Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Véleménykutatás az otthoni edzésről fórum

Véleménykutatás az otthoni edzésről (beszélgetős fórum)


12. trapiti (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. máj. 19. 09:40
Mi nem Mo-on elunk, es penzunk eppen lenne egy akarmilyen gepre ha szeretnenk. Helyunk viszont nincs, lakasban lakunk es ezen nem is tervezunk valtoztatni, igy nem nagyon jon szova ilyesmi a negyediken... Tornat meg ami megy egy lakasban azt csinaltam egy darabig otthon, de igazan nem jott be. Most az egesz csalad egyutt jar terembe, sokkal jobb, nem eroltetnem az otthoni dolgokat. Talan ha lenne egy nagy hazam es az uszomedence melle mar csak egy fitnessz terem hianyozna. De akkor meg nem egy gepet vennek hanem tobbfelet.
11. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 10. 03:44

En jol megvoltam az otthoni edzessel, minding sprotoltam, az alapok megvannak.

Mas miatt tarsasagkent mentem eszoterembe, de ott az edzot is kifizettem, mutassa meg mit hogy hogyan, es kettonnek mas edzestervet adott szemelyre szabva. kikerdezett minket a "koreleozmenyeinkrol", munkankrol, sportteljesitmenyeinkrol, taplalkozasi szokainkrol, es ment kozben kijavitotta a rossz mozdulatokat.

Nem tudom, mennyit kellene eszoterembe jarnom, hogy az ilyen gepek arat ledolgozzam.


Kis varosban elek, de mar itt is ujra nyitva van az ejjel-nappali edzoterem.

A berleti dij meg kutya sok igy is. Ezert nem fizetnek plusz egy szobat.

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 9. 22:55
Ezt mindenki magának tudja csak eldönteni, van aki totál alkalmatlan az otthoni edzésre, és van, aki tudja magát motiválni. Én az utóbbi vagyok, de nekem van is otthon minden ehhez. Egy edzőtermi Technogym taposógép, egy pár 2 kilótól 25 kilóig állítható súlyzó, amiről nem kell le-fel venni a tárcsákat, hanem autómatán "adagolja" magának, gumikötelek, TRX, ezekkel bármilyen testrészt meg lehet edzeni, és még extrém sok helyet sem foglal el. Egy multifunkcionális edzőgép is jó lehet, de amit én megvennék, az akkora helyet foglalna, amekkora nekem nincs, kisebbnek meg nem látom értelmét. Hogy mennyit adnék érte? Bármennyit, ha úgy érezném szükségem van rá :DDDD
9. secret8 (válaszként erre: 8. - Sanyinak)
2022. ápr. 9. 22:00
Ez nem törvényszerű, pl.nálam sincs így. Igaz, nem konditermi gépekkel vagyok körülvéve, csak ehhez képest filléres cuccokkal. De ami van, azt mind használom.
8. sanyinak (válaszként erre: 7. - Semleges)
2022. ápr. 9. 20:55
A legtöbb ilyen otthoni sporteszköz pár hónap után valamelyik sarokban szokta végezni.
7. semleges (válaszként erre: 6. - Sanyinak)
2022. ápr. 9. 20:49
Ne általánosíts.
6. sanyinak (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 9. 20:47

Az otthoni nyugodt környezet egyáltalán nem motiváló a testmozgáshoz. Sokkal inkább a tespedéshez.

Jobban jár az ember, ha beiratkozik sportklubba.

5. semleges (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 9. 20:45
Már költöttem. Nekem megfelel.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 9. 18:56

Szerintem ez nem jó befektetés lenne.


Egy alsóárkategóriás okosóra is tobb tucat edzéstervet tartalmaz és közben monitorozza a testedet. Nem mellesleg tele van a net is ingyenes edzésvideókkal, többek között olyanokkal is hogy gépek nélkül, minimális anyagi befektetéssel hogy lehet eredményesen edzeni.

3. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 9. 18:48
Sztem most a covidnak koszonhetoen biztosan megcsappant a terembe jarok szama, egyreszt a jarvany miatt, masreszt rengeteg terem tonkrement, bezart, nincs hova mennunk.
2. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 1. - Cs.Nicol)
2022. ápr. 9. 18:25
Szia! Nekem az a gondom a különféle gépekkel, hogy általában sok helyet foglalnak. Edzek egyébként saját testsúllyal (húzódzkodás, fekvőtámasz), van súlymellényem, illetve egykezes súlyzóim (10-10 kilósak), régebben kettlebelleztem. Nem tudom ezek a különböző alternatív dolgok mennyire népszerűek.
2022. ápr. 9. 18:00

Sziasztok!

Gondolkodom, egy otthoni, okos, multifunkcionális edzőgép forgalmazásában. Otthon lehetne edzeni, nyugodt környezetben, egy gép segítségével, ami figyeli a mozgásunkat és mutatja a feladatokat. Sok egyésforma közül lehet választani és sok kiegészítő tartozik a géphez, súlyzók, fekvőpad, jóga szőnyeg stb. Milyen árkategóriában lennétek hajlandóak megvásárolni ezt a gépet? Költenétek rá, hogy otthon tudjatok edzeni a saját időbeosztásotoknak megfelelően?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

További szép hétvgét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook