Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orvos leszek, avagy hogyan valósítsuk meg lehetetlennek tűnő álmainkat fórum

Orvos leszek, avagy hogyan valósítsuk meg lehetetlennek tűnő álmainkat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Orvos leszek, avagy hogyan valósítsuk meg lehetetlennek tűnő álmainkat

1 2 3 4 5 6 7
144. 44d5abb30c (válaszként erre: 143. - Andryka)
2011. júl. 15. 08:52

Nagyon húzós az emelt biosz, én nagyon megszenvedtem vele. Két sorozat legjobb fajta biosz tankönyvből tanultam, de volt olyan genetika feladat az érettségin, ami egyikben sem volt benne. Illetve az egyikben benne volt, de csak három mondat apróbetűs rész erejéig (anyai hatás, a csigaházak csavarodásával). De a többi is nagyon durva volt, egyáltalán nem a tudásra mentek, hanem valami megfoghatatlan készséget mértek. Volt olyan feladat, amiben az volt a válasz, hogy a gombák kemoszintetizálók, habár mindenki tudja, hogy a gombák heterotróf élőlények. Nagy botrány volt belőle szakmai körökben, de ez nem zavarta őket, inkább egy tótumfaktum fejes prof. kijelentette, hogy kemoszintetizáló élőlénynek azt tekintjük, aki az életfolyamataihoz kémiai energiát használ fel (vagyis te meg én is kemoszintetizálók vagyunk!:SSS). A követelményrendszernek köze nincs a számonkért anyaghoz. A szóbeli tételek közt, amit a többiek húztak, több olyan témakörrel találkoztam, amiről még életemben nem hallottam (pl. búza sikértartalmának meghatározása:S). Szóval nem egy egyszerű menet, én ezért is mondtam, hogy egy évet kevésnek tartok a felkészülésre, mert hiába is tudja az ember akár tökéletesen a könyveket, ha a vizsgán nincs szerencséje, mert hülye feladatokat kap, vagy rosszat húz a szóbelin.

Nekem a biosz emelt írásbelim 68%-ra sikerült, így azt hittem lőttek a felvételimnek. De hála Istennek a szóbelin az emberi légzést húztam, úgyhogy itt megkaptam az 50 max.pontot és így lett a végeredmény 78%, ami elég volt Szegedre a 96% kémiával együtt. De egy hajszálon múlt..

Viszont legalább nincs kísérlet a biosz emelt érettségin..:)

143. Andryka
2011. júl. 15. 07:34

Szia, ettől azért én félek, bár még ez sem reális félelem, mert ugye előbb be kell jutni. Fizikát félretettem májusig, most a bioszt nyomom nagy erőkkel, de elég sok az anyag:-)

Mennyire húzós a biosz emelt?Van kísérleti rész is?

Miért írtál mindent múlt időben? Most újak lesznek a csopitársak?Figyu halassz egy évet, jövőre jövök és már ketten leszünk.:-)csak viccelek......járd ki az utat, hadd szokják, hogy "öregek" is mennek orvosira.Én 37 alatt már nem kezdhetem. Még nekem is furi.

2011. júl. 13. 09:07

Egyáltalán nem volt velem egykorú, vagy nálam kevéssel fiatalabb az évfolyamban. Szegeden volt egy lány, 34 éves, de neki se gyereke, se férje nem volt még, tehát sokkal fiatalosabb volt a koránál. A felelősség megkomolyítja az embert!;o) Természetesen voltak olyanok a 18-20 évesek közt, akikkel jóban voltam, együtt tanultam velük, jókat hülyültünk, de azért barátság nem lett belőle (a korkülönbség miatt, mert az egyetemen kívül nem volt közös témánk). Alapvetően aranyosak voltak velem a többiek, amikor már megszokták a koromat, akkor már ugyanúgy bántak velem is, mint a többiekkel. Leginkább azért lógtam ki közülük, mert én nem jártam bulikra, partikra, rendezvényekre, mert nekem erre nem volt időm, se energiám. Egy két olyan ember volt (lányok), akiknek láthatóan nem jöttem be, de azért nyíltan nem mertek ellenségeskedni, csak ugye nem vagyok hülye és észreveszem ha kidumálnak. De én magasról letojtam őket, mert nem barátkozni mentem oda, hanem tanulni!;o)

Igen, a jogon senki nem lepődik meg rajta, ha valaki később kezdi el. Szerintem ez az orvosin azért furi, mert nappali az oktatás és a korunkbeliek zöme már csak a munka miatt sem tudja megoldani a nappalira járást. Mert nekünk már nincsenek szülők a hátunk mögött, akik eltartsanak, amíg mi elvégezzük az egyetemet. És a tanárok pontosan ezért vannak vele tisztában, hogy nekünk mennyi áldozatot kell ezért hoznunk, amiért -tapasztalataim szerint- ismeretlenül is tisztelnek...;o)

141. Andryka
2011. júl. 12. 22:06

Szia, igazából nincs is más velünk egykorú az évfolyamodban? Van azért valaki, akivel jóban vagy, aki kedves, rendes megértő veled és mondjuk 18 éves?Elég rosszul hangzik amiket írtál. Elkezdtem tanulni, fiz-biosz, de nehezen megy,nem tudom mi van velem, megint alábbhagyott a lelkesedés, aztán majd felvételi időszakban jön a depi. Ha valaki 36 évesen kezdi a jogi egyetemet nem nézik ki, miért van ez másképp az orvosival?

Jó neked, hogy már bent vagy.

140. 44d5abb30c (válaszként erre: 139. - Andryka)
2011. júl. 6. 18:48

Szurkolok Neked nagyon, hogy sikerüljön!

Kevesen vagyunk így ebben az országban, de szerintem nyugodtan többen is lehetnénk. Külföldön ez teljesen természetes, hogy a korunk és helyzetünkbeliek elkezdjenek egy ilyen, vagy hasonló kaliberű egyetemet. Itt meg mindenki úgy néz ránk, mint az ötlábú lóra, mint valami csodabogárra. Sajnos -mint látni fogod-, még az egyetemen is. Szeretnél beolvadni, csak egy lenni a sok közül, mert te elsősorban tanulni mentél oda, de mindenki bámul rád, a bátrabbak meg is kérdezik, mit keresel ott, hogy-hogy most jelentkeztél?? A tanárok értékelik és becsülnek, mert tudják mit jelenthet család mellett ennyi idősen ott lenni; míg a 18éves diákok többnyire értetlenül vagy gúnyosan méregetnek, mert nem értik, téged mi hajt és neked mennyivel nehezebb a dolgod náluk. De azért mindettől függetlenül nagyon jó oda járni, és ha nem adod fel, bármilyen nehézség is jön szembe, akkor tényleg odavaló vagy, akárki-akármit is mondjon vagy gondoljon rólad!;o)

139. Andryka (válaszként erre: 138. - 44d5abb30c)
2011. júl. 6. 13:41

Szia, sajnos tudom, hogy sok, de amíg nem tartok ott, nem reális a félelmem. Az sem biztos, hogy valaha felvesznek, de nekem azt érzem most, hogy már a tény, hogy tettem valamit a dologért, sokat jelent. Majd több év múlva azt mondhatom, hiszen megpróbáltam. Jövőhéten jönnek a könyvek és belevetem magam a tanulásba.Ha valóban ott a helyem, ott leszek. És én sem vagyok túl jó a futásban és nem is vagyok 20 kiló, se 20 éves. :-)

Ha felvesznek tuti írok blogot,a meglévő 10 mellé.:-)Tudod nekem ez még nem realizálódott. Álom szinten van, de végre léptem is ez ügyben. A folytatás már nem az én kezemben van-lesz. Majd Ő eldönti, mit szánt nekem.

Én sem veszek másolt dvd-ket, az elv ugyanaz, de azt hiszem kihasználnám a másolt jegyzet vételi lehetőséget. Elgondolkodtató....erre eddig nem gondoltam.

Köszi a bíztatást.

Várom az élménybeszámolókat, történéseket a naplódban.

138. 44d5abb30c (válaszként erre: 137. - Andryka)
2011. júl. 5. 14:44

Én még csak az első félévről tudok nyilatkozni, de ha mindent megvettem volna, akkor még több is mint 100ezer. Az első félév tantárgyai:

anatómai: 40ezer az atlasz, 15ezer(akciósan!) a funkci-anci. Ezek mindenképpen kellenek, bár ha sikerült ezekhez használtan hozzájutnod, akkor nem. De elég nehéz, mert mindenki úgy akarja megvenni..:)

kémia: három vagy négy könyvünk volt, darabja legalább 5-6ezer forint.

biostatisztika: hatezer a jegyzet

latin: kb. háromezer a könyv, plusz egy szótár sem árt ugye (de meg lehet nélküle lenni)

Ennyi. Ez ugye kb. kilencven. De mondjuk a második félévben ugyanabból tanulsz anatból, mint az elsőben. Akkor biokémiát, orvosi fizikát, meg egyéb kisebb tantárgyak könyveit kell megvenni. Az már nem kerül százba. De másodiktól jön ugye az élettan, ami szintén egy szép összeg, utána az alkalmazott orvosi könyvek tömkelege. Hát, nem tudom! Van, hogy több, van hogy kevesebb. A könyvtárból is ki lehet venni pár könyvet, de hamar elfogynak ott a dolgok, sietni kell a kivétellel. Ha majd aktuális lesz, elmondom, hogy mit érdemes megvenni és mit nem. Lehet fénymásoltakat is venni, de én nem csinálok ilyet, mert lopásnak tartom. Vagy megveszem használtan, vagy teljes áron, vagy kikölcsönzöm.

Sok sikert kivánok, drukkolok, hogy sikerüljön! majd tájékoztass, hogy hol tartasz. Nem akarsz te is naplót írni róla??;-D

137. Andryka
2011. júl. 5. 09:47

Szia, elolvastam a naplót, köszi a lehetőséget. Hmmmm. Nem semmi. Mondjuk azt gondoltam, hogy sokat kell tanulni. Én októberi emelt fizikát és májusi emelt bioszt tervezek. Két évem nincs. Folyamatos tanulásban vagyok évek óta. Főiskolai fizika-kémia, tavaly decemberben anatómia és egyéb egészségügyi modulok. Nem adtam magamnak két évet jelentem, max jövő május. Meglátjuk. Ez mind csak anyagi kérdés, 17e az érettségi per tárgy?

Kapaszkodóm: ugyanaz,mint neked:A GONDVISELŐM.:-)

Csak benne bízhatom. Ha ez az utam, amit nem tudtam elengedni 35 éven át, ha valóban ez, akkor elgördíti az akadályokat. Ha nem ez az utam, akadályokat épít, hogy ne rossz irányban haladjak. Nekem ez a hitem.

Amúgy 7,5 és 5.5 évesek a gyerekek és Bp-től 20km-re lakom. Azt hiszem egy fokkal könnyebb a helyzetem, mert nincs babám.


Az a 100.000/félév az valóban annyi? Te nem kapsz tankönyvtámogatást? Nekem 30.000ftokat írtak, ha elég ügyes vagyok.......ez megrémített

2011. júl. 4. 18:11

Szia Adry, itt vagyok ismét!


Köszönjük szépen, szerencsére csak a fitymaszűkületét műtötték ma a kisfiamnak, de már jól van, minden flottul ment..;o)


Itt van az "Orvos leszek.." cikkem a hoxán: [link]

A naplómat is kinyitottam: érdemes az elejéről kezdeni, tehát legalulról, mert az első félév egyetemi tapasztalatait időrendben már szinte végig kifejtettem, illetve azt a keveset még később folytatni fogom, ami hátravan..;o)


Ugye, először is el kellene döntened, hogy miből szeretnél felvételizni. Biológiából emelt érettségi a követelmény, ez alap. Aztán a fizika, vagy a kémia közt lehet választani. Ha nem tudsz plusz pontokat kapni: nyelvvizsga, kisgyermek, stb., akkor a másik választott tantárgyból is emeltet kell írnod. Nem tudom, mennyire vagy most képben ezekben a tantárgyakban, de ha semennyire, akkor azt mondom, hogy legalább két évet számolj a felkészülésre, mert egy év szerintem kevés. Kivéve akkor, ha most egy éven keresztül napi 8-10 órát tudsz keményen tanulni hétköznapokon! Vagy ha kémiából vagy fizikából van már egy korábbi ötös érettségid, mert azt akkor nem kell megismételned most.

Mindennek utána kell nézni: mi hány pontot ér, miért adnak pluszpontokat, mi a követelmény; mert ez sajnos évrő-évre változik, már idén is vannak változások a tavalyihoz képest, amikor én érettségiztem. A felvi.hu oldalon mindent megtalálsz, itt fent van a felvételi követelmény, az egész eljárási procedúra leírása, a ponthatárok évenként lebontva, stb. Elég sok minden van, aminek utána kell járni, de fontos rá időt szánni, hogy később nehogy valami eljárásbeli hülyeségen elússzon a felvételid!

Én 428 ponttal jutottam be Szegedre: volt egy 78%-os emelt biológiám, és egy 92%-os közép kémiám, illetve kaptam 50 pluszpontot gyermekgondozásért (GYES, GYED, GYET tavaly még 50 pontot ért!). Ha fizetősön diplomáztál, akkor mehetsz államira tudtommal (tavaly még így volt), mert mindenkinek 14 félévet finanszíroz az állam. Az egyetemi jegyzetek átlagosan kb. 100ezerbe kerülnek félévenként, én előre félre szoktam rájuk tenni a pénzt, mert a mi anyagi helyzetünk is csak átlagos. Mekkorák a gyerekeid?? Ahhoz képest tudok majd jótanácsokat adni..

Az enyémek: 16, 13, 3 évesek!:)


Ha ezt a fórumot egy kicsit végigböngészed, visszanézed a korábbi hozzászólásaimat, akkor találsz majd egy bejegyzést a könyvekről és a felkészülésről, ezeket nem írnám le ismét, mert itt megtalálod! Ha bármi egyéb kérdésed van, ezen a fórumon vagy priviben felteheted, szívesen válaszolok..;o)

135. Andryka
2011. júl. 4. 16:47
elolvastam mindent a blogodban amit tudtam. sírok belül.erőt adsz és egyben félek is. mi van, ha nem sikerül?miért vártam eddig? ott szeretnék köztetek lenni jövő szeptemberben. kaphatnék tőled pár gyakorlati tanácsot az érettségivel kapcsolatban, a felvételivel kapcsolatban. hogyan tudnék biztosra menni?annyira de annyira ügyes vagy,tarts ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
134. Andryka (válaszként erre: 130. - 44d5abb30c)
2011. júl. 4. 16:36
hol találom azt a cikket rólad?
133. Andryka (válaszként erre: 130. - 44d5abb30c)
2011. júl. 4. 16:36
Fekve gépelek ezért amint látod nem is megy annyira:-)
132. Andryka (válaszként erre: 130. - 44d5abb30c)
2011. júl. 4. 16:35
bocsi, cipőben:-)
131. Andryka (válaszként erre: 130. - 44d5abb30c)
2011. júl. 4. 16:35
Szia, már jelentkeztem is. Ugyanabban a cipőnek járunk, orvosnak születtem.Utolsó esélyes vagyok. Rendeltem egy rakat könyvet, belevágok a tanulásba. Biztosra kell mennem. Megyek mebukkantok arra a címre, amit írtál. Javuást a kisfiadnak.
130. 44d5abb30c (válaszként erre: 128. - Andryka)
2011. júl. 4. 12:58

Szia Adry!

Gyere, jelentkezz a naplómba és kinyitom neked..:)

Persze, él még a fórum, és szívesen válaszolok minden kérdésedre, de most előbb alszom egy kicsit, mert ma volt a kisfiam műtétje és éjjel nem igazán tudtam aludni (csak 3órát sikerült), úgyhogy totál ki vagyok purcanva!:S

Ez a fórum egy korábbi cikkemhez tartozó fórum, amiben leírtam, hogy nálam miként ütött be a nagy felismerés: orvosnak születtem!:) Esetleg olvasd el a történetemet, aztán a naplómban megnézheted a folytatást. A felvételim történetét pedig egy másik honlapon tudod visszaolvasni, ha érdekel: www.dinocska.eoldal.hu

Puszi: Dinocska

129. Andryka
2011. júl. 3. 21:58
Olvashatnám a blogodat?
128. Andryka
2011. júl. 3. 21:57

Sziasztok!!!!


Zokog a lelkem!!!!!Örülök ennek a fórumnak. Dinocska777!!!!Köszönöm.

36 éves anyuka vagyok, 2 gyerekkel.4 évesen kaptam az első orvosi táskámat. Aztán mindig valaki elvette a kedvemet és az erőmet. Végül mérnök, gyógymasszőr, cukrász és akasztott ember lettem. Nem bírom tovább már!!!Ha nem lehetek orvos én nem tudok teljes életet élni. Mindig hiányzik valami. Jövőre belevágok. Én is erre születtem. De félek, hogy hogy fogad be a sok fiatal. Jövőre 37 éves leszek. Idén mennék emelt fizikára, jövőre bioszra. Még nincs egyetlen könyvem sem, amiből készülni tudnék. Azt sem tudom mit vegyek meg. Jövőre köztetek szeretnék lenni. Nincs több esély. Tudtok nekem könyveket ajánlani? Csak pont annyit amennyi kell. Annyira örülök, hogy többen vagyunk ilyen helyzetben.Mögöttem egy támogató férj. Anyagi helyzetem átlag. Fogalmam sincs miből veszem meg a százezres jegyzeteket. Mehetnék állami támogatásosra, mert levelezőn diplomáztam, fizetősön. Dinocska777, te most kezdted?

Én 43 évesen végeznék. Biztosra kell mennem, de nem tudok elindulni. Ugye él még a fórum?

127. 44d5abb30c (válaszként erre: 126. - Petinéni)
2011. jún. 30. 11:53

Már miért ne sikerülne??!! Én ilyesmire gondolni sem szoktam!:)

Nálam a kudarc nem szerepel a szótárban, ha az álmaimról van szó. Ha nem sikerül elsőre, majd sikerül másodszorra. Nem ismerem a "feladni" fogalmát!;o)

2011. jún. 28. 19:31
Annyira szép hogy valaki még hisz az álmaiban remélem 2.szorra menni fog az első félév tényleg kár lenne ha nem válna valóra az álmod!
2011. máj. 8. 23:43

Nyitottam egy titkos naplót az egyetemi élményeimről, amelyben szeretnék majd blogot írni az első félévemről és a szeptembertől induló továbbiakról is.

Szívesen látok mindenkit, aki felvállalja a felhasználónevét és érdeklik egyetemi hétköznapjaim, illetve a néha kissé elborzasztó szakmai részletek is..;o)

124. 44d5abb30c (válaszként erre: 123. - D104370848)
2011. ápr. 14. 13:55

Ez nem kibeszélés szerintem, mert nem írtad le a nevét, hogy XY. Ha találkozom vele az utcán nem fogom felismerni, ha bárhol dolgom akad vele, nem fogom tudni, hogy ő az.. Hívhatják: Árminnak, Ádámnak, Álmosnak, Ágostonnak, és valahány név a naptárban..:D


Azért nem értek egyet veled faház, mert egy anyának nem szabad végignézni, hogy a lánya tönkre teszi az életét. Ez is hozzátartozik a szeretethez, nem csak az étel meg a ruha. Még ha össze is kell emiatt veszni vele, amíg még lehet tenni a dolog ellen, addig tenni kell! Más, ha már összeházasodnak, akkor nyilván nem szabad már belefolyni, mert szakajtotta - szagolja. De amíg nem kötelezték el magukat, addig nem jó annyiban hagyni a dolgot. Persze itt nyilván nem piszlicsáré ügyekről van már szó, vagy személyes anyai ellenszenv-antipátia kérdéséről, hanem annál súlyosabb dolgokról..:S

Én úgy nevelem a lányomat (15éves), hogy mivel a szülei vagyunk, ezért elvárjuk, hogy ha eljön az ideje, beavasson minket a párválasztás kérdésébe. Nem azt mondom, hogy én választok neki férjet, nyilván! De azt nem fogom engedni, hogy a szép, jólnevelt, iskolázott, okos, művelt, szűzies lányomat valami ócska alak letépje és eltapossa. Nem ezért szültem, nem ezért ápolgattam, gondozgattam, mint egy nyíló rózsát! Egy tizenéves még nem elég érett, nem tud egy tapasztalt felnőtt eszével döntéseket hozni. Ezért egy ilyen egész életünket meghatározó kérdésben, mint a férjhez menetel, szerintem nagyon bölcs, ha kikéri a szülei véleményét..

Tudom, hogy ez ma már maradi hozzáállásnak tűnik, de akinek kamaszodó lánya van, az talán megérti..;-) Mert hiába a nagy önállóság a fiataloknak, nem látom hogy annyival sikeresebb generációk termelődnének ki ezen a területen, mint száz évvel ezelőtt, amikor még divat volt egy jegyespárra atyai áldást kérni az esküvő előtt..:S

123. d104370848 (válaszként erre: 122. - E31f48b5f6)
2011. ápr. 14. 13:25
Nem szólok bele, igazából már 6 éve tart ez az állapot, most jutottam csak el odáig, hogy begurultam a dolgon. 6 év alatt sok dolog történt, amit nem lehet pár sorban leírni. Ha beleszóltam volna valamibe is, már nem lennének együtt.:) Most itt persze gonoszság is részemről, hogy kibeszélem ezt a fiút, de tett éppen eleget, amiért nem vagyok rá különösebb tekintettel. :)
122. e31f48b5f6 (válaszként erre: 121. - D104370848)
2011. ápr. 14. 13:18
Hát szerintem ez nem valami jó ötlet, mert visszafelé is elsülhet. Hagyni kell őket, majd kifutja magát a dolog. Elég értelmes a lányod, ez pedig az ő ügye.
121. d104370848 (válaszként erre: 120. - 44d5abb30c)
2011. ápr. 14. 12:45
:) Kis mérget ja. Amúgy szoktam neki csepegtetni, mert képzeld el, hogy mi lenne ennek a vége? Hú nagyon durva ez az egész, majd még mesélek mik voltak.:)
120. 44d5abb30c (válaszként erre: 118. - D104370848)
2011. ápr. 14. 12:27

Szegény lányod csak szenvedne emelett a fiú mellett, ha hozzámenne. Azt nem szabad hagynod!!!

Én a helyedben naponta szépen csepegtetném a lelkébe a balzsamot, hogy: "ennél te sokkal jobb vagy, többet-jobbat érdemelsz, miért nem rúgod ki.." - ilyeneket, csak szép finoman. Aztán meglátod szárba szökken az értelmes beszéd és egy szép napon leválik róla érzelmileg!:DD

119. d104370848 (válaszként erre: 117. - 44d5abb30c)
2011. ápr. 14. 12:26
Akkor nekem is az, mert én is hirtelen gurulok.:)
118. d104370848 (válaszként erre: 116. - 44d5abb30c)
2011. ápr. 14. 12:24

Na, nálam is ez verte ki a biztosítékot, Anna Karenina. Musical volt, azt látták, és ajándékba kapott jegy volt.

Tolsztoj, ne is mondd, micsoda fantasztikus realista író volt! Háború és béke, a leges legkedvesebb könyvem. Tucatszor olvastam, láttam filmen, erre ezek a tökök így vélekednek róla. Érted, akkor mit várhatunk tőlük? Ennyire begyöpösödött emberektől?

117. 44d5abb30c (válaszként erre: 116. - 44d5abb30c)
2011. ápr. 14. 12:12

ÁÁÁÁ, ezt nem kellett volan írnom, már meg is bántam!:S Bocsánatot kérek!

Kicsit hirtelen haragú vagyok, ez nagy hibám. Illetve az is még, hogy megveszekedett leszek az emberi bunkóságtól..:(


Pedig sajnos meg kell tanulnom elviselni, mert orvosként naponta lesz majd részem belőle..:S

116. 44d5abb30c (válaszként erre: 115. - D104370848)
2011. ápr. 14. 12:04

Jujjj! Ezt nem kellett volna elmesélned, mert most berágtam veszettül..:@

Az Anna Karenina a legeslegkedvencebb könyvem, imádom Tolsztojt szőröstül-bőröstül! Mit nem adnék, ha én nézhettem volna meg! Nem is tudtam, hogy játsszák (vagy csak játszották?:()..

Biztos bevertem volna a tapló képüket, ha ott vagyok (kereszténység ide vagy oda:@)!

Jaj-haj, Abee! Miért nem rúgja már ki, mikor egy olyan frankó kis csaj, hogy százat is kaphatna a helyére??!!:(

Bár egy normális is elég lenne..:DD

115. d104370848 (válaszként erre: 114. - Af1fde488c)
2011. ápr. 14. 11:22

Volt neki munkahelye, de felmondtak neki, mert mindent elbaharintott.

Igen, nem érdemes.

Amúgy pedig tényleg csak erőlködik a fiú. Most kitalálták az apukájával, mert ugye ráadásul egyke gyerek, hogy neki phd-éznie kell informatikából, különben A.. -nak lesz doktori diplomája, neki pedig nem, és az ciki. Na de szóra sem érdemes lassan, mert már annyira elfáradtam tőlük, hogy az hihetetlen. Most képzeljétek el, elmentek színházba, megnézték Anna Kareninát, és Á..m meg az apja végig hangosan kurvázták a nőt, még a színésznőt is, aki eljátszotta a szerepet, mondván, hogy minek vállalt el egy ilyen szerepet, mert valszeg azonosul Anna Kareninával. Ennyi jött le nekik, és bunkó módon jó hangosan Á..m beszólt mikor Anna a volt férjét hívta, hogy dögölj meg... Lányomnak meg égett az arca a viselkedésüktől. Akkora durung a család, hogy az már fáj. Ja és Á..m anyja nem meri itthon hívni lányomat, mert én veszem fel a telefont, holott az ingyen lenne neki, inkább hívja a mobilján. Miért nem áll szóba velem? Na ez jó kérdés, mert kitalált valamit velem kapcsolatban, amit nem szándékozom megcáfolni, 1szerűen teszek rá. Én meg csak nézek ki a fejemből, mert nekem olyan mindegy telefonál ingyen vagy sem, telfonál ide vagy sem.:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook