Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az óvónéniknek milyen ajándékot adhatunk búcsúzóul? fórum

Az óvónéniknek milyen ajándékot adhatunk búcsúzóul? (tudásbázis kérdés)


16. gkreka
2013. máj. 15. 14:56
Megtaníthatnál egy rövid verset a kisfiadnak. Elmondja utolsó nap és átad egy-egy szál virágot. Ha volt állandó dadusnénitek, akkor őt se felejtsétek ki!
2013. máj. 15. 13:56

EZ AZ!!!!


[link]


Innen rendeltük. A monogramjukat belehímeztettük. Mellé még levendulsá ill. rózsás bögrét, kaspót ilyesmit adtunk (az egész csoport dobta össze a pénzt)

2013. máj. 15. 13:54

[link]


Ilyesmire gondoltam, ez nem pont az az oldal, ahonnan mi rendeltük

2013. máj. 15. 13:51

Levendulás kézműves bármi :-)


Keresztszemes hímzéssel valami :-) Azok gyönyörűek. Mi a neten rendeltünk az óvónéniknek ilyesmit. Mindjárt megpróbálom megkeresni a linket...

2013. máj. 15. 13:42
Klassz ötletek! Én a kisfiad jelét is biztosan rátenném az ajándékra valamilyen formában!
11. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2013. máj. 15. 13:15

Nálunk annak idején pontosan az óvónéni miatt kellett váltanunk, így aztán mi semmit sem adtunk.


De kedves ajándék lehet egy kis cserepes évelő és mellé letűzve hurkapálcára ragasztott szívecskén egy bélyegfotó a kicsiről, a hátoldalán pedig pár kedves szó és dátum. :)

2013. máj. 15. 12:36

Tavaly búcsúzott a lányom és a két óvónéninek + a dadusnak préselt virágokból készített képet adtunk ajándékba.

A préselt szirmokból két alakot formáltunk, úgy, hogy a kisebbik átnyújt egy virágot a nagyobbiknak.

Az arcot, a testet, a szoknyát a szírmok adják, a kezeket, lábakat pedig a virágok szárnyai. Nyugodtan lehet ollóval is formázni, ha nem egészen olyan formát ad, mint amilyen épp kell.

Vagy fejnek megfelel a lucerna virágja is.

Én nem kereteztem be, hanem ágakból ragasztópisztoly segítségével csináltam hozzá keretet. De akár be is lehet keretezni.

Sajnos elfelejtettem lefotózni, de nagy sikere volt!

2013. máj. 15. 12:31
Kisfiad rajzolhatna neki egy búcsúzólapot, amibe ragasztotok egy képet róla + adhattok még valami kis apróságot pl kerámiát stb
8. trapiti (válaszként erre: 7. - Miszti3)
2013. máj. 15. 12:27
Szerintem ha szerettétek az óvónéniket, mindenképpen legyen az ajándékban valami személyes... Nem biztos, hogy egy tányéralátétről pár év múlva eszükbe juttok...
2013. máj. 15. 12:19
Az IKEÁban valami lakásdíszt, valami kis "csetreszt" néznék. (konyhafelszerelés) Ott mindig annyi jó cucc van, olyan nagy választék! Még mindig találtam ott ajándéknak valót.
2013. máj. 15. 12:18
Fotókönyv a kisfiad néhány képével, esetleg rajzaival...
2013. máj. 15. 12:18
senki sehol???
4. Macskanita (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2013. máj. 15. 12:14
2 évet. Kis, és középső csoport.
2013. máj. 15. 12:13
Mennyi ideig voltatok velük?
2013. máj. 15. 12:13

Sziasztok!

Más városba költözünk, így óvodaváltás lesz sajnos. Drágám imádja a két óvónénit, szeretnénk valami kis búcsúmeglepit nekik. van valami ötletetek? Köszönöm!

2013. máj. 15. 12:12
Kisfiam óvodát vált..szeretnénk óvónéniknek ajándékot búcsúzóul. Mit szokás ilyenkor, vagy van valakinek bármi egyedi ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook