Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthon végzett torna után mennyi idővel és mit lehet enni, inni? fórum

Otthon végzett torna után mennyi idővel és mit lehet enni, inni? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 7. 16:22
Inkább folyadék bevitelét ajánlom és csak 1 óra mulva valamilyen fehérjedús - de kevés - élelmet
10. senico
2008. ápr. 8. 18:04
A testépítők fehérjét szoktak, egy kis idő múlva, hogy ellássák az izmokat aminosavakkal. Cukormentes joghurt, kefir, túró
2008. ápr. 8. 17:59
Ha van ambiciod otthon tornazni az csak jo,lehet kocogni is,de enni este hat utan semmi esetre sem lehet semmit.
8. lily3 (válaszként erre: 5. - Dinadin)
2008. ápr. 4. 18:56
Szerintem belefér,de a mennyiségekre is figyelni kell.Én régen amikor fogyóztam nem ettem utána semmit.Max.egy körtét.Lehet hogy kellett volna.Lényeg az hogy lefogytam.
2008. ápr. 4. 18:50
*kefir :-)
2008. ápr. 4. 18:50
Én utána olyan egy órával szoktam valamilyen könnyű fehérjét (kafír, joghurt) enni
2008. ápr. 4. 18:32
Köszi szépen! És mit lehet enni? Ha már itt tartunk? Gyümölcsöt azt szoktam, De pl. saláta felvágottal és sajttal, az belefér?
2008. ápr. 4. 18:31
Én szoktam közben inni ásványvizet.Utána pedig ha nem is rögtön kb fél óra mulva gyümölcsöt szoktam,banánt vagy tejes turmixot.Ezeket kívánom,nem tudnék pl.húst enni.Mondjuk én nem fogyózom.
3. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2. - Dinadin)
2008. ápr. 4. 18:24
Inni edzés közben is lehet, inkább kell. Enni pedig rögtön edzés után. Sőt kell is... Egyáltalán nem jó, ha utána nem eszel, még akkor sem, ha fogyózol.
2008. ápr. 4. 18:21
Már egy pár hete tornázgatok itthon B.A. dvd-ire, de még most sem tudom hgoy mikor, mit és mennyit lehet enni, inni a torna befejezése után. Én általában jól leiszom magam szénsavmentes ásványvízzel, és szinte alig eszem valamit! Nem tudom jól teszem-e?
2008. ápr. 4. 18:19
Otthon végzett torna után mennyi idővel és mit lehet enni, inni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook