Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pár napja nagyon sokat eszem és fáj a mellem, valamint a gyomrom is és hányingerem is van este és reggel. Vajon terhes vagyok? fórum

Pár napja nagyon sokat eszem és fáj a mellem, valamint a gyomrom is és hányingerem is van este és reggel. Vajon terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 13. 14:01
köszi nektek! Amúgy remélem az vagyok mert a párommal nagyon szeretnénk. Hétfőn veszek tesztet és kiderűl. De jó lenne... Anya akarok lenni!
2012. máj. 13. 10:29
Szerintem csinálj egy tesztet...
3. c671b9ecbd (válaszként erre: 2. - Melinda1825)
2012. máj. 13. 04:51

Én már hallottam olyat, hogy az utolsó mensije megjött vkinek, de terhes volt, sőt szültem olyannal akinek 6 hónapig rendszeresen volt mensije, ő emiatt 4 hónaposan jött rá is hogy terhes.

Mondjuk az én véleményem, hogyha 17én voltatok együtt és 20án megjött akkor nem vagy terhes, dehát én nem vagyok doki.

Vegyél egy terhességi tesztet, bármelyik drogériában kapható és az megnyugtat majd

2012. máj. 13. 03:11
És a barátommal utoljára április 17 voltam 1ütt utoljára és 20.án kellett megjönnie a havimnak megis jött 5napig megvolt. De pár napja sokat is eszek meg amiket leírtam. Igazából arra lennék kivi hogy úgy hogy megjött a mensim pár napra rá,lehetek e terhes?
2012. máj. 13. 02:48
Sziasztok!pár napja nagyon sokat eszem és fáj a mellem. Valamint a gyomrom is és hányingerem is van este és reggel. Vajon terhes vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook