Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák, akik 3 évig maradtatok otthon a gyereketekkel, a 3 év letelte előtt mennyi idővel mentetek be a munkahelyetekre? fórum

Anyukák, akik 3 évig maradtatok otthon a gyereketekkel, a 3 év letelte előtt mennyi idővel mentetek be a munkahelyetekre? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 30. 00:49
Szia nekem július 8.-án jár le a GyES-em ,és e hónap elején szóltam be telefonon hogy szeretnék menni dolgozni.Kiszámolták hogy mennyi szabadság jár és hogy mennyit kell időarányosan meghagynom az év hátra lévő idejére .A szabadság letöltése után mehetek melózni .Persze ez mindenhol máshogy mükődik ,ezért nem árt telefonon tájékozódni a munkáltatódnál.
3. Cipike75 (válaszként erre: 2. - C6beeeb07a)
2011. jún. 28. 19:09
Szia, én januárban szóltam, hogy márc.3-ától kiveszem az összegyűlt szabijaimat..Ugyanaz a munkakör, semmi változás....
2011. jún. 28. 19:06

Szóval úgy hallottam,hogy a munkába állás előtt 5 hónappal jelentkezni kell.Ez igaz?

Nálatok hogyan volt?Ugyanabba a beosztásba vettek vissza?


Köszönöm!

2011. jún. 28. 19:04
Anyukák, akik 3 évig maradtatok otthon a gyereketekkel, a 3 év letelte előtt mennyi idővel mentetek be a munkahelyetekre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook