Ú,de utáltam ezeket a mondatokat.És rossz volt látni,mennyire elszállt magától és elfelejtette,hogy ő anno hányszor megkapta ezt másoktól...De végül is én jártam jobban,szóval üsse kő,nem bánom! :-)
39. Wallon (válaszként erre: 34. - 7cdf5b0d96)
2010. nov. 17. 12:58

Hajaj, de ismerős ez a "jófej vagy, de..." meg az "egy lány még jól fog veled járni".

A görcsölésben azt hiszem van valami igazság. Bár hozzáteszem, hogy ez régebben sokkal rosszabb volt, most már bennem van az esélytelenek nyugalma. :-) De egyébként ez nagyon jellemző, hogy sokszor egy barátság fordul át párkapcsolatba, csak pl. pont a netes ismerkedésnél elég esélytelen ez. Ha ott nincs meg elsőre a lánynak a "szikra", akkor nem fogja velem még két napig se tartani a kapcsolatot, nem hogy évekig.

38. Wallon (válaszként erre: 27. - Tashadow)
2010. nov. 17. 12:52
Netes társkeresés: volt ott mindenféle gond. A szikra hiányával is meg a jelöltekkel is. Belefutottam egy-két "érdekes" lányba, volt olyan személyes találkozó, ahonnan én menekültem el. A szó nélkül eltűnéseket meg ne is emlegessük. Hogy ki a felelős? Nem tudom, de valószínűleg én is...
37. 1eb84e4bad (válaszként erre: 8. - Wallon)
2010. nov. 17. 12:20
Légy magabiztos. Magadat kell meggyőznöd arról, hogy igenis jó ember vagy, rengeteg olyan jó tulajdonságod van, ami másnak nincs, vagy nem ilyn kombóban, és igenis különleges vagy (minden ember az), és aki veled van, az örülhet. Ha ez sikerült, már minden megy a maga útján.
36. tashadow (válaszként erre: 33. - Gigi13)
2010. nov. 17. 11:50

Nekem tetszik ez a gondolkodás mód. Ritka egy kincs vagy, és "foglalt". Elég gyakori párosítás. Azért a számok igenis sokat számítanak.

"Csak állhat, ülhet és ölbe font karral várhatja azt a derék, nem félős férfit, aki végül is veszi a bátorságot és leszólítja. "

Hol találok én ilyen nőt? Mint tű a szénakazalban. Az ironikus az egészben az, hogy aki "konzervatív" az láthatatlan. Továbbá a nem "konzervatívok" jelenlétükkel elűzik a "konzervatívokat" a netes randi oldalakról. Eredmény ugyan az: a "konzervatívok" láthatatlanok maradnak.


Az adatlapodon olvasom: "külföldi házastárs". Nem tudom ez honnan jött neked, de sok pasi gondolkodik úgy hogy külföldről választ párt magának. Talán az is közrejátszhat ebben, hogy vannak ahol jobban működnek a tradíciók az emberi kapcsolatokban. Ezért a "számok" kedvezőbbek mint nálunk. Szomorú lenne, ha tényleg így lenne. Én bízom benne hogy ez csak valami optikai csalódás.

35. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 24. - Wallon)
2010. nov. 17. 09:39
Hogy lásd,a kinézet nem minden: az exem erősen kopaszodik (sőt,most már nem is nagyon van haja,és még csak 28 éves),vasággyal együtt 60 kiló,hatalmas elálló lapát fülei vannak,nagy horgas orr,és iszonyatosan vékony,görbe lábak.Plusz ehhez jön egy elég fárasztó humor :-).Szóval nem ezen múlik,hidd el.
34. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Wallon)
2010. nov. 17. 09:35

Az exemnek 23 évesen én voltam az első épkézláb kapcsolata,előttem mindig megkapta,hogy jó fej,de.....

Szerintem vagy a nem megfelelő embereknél próbálkozol (én is rengetegszer voltam úgy fiatalabb koromban,hogy mindig olyanba habarodtam bele,akinél esélyem se volt...), vagy nagyon rágörcsölsz erre a párkeresős témára.Ha rágörcsölsz,akkor ezt megérzik a nők (nálam is nagyon nyomult az ex,el is hajtottam előszörre).Próbáld ezt kicsit lazábban felfogni,és ha odamész valakihez,akkor ne úgy menj oda,hogy úúú,ezzel én mindenképpen össze akarok jönni..Csak lazán.Nálunk is úgy volt,hogy jó két évig nem is tudtam pasiként nézni a volt páromra,aztán annyit hülyéskedtünk meg dumáltunk együtt,hogy ez szépen lassan,észrevétlenül átfordult bennem valami egészen mássá,és nagyon jó volt.A sztori érdekessége,hogy aztán ő szakított velem :-).

33. Gigi13 (válaszként erre: 30. - Tashadow)
2010. nov. 17. 09:33

Én évekig voltam facér emiatt a nevetséges félelem miatt, héka!

A férfinek igenis ez a dolga, megreszkírozni az esetleges visszautasítást! Nektek még mindig jobb, mert ehelyett a lány mit tehet (ha konzervatív e téren)?? Csak állhat, ülhet és ölbe font karral várhatja azt a derék, nem félős férfit, aki végülis veszi a bátorságot és leszólítja. BÁTRAKÉ A SZERENCSE, FIÚK!!! Sajnos ez van, próbálkozni kell, és sokszor visszautasítás a vége, de az az EGY, azért megéri!!! Mi meg vénlányként halunk meg, ha nem jöttök, ha nem udvaroltok Nekünk!!! Lécci-Lécciiiii!!! :-)

Sok sikert!

(Az én pasim engem egy zenei fesztiválon szólított meg. Neki sem volt még sok barátnője, de azt mondta később, tudta, hogy én neki való vagyok, nagyon érezte! És igaza is volt, olyan hálás vagyok neki! Imádom! Ha nem szólít le akkor, megkockáztatva a visszautasítást - ahogyan elsőre tettem is, merthogy nem fogott meg elsőre - akkor ma nem lennénk együtt, és nem várnám, h megkérjhe végre a kezemet! :-) Ja először elküldtem, merthogy a koncert miatt jöttem. Azután visszajött egy korsó sörrel, és -mivel ez egy hatalmas fesztivál volt, rengeteg emberrel - akkor jól megnéztem magamnak ezt a pasit!!!)

Szóval, fiúk. Talán kicsit próbáljátok beleélni magatokat egy nő helyébe. Nekünk mi tetszene? Mitől csábulnánk el? Ilyesmi... Szerintem a válaszok már megvannak bennetek. Most már jöjjenek a TETTEK!!!

A Földet be kell népesíteni!!!

:-)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook