Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orvos leszek, avagy hogyan valósítsuk meg lehetetlennek tűnő álmainkat fórum

Orvos leszek, avagy hogyan valósítsuk meg lehetetlennek tűnő álmainkat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Orvos leszek, avagy hogyan valósítsuk meg lehetetlennek tűnő álmainkat

1 2 3 4 5 6 7
2015. júl. 27. 20:17

Helló!

Nos, hogy megy az egyetem? :)

2015. jan. 12. 19:56
Szerintem ez egy mese, ami mese maradt sajnos. :(
2014. febr. 14. 13:36

Dinocska "Orvos Leszek" blogja: www.dinocska.eoldal.hu


Jelszót a blog olvasásához Facebook-on tudtok tőle kérni: orvosleszek@facebook.com

201. KLIKLUS
2012. máj. 29. 11:57

Látom mindenki elfoglalt :)

Van pár kérdésem:

-minden nap be kell járni az egyetemre?

-vidékiek hogyan oldják meg család mellett?

Erős a gyanúm hogy ha sikerül is ez az egész csak később vághatok bele.

Remélem tudok majd valakivel itt beszélni,hogy kicsit beleláthassak a dolgokba.

200. KLIKLUS
2012. máj. 28. 22:33
Közben azt kinyomoztam,mert megmondom őszintén nem tudtam biztosan,hogy újra írhatom az érettségit,ez jó hangzik.Aztán kicsit utána jártam az orvosi egyetemeknek..és kicsit elbizonytalanodtam.
199. KLIKLUS
2012. máj. 28. 21:30

Üdv mindenki!!!

Sajna még nem volt időm túl sokat visszaolvasni,de amit olvastam attól nagyon izgatott lettem!!!

Nem tudom van-e még esélyem nekem is az álmom megvalósításához.A probléma ezzel összetett:sajnos mivel a szüleim nem támogattak abban h továbbtanuljak,így szereztem egy szakmát,és aztán már a nagyszüleim segítségével érettségit.Sajnos mivel teljesen letettem arról h valaha isteljesülhet az álmom h orvos lehessek nem nagyon törődtem a jegyeimmel,pedig nem esett nehezemre a tanulás.Most 29 éves vagyok,és végre anyagilag is képes lennék finanszírozni a tanulmányokat,de ezekkel az eredményekkel nem vennének fel.Így is van valahogy esélyem?

A gyerekeim(2 is van:) ) még kicsik,a kisebbik 1 éves.Nekem tényleg ez a legnagyobb álmom,egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből.....

2012. máj. 20. 15:57
Kedves Valaki! Tudja -e vki itt ezen az oldalon, hogy hogyan lehet kapcsolatba lépni Dinocska 777-el? Ha igen, kérlek írjátok meg nekem! Köszönöm. Üdv:Janicsekt.
2012. jan. 26. 23:42
Hoppá! Első félév abszolválva, 4.16-os átlaggal!:DDD
196. 44d5abb30c (válaszként erre: 195. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 9. 02:22
Írtam privit..:)
195. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 194. - 44d5abb30c)
2012. jan. 9. 01:08

Drága Edina!

Ez valóban az Isten keze!Ma,most találtam rá a cikkedre,Rád,és mintha a saját soraimat olvastam volna.Most is egy felvételi döntés előtt állok és ma is "ezerszer" olvastam el a SOTE honlapját,érzem és tudom,már biztosan 1-2 éve...De eddig nem mertem...Nagyon szeretnék beszélni Veled,segíts nekem megtalálni az utamat,kérlek szépen!Azaz az út megvan,segítség ahhoz kell,hogy rá merjek lépni a nekem kijelölt útra.:-)Szeretettel:Melitta

194. 44d5abb30c (válaszként erre: 193. - NEDUDGI2)
2012. jan. 6. 17:01

Azért van még vizsgám idénre, de tény, hogy a nehezén már túl vagyok, hála Istennek!

Köszönöm szépen! Továbbra is igyekszem majd jó példát mutatni..;o)

193. NEDUDGI2 (válaszként erre: 192. - 44d5abb30c)
2012. jan. 6. 16:04

Gratula az 5-höz! Az anatómia a legnehezebb nem?

Akkor innen a csillagos ég a határ. Drukkolok nagyon. Jó látni azt, hogy vannak még, akik mernek tenni a sorsuk alakításáért.

192. 44d5abb30c (válaszként erre: 191. - Lara90)
2011. dec. 26. 10:28
:o*
191. lara90 (válaszként erre: 181. - E31f48b5f6)
2011. dec. 25. 22:20

te nem vagy otthon, azt hiszem hogy ha valaki akkor én végigkísértem Edina küzdelmét - azt hogy ma 5 anatómia vizsgával büszkélkedhet!!! Nrm könnyű első év őszi félévbe.


Nagyon sokm munkja van benne - család, kisgyerekek, férj mellett

Sokaknak úgy se megy hogy anyuci apuci mindent alá tól, és csak a tanulásra kellene koncentrálnia!

Edina jó példa arra hogy nem csak a 20 éveseé a világ...


ha nem járnék én is orvosira és csak a blogot olvasnám akkor tuti hogy ő lenne a példa előttem, hogy soha se késő... mindennek eljön a maga ideje az életünkbe az ő életébe most közel a 40 - hez


ha gyerekem lesz és kudarc éri akkor Edina története az elsők között lesz amit elmesélek neki, hogy soha se késő, nem szabad feladni, és újra kezdeni se szégyen!!! hanem csinálni kell, szorgalmasan, és nem a vészmadarakra hallgatni!!

190. lara90
2011. dec. 25. 22:08

Ha hamarosan odakerülsz akkor patológia gyakvezetőnek tudom ajánlani : dr. Székely Esztert (dr. Székely Tamást)

Nem tudom hogy jutott eszembe , de elegam van az egészból!!!

189. 44d5abb30c (válaszként erre: 188. - Df70c738a6)
2011. dec. 24. 09:43

:oD

Szép ünnepeket Neked!:o*

188. df70c738a6 (válaszként erre: 187. - 44d5abb30c)
2011. dec. 24. 09:35

Nagyon helyes, tojd is le ezt a hülyét!

Én is nagy drukkered vagyok! Sok sikert kívánok!;o)

187. 44d5abb30c (válaszként erre: 184. - NEDUDGI2)
2011. dec. 22. 22:20

Köszönöm a kedves kirohanást az érdekemben, de az az igazság, hogy el sem olvasom a hozzászólásait, sem a leveleit (mert hogy szegényke azt is írogat ám kínjában-bajában)!;D

Úgy vagyok vele, hogy egy ilyen ok nélkül keserű és kellemetlen ember biztos nagyon nehéz sorssal van megverve, ha ennyire magánkívül (földönkívül) tud másokra irígykedni és fenekedni. Szegényke, én inkább szánom! Hagyd el, ne is foglalkozz tovább vele, mert én sem teszem. Még csak válaszra sem méltatom!;o)

Viszont neked és a hozzád hasonló drukkereimnek íme egy remekjó hír az orvosi egyetem tájáról: ma ötösre levizsgáztam anatómiából!:DDDD

Úgyhogy az enyémhez hasonlóan boldog és sikeres Karácsonyt kívánok Mindenkinek!:-*

186. NEDUDGI2 (válaszként erre: 185. - E31f48b5f6)
2011. dec. 22. 10:12
Köszönöm. Látod, tudsz Te kedves is lenni!
185. e31f48b5f6 (válaszként erre: 184. - NEDUDGI2)
2011. dec. 22. 09:47
Gratulálok az új regisztrációhoz!
184. NEDUDGI2 (válaszként erre: 183. - E31f48b5f6)
2011. dec. 22. 05:51

Hogy Te mekkora tuskó vagy, faház! Így gyalázni valakit, akit nem is ismersz. Miért lenne kamu az, hogy valaki nem a kényelmes otthon tespedést, férje nyakán élősködést választja a szorgalmas tanulás és hivatás keresés helyett? Mellesleg saját magaddal is ellentmondásban vagy, hiszen egyszer hazugnak mondod, mert azt mondja egyetemre jár, aztán meg lehülyézed, mert egyetemre jár. A hasadt személyiség orvosi eset. Úgy hogy, vagy vedd be az elgurult gyógyszereidet (előőbb a kéket, aztán a sárgát!) és telepedj vissza a Barátok közt, vagy a Való Világ következő része elé és nézd - ott majd megmutatják a nem kamu igazi világot a Magad fajtának, vagy nyiss egy külön klubot és ott a két éned szidhatja egymást. Idióta!

Hajrá Orvos leszek!!!! Végre egy nő, aki nem az elmúlt leányéveit siratja, a férjét gyötörve, hanem meg meri valósítani az álmait. Csak így tovább! Miért látná kárát a családod annak, hogy az anyjuk azt mutatja, hogyan kell küzdeni, a terveinket megvalósítani. Én inkább Téged választanálak feleségnek, mint az ilyen savanyú pna fa(fej)házakat! Az életed nagyobb része még hátra van!!! Bőven lesz idő még a gyerekekkel bajlódni! Úgy látom a szinte mindenki támogat a fórumozók közül. Én is csatlakozom! Szólj, ha már rendelsz! Fatál meg menjen a sunyiba! Bár az a liba is megjelenhetne Nálad majd. Az a nő tiszta katasztrófa! :-))

183. e31f48b5f6 (válaszként erre: 182. - Meggy)
2011. dec. 21. 14:03
Ez a nő vagy egy önző kis p...a vagy egyszerűen elmebeteg, egyébként ez utóbbi lenne a kedvezőbb.
182. meggy (válaszként erre: 181. - E31f48b5f6)
2011. dec. 21. 07:23

Miért lenne kamu ???

Szerintem nagyon rosszindulatú vagy...

181. e31f48b5f6 (válaszként erre: 180. - 44d5abb30c)
2011. dec. 20. 23:13
Kamu az egész, nem jársz te semmiféle egyetemre. Vagy csak simán hazudsz vagy képzeled az egészet és magad is elhiszed. Bármelyik is legyen mindenképpen egy beteg ember vagy.
2011. nov. 23. 15:31
"Vannak gyógyíthatatlanul sérült emberek, kiket a kapzsiság, a hiúság és az irigység oly mélyen megfertőzött, hogy nincs semmiféle mód reá, megközelíteni és megengesztelni beteg lelküket. Ezeket szánjad, de kerüljed. Nincs az a nagylelkű cselekedet, önzetlen magatartás, bátor és nemes közeledés, ami segíthet ez embereken. Különösképpen az irigység kínozza ez embereket. Epét hánynak, álmukban felordítanak, hánykolódnak vackukon, mint a nyavalyatörősök, habot köpnek, ha azt látják, hogy valaki munkával vagy a kegyes sors jóindulatával szerzett, elért valamit az életben. Betegek ezek, fertőző betegek. Kerüld a társaságukat, ne hidd, hogy érvelés, bizonyítás valaha is meggyőzheti őket. Mintha a leprásnak akarnád bizonyítani, hogy az egészségesek bűntelenek és ártatlanok! Nem hiszi el. Ha feltárod előttük betegségük igazi okát, meggyűlölnek. Ha érzéseikre akarsz hatni, fütyköst ragadnak. Oly mélyen élnek indulataikban, mint a száműzött sorsában: nem ismernek más megoldást, csak a bosszút. Ne alkudozz velük, kerüld el őket, s viseld el létezésüket a földön, mint egy sorscsapást." /Márai Sándor/
2011. nov. 2. 21:54
Najazér!:D
178. lara90 (válaszként erre: 177. - 44d5abb30c)
2011. nov. 2. 21:07
Értem Főnőkasszony :D
177. 44d5abb30c (válaszként erre: 177. - Lara90)
2011. nov. 1. 01:49

Szia Esztikém!:DD

Most látom csak, hogy Te ide írogatsz..:)

Én itt már nem szoktam megfordulni, helyette nyitottam az orvos leszek klubomat, ahol már te is tag vagy, úgyhogy inkább folytassuk ott a csevejt, jó?? A honlapom csevegőjén át is be tudsz oda lépni!;o)

Várlak a klubban..

176. lara90
2011. okt. 30. 08:22
szia Edina!!! Gratulálok a biostathoz, robogsz előre látom, ügyes vagy, csak így tovább!! szépen okosan!!! :-)
175. lara90 (válaszként erre: 46. - 44d5abb30c)
2011. okt. 26. 22:15

Tudod Edina, én nagyon örülök, hogy orvos leszel, és kívánom, hogy az orvosi végén is így állj a dolgokhoz mint ma ,


biztos vagyok benne ha egyszer orvos-betegként találkozunk akkor bizalommal fogok segítséget kérni tőled,

és nem tudjuk elképzelni hogy mennyire sokat jelent a betegnek a hozzátartozónak egy mosoly, egy ki figyelem, hogy nem roihanok tovább hanem rá figyelek

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook