Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bodyrock tv otthoni intervallum edzés fórum

Bodyrock tv otthoni intervallum edzés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. febr. 14. 14:30
Sziasztok! Csinàlja meg valaki a Bodyrock-ot? Èn most talaltam rà!
2013. máj. 1. 20:16
Ezt a bodyrock intervallumot hol lehet megtalálni?
100. jvc83
2013. ápr. 14. 13:36
Kinek van róla tapasztalata?
2013. febr. 11. 11:08
Sziasztok! Ma kezdem a 2012 januári 30 napos kihívást. A kérdésem azokhoz szól, akik már régóta művelik a bodyrockot, hogy ti más edzéssel is kombináljátok (kardio), vagy csak ez a napi 10-15 perc kemény edzés? :)
98. Muffinlány (válaszként erre: 97. - SweetDelight)
2013. jan. 21. 23:27
Már elkezdtem, elég jól haladok:) a táplálkozási szokásaim is teljesen megváltoztattam. Köszi a tanácsot azért:))
97. SweetDelight (válaszként erre: 96. - Muffinlány)
2013. jan. 20. 10:21

Szia!

A táplálkozás nagyon fontos, sok zöldség, tejtermékek-zsírszegény persze, sovány húsok, stb.

De nyilván ha fogyásra nincs szükséged akkor nagy baj nem lehet.

Súlyzós edzések, futás...

sok folyadék: víz, zöld tea

2013. jan. 5. 20:15
Sziasztok Bodyrockerek!:) Hétfőn szeretném elkezdeni az edzést. Nem fogyni, hanem izmosodni szeretnék, amolyan Zuzana formában :)) (ha kell terembe is megyek, ez nem kérdés) Diétát nagyon nem szeretnék tartani, csupán annyi,hogy semmi cukor, semmi kenyér (csak magvas, ha nagyon muszáj) Réka és Norbi szóba se jöhet, sem a Zumba és hasonlók. Tudnátok tippeket adni,hogyan érhetném el az álomalakot? :))
2012. febr. 12. 11:59

Sziasztok Bodyrockerek! Én nemrég kezdtem el a gyakorlatokat, és nagyon tetszenek. Ezekkel kezdtem: [link]

Tudnátok segíteni milyen gyakorlatokkal folyassam ezeket követően? Valamint azt szeretném kérdezni, hogy nagy baj-e, hogyha eleinte nem időre és gyorsan csinálom a gyakorlatokat?

2012. febr. 11. 12:32
Én nem hallottam ilyesmiről...
93. ddcc65379c (válaszként erre: 92. - SweetDelight)
2012. febr. 11. 11:41
Dejó, szia! :) Tudnál vagy valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a Bodyrock tv edzéseit akkor is csinálhatom-e, ha mellette mozgok rendszeresen mást is?? Nagyon-nagyon tetszenek, de egy helyen azt olvastam, ha intervallum edzést csinálunk, nem szabad mellé még a másik napokon kardiózni meg ilyesmi... :(
2012. febr. 11. 10:56
Itt vagyok:)
2012. febr. 10. 20:08
SZiasztok! Jár itt még valaki? :))
2012. jan. 21. 14:15
Kardiózz mellette! Nori -br-nek igaza van, nem kg-ra kell fogyni, hanem tükörre. Izom-testzsír araány megváltoztatása a cél:)
89. L'odie
2012. jan. 21. 10:34

Szia!


Köszönöm a gyors és kimerítő választ! :)

Megtaláltam az oldalt, szuper nagyon.


Apropó...Gratulálok az eddig elért sikereidhez!

88. L'odie
2012. jan. 21. 06:20

Sziasztok!


Engem is érdekelne a bodyrock féle edzés, de vannak némi fenntartásaim. Remelem tudtok nekem segíteni és eloszlatjátok a kételyeim! :)

Először is én 168 cm és 64 kg vagyok, és szeretnék picit fogyni. De félek attól, hogy a bodyrock csak izmosítana rajtam, de nem fogynék. Tehát szinte lehetetlennek látom, hogy hasonló alakom legyen, mint például Lisa Marie-nek. (Most ő az én motiválóm! Tökéletes alakja van.) Szó mint száz... Először fogyak le és csak utána izmosodjak? :)


Gondolom megfelelő étrend is fontos ahhoz, hogy megfelelő eredményeket érjen el az ember...Én egy hónapja paleozok, remélem az megfelelő. Ti milyen érkezési elveket követtek? Vagy használtok valamilyen étrend kiegészítőt?


Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 20. 11:41
Nem talállak:(
86. SweetDelight (válaszként erre: 84. - Nori-br)
2012. jan. 19. 22:19
Én most konditerembe járok, de azért nincs elfelejtve a BodyRock sem.
85. keszani (válaszként erre: 84. - Nori-br)
2012. jan. 19. 14:16
és mit tornázol? beachbodyt?
2012. jan. 19. 14:00
Helló - látom, mostanában nem nagyon született itt új bejegyzés. Azt nem értem, hogy miért?! Jelenleg a 30 napos kihívás második hetében járok és irtó sokat változott az alakom azóta :) valaki? Még eddig soha nem volt egy olyan edzés ami tetszett volna kivéve a foci edzéseket :D na de az más - attól a hasam nem változik semmit sem :)
83. sáraanna (válaszként erre: 82. - Norand)
2011. aug. 25. 18:15
Helyettesítsd egy párnával....
82. Norand (válaszként erre: 81. - Sáraanna)
2011. aug. 25. 14:52
Köszi a tippet, de én meg a kézművesség... Medicin labdán gondolkoztam, de az meg szerintem nem felel meg. Túl gurulós amikor rá kell térdelni, vagy fekvőnél "ráállni". :(
81. sáraanna (válaszként erre: 79. - Norand)
2011. aug. 25. 13:15
Én nem vettem meg hozzá soha semmit. Csinálj babzsákot!:)
80. Norand (válaszként erre: 32. - SweetDelight)
2011. aug. 25. 00:52

Milyen dátummal van feltéve? Én nem találtam :(

Köszi!

79. Norand (válaszként erre: 69. - Dynuchu)
2011. aug. 25. 00:39

Hali! Honnan szereztél Ugi Ball-t, és mennyiért? Tök idegesítő, hogy az ember megveszi a k... Drága Dip Station-t, aztán megint van egy új eszköz, amit nem tud helyettesíteni... :(

Köszi! :)

78. f758a7200f (válaszként erre: 77. - 5e67f791bc)
2011. júl. 20. 17:17
En egyebkent is kihagyok minden ugralos gyakorlatot altalaban, barmilyen edzesrol legyen is szo, helyettesitem valami massal (tudom, ettol kevesbe intenziv de nekem megernek ennyit az izuleteim, hogy kicsit tompitok mindenen)
77. 5e67f791bc (válaszként erre: 65. - Keszani)
2011. júl. 19. 15:18
Egyébként szerintem mind a 3 edzésmódszer a HIIT, vagyis a nagy intenzitású intervallum tréninget veszi alapul. A BodyRockban is vannak gyorsabb elemek, ugrások, de a másik kettő intenzívebb és gyorsabb, ami nem feltétlenül jó, mert nem a helyes kivitelezésre mennek rá, hanem a mennyiségre, így sokkal nagyobb a sérülésveszély. Főleg derék, és hát tájon. Nem lennék meglepve, ha sokan küszködnének derékfájással a követők közül. Ezzel természetesen nem kritizálom, hiszen az eredmények magukért beszélnek, csak vigyázni kell vele, és óvatosan kivitelezni.
2011. júl. 19. 12:16

Sziasztok! Én is felfedeztem a Bodyrock.tv-t, már jó régen, de eddig csak ámuldoztam, hogy nő lehet ilyen erős, meg nézhet ki ilyen jól, meg, hogy de jó neki, én sose leszek ilyen... szóval, nézegettem az edzéseket... a gép előtt ülve.


De pár napja, mikor beírtam a naplómba, hogy szerencsétlen, torz önértékelésű, gyenge jellem vagyok.... valahogy magamba szálltam. Egy-két hátsómba virtuálisan elhelyezett cipőtalp azért még jobban megmotivált, és összeszedtem magam. Ma 5 napja!!! És úgy döntöttem nem leszek tovább, "tohonya kék szörnyeteg", hogy a Dzsinit idézzem az Aladdinból.


Szóval s*ggbe motiváltam magam és nekikezdtem! Hihetetlen ereje van ennek a csajnak, na meg teste!! Kialakítottam magamnak egy edzéstervet, amiben kombinálom a bodyrock-os edzéseket, futással, súlyzózással és úszással. (Igen tudom, túlzásba viszem! Ez nem meglepő, valahogy mindent túlzásba viszek!) :)

Általában heti 2x van mindegyik, kivéve az úszást, ez van a "pihenőnapomon" :), így minden nap edzek valamit. Nem bírok minden gyakorlatot megcsinálni (még!) de szépen haladok! :) Összeállítottam a legütősebb gyakorlataiból 8-10 edzésre valót, edzésenként 10 gyakorlattal, és ezeket váltogatom a bodyrock-os napokon. Amikor "Zuzanára" edzek sokszor olyan hányinger jön rám, meg rosszullét, hogy a felénél abba kell hagynom. A naplómban van "előtte" kép! De meg ne nézzétek! Szörnyűűűű!

2011. júl. 13. 18:59

Mikor mi van otthon:)

A mai edzés: jul.11 Dirty bit workout

2011. júl. 13. 11:13
a zabpelyhet lehet enni mással is. én pl gréfrúttal is szoktam, naranccsal, v bmilyen bo lével rendelkezo gyumivel, v leontom csak vizzel, áztatom picit és bele a gyumi.
73. sáraanna (válaszként erre: 61. - F758a7200f)
2011. júl. 13. 11:11
Kipróbáltam és nagyon finom! reggelire szoktam enni banánt, őszibarackot (mikor mit) teszek bele és nagyon fini! :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook