Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzőgépek fórum

Otthoni edzőgépek (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. smally
2007. nov. 11. 17:39
Helyhiány miatt eladnám majdnem teljesen új Ab King Pro-mat. Akár összeszerelt állapotban, akár bedobozolva, ahogy te szeretnéd. Ha érdekel, írj és az árban megegyezünk: e-mail: smally86@freemail.hu (Budapest)
2007. okt. 27. 11:50
Eladnám szinte vadonatúj 1 db AB KING PRO és 1 db Easy Shaper kondigépeimet összeszerelt állapotban összesen Elvihető: Pécs Tel: 70/610-3135"
52. rosewood (válaszként erre: 51. - C299b9bcdc)
2007. szept. 9. 07:12
Igen: "a taposó gép honann fogyaszt mit formál" topikban olvashatsz róla (a taposógép egyben írandó, különben,de úgy nem találod meg...)
2007. szept. 8. 21:00
Steppere van, vagy volt valakinek? Tapasztalatok ?
50. dundy (válaszként erre: 42. - 8d784868d0)
2007. szept. 8. 19:50
Akkor is, ha 3 jegyű a súlya?
2007. júl. 24. 16:11
Az otthoni edzőgépekkel csak annyi a baj, hogy nem jönnek az edzőteremből át a haverok. S a haverok nélkül már nem is olyan izgalmas a dolog.
48. reni79
2007. júl. 24. 10:46
van egy easy shaperem.egész jó.minden nap használom.valakinek még tapasztalata erről a gépről?
47. 8d784868d0 (válaszként erre: 46. - Rosewood)
2007. júl. 22. 20:42

na azért:)))

ideje volt..... !!!!!:)))))

46. rosewood (válaszként erre: 45. - 8d784868d0)
2007. júl. 22. 20:39
jövök a slaggal!!!!!!megmntelek, teee lovag! :))))
45. 8d784868d0 (válaszként erre: 43. - Rosewood)
2007. júl. 20. 21:59

képzeld, a sárkány tüzet fúj rám:)))

priviben:))))

a monitorom már szétégett:)))

zavarja kis prűd lelkét hogy szeretem a meztelen edző csajokat:))))

na mit szólsz m,ár?????

44. 8d784868d0 (válaszként erre: 43. - Rosewood)
2007. júl. 20. 21:40
:)))
43. rosewood (válaszként erre: 42. - 8d784868d0)
2007. júl. 20. 17:37
bocsi, de tangában! valéaminek mégiscsak fel kell szívnia az izzadtságot! :D
2007. júl. 20. 17:03

mondtam már hogy imádom amikor egy nő meztelenül edz?????

ez olyan izgató.....

ilyenkor tömény ferromon felhő úszik a levegőben.,.....

huh.....................................

2007. júl. 18. 17:09
Lehet, hogy mi a Férjemmel edzés-mániákusok vagyunk, de mivel minden létező konditerem bezárt a környéken érdeklődés hiánya miatt( és nyílt helyette kocsma.. P), beszreztünk itthonra edzéshez szükséges eszközöket. Apám esztergályos, ő csinálta a rudakat és a tárcsákat a súylokhoz, m.troban vettünk többfukciós fekpadot, olyan 8 éve, fene se tudja mennyiért. azóta L.dl-ben vettünk ministeppert, imádom, és csak 6E volt, hetenete 2-3x nyomom rajta fél órát, és bírja! Még az elem sem merült le benne, pedig másfél éve használom. A szobabringa 40 E volt, szuper, zajtalan, azt is hetente használom. a kardiógépeket elsősorban én, a súlyzókat a férjem használja, és érdemes volt megvenni mindet. Futópadot nem vennénk, közelben a salakpáyla, legalább levegőn is vagyok. Ja, és én is tévét nézek kardió közben :)
40. sarkanylany (válaszként erre: 39. - 8d784868d0)
2007. júl. 13. 06:21

akkor az apumat kell az eladóra engedni :)))


köszi a tippet.

39. 8d784868d0 (válaszként erre: 38. - Sarkanylany)
2007. júl. 12. 21:57

éppen most értem haza tescoból, és meglepődtem mert egész jó kombi gépet láttam 46 000,- ft-ért. súloykkal együtt.

a használtakazót szerintem, a legjobban irányárban kellene megnézni. abban mindíg van gép.

a lényeg hogy alkudj, mert eladni a büdös életben sem lehet...

tehát a vevő van nyerő pozícióban...

38. sarkanylany (válaszként erre: 35. - 8d784868d0)
2007. júl. 12. 21:25

Szia!

És hol lehetne ilyen gépeket használtan beszerezni?

VAn vmi ötlet, cím?

37. 8d784868d0 (válaszként erre: 36. - Pokocska)
2007. júl. 12. 09:23

erről beszéltem

:)))))))))))))!!

2007. júl. 12. 09:15

Sziasztok! Nekem van otthon egy szobabiciklim és egy ellipszis trainer-em is. Mindkettőt nagy lelkesedéssel használtam eleinte, de egy idő után már nem segített a zene és egy jó film sem abban, hogy 10 percnél többet kibírjak rajtuk. Borzasztó unalmas számomra.

Most egy rendes biciklibe szeretnék beruházni és amíg jó idő van kimenni a szabadba (a környezet változatos).

Biztos, hogy jók egyéként ezek a gépek és hasznosak is, bár én olvastam, hogy a súlyzós edzés többet használ a fogynivágyóknak is, mert az izom több kalóriát éget el, mint a zsír. Én azóta inkább csak DVD-re tornázom (abban is vannak pulzusemelő gyakorlatok).

Csak még annyit, hogy nekem is 40e Ft-os ellipszisem van és a fenti problémáktól eltekintve nincs vele gond, bár az tény, hogy én is használtam edzőtermit és ahhoz képest persze nem olyan jó. A drágább gépek lágyabban mozognak és talán nagyobb íven is dolgozol, tehát valószínűleg jobban meg is mozgatnak mint az olcsóbbak.

Most hogy így jobban belegondolok, az edzőteremben az első "ellipszisgépezés" után izomlázam is volt, majd hosszabb kihagyás után megkaptam az otthonit és azon nem tapaszatltam ezt. Lehet, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz?!

Nem tudom, de tény, hogy én ráuntam hamar az otthoni gépeimre és inkább tornázom DVD-re (de ezt már írtam). Az edzőterem megint más, ott megint más az ember hozzáállása az ilyen gépekhez. Én anyagi okok miatt akartam otthonra gépeket, de most úgy érzem, hogy szívesebben járnék terembe...

Nehogy félreértsen valaki! Akinek nagy a kitartása, nem akarom lebeszélni, de ha megteheti akkor otthonra talán tényleg jobb egy drágább gép. Más rajta edzeni, mint egy kis robot mozgásún!

35. 8d784868d0 (válaszként erre: 34. - Sarkanylany)
2007. júl. 12. 08:38

a gond hogy a 30-40-es kategória az mind gagyi.

ha jót akarsz,akkor nézz jó állapotú használtat, az emberek 99 % -1 éven belül eladja a gépét, mert nem használja.

használtan félpénzért lehet venni!

akár súlyokkaéé is!

tönkremenni meg ugye egy komoly gép nem tud!!!!

ezt nem lehet széthajtani mint egy autót!

34. sarkanylany (válaszként erre: 33. - 8d784868d0)
2007. júl. 12. 07:14

van benne igazság, de sajnos a baba miatt nem tudok 2 órát rendszerességgel kimozdulni. Tornázni is akkor tudok, ha ő alszik...

Nem gondoltam túl komoylra, mert ahhoz igazgatói fizetés kellene :))

Csak vmi hátra dolgozósat, combosat és karosat, ami így egyben lenne.

CSak attól tartok, hogy a auchanos gépek elég gagyik.

Ezért néztem ezt a leg magicot, hátha jó lenne...

Ismeri vki?

2007. júl. 11. 22:40

nekem van itthon konditermem.

és mondhatom alig használom.

amíg el kellet járnom kondizni addig megbecsültem azt, most hogy van, nem becsülöm eg, mert helyben van!

senkinek sem javaslom otthonra kondigép beszerzését!

32. sarkanylany (válaszként erre: 3. - Andy88)
2007. júl. 11. 21:54

Szia!

Néztem és kipróbáltam egy ilyen ellipszistrénert, de sajnos a térdem nem igazán bírta. Neked milyen van? Talán itt is van szalagfékes és egyéb? Nem igazán vagyok otthon ezekben a masinákban.

2007. júl. 11. 21:49

Sziasztok!

Én is gondban vagyok, mert a torna kazi mellé jól jönne vmi. A tvreklámokban vannak jók, de biztos, hogy a kigyúrt testüket nem 3 perces gyakorlatokkal szerezték és nem is ezeken a gépeken.

Olyan kellene ami súlyzós is...

Illetve Leg Magicet néztem. Ismeri vki?

2007. júl. 3. 12:42

Sziasztok!

Szeretnék venni egy hasizomerősítő gépet, ha valaki tud akkor szóljon, de persze olcsón. Lehetséges akkor AB kingpro-t szeretnék venni!

Előre is köszi mindenkinek!

29. andy88 (válaszként erre: 27. - Reni79)
2006. dec. 16. 11:44

Olcsó, hatásos és még hely sem kell hozzá: Te! + egy tornaszőnyeg és súlyzók (bár ehhez már kell minimális hely)

Akarat kérdése az egész. Kitöréseket, guggolásokat és haspréseket, lábemeléseket bárhol lehet végezni, és a jó hírem az, hogy ezek a leghatásosabb formáló gyaksik, főleg, ha súllyal végzed őket!

28. andy88 (válaszként erre: 24. - LindaB)
2006. dec. 16. 11:42
Nekem ellipszistrénerem van, és másfél éve használom nspi rendszerességgel - ez a lényege, mint mindennek. Mmint hogy ne ruhafogas legyen belőle... Ha veszel, ne tv shoposat!!! Rengeteg jó akció van a sportboltokban pl. a Kettler gépek nagyon jók! (Nekem Body Sculpture van... néha kicsit nyikorog, de akkor meg kell olajozni, és kész. Azt nemtom, mennyi volt, anyáék nem árulják el, pedig nagyon sokszor próbálkoztam már :D)
27. reni79
2006. szept. 22. 14:58
Sziasztok.Hogyha valaki tud olyan kondigépet ami has,fenék és a comb izmokat fejleszti,kis helyen elfér és tényleg hatásos és persze nem egy vagyon megköszönöm a segítségét.
2006. szept. 3. 13:10

Nekem stepper-em van, ez a fogódzkodós lépcsőzős valami.

Szerintem jó, nem nehéz, de hatásos, csak kicsit unalmas és nyikorog nagyon, hiába olajozgatom.

25. LindaB
2006. szept. 3. 13:02

még annyi hogy nekem is van ez "testmester"..Eza V alaku,kék valami amit nyomogatni kell..dehát nem vállt be..vagy mert béna vagyoK?:((

Ami nagyon tetszik és jo,az a "gumiszallag"..elég szépen lehet vele a nehézségi fokokat állitani,és jo vele tornázni.Szerintetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook