Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Paleolit életmód január 3-tól fórum

Paleolit életmód január 3-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. jan. 4. 22:45

folyt:

tízórai: csokis wellnes shake cukormentes, ez nem paleo,nasi helyett

ebéd: tojásrántotta : cukkini darabkák, 4 karika kolbász, 2 tojás, 1 hagyma, reszelt sajt a tetején, kacsazsíron sütve

uzsi: 1 db lilakáposzta paprikába töltve, 2db füstli

vacsi: 1 db nagy narancs

2011. jan. 4. 22:42

Sziasztok

mai menüm

R: 1 nagy alma

18. Járminé Ritus (válaszként erre: 13. - Beus78)
2011. jan. 4. 19:54

Sajnos még rántva.:((

tényleg elég nehéz szakítani a korábbi étrenddel-ez a paleo viszont nagyon érdekes.Most kezdtem el olvasni a könyvet-hááááát nem semmi,mennyi méreggel vagyunk körülvéve.

Folytatom és reménykedem hogy minden bajomra megoldást találok ennek az életmódnak az átvételével.

Hajrá mindenkinek!

Ha tudtok jó recepteket akkor osztozzunk!

2011. jan. 4. 11:38

Sziasztok

nálam is borult a tegnapi menű, vacsi kocsonya mellé 1 sima kifli lecsúszott, még szokni kell :-)


de ahogy olvasatom a többi fórumot , naplót,majdnem mindenhol találok olyat, hogy nem minden nap minden étkezésnél tudja 100 % betartani,bármiféle életmódot is követ, de a Lényeg hogy csinálják, így állok én is hozzá, BÁRMIFÉLE pozitív változás már eredmény :-) és tovább kell csinálni ,egyre jobban

16. beus78 (válaszként erre: 15. - Hoszilvi)
2011. jan. 4. 09:08

Jó reggelt! Nagyon ügyi vagy! Paleo muffint még én sem csináltam, de ami késik nem múlik....:-)

Sajna én tegnap kicsit bűnőztem ettem egy Update Norbis pizzát, ami ugyan nem hízlal, csak éppen nem Paleo...:-(((( Na majd ma ügyesebb leszek remélem!!!!

15. hoszilvi (válaszként erre: 14. - Beus78)
2011. jan. 4. 08:02

Nagyon jól ! 100 % paleo volt :)

R: narancs

T: tökmag

E: sült husi párolt kelkáposztával

U: narancs

V: sült tök


Azért is jó nekem a paleo, mert így nem eszek a maradék szaloncukorból, nem eszek zsemlét, péksütit, mert ez ugye nem fér bele. Hétvégére azért sütök majd paleo muffint :)

14. beus78 (válaszként erre: 8. - Hoszilvi)
2011. jan. 3. 23:28
Szia! Hogy ment a mai napod????
13. beus78 (válaszként erre: 12. - Járminé Ritus)
2011. jan. 3. 23:27

Csak ügyesen, az sem baj, ha kis léptekkel haladunk, nem lehet mindent elhagyni egyik napról a másikra... Habár sokan erre esküsznek!!!!

Nem akarok kötözködni, de a sajttal töltött pulykamellet azt rántva eszed????

Holnap folyt.köv... Jó éjt!

2011. jan. 3. 18:16

Hali!

Még nem érkezett meg a könyv,de ma már igyekeztem egy kis paleot belevinni.

Reggeli banán,ebéd: sali, húsi és sajnos öntet-hogy miért kértem rá?

Délután sajttal töltött pulykamell és zöldségek tejszinesen.Na ezt is elrontottam.

De holnap már ügyesebb leszek ,mert csak zöldséggel viszem a sajtos pulykát ebédre.

Hajrá hátha menni fog!!!!

11. beus78 (válaszként erre: 10. - Frezia1)
2011. jan. 3. 11:47

nyami-nyami, fincsinek tűnik a mai menüd :-)))

Én idáig ettem pár szem mandulát, ebédre görög sali lesz, du-ra készültem almával meg naranccsal, vacsit még nem tudom, de valami tojásos cucc lesz, szerintem főtt toji zöldanyaggal...:-)))

2011. jan. 3. 11:11

Sziasztok,

reggeli : 1d banán,

tízórai : 1 db alma

ebédnél úton leszek, valószínű mekis sali lesz

uzsi: sült cukkini karikák, füstli virsli

vacsi: valószínű kocsonya lesz kenyér nélkül

2011. jan. 3. 07:39
Hajrá csajok, mindenkinek kitartást! Ki mit eszik ma? :-)
2011. jan. 2. 21:17
A mai nap egész jól ment, remélem holnaptól már többen is írnak a tapasztalataikról :)
2011. jan. 2. 20:58
nekem is megjött mindkét könyv az ünnepek előtt, de még csak szemezgettem belőlük, csatlakoznék én is, :-)
2011. jan. 2. 20:56

Hoszilvi olvastam a naplódat, remélem bejön neked a paleo :-)

az a jó benne hogy általában nem vagy éhes mellette,

2010. dec. 31. 16:00

Sziasztok! Én már elsején elkezdem. Tavaly februárban már két hétig kipróbáltam, remélem most tovább is menni fog.

BÚÉK!

2010. dec. 31. 12:17

Ez nagyon jó és remélem én is hamar megkapom a könyvet.

Közben beneveztem a hoxán induló pénzdíjas fogyi versenyre,nem tudom milyen lesz, de kell egy kis bíztatás.

Akkor januárban kezdjük.BUÉK!!!!

3. beus78 (válaszként erre: 2. - Járminé Ritus)
2010. dec. 31. 10:45
Szia Rita! Rendben, én kb. a felénél tartok a könyvnek + megvan a szakács könyv is, én már amúgy elkezdtem, de még sokszor eszem tiltott dolgokat is sajnos... De január 3-tól nem akarok már bűnözni sem... B.Ú.É.K! Folyt.köv....
2. Járminé Ritus (válaszként erre: 1. - Beus78)
2010. dec. 30. 22:43

Egész héten ezzel szemezgettem és már a könyvet is megrendeltem.Próbálok egyre több alapanyagot beszerezni hozzá.Csatlakozom és majd még beszélgetünk róla.

Január 3.-án kezdem.

szia Rita!

2010. dec. 29. 15:01
Paleolit életmódot követők ide! :-)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook