Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvónénik! Ti honnan merítetek otleteket? Vannak jó és érdekes magyar oldalak, ahol érdemes keresgélni? fórum

Óvónénik! Ti honnan merítetek otleteket? Vannak jó és érdekes magyar oldalak, ahol érdemes keresgélni? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 17. 00:35

szia,

olyat is csinálhatsz, hogy beírod google-ba mit keresel. mondjuk "papírból picasa" és kidob egy csomó galériát, amik nagyon jó ötletadók és vannak fent sablonok is. remélem tudtam segíteni :)

12. bdiuci (válaszként erre: 11. - Vaczila)
2011. szept. 3. 17:37
KOSZIKE
2011. szept. 3. 17:21

Dalok versek birodalma

Óvónéni leszek cskzrt is

Web - Ovi

kovácsneagi.honlapepito.hu

mindenovi - G Portál

egyszervolt.hu

Mák Virág weblapja

Pepita oldal

10. bdiuci (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2011. szept. 3. 12:51
Ha lesz lehetoségem, biztosan elvégzek kulonféle tanfolyamokat. Én másképp nem óvónoképzobe jártam, hanem foiskolára, pedagógia szakra. Ugyhogy eléggé képben vagyok a kulonféle problémákkal. Persze teória és praxis két kulonbozo dolog!
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Bdiuci)
2011. szept. 3. 11:17

Ha kezdő vagy, akkor az lenne a legfontosabb, hogy minél több tanfolyamot elvégezz. Nagyon javaslom a mozgásfejlesztő témájú tafolyamokat illetve az anyanyelvi nevelésre vonatkozókat.

Ezekben van a kulcs, mert az óvónőképzés eléggé a minimumot szolgáltatja, és mivel egyre több az integrált gyerek (ilyen-olyan elmaradással) és egyre több a szociálisan hátrányos (HHH) gyerek, muszáj speciális tudást szerezni és használni!!

8. bdiuci (válaszként erre: 6. - A1108)
2011. szept. 3. 10:54
Igen, ismerem, regisztrálva is vagyok ott, de sajnos nagyon nehéz kiigazodni ezen az oldalon. A 20 hozzászólást se gyujtottem még be. Pedig mindenki ajánlja azt az oldalt...
2011. szept. 3. 10:53
Koszi mindenkinek, egy két jó oldalt találtam énis, de amiket írtatok, egyiket se ismerem. majd átbongészem. :-) Én még kezdo vagyok és szeretnék minél tobb ilyen oldalt begyujteni.
2011. szept. 3. 10:22

www.canadahun.com, itt a fórumra kell rámenni.


Itt azt hiszem a Gyereksarok, azon belül sok topic-pedagógusoknak szóló, azon belül óvónőknek szóló is. Meg sok altopic.. Nagyon jó, én rengeteg mindent letöltöttem.


Nézd át,sokminden van. Ha letölteni akarsz valamit, akkor ahhoz regisztrálni kell és 20 hozzászólásnak meg kell lenni. Regisztrálás után azt hiszem 48 óra múlva lehet először hozzászólni, de el kell olvasni a fórumszabályzatot.

2011. szept. 3. 10:12
2011. szept. 3. 09:36

www.kerekito.hu a mondókatárban vannak nagyon jó mondókák.

wwww.csodabab.hu

wwww.mazsolajatszo.hu


Én amúgy is lelkes Kerekítős vagyok :)

3. bdiuci (válaszként erre: 2. - Boglargica)
2011. szept. 3. 09:23
Kreatív otletekre, mozgásos játékokra, versikékre gondoltam. Valami olyan oldalra, ahol minden ilyesmi megtalálható.
2011. szept. 3. 09:17
Szia! Mire gondolsz pontosabban? Mit keresgélni?
2011. szept. 3. 09:12
Óvónénik! Ti honnan merítetek otleteket? Vannak jó és érdekes magyar oldalak, ahol érdemes keresgélni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook