Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzés, velem tart valaki? fórum

Otthoni edzés, velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. nov. 4. 17:39
Én nem fogyózok, inkább híznom kéne, mint fogynom, de formásabb és feszesebb szeretnék lenni. Vegetáriánus vagyok. Nekem a fogyással nincs gond, inkább a hízással.
2012. nov. 4. 14:25

En fogyozom is. Olyan 10kilotol szeretnek megszabadulni.

En is csinaltam mar elotte kepet fehernemuben, de olyan csunya lettem rajta :( Ugy gondoltam minden 10.-dik alkalom utan uj kepet csinalok.


cicmic jo, hogy mar ma ratudod venni magad. Jo tornat!


En holnapra halasztom :)

2012. nov. 4. 13:38

Sziasztok!

Már ma elkezdem a tornát,ami majd este lesz!

Nem rossz ötlet ez az előtte ,utána kép!!

Ti fogyókúráztok? Étkezésre odafigyeltek?

10. Raicho. (válaszként erre: 9. - Mariska2)
2012. nov. 4. 12:27

Szerintem is mindeni azt csinálja ami neki jól esik:) A Callaneticsnél egyébként én mindig felfrissülök, nagyon jó!:)

Én tegnap nem tornáztam, szerintem ma sem fogok:( De hétfőtől neki kezdek!

mariska2 Te készítesz képeket? Én már csináltam egy előtte képet, alig várom már hogy az utána kép is elkészüljön :D Bár az nem most lesz még...:)


Többiek, hogy álltok?

9. mariska2 (válaszként erre: 7. - Raicho.)
2012. nov. 4. 09:41

En is az 1 oras programot akarom csinalni. Nekem tetszik ez a mozgas forma. Az elmult ket hetben vegig csinaltam 3-szor, de jobb lenne rendszeresebbe tenni.


Amugy mindegy mit tornazunk csak tornazzunk :)

2012. nov. 4. 09:33
Sziasztok! Vegul is tornazik ma valaki? En tegnap nevnapot unnepeltem es picit tobbet ittam mint amennyit kellett volna :( Ugyhogy lehet csak holnap kezdek neki.
7. Raicho. (válaszként erre: 4. - Cicmic87)
2012. nov. 3. 19:55

Csak annyit tudok mondani, h 20 aerobik órával egyenlő 1 óra Callanetics. Nem fulladsz ki, feszesít, erősít, karcsúsít, formásít :)

Ez egy torna, unalmasnak tűnhet, de nem az :)

Youtube-on nézz videókat!


Én egyébként az 1 órás programmal szeretnék kezdeni.

6. Raicho. (válaszként erre: 3. - Mariska2)
2012. nov. 3. 19:50
Nekem van Callanetics könyvem! Én csatlakozok hozzád! Gyerek koromban is nagyon szerettem, most is el akarom kezdeni, már vagy 3-4x elkezdtem, de egyedül lusta vagyok:(
2012. nov. 3. 19:29
Rubint Réka nekem sajna alapból ellenszenves, úgyhogy ez ugrott, viszont Leslie Sansone-nak vannak nagyon jó tornái. Főleg olyanoknak való mint én, akik egyáltalán nem profik, de azért valamit csak mozogni szeretnének. :)
4. cicmic87 (válaszként erre: 3. - Mariska2)
2012. nov. 3. 18:36

Nem ismerem azt az edzéstípust amit te akarsz elkezdeni!! Írnál róla?

Te mikor szeretnéd kezdeni? Holnap vagy majd csak hétfőn?

2012. nov. 3. 17:44
Nekem lenne kedvem Veled tartani. Regen Alexandrara tornaztam, de most ki akarom probalni a callanetics-et. Holnap megprobalom ra venni magam :)
2012. nov. 3. 17:41
Gyere ide: Kinek lenne kedve velem tartani?
2012. nov. 3. 16:19

Sziasztok!

Pár hete abbahagytam az otthoni edzést és kicsit lusta vagyok nekikezdeni!!!

Lenne kedvetek minden nap beszámolni és ösztönözni egymást?

Általában csak a kezdet nehéz,ezért lenne jó, ha összegyűlne egy jó kis csapat!!!!!!!

Én Rubint Rékára szoktam tornázni!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook