Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzőgépek fórum

Otthoni edzőgépek (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. LindaB
2006. szept. 3. 12:59

Azt hallottam hogy az elipszis tréner nagyon jol megmozgatja az egész testet,és nagyon jol formálható vele a test,pl combok,csipő,has..

Kérdés?: van e valakinek,és mi a tapasztalata erről,vagy más otthoni fitness gépről,vagy épp hasprésről,vagy a tv shop-os cuccokrol:):)

hajrá..kinek vállt be és kinek nem

23. andy88 (válaszként erre: 22. - Brigo75)
2006. júl. 21. 23:23
Semmi baj, köszi a választ! Hát igen... azok télleg nem kis teljesítményű gépecskék :D
22. brigo75 (válaszként erre: 3. - Andy88)
2006. júl. 20. 17:49
Bocsi,hogy most válaszolok.Konditerembe jár ott pedig a leg-hiperebb-szuperebb gépet használnak!
21. 575e11e2d1 (válaszként erre: 18. - Jay)
2006. júl. 19. 18:45
Azok nagyon jók aerob mozgásra!
20. 575e11e2d1 (válaszként erre: 19. - Bea533)
2006. júl. 19. 18:44
Olvass bele a naplómba, és az ott leírtaknak megfelelően használd a bicót. Kombináld egy kis diétával, és lesz eredmény!
19. bea533
2006. júl. 19. 18:40
Nekem is van egy szóbabiciklim most kint van a tereszon és napi 15-20 km tekerem már 1 hónapja igaz mikor le szálok még menni is alig birok ugy fáj a seeeeeeeeeg-m De még nem sok eredménye van igaz én rendes kerékpáron is szoktam sokat kerekezni lehet hogy azért nem látszik még az eredmény.
18. Jay
2006. júl. 18. 17:42

Ellipszis trénerem van, én nagyon szeretem. Mindent mutat, elvileg pulzust is mér, bár meg vagyok győződve róla hogy azt nem jól. Az pulzusmérő óra sokkal többet mutat, mint a gép.

40-50 e körül van, ez már egész jó fajta otthoni használatra.

2006. júl. 18. 17:08
Nekem Orbitrek Platinum-om van (TV SHOP), és imádom :-))) Illetve csak imádtam, mert 1 éve kölcsönadtam, s most kb 2 hónapja próbálom visszakunyerálni, most úgy néz ki, talán sikerül :-))) Nagyon jót tett a fenéknek és a vonalaknak, én napi 1,5 órát is képes voltam rajta lenni, és meg is látszott rajtam az eredmény :-)))
16. Újév
2006. júl. 18. 16:50
Hali:) Én vettem hadználtan egy szobabiciklit, ésm erem állítani, hogy nagyon jó:) Hetente legalább kétszer tekerek rajta, és a pénztárcámat sem viselte úgy meg;)
15. andy88 (válaszként erre: 14. - 0f7f8f506d)
2006. júl. 16. 18:39
Igen, nagyon =(( Hiába nézegetem az akciókat már hónapok óta, egy olyan gép, amiről nem esek le, MIN. 200 ezerbe kerül!!! A határ pedig a csillagos ég =(( Szal nemtom, mikor lesz belőle vmi is =((
14. 0f7f8f506d (válaszként erre: 13. - Andy88)
2006. júl. 16. 18:27
Hát, a motoors elég drága lehet, bár nem tudom azért pontosan.Ha széleset akarsz, akkor ez nem jó, mert miénk nagyon keskeny, én is éppen elférek rajta:)))
13. andy88 (válaszként erre: 9. - 0f7f8f506d)
2006. júl. 16. 18:19

Köszike a választ :))


gergőke: Ez nem szalagfékes? Na mind1...


Én is nézegettem nagyon sokat - motorosra gondoltam -, és az, aminek

1. nem fullad le a motorja két lépés után (tehát 2 lóerő körüli a teljesítménye - ezt a fitneten olvastam);

2. elég nagy a futófelülete ahhoz, hogy kényelmesen elférjek rajta, és ne arra figyeljek, hogy mindjárt lepottyanok

3. és ami apát is elbírná :D

egy vagyonba kerül =(( Szal télleg nemtom, mi legyen... Már taposóra is gondoltam, az azért sokkal olcsóbb, de mégis! A futás az futás! Főleg, hogy az egyik nagy álmom, hogy egyszer lefussam a maratont =)) És ahhoz télleg nagyon sokat kell edzeni! És mivel én reggel éhgyomorra, vagy lefekvés előtt szoktam kardiózni - sztem ez a leghatékonyabb módja a zsírégetésnek -, még terembe se tudnék menni - ami a város másik végén van. Nem beszélve arról, hogy suliidőben időm sincs erre, és így is edzés közben szoktam tanulni az ellipszisen :D Na jó, abbahagytam sajátmagam győzködését :D


De ha vkinek van vmi tippje, hogy hol juthatnék hozzá olcsóbban egy jó kis futópadhoz, azt nagyon szívesen venném! Ja, és egészségügyi pénztáros helyet keresnék! Köszike! :))

12. 575e11e2d1 (válaszként erre: 9. - 0f7f8f506d)
2006. júl. 16. 18:01

Ezt hívják mágnesfékes futópadnak.

Annyi előnye van az utcai futáshoz képest, hogy nem terheli annyira az izületeket, szalagokat.

De pl. alattam hamar szétesne (nem terhelhetőek annyira)

Sajnos a jobb futópadok 100.000-nél kezdődnek

11. 575e11e2d1 (válaszként erre: 1. - Rozsa3)
2006. júl. 16. 17:59

Vasárnap van, így csak tömören leírom a véleményemet: Semmire sem jó...

Hasizomerősítőnek ott a felülés és a lábemelés.

De a diétától lesz jó hasa az embernek, nem pedig az ilyen csoda masináktól.

Jót szoktam mosolyogni az ilyen TV-shopos marhaságokon.

Nehogy pénzt adjatok bármilyen kondigépért, amit tv-shopban láttok!!!


Futópadnak több értelme van! (igaz a jobbak sokkal drágábbak)

2006. júl. 16. 17:11
Ja, és még elfelejtettem írni, hogy én meg vagyok elégedve vele, mert elég rendesen megdolgoztat, és fogytam is tőle eddig mindig.
2006. júl. 16. 17:09
Nekem Favorit No1 Sydney fajta futógép van, úgy 20.000-30.000 (kb.,pontosan nem tudom, mert erre nem emlékszem)Ft-ért vettük Békécsabán a Helló áruházban. Kb. 4-5 éve van már meg. Mér távolságot, időt, sebességet, még kalóriát is.meg van rácsatlakoztatva ilyen csipetke, amit fülünkre kell csippenteni, és így tudja mérni a pulzust is. Ez olyan futópad, amelyen nincs sebesség, tehát te magad indítod el ahogy mész a "szalagon",vannak nehézségi fokozatok (1-8-ig),ez azt jelenti, hogy minél magasabb fokozaton van, annál nagyobb erőfeszítést kell tenned, hogy rendesen fuss. Ja, és még kicsit emelkedős (tehát 1 km rendes futás az utcán könnyebb, mint az emelkedős futópadon futni, kipróbáltam ezt tapasztalatból mondom).
8. andy88 (válaszként erre: 7. - 0f7f8f506d)
2006. júl. 16. 16:57
csanita: és Neked milyen van? Mióta? Mennyire vagy vele elégedett? Hol és mennyiért vetted? Bocsi a sok kérdésért, de nálam ez most nagyon aktuális téma :D
7. 0f7f8f506d (válaszként erre: 2. - Brigo75)
2006. júl. 16. 16:53
Valóban nagyon jó a futópad,nekünk is van. Van olyan időszak, amikor mindennap futok rajta, de van amikor hetekig csak ott áll. most éppen futok rajta minden nap 1 km-ert. ha használod, nagyon jó eredményt lehet vele elérni:)
2006. júl. 16. 16:50
Ja, az AbKing Pro Hasizomerősítő gépről beszéltem:)
2006. júl. 16. 16:49
Nekem van ilyenem.Az igazat megvallva már nem is használom,mert nagyon nehéz csinálni,és az eredmény sem olyan mint amire számitottam:/
4. andy88 (válaszként erre: 1. - Rozsa3)
2006. júl. 16. 16:13

Én sem használtam, de... szal sztem bármilyen gépet veszel, az vmilyen szempontból hasznos. Csak azt kell eldöntened, hogy mi a célod...

Ja, és sztem érdemesebb mondjuk fit-ballt, erősítő szalagot stb. venni - hasprést, meg tök szupi hasizomgyakorlatokat végezhetsz a talajon is, ha eléggé motivált vagy. Ha meg nem, akkor ez is csak a sarokban fogja végezni, vastag réteg porral a tetején...

Ja, a napi 5 perces edzéstől meg senki ne várjon csodákat :D Annyira vicces, ahogy ezt be akarják etetni az emberekkel :D Akik fogytak tőle, azok diétáztak is mellette - és az eredmény főleg ennek tudható be!

3. andy88 (válaszként erre: 2. - Brigo75)
2006. júl. 16. 16:09

Milyen futópadja van bnődnek? Mennyire jó? Próbáltad már?

Mi is most gondolkozunk futópad vásárláson =))


Amúgy a bicajtól csak akkor erősödik a combod, ha nagy ellenállással tekersz rajta! Ha diétázol mellette, és legalább 30-40 percet tekersz kis ellenálláson, akkor legfeljebb izmosabb lesz egy kicsit, viszont zsírt fogsz égetni, tehát fogyni is fogsz :))


Nekünk amúgy ellipszistrénerünk van itthon, csak már annyira hozzászoktam, hogy 2-3 órákat is lazán bírok rajta. Ennyi időm viszont nincs :( A futópad mindenképpen hatékonyabb - bár az ellipszis ízületkímélőbb (és épp ezért vettük, a térdem miatt - a körülötte levő izmok viszont ennek is köszönhetően megerősödtek, így már jöhet a futás is =))

2006. júl. 16. 15:32

Nem sajnos nem.Télen szobabicikliztem otthon,de fogyás helyett erősödött a combom:(

Az egyik barátnöm, 1-2 hete futó padozik,látványos!Gondolkodom,hogy veszek 1et,lehet,h valami alapot és használtat,,ki próbálni

2006. júl. 5. 17:43

AbKing Pro Hasizomerősítő gép

Szeretnék itthonra valamilyen hasznos gépet venni, amire nem csak a ruhákat halmozzuk.

Valaki használta már ezt a gépet?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook