Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő után lesz látható eredménye a testformázás céljából végzett tornázásnak? fórum

Mennyi idő után lesz látható eredménye a testformázás céljából végzett tornázásnak? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 19. 09:55
Oks, köszönöm szépen! Azért kérdem főként,hogy reálisan lássak,most amúgy se az a cél,hogy strandszezonra mindenáron jól nézzek.
2017. márc. 19. 09:49

Aha, 1 hónap:DDDD

Ne viccelj!

Szerintem kell fél év is, ha nem több, hogy látszódjon....

2017. márc. 19. 09:38
Mindegyikőtöké akart lenni....
2017. márc. 19. 09:37
Köszönöm szépen a választ! Mindegyik őrök és hasznos!
2017. márc. 19. 09:35
Ha szepen csinalod mindent beleadva, szerintem 1 honap alatt, mar eszre vehetsz magadon nemi alakulast, de azt meg masok nem biztos hogy erzekelni fogjak. En ugy gondolom 3-4 honap mulva mar a kornyezeted is eszre fogja venni a valtozasokat. Kitartast!
2017. márc. 19. 09:29
Sokáig,mert van egy alapproblémám,még '13-ban a már helyes étkezéssel,mozgással a felesleg lement,hormonálisan rendbe jöttem ez akkor félév volt,utána is folytattam. Terhesség alatt tornázni nem tudtam. Jelenleg a súlyom jó,de a fenék-csípő-comb tájék "csúnya".
2. sanyinak (válaszként erre: 1. - Sziszo22)
2017. márc. 19. 09:19
Inkább az a kérdés, hogy a kezdeti lelkesedést meddig tudod fenntartani?
2017. márc. 19. 09:15

Véleményeket szeretnék kérni,hogy kb mennyi idő alatt látszódik az,hogy tornázok? Tegnaptól kezdtem el B.A tornáját, heti 3-4 alkalom a minimum amit ezzel töltenék,plusz később futással szeretném kiegészíteni. Étkezések jó,mert az első terhességem alatt dietetikushoz jártam,ahol beállìtottak,tartom is,azalatt ha eszek inkább raktároz a szervezetem.

Köszönöm szépen a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook